Четвъртък, 24 Май 2018, 01:17
Frognews
0| 3987 |23.02.2018

Ето къде ЧЕЗ ще спира тока

.
Уважаеми клиенти, ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 26 февруари – 02 март 2018 г.  включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД  

Община Витоша  

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  406-та, Ваклинец, Вера Недкова, Горски Синчец, Св. Наум /Драгалевци, Св. Наум/Трайчо Костов/

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Грамос, Планинец, Райска Градина/Аврора/, Цар Борис III/Девети Септ.

На 26.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 01.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Бъкстон, Бъкстон

На 27.02.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  София:  Георги Рилски, УПИХXIIІ-638 Кв 31

На 27.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Бъкстон, Ген. Суворов, Казбек

На 27.02.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  София:  Каменица, Планина Витоша

На 28.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 02.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Бъкстон

На 28.02.2018 г. /11:00 - 14:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  31-ва, Соколна

На 28.02.2018 г. /11:00 - 14:15 ч./ -  София:  13-та /ж.к. Бункера/, 16-та /В. З. Малинова Долина/, 16-та /вилна зона Малинова Долина/, 17-та /ж.к. Бункера/, 18-та /ж.к. Бункера/, 19-та/275/, 22-ра /ж.к. Бункера/, 22-ра /ж.к. Бункера/, 23-та /ж.к. Бункера/, 23-та /ж.к. Бункера/, 25-та /ж.к. Бункера/, 25-та /ж.к. Бункера/, 26-та /ж.к. Бункера/, 27-ма /ж.к. Бункера/, 28-ма /ж.к. Бункера/, 29-та, 29-та, 30-та, 31-ва /ж.к. Бункера/, 32-ра /ж.к. Бункера/, 32-ра /ж.к. Бункера/, 33-та /ж.к. Бункера/, 34-та /ж.к. Бункера/, 38-ма /ж.к. Бункера/, 38-ма /ж.к. Бункера/, 4-та кв. Малинова долина/Студентс, 5-та /ж.к. Бункера/, 5-та кв. Малинова долина/Студентс, 6-та /ж.к. Бункера/, 6-та кв. Малинова долина/Студентс, 9-та кв. Малинова долина/Студентс, VIII-581, кв. 10 Малинова Долина, Башлийски Езера, вилна зона Малинова долина II-ра Б Ул. Полски Бряст УПИ XVII -190, вилна зонаБункера, вилна зонаБункера, вилна зона Малинова Долина-Герена, Вз. Малинова Долина-Герена, УПИ II-562,Кв. 11, Зелени Връх, Малинова Долина, Малинова Долина, Мургана, Папур, Пейова Бука, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Соколна, Ул. Трилистник, УПИ VI-1764, кв. 14, УПИ І-СНС кв. 12/ул. Луда Река 12

На 01.03.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: местност Офелиите, Парк Витоша

Община Връбница  

На 26.02.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 27.02.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 28.02.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 01.03.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 02.03.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ -  София:  Надежда 6

На 27.02.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:  3020-та /Връбница/

На 02.03.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  София:  Жк. Обеля 1, Надежда 6

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 27.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  25,Кв. 233-А, Д-Р Калинков/Ив. Перчемлиев/, Димитър Петков, Зона Б-19

На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Д-Р Калинков/Ив. Перчемлиев/, Иван Перчемлиев

Община Изгрев  

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Въртопо , Г. М. Димитров

На 27.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Въртопо, Г. М. Димитров

На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Г. М. Димитров

На 28.02.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София:  Тинтява/Ф. Е. Дзерджински/

Община Илинден  

На 27.02.2018 г. /09:00 - 14:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  София:  Западен Парк/Христо Михайло

Община Искър  

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Делийска Воденица, Дружба 2, Дружба 2, УПИ ХV -1099 кв. 7

На 26.02.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София:  Дружба 1

На 27.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Делийска Воденица, Дружба 2, Дружба 2, Жеко Войвода , УПИ ХV -1099 кв. 7

На 01.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Дружба 2, Дружба 2, УПИ ХV -1099 кв. 7

Община Красна Поляна  

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Красна Поляна II Част, Красна Поляна II Част

На 27.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Красна Поляна I Част, Красна Поляна I Част, Красна Поляна I Част

На 28.02.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София:  Три Уши/Адалберт Антонов/

На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Красна Поляна I Част

На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 01.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  307-ма/Красна Поляна/, 308-ма/Красна Поляна/, 309-та/Красна Поляна/, 734-та/Красна Поляна/, Банско, Бул. Суходолска, М. Факултета, Владимир Куртев/Калитко/, Книжовник, Павел Шатев/Докер/, Суходолска

На 28.02.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  30-та, 307-ма/Красна Поляна/, 308-ма/Красна Поляна/, 309-та/Красна Поляна/, 320-та/Красна Поляна/, 734-та/Красна Поляна/, 746-та/Красна Поляна/, 761/Красна Поляна/, 762-ра/Красна Поляна/, 763-та/Красна Поляна/, 764/4/, 765-та/Красна Поляна/, 766-та/Красна Поляна/, 767-ма/Красна Поляна/, 768-ма/Красна Поляна/, Банско, Бул. Суходолска, М. Факултета, Владимир Куртев/Калитко/, Книжовник, Лайбниц, местност Коньовица ПИ 015024, М. Смърдана пл Номер 216, Павел Шатев/Докер/, Суходолска, Фортов Път

На 02.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Разсадника

Община Красно Село  

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Красно Село, Лерин

На 27.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Красно Село

На 27.02.2018 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  София:  Балканджи Йово, Плиска/Д-Р Петър Вичев/, ул. Съвет На Европа (Черна Вода)

На 27.02.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София:  ул. Йосиф Цанков / ул. Баба Илийца, Лагера

На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  България

На 28.02.2018 г. /10:30 - 13:30 ч./ -  София:  Белите Брези, Битоля, Гребенец

На 28.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч.;  14:00 - 16:00 ч./ -  София:  Георги Измирлиев/403/

На 01.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Лерин

На 02.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Гоце Делчев/Жк Емил Марков/

Община Кремиковци  

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 02.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долни Богров:  1, 10, 15, 16, 3, 35, 4, 5, Іх-356 кв. 18

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 02.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Долни Богров, Кремиковци

На 27.02.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  София:  Кремиковци

На 27.02.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  Яна:  Байкуш, Ботевградско Шосе, Димитър Стоичков, Иглика, Никола Атанасов, Никола Вапцаров, Пеньо Пенев, Св. Ана/9-ти Септември/, Христо Смирненски, Янко Вельов

Община Лозенец  

На 26.02.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  София:  410-та, ІІІ-335,1275,Кв. 142, Гоце Делчев/Емил Марков/, ПИ 681 Кад. Лист. 642, Черни Връх

На 02.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/

Община Люлин  

На 26.02.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 27.02.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ -  София:  Люлин, Люлин 10, Люлин 8

На 28.02.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 01.03.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 02.03.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ -  София:  Люлин 10, Люлин 10, Люлин 8

На 02.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:  Люлин 6, Никола Беловеждов

Община Младост  

На 26.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Младост 3

На 26.02.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 28.02.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 02.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Младост 4

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Младост 1

На 27.02.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 01.03.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 02.03.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София:  Младост 4, Младост 4

На 27.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Андрей Ляпчев

На 02.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  3-ти Март, М. Чипровица ПИ 04234. 6957. 41, местност Чипровица

На 02.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Панчарево:  Вилна Зона Беликата, Касанин Дол

На 02.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  местност Косанин Дол

Община Надежда  

На 01.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Илиянци

На 02.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Надежда 2, Надежда 2

На 02.03.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София:  Рожен

Община Нови Искър  

На 01.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Нови Искър:  Курило

Община Оборище  

На 28.02.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 01.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 02.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Княз Александър Дондуков

На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Панайот Волов

На 01.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Будапеща, Христо Ковачев

На 02.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Св. Св. Кирил и Методий

Община Овча Купел  

На 26.02.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  София:  Ангелов Връх, Рачка

На 26.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 27.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 28.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 01.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 02.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:  756-та/Овча Купел/, 757-ма/Овча Купел/, 758-ма/Овча Купел/, 759-та/Овча Купел/, XVII-1, кв. 96, Горна Баня, Гръстниче, Гръстниче, Дон, Еделвайс/Общ. Овча Купел/, Лозище, Лотос, Лотос, Николай Хрелков, Николай Хрелков, Перуника/Ол. Кошевой/, Перуника/Ол. Кошевой/

На 27.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Ангел Стоянов /Суходол/, Банска Бистрица, Градина, Кирил Христов, Момина Сълза / кв. Симеоново, Момина Сълза / кв. Суходол, Овче Поле, Овчо Поле/Емил Шекерджийски, Орех, Падина, Перла, Смърдан, Суходол, Траян Танев

На 27.02.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  София:  755-та/Овча Купел/, В. З Овча Купел УПИ І-449 кв. 94б, Дон, Лозище, Райко Даскалов, УПИ IX - 101 ,Кв 94 Р-Н Овча Купел

Община Панчарево  

На 01.03.2018 г. /08:00 - 11:00 ч.;  08:45 - 18:15 ч.;  15:00 - 17:30 ч./ -  Долни Пасарел:  Акация, Самоковско Шосе

На 01.03.2018 г. /08:00 - 11:00 ч.;  15:00 - 17:30 ч./ -  Кокаляне:  491 Китката, В. З Китката ПИ 276, Василица, ВЕЦ Кокаляне, Вилна Зона Китката, Вилна Зона Терасите, Китката, М. Барище, Месност Роба, местност Свлачището, Пукнат Камък/34/, Слатин Дол, Теменуга, Юзината

На 01.03.2018 г. /08:00 - 11:00 ч.;  15:00 - 17:30 ч./ -  София

На 02.03.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  София:  198/В. З. Малинова Долина/, V-260,2010, Kв. 13, Бистришко Шосе, Малинова Долина

Община Подуяне  

На 26.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:  Владимир Вазов, Панайот Хитов, Хаджи Димитър

На 28.02.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София:  Сухата Река Бл. 94а, Сухата Река Бл. 95 А

На 01.03.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София:  Сухата Река Бл. 93 Вх. Г, Д

На 02.03.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София:  Сухата Река Бл. 93 Вх. Е, Сухата Река Бл. 94 Вх. А,Б

Община Сердика  

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Банишора, Банишора, Банишора

На 27.02.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  Банишора, Клокотница

На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Бул. Илиянци, Бул. Илиянци

На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Фондови Жилища

На 28.02.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  Рожен, Рожен

На 02.03.2018 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  София:  Локомотив, Проф. Иван Георгов/Цв. Антов/

Община Слатина  

На 28.02.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  София:  Лидице

Община Средец  

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Евлоги и Христо Георгиеви, Юго

На 27.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Проф. Фритьоф Нансен, Фритьоф Нансен

На 28.02.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София:  Петър Парчевич

На 01.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Г. С. Раковски, Георги С. Раковски, Проф. Фритьоф Нансен, Стефан Караджа, Фритьоф Нансен

На 01.03.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./   На 02.03.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София:  Ген. Паренсов

На 02.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Любен Каравелов, Фритьоф Нансен

Община Студентски Град  

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Андрей Ляпчев, Дървеница, Жеко Войвода, Климент Охридски

На 27.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Дървеница, Жеко Войвода, Климент Охридски

Община Триадица  

На 27.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Лерин

На 27.02.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София:  Цар Петър

На 02.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Гоце Делчев/Жк Емил Марков/, Луи Айер/Никола Каменов/

 

 

ОБЛАСТ СОФИЯ  

Община Божурище  

На 26.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Хераково:  III-028096, кв. 1, IV-028096, кв. 1, V-028096, кв. 1, VI-028096, кв. 1, VII-028073, кв. 1, Александър Стамболийски (Мах. Бобен), М. Балин Дол, УПИ XII-029062, УПИ XXI-342,Кв. 37

Община Ботевград  

На 26.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рашково:  махала Белчово

На 26.02.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Ботевград:  XIII, кв. 175, Адрян Атанасов, Александър Стамболийски, Божко Божилов, Букорска, Васил Левски, Гробищен Парк, Иван Вазов, Опълченска, УПИ IX, кв. 175, Христо Ботев, Цар Иван Шишман

На 26.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 27.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 28.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 01.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 02.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Рашково

На 26.02.2018 г. /10:00 - 10:15 ч./   На 27.02.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.;  15:00 - 15:15 ч./   На 02.03.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.;  15:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:  Паркинг, Плиска, Рила, Саранск, Темуша

На 26.02.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./   На 27.02.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./   На 28.02.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./   На 01.03.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./   На 02.03.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Литаково:  Архангела (Петко Буковански, Васил Левски, Възход, Писана, Светлина, Шести Септември (9-ти Iх)

На 26.02.2018 г. /10:15 - 10:30 ч./ -  Ботевград:  Академик Стоян Романски, Александър Батенберг, Балканска, Бузлуджа, Дондуков, Зелинград, Каблешков, Любен Каравелов, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Плиска, Преслав, Саранск, Свети Св. Кирил и Методий, Славейков, Стубеля, ТП, ТП Бузлуджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Самуил

На 26.02.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:  1866 Година, Балканска, Букорска, Люлин, Никола В. Ракитин, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев

На 27.02.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.;  12:30 - 13:00 ч./   На 28.02.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  Боженица:  319004, Долапището, махала Барбушовци, махала Брусен, махала Върха, махала Ганинци, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница, махала Плоча, махала Томовци, махала Урвич, махала Усойната, Стопански Двор, Х-38, кв. 41;  Липница, Общ. Ботевград:  За Провеждане На 72-Часови Изпитания, махала Големо Усое, махала Горановци, махала Мановци, махала Ръждавец;  Новачене, Общ. Ботевград;

На 27.02.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  Трудовец:  Александър Стамболийски, Любен Каравелов, Цар Иван Шишман

На 27.02.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./   На 02.03.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:  Паркинг, Саранск, Темуша

На 01.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 02.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:  Академик Стоян Романски, Васил Левски, Сан Стефано, Стамен Панчев, Стефан Караджа, Шести Септември

На 01.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 02.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:  България, Георги С. Раковски, Мургаш, Сан Стефано, Стефан Стамболов, Хан Крум

На 01.03.2018 г. /10:00 - 14:30 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград:  ПИ №027070;   Краево:  махала Маринков Рът, махала Славополе, УПИ III-25 кв. 4;   Новачене, Общ. Ботевград:  Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р. Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й. Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта;   Осеновлаг:  Зимнишки Дол, махала Зимнишки Дол;   Радотина:  местност Дръстила, ПИ №055008;   Скравена:  Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър;

Община Годеч  

На 27.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Годеч:  Академик Игнат Емануилов, Бригадир, Георги С. Раковски, Никола Й. Вапцаров, Раковски

На 28.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Годеч:  Асен Златаров, Баба Тонка, Васка Емануилова, Заводска, Зли Дол, Иван Вазов, Игнат Емануилов, Липа, Нишава, Петрова Бара, Свобода, Теменуга, Христо Смирненски, Шипка, Явор

На 28.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Годеч:  Бор, Ком, Молак, Молашка, Новодомска, Петров Рид, Теменуга, Шипка

На 01.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Годеч:  Елин Пелин, Заводска, Иван Вазов, Йордан Йовков, местност Ваге, Парижка Комуна, Петрова Бара, Христо Смирненски

На 01.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Годеч:  Борова Гора, Брест, Височка, Градина, Иглика, Нягулова, Пуалица, Синчец, Слънчев Бряг, УПИ 4-344 , кв. 45, Царина

На 02.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Годеч:  Александър Стамболийски, Игнат Емануилов, Нишава, Раковски, Свобода

На 02.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Годеч:  Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Грамада, Дружба, Никола Й. Вапцаров, Нишава, Република, Стефан Караджа, УПИ VІІ-1927,Кв72, УПИ-І, кв. 138, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Горна Малина  

На 26.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД;  11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Априлово, Общ. Горна Малина:  V-26 кв 34, Десета, Единадесета, Стопански Двор, Тридесет и Осем, УПИ III-393, кв. 50, УПИ XIX-159,Кв. 13, УПИ XXII-26, кв. 34, Четвърта, Шеста;   Долна Малина:  М. Край Село, Стопански Двор, УПИ II-180 кв. 190, УПИ V-18057 кв. 5, УПИ ХІV-278 кв. 24;   Петково, Общ. Елин Пелин:  Оборище, Площада, С. Петково, С. Петково ТП Входа на ТКЗС, С. Петково ул. Кирил и Методий, С. Петково ул. Н. Рилски 10, С. Петково ул. Хан Аспарух 29, С. Петково ул. Хан Аспарух 33, С. Петково ул. Хан Аспарух 37, С. Петково ул. Хан Аспарух 39, ул. В. Левски №7, УПИ II-127, кв. 38, УПИ XV-26 кв. 4, УПИ ІV-232, Кв 36, УПИ ХI-239, кв. 36;   Столник:  XXII-57, Св. Св. Кирил и Методии, ул. Бот. Шосе № 32, ул. Бот. Шосе № 40, ул. Св. Св. Кирил и Методий №2, УПИ ІV-124;

На 26.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.;  11:30 - 12:30 ч./   На 27.02.2018 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД;  15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горна Малина:  101, Блокове;   Макоцево:  вилна зонаОвче Бърдо Имот №219, местност Крушака, местност Овчо Бърдо, Овче Бърдо, Овчо Бърдо, ПИ 093013, ПИ 385 Кад. Район 232, ПИ 463 Кад. Р. 232 М. Овче Бърдо, УПИ II-49, кв. 3, УПИ ХII -176 кв. 31;   Негушево:  068010, VIII-3 кв. 2 Спирка Негушево, Имот 000718 Км 36+961, Общ. Горна Малина, П-Л XVI-27, кв. 3, УПИ Vі-76, кв. 11, УПИ XI-185, кв. 18, УПИ ІІ-16, кв. 2, УПИ ХVIII-195, кв. 18, УПИ ХІV-157, кв. 18, УПИ-87;   Осоица:  М. Мандрите-Катлъка;   Саранци:  IХ-42,Кв. 7, ІХ-95,Кв15, Божанчеви Ливади, УПИ І кв. 37;   Чеканчево:  II-289, кв. 32, VI-296 кв. 25, П-Л Х-373, кв. 35, П-Л ХVІІ, Им. Пл. №317, кв. 24, УПИ ХХ-246,Кв. 11

На 28.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД;  13:00 - 14:00 ч.;  15:30 - 16:30 ч./   На 01.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.;  11:30 - 12:30 ч./ -  Байлово;   Белопопци;   Горна Малина:  Втора, Двадесет и Първа, УПИ VIII-82а;

На 28.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.;  13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД;  15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Априлово, Общ. Горна Малина:  000317, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Шеста, Двадесета, Осемнадесета, Пл. ІІ-45,Кв. 43, УПИ VIII-250, УПИ І-67 и УПИ ХІV-67 кв. 38, Х-274 кв. 48, Четиридесет и Втора, Четиридесета;   Байлово:  II-274 кв. 31, III-366,Кв. 41, VI Общ Кв 1, Пи048007, УПИ-XV-110,Кв. 25;   Белопопци:  ПИ 035049-Нива Земед. Земя, III-354, кв. 34, Vі-266, Бивш Стопански Двор, М. Чукарката,Имот№027006, УПИ XII-256 кв. 12, УПИ ІІІ-324, кв. 35, УПИ ІІІ-43, 44, УПИ ІХ-Общ,Кв. 40, УПИ ХІХ-346 кв. 25;   Гайтанево:  Vіі-155, кв. 10, УПИ II-45, кв. 15, УПИ VIII-230, кв. 23, Центъра Населото;   Голема Раковица:  I-209 кв. 70, XXIV-81 кв. 2, П-Л IV, кв. 58, П-Л VIII-194, кв. 28, П-Л ІV-73, кв. 1, П-Л ІІ-272, кв. 37, Стопански Двор, УПИ VIII-519, кв. 52, УПИ VІІ-139, кв. 13, УПИ ІІ-531, УПИ ХVІІ-197, кв. 28;   Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  Иван Вазов;

На 01.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД;  11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горна Малина:  11-та*, I-215 кв. 12, IV-164, кв. 6, XIII-462, кв. 40, XVII-886 кв. 54, Блокове, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесета, Дванадесета, Единадесета, Кв52 УПИ XIII-607. 608, Осемнадесета, П-Л XIIІ-18, кв. 29, Парцел 9 кв. 25, ПИ 83057, Първа, Родолюбие, Тринадесета, УПИ I-821 кв. 92, УПИ III-Общ кв. 14, УПИ Iх Кв 14, УПИ VI-827, кв. 90, УПИ XIII-52 кв. 3, УПИ ІІ-405,Кв. 55, УПИ Х -519 кв. 8, УПИ ХVІІ-315, кв. 29, УПИ ХІ -Общ, кв. 14, УПИі-262 кв. 20, Четринадесета, Шеста, Юг;

На 02.03.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.;  09:45 - 13:00 ч.;  12:30 - 13:15 ч./ -  Богданлия: XXIII-45, местност Богдалия кв. 17, ПИ 097010, УПИ IV-35, кв. 20;   Караполци:  V-39,Кв. 3, XI,Кв. 12, XVII-11, УПИ XI-6 кв. 1;   Огняново, Общ. Елин Пелин:  І-282,Кв. 9, кв. 32,Упи. XIV-148, ПИ 046001, УПИ ХV-283, кв. 16;

На 02.03.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.;  12:30 - 13:15 ч./ -  Априлово, Общ. Горна Малина;   Доганово:  II-000369, кв. 1, М. Могилата;  І кв. 34, местност С. Доганово, УПИ IX-304, кв. 26, УПИ ІІ-230, кв. 44, УПИ ХXII-357,358, кв. 8;   Лесново:  068012, IV-523 кв. 19, X-568 кв. 17, XXI-248, кв. 62, Втора, Двадесета, кв. 16, Петдесет и Втора, Петдесета, Седма, Уо С. Лесново, УПИ Х-525,Кв. 19, ХIV-164 кв. 53, Четвърта, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Четвърта, Шеста;  На 02.03.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Доганово:  УПИ ІІ-230, кв. 44, УПИ ХXII-357,358, кв. 8;

Община Драгоман  

На 02.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Драгоман

Община Елин Пелин  

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Караполци:  V-39,Кв. 3, XI, кв. 12, XVII-11, УПИ XI-6 кв. 1;   Потоп;  На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  VI-142, Борис I, Васил Априлов, Васил Левски, Екзарх Антим I, Калоян, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Марица, Мургаш, Новоселци, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Плиска, Хан Аспарух, Цар Асен I, Цар Симеон

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Крушовица, Общ. Елин Пелин: УПИ VI-104, кв. 13, УПИ VI-4, кв. 1, УПИ ІХ-5, кв. 1, УПИ ХХV-91, кв. 9

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Чурек:  местност Жерково, П-Л ХI-275, кв. 4

На 26.02.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  II кв. 143, Андрешко, България, Васил Левски, Дунав, Екзарх Йосиф, Независимост, Неофит Рилски, Плиска, София;

На 27.02.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Габра:  Миньор, Ален Мак, Бисер, Божур, Бор, Васил Левски, Върбата, Детелина, Еверест, Здравец, Зора, Иван Ст. Туев, Иглика, Изгрев, Йордан П. Кусаров, Крум Г. Стойнов, Лилия, Любен Каравелов, Люляк, Маргарита, Минчо Н. Кунев, Миньор, Михалкова Чешма, Могилата, Момина Сълза, Нарцис, Незабравка, Панайот Волов, Раковска, Реката, Роса, Синчец, Соленика, Средна Гора, Теменуга, ул. Средна Гора №3, УПИ VІІ-221, кв. 12, Христо Ботев, Христо Проданов, Шипка, Ясна Поляна

На 27.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.;  11:30 - 12:30 ч./ -  Лесново:  129048, IV-19, XI-276,Кв. 61, XVII-148, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Десета, Осма, П-Л №XII-87, кв. 9, Пета, Петнадесета, ПИ 129012, Седма, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, УПИ VIII-60, кв. 10, УПИ XIII-62, УПИ ІІІ-219, кв. 33, УПИ ХVIII-230, УПИ ХVІІ-236, кв. 34, УПИ-518 Кв1а, Хх-424 Кв 55, Четвърта, Четринадесета, Шеста

На 27.02.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Крушовица, Общ. Елин Пелин:  I, кв. 7, М. Гладно Поле, Гладно Поле, Гладно Поле-вили, Имот 036024, М. Гладно Поле, Месност Гладно Поле, УПИ VI-104, кв. 13, УПИ VI-4, кв. 1, УПИ Іх-5, кв. 1, УПИ ХХV-91, кв. 9

На 27.02.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Нови Хан:  Вилна Зона Побит Камък

На 28.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.;  15:00 - 16:00 ч./ -  Григорево:  017009, Георги Раковски, Никола Вапцаров, УПИ ІV-102 кв. 11, УПИ VIII-25, кв. 3, УПИ XI-319, кв. 32, УПИ XV-128, кв. 15, УПИ ХI-264 кв. 18, УПИ Хіх-262, кв. 18, Черковна

На 28.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.;  15:00 - 16:00 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин:  Лесновска, Липа, Топола

На 28.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.;  15:00 - 16:00 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  08832, Акация, Баба Тонка Обретенова, Бузлуджа, България, Васил Левски, Витоша, Вихрен, Върбето, Гео Милев, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иглика, Йоан Екзарх, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Лесновска, М. Шеовица ПИ -031155, Мургаш, Независимост, Никола Петков, Новоселци, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Петър Берон, Пирин, Плиска, Росица, София, Средец, Средна Гора, Страцин, Тодор Каблешков, Топола, Уо кв. Върбето, УПИ 1-За Ожс, кв. 71, УПИ ХV -182 кв. 65, Чавдар Войвода, Шейново, Шиовица, Янтра

На 28.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.;  15:00 - 16:00 ч./ -  Столник:  XIII-178, кв. 24, МТП Складова База, П-Л І-38, кв. 9, УПИ -272

На 28.02.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин:  Липа, Топола

На 28.02.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  България, Витоша, Върбето, Иглика, Росица, Средец, Топола, Уо кв. Върбето

На 28.02.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Равно Поле:  Верила, Индустриална Зона Верила, М. Конска Ливада

На 28.02.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  София:  Елин Пелин

Община Етрополе  

На 26.02.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./   На 28.02.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./   На 02.03.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Етрополе:  Васил Петлешков, Георги Антонов, Георги Димитров, Гладстон, Димитър Благоев, Димитър Гръбчев, Екатерина и Цеко Костови, Иван Вазов, Любен Каравелов, Максим Горки, Марийка Гаврилова, Никола Михайлов, Партизански, Победа, Раковска, Руски

На 26.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 27.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 28.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 01.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 02.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Етрополе:  Вилна Зона Рибарника

На 26.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 27.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 28.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 01.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 02.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Рибарица, Общ. Етрополе:  194005, XVIII-14, кв. 2, Парцел Х-19, кв. 15

На 28.02.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  Етрополе:  Осем, Руски

Община Ихтиман  

На 27.02.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Черньово:  V-68, кв. 24

На 28.02.2018 г. /08:15 - 15:30 ч./ -  Ихтиман:  Димитър Попов

На 02.03.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бальовци:  114 УПИ XIV Кв 10

На 02.03.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Вакарел:  Александър Стамболийски, Ален Мак, Асен Златарев, Бальовци, Васил Левски, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Димитър Паунов, Дренов Ръд, Дренов Рът, Еделвайс, Еледжик, Елин Пелин, Железничарска, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, извън регулацията, Искър, Кирил и Методи, Костадинка Трайкова, Кръста, Латинка, Люлин, Люляк, М. Дренов Ръд ПИ 298, М. Зубевица Им. №913037, махала Дренов Рът, Младост, Никола Вапцаров, Никола Петков, Освобождение, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Патриарх Евтимий, Средна Гора, Стефан Стамболов, Теменуга, Тинтява, УПИ V-391,Кв. 38, ХV-260, Кв 58, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хановете, Харамлиец, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Чешма Ангелина, Чинар, Шипка, Янтра;

На 02.03.2018 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД;  15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Вакарел:  ПИ 121013 М. Гробищата;

 Ихтиман:  местност Полиовци;  Костадинкино:  М. Чуките ПИ №16, махала Брънкова Китка, махала Брънковци, махала Млечановци, махала Полиовци;

На 02.03.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.;  15:30 - 16:30 ч./ -  Борика, Общ. Ихтиман:  П-Л ІV-109, кв. 8, Парцел VІІ-59, кв. 20, УПИ 9-128 Кв 5, УПИ ІV-165, кв. 24;   Бузяковци:  махала Поповци;   Вакарел:  махала Поповци, Чешма Ангелина;   Веринско;   Костадинкино:  Мах. Семковци УПИ ХVі-88, кв. 12, махала Брънковци, махала Полиовци, махала Семковци, махала Яздирастовци, Яздирастовци;   Пауново:  V-142,Кв. 23, П-Л VIII-198, кв. 15, П-Л І-84, кв. 15а, махала Поповци, Поповци ПИ 028069, УПИ III-220, кв. Ихтиман, УПИ V- 199 кв. 14 Близо До Църквата, УПИ V-129 , Кв 21, УПИ XI-35,Кв. 4, УПИ XXV-114, кв. 20;   Поповци, Общ. Ихтиман:  УПИ ІІ-91, кв. 13

Община Костенец  

На 26.02.2018 г. /08:15 - 15:30 ч./ -  Пчелин, Общ. Костенец:  К. К. Пчелински Бани/Хотел Виталис, Курорт Пчелински Бани

На 26.02.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Момин Проход:  Христо Ботев

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:  Беласица, Белмекен, Веслец, Витоша, Кирил и Методий, Малина, Младежка, Нишава, Пионерска, Рила, Родопи, Синчец

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 02.03.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Пчелин, Общ. Костенец:  П-Л I-167, кв. 7, УПИ XII-270, УПИ-425, кв. 1, ХXII-419

На 27.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:  Василишка, Липа, Морава, Очушница, Панайот Волов, Пердова, Пчелинска, Янтра

На 28.02.2018 г. /08:15 - 15:30 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:  Курорт Вили Костенец

На 01.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.;  16:00 - 16:30 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:  Вилна Зона, Водопада, извън регулация, Инчовица, Курорт Вили Костенец, Миликини Ниви, Пипериче, Самуил

На 01.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:  Миликини Ниви

На 02.03.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Очуша:  Мах. Кулева

На 28.02.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.;  15:30 - 16:30 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:  Акация, Балчовица, Белмекен, Бор, Бреза, Бунара, Вароша, Васил Левски, Витоша, Втора, Георги С. Раковски, Горна Черква, Детелина, Дренето, Дъбовица, Еделвайс, Езерище, Захари Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Инчовица, Искър, Кирил и Методий, Китка, Кокиче, Константин Костенечки, Кръстите, Курорт Вили Костенец, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Македония, Малина, Марица, Миликини Ниви, Младост, Мургаш, Мусала, Оборище, Освобождение, ОТЕЦ Паисий, Охрид, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пета, Пипериче, Пирин, Пленщица, Първа, Равен, Радост, Република, Рила, Родопи, Роза, Сакарджа, Самуил, Света Петка, Свети Георги Победоносец, Свети Иван Рилски, Свети Св. Кирил и Методий, Синчец, Соколовец, Софроний Врачански, Средна Гора, Стадионна, Стара Планина, Стефан Караджа, Съединение, Теменуга, Тинтява, Топола, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хризантема, Христо Ботев, Чавча, Череша, Черни Връх, Юрукова Поляна, Ягода, Ясен

На 28.02.2018 г. /09:15 - 15:30 ч.;  09:15 - 10:15 ч.;  15:30 - 16:30 ч./ -  Долна Василица:  махала Гергичка, махала Шуманска

Община Костинброд  

На 26.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Бучин Проход:  УПИ III-10

На 26.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дреново, Общ. Костинброд

Община Правец  

На 26.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 02.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Осиковска Лакавица:  махала Гроздене, махала Драйчовци, махала Рачовци

На 26.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 27.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 28.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 01.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 02.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Видраре:  махала Джамбазите, махала Семкова, Пи-083145 М. Мариновото

На 26.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 27.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 28.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 01.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 02.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Осиковска Лакавица:  Луковешки Дол

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 02.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Осиковска Лакавица:  Бостанището, махала Гроздене, махала Нанковска, махала Рачовци

На 27.02.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Правец:  Васил Левски, Димитър Грънчаров, махала Правешки Ханове

Община Самоков  

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Доспей:  1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 2-ра, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 27-ма, 28-ма, 30-та, 4-та, 5-та, 7-ма, 8-ма, Площада;   Рельово:  УПИ -I кв. 65, УПИ VII- 82, кв. 5;   Самоков:  Бреза, Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Здравец, Здравец, Зорница, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Кокиче, Латинка, Люляк, Люляк, Марица, Николай Николаевич, Проф. Васил Захариев, Ружа, Странджа, Тинтява, Тракия, ул. Здравец, ул. Здравец, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Явор;   Широки Дол:  17-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 27-ма, 30-та

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.;  09:30 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков:  1-ва, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 3-та, 4-та, 49-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 54-та, 55-та, XVIII, Пп II,Кв. 58;

На 26.02.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.;  14:00 - 16:00 ч./ -  Алино:  П-Л Іі, Пл. №160, кв. 48, УПИ I-345, кв. 18

На 26.02.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.;  14:00 - 16:00 ч./ -  Белчин:  1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 286, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, VI. кв. 5, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, С. Белчин, Пл. XI, кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 и УПИ100606 До Крепост Цари Мали Град, УПИ І-470,471 кв. 38а, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 26.02.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.;  14:00 - 16:00 ч./ -  Белчински Бани:  П-Л V Кв,21

На 26.02.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.;  14:00 - 16:00 ч./ -  Клисура, Общ. Самоков:  Извън Регурация

На 26.02.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.;  14:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков:  1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 53-та, 54-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, XVIII, БКТП Градина - Ковачевци, Пп II,Кв. 58

На 26.02.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.;  14:00 - 16:00 ч./ -  Поповяне:  ПИ 000368

На 26.02.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.;  14:00 - 16:00 ч./ -  Рельово:  №000527, извън регулация, УПИ -I кв. 65, УПИ VII- 82, кв. 5

На 26.02.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.;  14:00 - 16:00 ч./ -  Ярлово:  . УПИ XII-562, кв. 55, 002159,Екатте 87552, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 42-ра, 43-та, 45-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Борова Гора, М. Грамаге, ПИ 013001 местност Св. Петка, ПИ №578, Стоп. Двор, УПИ XVI пл. 260 кв. 16

На 27.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бели Искър:  1-ва, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма

Община Своге  

На 26.02.2018 г. /09:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бов, Общ. Своге:  Дружба, махала Криви Лаг, С. Бов МТП Скакля, Скакля

На 26.02.2018 г. /09:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Заселе:  III-150,Кв. 22, III-66, УПИ XXVII-13, кв. 21

На 26.02.2018 г. /09:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Зимевица

На 26.02.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Бов, Общ. Своге:  Волга, Вълчан Войвода, Демокрация, Издримец, Искър, Кокиче, Паисий, Садината, Сирак, Теменуга, Трескавец, УПИ VI-30

На 26.02.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Желен:  П-Л ХІ-45, кв. 2

На 26.02.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Своге:  Алилица, Възраждане, Градище, Грохотен, Желен, Заря, махала Свиново, Път 16, Слънце, Турист

На 26.02.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Церово, Общ. Своге:  VII, Александър Стамболийски, Балатон, Балкан, Бор, Възраждане, Искърско Дефиле, Кирил и Методий, Мах. Гламек, Мах. Орниче, махала Бабин Дол, Мир, Неофит Рилски, Освобождение, Тодор Каблешков, УПИ III-524, Хан Аспарух, Читалище Христо Ботев, Явор

На 27.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бов, Общ. Своге:  Мини Диабаз

На 28.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД;  11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бов, Общ. Своге:  Луково;   Губислав;   Дружево;   Лакатник, Общ. Своге:  Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Градище, Иван Вазов, Извора, Искър, Ковайски Дол, Кокиче, Кръстат Камък, Куленица, Мах. Радеж ТП Равна Нива, махала Държанчова Нива, Пробойница, Първи Май, Роза, Стара Планина;   Левище;   Миланово, Общ. Своге:  Васил Левски, Ком, Мах. Кат, Мах. Мъжев Дел, Мах. Ръжища, Мах. Свражен, Мъжев Дел, Ропотамо, Стара Планина, УПИ-XV-46;   Оплетня:  Парцел V-94, кв. 3;   София:  Костенски Водопад/Васил Дим;

На 28.02.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Своге:  Александър Стамболийски, Георги Бенковски, Гранит, Джиджовица, Джоджовска, Искър, Каменарска, махала Брезов Рът, Пирин, Първи Май, Стара Планина, Старопланинска, Староселска, Страцин, Христо Смирненски, Цар Симеон;

На 01.03.2018 г. /10:00 - 14:30 ч./ -  Искрец:  Божица, Бреза, Габер, Иван Вазов, Искра, Калоян, махала Божица, Морава, Тепавицата, Христо Ботев;

Община Сливница  

На 26.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 27.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 28.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 01.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 02.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Извор, Общ. Сливница

На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гълъбовци:  1 Ва, 10 Та, 3 Та, 500179, 8 Ма, XI-1. 3 Кв 8, Атанас Узунов, Васил Левски, Войводина Могила, Драганица, УПИ XIV-531 кв. 26

 

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Белене  

На 27.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белене:  Васил Левски, Г С Раковски, Георги Кирков, Градище, Лозенец, Любен Каравелов, Слатина, Средна Гора, Стефан Караджа

На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бяла Вода, Общ. Белене:  Александър Стамболийски, Безименна, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Гатев, Н. Й. Вапцаров, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

Община Гулянци  

На 26.02.2018 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 27.02.2018 г. /16:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долни Вит:  Ал Стамболийски, Ангел Каралийчев, Бенковска, В Левски, Люляк, Раковска, Христо Ботев, Шипка, Ю. А. Гагарин;

На 26.02.2018 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 27.02.2018 г. /16:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Милковица:  Априлов, Арда, Беласица, В Левски, Веслец, Витоша, Гаров Район, Гурко, Ив Вазов, Изгрев, Люлин, местност Край Село, Мир, Морава, Мусала, Одеса, Орлица, Осогово, Охрид, П. К. Яворов, Пирин, Победа, Преслав, Раковски, Ралица, Ресен, Родопи, Свобода, Силистра, Сливница, Стопански Двор, Тулча, Хан Кубрат, Христо Ботев, Шипка;

На 26.02.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 27.02.2018 г. /16:00 - 17:00 ч./ -  Бръшляница:  9-ти Септември, Акалан, Александър Стамболийски, Антим 1, Априлов, Асен Златаров, Асен Халачев, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Г. С. Раковски, Голо Бърдо, До Стадиона УПИ II- 92 и III- 92, Дунав, Иван Рилски, Инж Г и Вълков, Кирил и Методий, Косовски, Крали Марко, Любен Каравелов, местност Над Пресяката, местност Червен Фенер, Патриарх Евтимий, Пирин, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Сан Стефано, Свобода, Скобелев, Стефан Караджа, Трапезица, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Освободител;   Гулянци:  Разсадник;   Дъбован:  Пирин;   Ленково:  Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен Халачев, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Ген. Вл. Заимов, Генерал Столетов, Дунав, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Кайлъка, Карамфил, Кокиче, Коприва, Коста Златарев, Ленко Нанков Мишев, Нарцис, Опълченска, Панайот Волов, Пирин, С. Ленково, Синчец, Стара Планина, Терасите, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка;

На 26.02.2018 г. /09:00 - 09:05 ч./   На 27.02.2018 г. /16:00 - 16:05 ч./   На 28.02.2018 г. /09:00 - 09:05 ч./   На 01.03.2018 г. /16:00 - 16:05 ч./ -  Гулянци:  Ал Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Неделя, Батак, Бачо Киро, Бирюзов, Бузлуджа, В. Левски, В. Петлешков, Васил Априлов, Вит, Витоша, Вола, Възраждане, Г. С. Раковски, Ген Гурко, Ген Скобелев, Георги Бенковски, Гецов Геран, Гоце Делчев, Д-Р Александър Войников, Демокрация, Добруджа, Драва, Дунав, Зора, Иван Асен II, Иван Вазов, Йордан Йовков, К-Н Г. Мамарчев, Камчия, Кап. Петко Воевода, Карабоаз, Кирил и Методий, Климент Охридски, Крайречна, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марица, Махмудица, местност Беглика, Мизия, Милин Камък, Московска, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Ракитин, Николай Хрелков, Оборище, Опълченска, Осми Март, ОТЕЦ Паисий, П. К. Яворов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патр. Евтимй, Пеньо Пенев, Перущица, Петко Каравелов, Петър Берон, Пирин, Плевен, Преслав Каменов, Радецки, Рила, Родопи, Роза, Свобода, Симеон Йоргов, Славейков, Сливница, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Трети Март, Тунджа, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чайковска, Шести Септември, Шипка, Юмрукчал, Яне Сандански;

 Ленково:  Гео Милев, Жасмин, Иглика, Ленко Нанков Мишев, Москва, Ю. А. Гагарин;

На 28.02.2018 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 01.03.2018 г. /16:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гулянци;

 Дъбован:  Арда, Беласица, Бенковски, Ботевград, Будапеща, Бузлуджа, В Априлов, В Левски, Варна, Варшава, Велики Преслав, Витоша, Г Милев, Г С Раковски, Гладстон, Добруджа, Дойран, Драаган Цанков, Драва, Дунав, Иван Вазов, Искър, К и Методий, Космос, Латинка, Любен Каравелов, М Дринов, Марица, Места, Мизия, Москва, Надежда, Огоста, Опълченска, П Славейков, Париж, Пирин, Плевен, Плиска, Прага, Радецки, Рила, Родопи, Скопие, Солун, София, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тракия, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ц. Церковски, Цар Освободител, Шипка, Янтра;   Загражден, Общ. Гулянци:  IV-387, кв. 26, Арда, Асен Златаров, Б Киро, Бенковски, В Коларов, В Левски, Велин, Вит, Г Димитров, Г Кирков, Г Милев, Д Благоев, Дунав, и Вазов, Искър, Й Николова, К Маркс, Ленин, Ленко Мишев, Люлин, Марек, Марица, Маршал Толбухин, Мичурин, Москва, Н Вапцаров, Н Гигенски, Н Дуканов, Нахимов, Оборище, П Берон, Пирин, Първи Май, Раковски, Родопи, С Румянцев, София, Стара Планина, Суворов, Тракия, Христо Ботев, Цветан Спасов, Шипка, Янтра;

На 26.02.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 27.02.2018 г. /16:00 - 17:00 ч./ -  Шияково:  Александър Стамболийски, Бор, Васил Левски, Венера, Гоце Делчев, Драма, Ив. В. Мичурин, Христо Ботев, Цветница, Явор;

На 01.03.2018 г. /13:15 - 15:15 ч./ -  Сомовит:  местност Могилата;

Община Долни Дъбник  

На 27.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долни Дъбник:  XIX-1149 1148, Беласица, Велчова Завера, Ген Скобелев, Добри Чинтулов, Мургаш, Назъм Хикмет, Райко Даскалов, Христо Ботев, Христо Янчев

На 27.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Долни Дъбник:  Ген Скобелев, Д. Дебелянов, Мургаш, Назъм Хикмет, Осогово, Христо Ботев, Христо Янчев, Шипка

На 28.02.2018 г. /08:45 - 15:45 ч./ -  Къртожабене

Община Искър  

На 27.02.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Долни Луковит:  Александър Стамболийски, Васил Априлов, Демир Велиев, Дунав, Иван Рилски, Марин Дринов, Шипка, Янтра

На 27.02.2018 г. /12:30 - 15:15 ч./ -  Долни Луковит:  Димчо Дебелянов, Клокотница, Тулча, Тутракан, Хайдушка Поляна, Цар Асен Първи, Цар Освободител

На 27.02.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Искър, Общ. Искър:  Васил Коларов, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Райко Даскалов, Христо Ботев, Христо Смирненски

Община Левски  

На 28.02.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./ -  Санадиново:  Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Москва, Осъмски, Панайот Волов, Рила, Свобода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю. А. Гагарин, Янтра

На 28.02.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.;  09:30 - 16:00 ч.;  16:00 - 16:30 ч./ -  Бацова Махала:  Аврора, Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Карл Маркс, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Радецки, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Средец, Станке Димитров, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 28.02.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.;  09:30 - 16:00 ч.;  16:00 - 16:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Левски:  Акация, Балкан, Вардар, Витоша, Възраждане, Георги Павлов, Дунав, Евлоги Христов, Еделвайс, Заря, Игнат Величков, Камчия, Коми, Лъки, Люлин, Марица, Осъм, Пирин, Поляна, Рила, Родопи, Свобода, Стадион, Стара Планина, Странджа, Тинтява, Тополница, Явор

На 28.02.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.;  16:00 - 16:30 ч./ -  Българене, Общ. Левски:  Ангел Бонгалов, Беласица, В Априлов, В Левски, Веселин Кръстев, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Клисура, Крум Драголов, Любен Каравелов, Панайот Хитов, Петко Петков, Пирин, Полтава, Преслав, Рила, Родопи, Сливница, Спас Венков, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Съботин Генов, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 28.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.;  16:00 - 16:30 ч./ -  Санадиново:  № 280011, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Москва, Осъмски, Панайот Волов, Рила, Свобода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю. А. Гагарин, Янтра

На 28.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.;  16:00 - 16:30 ч./ -  Трънчовица:  Бачо Киро, Бистрица, Витоша, Волга, Григор Вачков, Дунав, Епископ Евгений Босилков, Искър, Камчия, Малчика, Марица, Места, Митко Палаузов, Мусала, П Р Славейков, Рила, Родопи, Росица, Странджа, Тунджа, Христо Ботев, Цанко Церковски, Шипка, Янтра

На 28.02.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./ -  Трънчовица

На 02.03.2018 г. /11:45 - 12:05 ч.;  16:00 - 16:15 ч./ -  Левски, Общ. Левски:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Страшимиров, Васил Априлов, Васил Друмев, Витоша, Гергана, Димчо Дебелянов, Дунав, Елин Пелин, Йордан Йовков, Княз Александър Батенберг, Княз Борис, Лазар Станев, Милин Камък, Осъм, Патриарх Евтимий, Пролет, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Софроний Врачански, Странджа, Христо Ботев, Цар Калоян, Шипка, Ясна Поляна

На 02.03.2018 г. /12:05 - 16:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Витоша, Гергана, Дунав, Елин Пелин, Княз Борис, Лазар Станев, Милин Камък, Осъм, Патриарх Евтимий, Райко Даскалов, Софроний Врачански, Странджа, Цар Калоян, Ясна Поляна

Община Никопол  

На 26.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 27.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 28.02.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 01.03.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 02.03.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Новачене, Общ. Никопол:  23-ти Септември, 9-ти Септември, Алеко, Борис Стефанов, Велико Ваков, Възраждане, Г Димитров, Ив Винаров, Крайна, Л Димитрова, Любен Мойсеев, Марийка Петракиева, Петраки Ангелов, Трети Март, Хаджи Димитър

На 27.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Любеново, Общ. Никопол:  Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Кирил и Методий, Лазар Деков, Любен Дочев, Максим Горки, Маршал Толбухин, Н. Й. Вапцаров, Николай Петров, П. К. Яворов, Път 52, Радецки, Хаджи Димитър, Христо Кърпачев, Шипка

Община Плевен  

На 26.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 27.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 28.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 01.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 02.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бохот:  1-ви Май, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Ген. Столетов, Мусала, Никола Петков, Пирин, Радецки, Рила, Стамболийски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин

На 26.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 27.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 28.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 01.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 02.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Пелишат:  Бузлуджа, Коста Златарев, Лом, Москва, Пирин, Пробуда, Рила, Сингур, Трифон Гърчев

На 26.02.2018 г. /08:45 - 15:30 ч.;  08:45 - 09:00 ч.;  15:15 - 15:30 ч./ -  Плевен:  Кайлъка, Кайлъшка, Летен Театър, местност Кайлъка, местност Плочата, местност Кайлъка, Плочата

На 26.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Плевен:  Битоля/А. Дервишев/, Георги Кочев, Македония, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пирин, Тодор Каблешков, Цоню Матев

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен:  ІV , кв. 1, Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Васил Коларов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Искър, Кирил и Методий, Ком, Лиляна Бърдарова, Неофит Рилски, Оборище, П. К. Яворов, Свобода, Софроний Врачански, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ясен, Общ. Плевен:  Братя Миладинови, Дамян Пачев, Железничар, Иван Винаров, Коста Златарев, Радецки, Цветан Спасов

На 26.02.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Плевен:  Генерал Владимир Вазов

На 26.02.2018 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Плевен:  Индустриална Зона

На 27.02.2018 г. /08:30 - 12:15 ч./ -  Плевен:  Железничар, Крали Марко/Мл. Гвардия/, Люляк, Сторгозия

На 27.02.2018 г. /08:45 - 08:50 ч.;  15:10 - 15:15 ч./ -  Къшин:  Аврора, Васил Друмев, Г. С. Раковски, Етрополе, Кирил и Методий, Къшински Дол, М-та Над Село, Майор Горталов, местност Над Село, Преслав, Рибарица, Рудозем, Стоански Двор, УПИ 16 Стр. кв. 1, УПИ-XII кв. 19, Ю. А. Гагарин

На 27.02.2018 г. /08:45 - 08:50 ч.;  15:10 - 15:15 ч./ -  Плевен: извън регулация, до гр. Плевен, Кайлъка, Кайлъшка, Летен Театър, Лозарска Среща Кл 1, местност Кайлъка, местност Плочата, местност Кайлъка, Плочата, Сан Стефано, Стража 2 Клон 1

На 27.02.2018 г. /08:45 - 15:15 ч.;  08:45 - 08:50 ч.;  15:10 - 15:15 ч./ -  Брестовец:  158012, М. Съдовете, Александър Петров, Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Кочев, Елин Пелин, Иван Вазов, Никола Й Вапцаров, Пирин, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 27.02.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен:  I, кв. 67, Алексей Сегренски, Батак, Васил Коларов, Димитър Дачев, Добри Войников, Лазар Станев, Маршал Толбухин, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Петрини, Първа, Рила, Родопи, Стоил Енчев, Христо Ботев, Чепино

На 28.02.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.;  08:30 - 15:00 ч.;  14:45 - 15:00 ч./ -  Плевен:  Дружба, местност Витска Равнина, Редута, Сторгозия

На 28.02.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.;  09:00 - 10:30 ч.;  10:15 - 10:30 ч./ -  Тученица:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Ген. Вл. Заимов, Генерал Гурко, Генерал Колев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Дамян Пешев, Кайлъка, Любен Вешков, местност Пасището, Пирин, Радецки, Рила, Среброструй, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю. А. Гагарин

На 28.02.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.;  10:15 - 10:30 ч./ -  Радишево:  I - 280, XIII- 89 кв. 34, XIX-447 кв. 15, Васил Априлов, Г. С. Раковски, Григор Пърличев, Драва, Знеполска, Ивайло, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Мадан, Марибор, Милин Камък, Мир, Митко Палаузов, Нестор Марков, Орлица, Пероника, Прилеп, Ралица, Република, Рила, Родопи

На 28.02.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Радишево

На 28.02.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.;  09:00 - 09:15 ч.;  10:15 - 10:30 ч./ -  Брестовец:  УПИ-III-171

На 28.02.2018 г. /09:45 - 13:15 ч./ -  Плевен:  Генерал Тотлебен, Люляк, Мир, Рудозем, Сторгозия

На 01.03.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Плевен:  1036, 1036, 1036

На 01.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плевен:  56722. 651. 187, кв. 603, ул. Витска Долина, Д-Р Г. М. Димитров/Н. Гиг/, местност Витска Равнина, Плевен, Сторгозия

На 01.03.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Плевен:  Мир, Синчец, Сторгозия

На 01.03.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Опанец, Общ. Плевен:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Кирков, Иван Нанов, Каменна Могила, местност Под Село, Петър Габровски, Стопански Двор, Съгласие, Трети Март, Христо Сръбски, Цветан Спасов

На 02.03.2018 г. /08:45 - 13:00 ч.;  08:45 - 09:00 ч.;  12:45 - 13:00 ч./ -  Плевен:  Българска Авиациа /Индустр. , Гренадирска

На 02.03.2018 г. /09:00 - 12:45 ч./ -  Плевен:  Българска Авиациа /Индустр. , Георги Кочев, Изт. Индустриална Зона, Източна Инд. Зона XXIV-1281, Източна Индустриална Зона, Индустриална Зона, местност Западна Идустриална Зона, ХI А кв. 617

На 02.03.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Плевен:  Анастасия Димитрова, Сторгозия

Община Пордим  

На 27.02.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Гр. Пордим:  Индустриална Зона

На 26.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 27.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 28.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 01.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 02.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Пордим:  Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, ОТЕЦ Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна

Община Червен бряг  

На 28.02.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.;  14:15 - 14:30 ч./ -  Бресте:  Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Васил Коларов, Васил Левски, Върбан Йотов, Ген. Вл. Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Двадесет и Шести Юни, Девети Септември, Димитър Кьосовски, Иван Вазов, Иван Диловски, Иван Чифлигарски, Илия Стоянов, Любен Каравелов, Мито Гачев, Н. Й. Вапцаров, Никола Горанов, ОТЕЦ Паисий Хилендарски, П. Р. Славейков, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чудна

На 28.02.2018 г. /10:15 - 14:15 ч./ -  Бресте:  Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Васил Левски, Върбан Йотов, Ген. Вл. Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Двадесет и Шести Юни, Девети Септември, Димитър Кьосовски, Иван Вазов, Иван Диловски, Иван Чифлигарски, Илия Стоянов, Любен Каравелов, Мито Гачев, Н. Й. Вапцаров, Никола Горанов, ОТЕЦ Паисий Хилендарски, Рила, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чудна

На 28.02.2018 г. /10:30 - 12:15 ч./ -  Бресте:  Васил Коларов, Ген. Вл. Заимов, Двадесет и Шести Юни, Димитър Кьосовски, ОТЕЦ Паисий Хилендарски, П. Р. Славейков, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 28.02.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.;  14:15 - 14:30 ч./ -  Горник:  Бузлуджа, Вихрен, Втора, Г Бенковски, Дванадесета, Девета, Десета, Дунав, Дядо Вълко, Елена, Иван Вазов, Искър, Осемнадесета, Осма, Партизанска, Пета, Петко Горанов, Петко Хр Петков, Пирин, Първа, Рила, Родопи, Седма, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Ненов, Цвятко Иванов, Четвърта, Шеста, Янка Митова, Янтра

На 28.02.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.;  14:15 - 14:30 ч./ -  Сухаче:  Ал Стамболийски, Асен Златаров, Баба Мария, Баба Тонка, Безименна, Вешка Данова, Г Тошев, Ген Заимов, Девети Септември, Дядо Вълко, Л Димитрова, Л Каравелов, Маршал Толбухин, Паисий, Партизанска, Петко Д Петков, Петко Напетов, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цвятко Радойнов

На 01.03.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Койнаре:  Антон Страшимиров, Беласица, В. Коларов, Гео Милев, Девети Iх, Дунав, Кл Охридски, Мило Нанов, Милчо Симеонов, Симеон Нинов, Хаджи Димитър

На 01.03.2018 г. /13:00 - 14:15 ч./ -  Койнаре:  Бето Петров, Възраждане, Димо Хаджидимов, Единадесета, Ивайло, Милчо Симеонов, П Напетов, Петър Динков Симеонов, Спартак, Ст Караджа, Хисар, Христо Михайлов

 

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 26.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч.;  09:00 - 16:15 ч./   На 27.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ноевци;

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Кривонос;

На 27.02.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Брезник:  Ангел Коцелянов, Евстати Николов, Елена Георгиева, Ефтим Стоянов, Йордан Стефанов, Крум Савов;

На 27.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.;  15:15 - 16:00 ч./   На 01.03.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.;  09:15 - 16:00 ч.;  15:15 - 16:00 ч./   На 02.03.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.;  09:15 - 16:00 ч.;  15:15 - 16:00 ч./ -  Душинци;

На 27.02.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.;  15:15 - 16:00 ч./   На 01.03.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.;  15:15 - 16:00 ч./   На 02.03.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.;  15:15 - 16:00 ч./ -  Банище;   Бегуновци;   Беренде, Общ. Земен;   Брезник:  МТП; Ръждавец; ;   Брезнишки Извор;   Велиново;   Габровдол;   Гигинци:  УПИ ХІV-219, кв. 22;   Долна Секирна:  МТПД Секирна;   Ерул;   Кошарево;   Милкьовци;   Непразненци;   Режанци;   Садовик;   Станьовци;

На 27.02.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.;  09:15 - 10:30 ч.;  15:15 - 16:00 ч./   На 01.03.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.;  15:15 - 16:00 ч./   На 02.03.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.;  15:15 - 16:00 ч./ -  Горна Секирна:  местност Валога;

На 27.02.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Брезник:  Александър Филипов, Велин Ваклинов, Гребен, Иглика, Любаш, Неделко Савов, Некрит Кузманов, Строител, Яровец;

На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник:  Александър Тинков, Георги Ив Бунджулов, извън регулацията, Трън;

На 01.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник:  06286. 502. 39, Андрей Михайлов, Борис Калев, Борова Гора, Бреза, Воин, Генерал Владимир Заимов, Георги Ив Бунджулов, Гоздовска, Еретин, Жданов, Забел, Клисура, Комсомолец, Мала Река, Пети Конен Полк, Петров Камък, Славей, Стоян Миленков, Цвета Лумбарова, Шипка;

На 01.03.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 02.03.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Долна Секирна;

На 02.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник:  Андрей Михайлов, Борис Калев, Борова Гора, Бреза, Воин, Георги Ив Бунджулов, Жданов, Комсомолец, Мала Река, Пети Конен Полк, Славей, Стоян Миленков, Цвета Лумбарова, Шипка;

Община Ковачевци  

На 27.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.;  15:30 - 16:00 ч./ -  Жабляно:  Цигански Брод;  Земен:  Пещерско Шосе;  Калище;

На 27.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Земен;

Община Перник  

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кладница:  VIII-29,Кв. 18, XI-29 кв. 18 Делта Хил, Берлин, Брюксел, Виена, Делта Хил, Лондон, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище Делта Хил, София, УПИ II-35,Кв. 17 Делта Хил, УПИ XXIX-29,Кв. 20 Делта Хил, УПИ-IX 29

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Перник:  1-ва, 104, 105, 6-ти Май, V-502. 1010, Банско, Берковица, Ботевград, Ботевград, Брезник, Брезник, Брезник, Булаир, Бяла Слатина, Варна, Враца, Гергина, Гоце Делчев, Граово, Граово, Драгановец, Екзарх Йосиф, Златица, Знеполе, Изток, Илинден, Ихтиман, Казанлък, Казанлък, Калиманци, кв. Радина Чешма, УПИ 110, Кад. Район 623, Клепало, Клепало, Косово Поле, Кракра, Кракра Пернишки, Красно Село, Красно Село, Кърджали, Мелник, Миньор, Монте Карло, Нов Безистен, Нова Загора, Нови Пазар, Нови Пазар, Павликени, Петко Каравелов, Пирдоп, Пирдоп, Пирдоп, Пирдоп, Пловдив, Пловдив, Погреби, Радина Чешма, Радина Чешма Имот 611-406, Радомир, Радомир, Разлог, Раковска, Раковски, Руй, Самоков, Самоков, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Севлиево, Стримон, Струма, Трън, Търговище, Угърчин, УПИ 2, кв. 202, Физкултурна, Хайдут Велко, Христо Ботев, Христо Смирненски, Яне Сандански

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 27.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник:  Вардар, Железничарска, Струма, Тунджа

На 27.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Перник:  1-ва, 101, 104, 105, 6-ти Май, V-502. 1010, Арда, Банско, Берковица, Ботевград, Ботевград, Брезник, Брезник, Брезник, Булаир, Бяла Слатина, Вардар, Варна, Велинград, Видин, Враца, Върбица, Гергина, Гоце Делчев, Граово, Граово, Граово, Добруджа, Драгановец, Екзарх Йосиф, Епископ Киприян, Железничарска, Златица, Знеполе, Изток, Илинден, Искър, Ихтиман, Казанлък, Казанлък, Казанлък, Калиманци, кв. Радина Чешма, УПИ 110, Кад. Район 623, Клепало, Клепало, Клепало, Княз Александър Батенберг, Косово Поле, Котел, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Кракра Пернишки, Красно Село, Красно Село, Кърджали, Лясковец, Мелник, Миньор, Миньор, Монте Карло, Монте Карло, Нов Безистен, Нова Загора, Нови Пазар, Нови Пазар, Омуртаг, ОТЕЦ Паисий, Павликени, Павликени, Петко Каравелов, Пирдоп, Пирдоп, Пирдоп, Пирдоп, Пловдив, Пловдив, Пловдив, Погреби, Радина Чешма, Радина Чешма Имот 611-406, Радомир, Радомир, Разлог, Раковска, Раковски, Руй, Самоков, Самоков, Самоков, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Севлиево, Севлиево, Стара Загора, Стримон, Струма, Струма, Трън, Трявна, Търговище, Угърчин, УПИ 2,Кв. 202, Физкултурна, Хайдут Велко, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шумен, Яне Сандански

На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рударци:  Бреза, Загарица, Йовчова, Кирил и Методий, Минерал, Москва, Никола Вапцаров, Обеля, Рига, Солун, Христо Смирненски, Черни Връх, Шумнатица

На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Перник:  1-ва, 101, 104, 105, 6-ти Май, V-502. 1010, Арда, Банско, Берковица, Ботевград, Ботевград, Брегалница, Брезник, Брезник, Брезник, Булаир, Бяла Слатина, Вардар, Вардар, Варна, Велинград, Видин, Враца, Върбица, Гарата, Гергина, Гоце Делчев, Граово, Граово, Граово, Добруджа, Драгановец, Екзарх Йосиф, Епископ Киприян, Железничарска, Железничарска, Златица, Знеполе, Иван Рилски, Изток, Илинден, Искър, Искър, Ихтиман, Казанлък, Казанлък, Казанлък, Калиманци, кв. Радина Чешма, УПИ 110, Кад. Район 623, Клепало, Клепало, Клепало, Княз Александър Батенберг, Косово Поле, Котел, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Кракра Пернишки, Кракра Пернишки, Красно Село, Красно Село, Кресна, Кърджали, Лясковец, Мелник, Миньор, Миньор, Монте Карло, Монте Карло, Нов Безистен, Нова Загора, Нови Пазар, Нови Пазар, Омуртаг, ОТЕЦ Паисий, ОТЕЦ Паисий, Павликени, Павликени, Петко Каравелов, Пирдоп, Пирдоп, Пирдоп, Пирдоп, Пловдив, Пловдив, Пловдив, Погреби, Радина Чешма, Радина Чешма Имот 611-406, Радомир, Радомир, Разлог, Раковска, Раковски, Руй, Самоков, Самоков, Самоков, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Св. Иван Рилски, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Севлиево, Севлиево, Стара Загора, Стримон, Струма, Струма, Трън, Трявна, Търговище, Угърчин, УПИ 2,Кв. 202, Физкултурна, Хайдут Велко, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шумен, Яне Сандански

На 28.02.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Друган:  УПИ ХV-407 кв. 49

На 28.02.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Перник:  Арчар, Васил Левски, Горно Могиличе, Ела, Железни Заводи, Захари Зограф, Калина, Калкас, Караманица, Куциян, Липа, Могиличе, Незабравка, Резервоара, Чинар

На 28.02.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Радомир:  Върба, Райко Даскалов

На 28.02.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир:  Мах. Егреците

На 01.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Перник:  101, 6-ти Май, V-502. 1010, Айтос, Арда, Ахтопол, Балчик, Банско, Берковица, Битоля, Ботевград, Ботевград, Ботевград, Братя Миладинови, Брацигово, Брегалница, Брегалница, Брезник, Брезник, Брезник, Булаир, Бургас, Бяла Слатина, Вардар, Вардар, Варна, Велинград, Видин, Владислав Граматик, Враца, Враца, Върбица, Гарата, Ген Владимир Вазов, Гергина, Гоце Делчев, Гр. Перник, кв. 4 УПИII, Граово, Граово, Граово, Даме Груев, Добри Чинтулов, Добруджа, Драгановец, Драгановец, Дряново, Екзарх Йосиф, Епископ Киприян, Железничарска, Железничарска, Златица, Знеполе, Иван Рилски, Изток, Илинден, Инженерна, Инжинерен, Искър, Искър, Ихтиман, Казанлък, Казанлък, Казанлък, Казанлък, Калиманци, Клепало, Клепало, Клепало, Клепало, Княз Александър Батенберг, Косово Поле, Котел, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Кракра Пернишки, Кракра Пернишки, Кракра Пернишки, Красно Село, Красно Село, Кресна, Кресна, Кърджали, Лясковец, Мах. Зарина /И. Р. /, Мелник, Миньор, Миньор, Монте Карло, Монте Карло, Никола Карев, Нов Безистен, Нова Загора, Нови Пазар, Нови Пазар, Одрин, Омуртаг, ОТЕЦ Паисий, ОТЕЦ Паисий, Охрид, Павликени, Павликени, Петко Каравелов, Пирдоп, Пирдоп, Пирдоп, Пирдоп, Пловдив, Пловдив, Пловдив, Пловдив, Погреби, Презвитер Козма, Радомир, Радомир, Разлог, Райна Княгиня, Раковска, Раковски, Руй, Самоков, Самоков, Самоков, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Св. Иван Рилски, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Севлиево, Севлиево, Стара Загора, Стара Загора, Стримон, Струга, Струма, Струма, Трън, Трявна, Търговище, Търговище, Угърчин, УПИ 2,Кв. 202, Физкултурна, Физкултурна, Хайдут Велко, Христо Ботев, Христо Смирненски, Централна Градска Част, Шумен, Яне Сандански

На 01.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник:  Арда, Вардар, Върбица, Искър, Кракра, Струма

На 01.03.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Перник:  Архитект Йордан Пешев, Арчар, Бела Вода, Бели Кладенци, Бистрица, Будиславец, Бързия, Васил Левски, Вит, Въча, Голо Бърдо, Горицвет, Джерман, Захари Зограф, Златна Панега, Иван Асен Втори, Калкас, Кап. Петко Войвода, Караманица, Кариери, Китка, Кладенец, Колуница, Кристал, Кристал Блокове, Куциян, Луда Яна, Люлин, Люлякова, Майска Роза, Манастирски Път, Мах. Ракьовец, местност Шевърляк, Металик, Мир, Младост, Нов Живот, Осъм, Отдих, Палма, Победа, Резервоара, Ропотамо, Рудничар, Съзлийка, Тополница, Шамък

На 02.03.2018 г. /09:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Богданов Дол:  Васил Левски, Витоша, Георги Сава Раковски, Мах. Скочиловец, Рила, Струма, Цар Симеон

На 02.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Перник:  101, 6-ти Май, V-502. 1010, Айтос, Арда, Ахтопол, Балчик, Банско, Берковица, Битоля, Ботевград, Ботевград, Ботевград, Братя Миладинови, Брацигово, Брегалница, Брегалница, Брезник, Брезник, Брезник, Булаир, Бургас, Бяла Слатина, Вардар, Вардар, Варна, Велинград, Видин, Владислав Граматик, Враца, Враца, Върбица, Гарата, Ген Владимир Вазов, Гергина, Гоце Делчев, Гр. Перник, кв. 4 УПИII, Граово, Граово, Даме Груев, Добри Чинтулов, Добруджа, Драгановец, Драгановец, Дряново, Екзарх Йосиф, Епископ Киприян, Железничарска, Железничарска, Златица, Знеполе, Иван Рилски, Изток, Илинден, Инженерна, Инжинерен, Искър, Искър, Ихтиман, Казанлък, Казанлък, Казанлък, Казанлък, Калиманци, Клепало, Клепало, Клепало, Клепало, Княз Александър Батенберг, Косово Поле, Котел, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Кракра Пернишки, Кракра Пернишки, Кракра Пернишки, Красно Село, Красно Село, Кресна, Кресна, Кърджали, Лясковец, Мах. Зарина /И. Р. /, Мелник, Миньор, Миньор, Монте Карло, Монте Карло, Никола Карев, Нов Безистен, Нова Загора, Нови Пазар, Нови Пазар, Одрин, Омуртаг, ОТЕЦ Паисий, ОТЕЦ Паисий, Охрид, Павликени, Павликени, Петко Каравелов, Пирдоп, Пирдоп, Пирдоп, Пирдоп, Пловдив, Пловдив, Пловдив, Пловдив, Погреби, Презвитер Козма, Радомир, Радомир, Разлог, Райна Княгиня, Раковска, Раковски, Руй, Самоков, Самоков, Самоков, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Св. Иван Рилски, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Севлиево, Севлиево, Стара Загора, Стара Загора, Стримон, Струга, Струма, Струма, Трън, Трявна, Търговище, Търговище, Угърчин, УПИ 2,Кв. 202, Физкултурна, Физкултурна, Хайдут Велко, Христо Ботев, Христо Смирненски, Централна Градска Част, Шумен, Яне Сандански

Община Радомир  

На 26.02.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД;  16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Радомир:  Автогарата, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Арката, Батенберг, Бачо Киро, Бузлуджа, Драган Цанков, Захари Кръстев, Каблешков, Кирил и Методи, Кракра, Люлякова, Майор Чиляев, Милан Грънчаров, Ное, Панайот Волов, Пчелинци, Райко Даскалов, Свобода, Търговска, Черковна, Шаблин

На 26.02.2018 г. /09:00 - 14:13 ч./   На 27.02.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Радомир:  Алеко Константинов, Батак, Братя Миленкови, Иван Вазов, Милин Камък, Пейо Яворов, Райко Даскалов, Христо Смирненски

 

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Берковица  

На 27.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Берковица:  Александровска, Антон Страшимиров, Генерал Владимир Заимов, Генерал Гурко, Граф Игнатиев, Добруджа, Марин Дринов, Мусала, Страцимировска, Тракия, Цар Асен, Царибродска

На 27.02.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Берковица:  Беговица, Бук, Възход, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, извън регулацията, Изгрев, Кирил и Методи, Кокиче, Къса Река, Мрамор, Незабравка, Хайдушки Водопади

Община Бойчиновци  

На 27.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Владимирово, Общ. Бойчиновци:  Александър Стамболийски, Ангел Петков, Васил Иванов Йосифов, Владимир Петков Минчев, Гаврил Генов, Лютенска Дружина, Никола Й. Вапцаров, Огоста, Парка На Свободата, Петко Коцов Лечев, УПИ VI, кв. 6, Христо Ботев, Христо Коцов, Христо Михайлов

На 27.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Ерден:  Втора, Двадесет и Осем, извън регулацията, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Тридесет и Девет, Тринадесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Едно, Шеста

На 02.03.2018 г. /11:00 - 16:30 ч./ -  Портитовци:  Втора, Втора, Дванадесет, Девета, Девета, Единадесет, Осма, Осма, Пета, Пета, Петнадесет, Петнадесет, Първа, Първа, Седма, Трета, Четвърта

Община Брусарци  

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Киселево:  Александър Стамболийски, Ботев, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Георги Димитров, Димитър Костов, Илия Луканов, Левски, Ленин, Любен Каравелов, Мито Цоцин, Михаил Илиев, Никола Й. Вапцаров, Симеон Тошев, Трайко Кънев, Трифон Павлов, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

Община Вълчедръм  

На 01.03.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Мокреш, Общ. Вълчедръм:  Втора, Втора А, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Първа, Петдесет и Трета, Петдесет и Шеста, Петдесета, Петнадесета, Първа, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесета, Четиринадесета

На 01.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Мокреш, Общ. Вълчедръм:  Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осма, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Тринадесета, Четиринадесета, Шестдесет и Първа, Шестнадесета

На 02.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Долни Цибър:  Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Петнадесета, Седемнадесета, Тринадесета, Четиринадесета, Шестнадесета

Община Вършец  

На 28.02.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Горна Бела Речка:  Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

Община Лом  

На 26.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Лом:  Васил Левски, Пирот, Славянска(Г. Димитров), Хаджи Димитър

На 28.02.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Ковачица:  Втора, Двадесет и Седем, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет и Едно, Петнадесет, Тридесет, Тринадесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Шестнадесет

За периода 26-02.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Лом:  Алеко Константинов, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Искър, Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Пелистър, Пирот, Стара Планина, Тимок, Тунджа, Цар Петър(М. Стефанов), Шести Септември

На 02.03.2018 г. /09:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лом:  ФЕЦ Лом

На 02.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лом:  Лодовико Миланези(К-Ска)

Община Монтана  

За периода 26-02.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:  22-Ри Септември, Ангел Кънчев, Веренишка(М. Веренишки), Генерал Арнолди, Гоце Делчев(Лика Рачин), Жеравица, Младост, Младост, Младост, Мойсей Лазаров, Никола Сапунджиев(П. Сред), Плиска, Свети Климент Охридски(Г. , Свети Патриарх Евтимий(П. , Свети Патриарх Евтимий(П. , Хайдут Велко, Шести Септември;

За периода 27-02.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:  Атон(Пирин), Нишка, Огоста, Рила, Христо Ботев, Цар Симеон;

На 26.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана:  Ангел Кънчев, Баба Тонка, Васил Априлов, Веренишка(М. Веренишки), Гоце Делчев(Лика Рачин), Неофит Бозвели, Панайот Хитов, Петко Р. Славейков(К. Дим. ), Петър Парчевич;

На 26.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 01.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Смоляновци:  Бузлуджа, Вапцаров, Васил Левски, Димитър Благоев, Дунав, Ивайло, Крум Ангелов, Малина, Петър Иванов, Скобелев, Славейко Горанов, Спартак, Стара Планина, Страхил Войвода, Христо Ботев, Шести Септември, Явор;

На 26.02.2018 г. /09:30 - 09:35 ч.;  09:35 - 11:55 ч.;  11:55 - 12:00 ч./ -  Главановци, Общ. Георги Дамяново:  Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх;   Говежда:  Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет  и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;   Дива Слатина:  Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;   Дълги Дел:  Втора, Девета, Десета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;   Еловица, Общ. Георги Дамяново:  Втора, Девета, Десета, извън регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта;   Копиловци, Общ. Георги Дамяново:  7016, Ал. Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, извън регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка;

На 26.02.2018 г. /09:30 - 09:35 ч.;  11:55 - 12:00 ч./ -  Видлица:  извън регулация;   Гаврил Геново:  Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;   Георги Дамяново:  XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Помеждинска Бара, местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 кв. 3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;   Меляне:  Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;   Помеждин:  500. 110, ІV-148 кв. 9, ІІІ, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста;   Превала:  Иван Бобанов, извън регулацията;   Равна, Общ. Чипровци:  Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта;   Челюстница:  Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеснадесет, Шеста;

На 26.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 01.03.2018 г. /11:00 - 16:30 ч./   На 02.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Долни Богров:  27;

На 26.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 01.03.2018 г. /11:00 - 16:30 ч./   На 02.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Студено Буче:  Антон Иванов, Боровец, Боян Чонос, Гагарин, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Младенов, извън регулацията, Кирил и Методи, Михаил Маринов, Никола Цеков, Стефан Караджа, Тодор Йорданов, Хаджи Димитър;

На 28.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана:  Алеко Константинов, Васил Левски, Комплекс Базара, Любен Каравелов, Стефан Караджа, Трети Март(Г. Димитров);

На 28.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Монтана:  Александър Стамболийски, Георги С. Раковски, Кокиче, Хаджи Димитър, Хан Аспарух;

На 28.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 02.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Долно Белотинци:  800692, Александър Стамболийски, Арм. Ген. Иван Михайлов, Асен Греков, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дамян Колов Оловански, Дара Михайлова, извън регулацията, Илия Андрев, Кокиче, Коло Василев, Малчика, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Пъстрина, Синчец, Христо Михайлов;

На 01.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Студено Буче:  Бенковски, Боровец, Боян Чонос, Гаврил Генов, Георги Димитров, Данко Арсов, извън регулацията, Кирил и Методи, Лика Рачин, Михаил Маринов, Опълченска, Първан Георгиев, Раковска, Тодор Йорданов, Христо Михайлов, Чавдар, Шипка, Ъгъла На ул. Данчо Арсов и ул. Г. Димитров, Юри Венелин;

На 01.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Монтана:  Васил Друмев, Веренишка(М. Веренишки), Генерал Столетов(А. Греков, Димитър Талев(Ц. Тодоров), Жеравица, Захари Стоянов, Кокиче, Хан Тервел(Н. Алексиев), Цар Борис III-ти(З. Попов), Цар Иван Александър(Т. Тр. ;

На 01.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Белотинци:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Първа, Четвърта, Четиридесет и Пета, Шеста;

На 01.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Смоляновци:  Георги Димитров;

На 02.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана:  Жельо Войвода, Иван Козарев, Индже Войвода(Л. Димитрова, Кочо Честименски, Крайна(П. Харитон), Мала Кутловица, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, Пирин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Синчец, Теменуга, Христо Ясенов, Червен Бряг;

Община Чипровци  

На 26.02.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 27.02.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Чипровци:  Волга, извън регулацията, Люляк, Петър Парчевич

На 26.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Челюстница:  Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеснадесет, Шеста

На 27.02.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 28.02.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Мартиново:  Втора, Дванадесет, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

Община Якимово  

На 02.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Якимово:  Александър Стамболийски, Васил Петлешков, Витошка, Георги Димитров, Дунав, Македонска, местност Стопански Двор, Неофит Бозвели, Огоста, ОТЕЦ Паисий, Пейо Крачолов Яворов, Петър Димитров, Рила, Росица, Станке Димитров, Странджата, Тунджа, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Шишман, Янтра

 

 

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:  Изгрев/Ново Село/, Ковашка/Острец/, Мазалат/Острец/, Острец/Острец/, Сенковчица/Острец/, Събевска/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/

На 27.02.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:  Аврам Драганов/Ново Село/, Васил Левски/Ново Село/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/

На 28.02.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:  махала Паздери, Соколска/Острец/, Черни Връх/Ново Село/

Община Тетевен  

На 26.02.2018 г. /09:30 - 09:40 ч./ -  Тетевен:  местност Атанашкото

На 26.02.2018 г. /14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Тетевен:  Вършец

На 28.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:  Витко Лалев, Генерал Дандевил, Георги Стойков, Нивище, Опълченска, Първомайска

На 01.03.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Тетевен:  Иван Вазов, Сава Младенов

На 02.03.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Галата:  Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Еделвайс, Иван Туйков, Никола Парапунов, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Троян  

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян:  Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, местност Пъпровци, Терзийска

На 26.02.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян:  Централна, Шарбан

На 28.02.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Амбарица, Ген. Карцов

На 01.03.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Ген. Карцов, Изгрев, Мах. Малка Рибна, Тиха, Шести Септември

На 02.03.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  кв. Попишка, Нейчо Войвода

Община Угърчин  

На 28.02.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:  68076. 291. 106, Аврамовска, Мах. Съевска

На 02.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Кирчево:  Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Комитска, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, XII кв. 5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух

Община Ябланица  

На 01.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:  XV-549, кв. 20, местност Пали Лула, местност Шумнене

 

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коркина:  Коркина, Х-21,Кв. 2

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Шатрово:  067016, Vі-255, кв. 27

На 28.02.2018 г. /13:30 - 15:00 ч./   На 02.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Голема Фуча

Община Дупница  

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тополница, Общ. Дупница:  местност Дрено, Нупи-1609

На 26.02.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.;  11:30 - 12:00 ч./ -  Дупница:  68789. 609. 179 Никола Малашевски, 68789. 609. 55. 1, 68789. 609. 601, Александър Стамболийски, Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Владимир Димитров Майстора, Втори Януари, Евтим Трайчев, Захари Бобошевски, Иван Шишман, Иглика, Индустриална, Искър, Климент Охридски, Крайречна, Лилия, Малина, местност Караболюка, Миньор, Никола Малашевски, ОТЕЦ Паисий, Пейо К. Яворов, Пирин, Прогона, Разметаница, Рилски Манастир, Росица, Свети Иван Рилски, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тишина, ТП Помпена Станция На ТЕЦ Б. Дол, Труд, Хаджи Димитър, Чаталджа, Яворов

На 26.02.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.;  11:30 - 12:00 ч./ -  Дупница:  I,Кв. 124 Ж. П Гара, Антим I, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Бистрица, Васил Левски, Велико Търново, Втори Януари, Възход, Генерал Владимир Вазов, Георги Икономов, Гр. Дупница, УПИ V, кв. 191, Доктор Сапунджиев, Дунав, Жп Гара Приемна, Крайречна, Кресна, Любен Каравелов, Македония, местност Курт Дере, Мир, Никола Малашевски, Опълченска, ОТЕЦ Паисий, Патриарх Евтимий, Площад Независимост, Прогона, Раковска, Родопи, Руен, Свети Иван Рилски, Свобода, Скопие, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тракия, Тютюнева Долина, УПИ II - 449, кв. 1911, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Чаталджа, Шейново, Южен

На 26.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница:  Александър Стамболийски, Ален Мак, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Георги Димитров, Горица, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иглика, кв. 50, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Крайречна, Ленин, Осми Март, Пионерска, Първи Май, Теменуга, Фенерка, Христо Ботев

На 27.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница:  04220. 9. 2, Ачкагач, Георги Димитров, Иван Вазов, Иглика, Кольо Фичето, местност Прокопо, Партизанска, Пионерска, Първи Май

На 27.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:  04220. 9. 147

На 27.02.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.;  15:45 - 16:00 ч./ -  Гюргево

На 27.02.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.;  15:45 - 16:00 ч./ -  Дупница:  68789. 162. 69, 68789. 164. 15, 68789. 21. 19, 87727,16,179, Джерман, Дренски Рид, извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, местност Дренски Рид, Орлинска, ОТЕЦ Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Свобода, Софийско Шосе, Стръмна, УПИ VIII,Кв. 8, ПИ 68789. 602. 65, Яхинско Шосе

На 27.02.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.;  15:45 - 16:00 ч./ -  Крайници:  39339. 117. 68, 39339. 142. 19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, ОТЕЦ Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 27.02.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.;  15:45 - 16:00 ч./ -  Пиперево

На 27.02.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.;  15:45 - 16:00 ч./ -  Самораново:  Митко Палаузов, Саморанска

На 27.02.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.;  15:45 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня:  65365. 46. 10, XV-2268, кв. 44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, местност Бончук, местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, ОТЕЦ Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св. Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

На 27.02.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.;  15:45 - 16:00 ч./ -  Сапарево:  00455042, 045132, X-2698, І-2332,Кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 27.02.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.;  15:45 - 16:00 ч./ -  Червен Брег:  Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, местност Могилите, местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 27.02.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.;  15:45 - 16:00 ч./ -  Яхиново:  87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 20. 25, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ - II кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 27.02.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Крайници:  Андрей Жданов, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Раковски, Димчо Дебелянов, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Малчика, Мара Петлякова, Младост, Осми Март, ОТЕЦ Паисий, Паисий Хилендарски, Петко Славейков, Райко Даскалов, Ст. Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Христо Ботев, Христо Механджийски, Яне Сандански

На 28.02.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.;  11:15 - 11:30 ч./ -  Дупница:  68789. 20. 626, кв. 248, Академик Петър Динеков, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Меджидиев, Атанас Величков, Бачо Киро, Бистрица, Братя Миладинови, Бричи Бор, Бузлуджа, Велико Търново, Влахина Планина, Генерал Владимир Вазов, Двадесет и Втори Март, Дупница, Евтим Трайчев, Еделвайс, Жива Вода, Иван Шишман, Калина, Калоян, Княз Ал. Батенберг, Люляк, Максим Горки, махала Гиздова, местност Савако, Никола Чомаков, ОТЕЦ Полихроний, Професор Ал. Балабанов, Ропотамо, Средец, Фенерка, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода

На 28.02.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.;  11:15 - 11:30 ч./ -  Самораново:  Георги Димитров

На 28.02.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Дупница:  Бистрица

На 28.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница:  04220. 8. 70, Бригадирска, Гергана, Здравец, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, местност Мантарлия, Мусала, Осми Март, Победа, Първи Май, Русалка, Теменуга, Христо Ботев

На 28.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница:  Бригадирска, Георги Димитров, Гергана, Зелен Път, Кирил и Методий, Комсомолска, Малчика, Осми Март, Победа, Първи Май, Самоковище, ХI-124,Кв. 17, Христо Ботев

Община Кочериново  

На 01.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бобошево:  махала Въртен Камък;   Драгодан:  махала Ортакчийска;   Мурсалево:  Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васко Манолов, Волга, Калоян, Македония, Мара Малеева, Марек, Плиска, Септемврийска Слава, Тинтява, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански;   Мурсалево:  Бузлуджа, Волга, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Калоян, Марек, Москва, Мусала, Плиска, Струма, Христо Ботев, Юри Гагарин;   Мурсалево:  V-688 кв. 66, Васко Манолов, Волга, Георги Раковски, Калоян, Москва, Мусала, Плиска, Стопански Двор, Христо Ботев, Юри Гагарин;   Мурсалево:  200002, 244,Кв. 12, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново;

Община Кюстендил  

На 26.02.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:  Индустриална, Соволска

На 26.02.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Кюстендил:  Аверки, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Братя Миладинови, България, България, Велбъжд, Врабча, Генерал Заимов, Генерал Крум Лекарски, Гладстон, Гороцветна, Гороцветна, Гургулят, Двадесет и Осми Февруари, Демокрация, Демокрация, Димитър Беровски, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Дондуков, Драгоман, Екзарх Йосиф, Жданов, Захари Стоянов, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Иларион Макариополски, Индустриална, Индустриална, Калосия, Калоян, Калоян, Каменица, Кирил и Методий, Клокотница, Княз Ал. Батемберг, Княз Богороди, Колуша, Константинова Баня, Кракра, Крали Марко, Кресна, Кубрат, Лавале, Левски, Лиляна Димитрова, Лозенград, Любен Харалампиев, Людмил Янков, Люле Бургас, Македония, Македония, местност Гърлянски Черешарник, Метохия, Неофит Рилски, Оборище, Оборище, Орлица, Орлица, Осоговска, ОТЕЦ Паисий, ОТЕЦ Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Петър Берон, Полковник Стефан Манов, Полковник Стефан Манов, Преславска, Раковски, Родопи, Румена Войвода, Савойски, Свети Георги, Свети Георги, Свети Мина, Свети Мина, Сливница, Соволска, Соволска, Средна Гора, Стрема, Тодор Ангелов - Божаната, Тодор Пеев, Три Кладенци, Търговска, ул. Цар Калоян, Хаджи Йоаким, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Хайдушка, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Чапаев, Черно Море, Шейново, Шейново, Шести Септември, Шести Септември, Юри Гагарин

На 26.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил:  Александър Стамболийски, България, Кирил и Методий, Кресна, Людмил Янков, Сливница, Тодор Пеев

На 26.02.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил:  Аверки, Александър Стамболийски, Братя Миладинови, България, Гладстон, Гороцветна, Двадесет и Осми Февруари, Демокрация, Димитър Беровски, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Драгоман, Екзарх Йосиф, Захари Стоянов, Иларион Макариополски, Индустриална, Калоян, Каменица, Кирил и Методий, Клокотница, Княз Ал. Батемберг, Княз Богороди, Колуша, Кресна, Лиляна Димитрова, Лозенград, Людмил Янков, Македония, местност Гърлянски Черешарник, Метохия, Оборище, Орлица, Осоговска, ОТЕЦ Паисий, Панайот Хитов, Петър Берон, Полковник Стефан Манов, Румена Войвода, Савойски, Свети Георги, Свети Мина, Сливница, Соволска, Средна Гора, Стрема, Тодор Пеев, Три Кладенци, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Освободител, Чапаев, Черно Море, Шейново, Шести Септември

На 26.02.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./   На 27.02.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.;  15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, България, Велбъжд, Врабча, Генерал Заимов, Генерал Крум Лекарски, Гороцветна, Гургулят, Демокрация, Дондуков, Жданов, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Индустриална, Калосия, Калоян, Константинова Баня, Кракра, Крали Марко, Кубрат, Лавале, Левски, Любен Харалампиев, Люле Бургас, Македония, Неофит Рилски, Оборище, Орлица, ОТЕЦ Паисий, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Полковник Стефан Манов, Преславска, Раковски, Родопи, Свети Георги, Свети Мина, Соволска, Тодор Ангелов - Божаната, Търговска, ул. Цар Калоян, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Шейново, Шести Септември, Юри Гагарин

На 26.02.2018 г. /12:30 - 15:00 ч./ -  Кюстендил:  местност Хисарлъка

На 26.02.2018 г. /12:30 - 15:00 ч./ -  Слокощица:  Александър Димитров, Георги Кръстев, Иглика, Калоян, местност Галеница, местност Змиярника, Мичурин, Пролет, Радецки, Синчец, Теменужка, Шипка

На 26.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил:  Владимир Димитров Майстора, Генерал Крум Лекарски, Демокрация, Емил Шекерджийски, Жданов, Капанска, Константинова Баня, Пауталия, Полковник Стефан Манов, Тодор Ангелов - Божаната, Търговска, Цар Освободител

На 27.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил:  Антим I, Асен Суичмезов, Бабуна, Банска, Батак, Бащовица, Беласица, Бузлуджа, Бурин Дол, Васил Априлов, Велбъжд, Веслец, Виница, Вит, Витоша, Генерал Заимов, Георги Друмохарски, Герена, Голак, Гороцветна, Граф Игнатиев, Гургулят, Дрин, Елин Пелин, Зимница, Иларион Ловчански, Ильо Войвода, Йордан Митрев, Кадин Мост, Казанлък, Камчия, кв. Изток, УПИ I, Комплекс Изток, Константин Николов, Костадин Поппандов, Кукуш, Любимец, Марин Дринов, Медковец, Мездра, местност Дренов Дол, местност Николичевски Път, местност Полски Имоти, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, местност Чифутски Дол, Морава, Овощарска, Овощарска, Опълченска, Парижка Комуна, Перущица, Пирин, Пиянец, Пловдив, Порой, Прогона, Първи Май, Радецки, Радослав Нотев, Риша, Ропотамо, Самодивска, Самуил, Седемнадесети Януари, София, Софроний, Стара Планина, Стрелча, Струма, Трифон Стефанов, Трън, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хижата, Хисарлъка, Цар Борис 1-ви, Цар Освободител, Юстиниян, Ямбол, Яне Сандански

На 27.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ -  Кюстендил:  Авксенти Велешки, Антим I, Арда, Бузлуджа, Васил Априлов, Велбъжд, Виница, Владимир Димитров Майстора, Генерал Крум Лекарски, Гео Милев, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Демокрация, Димитър Пешев, Евлоги Георгиев, Емил Шекерджийски, Жданов, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Ильо Войвода, Кадин Мост, Капанска, кв. 257 ул. Димитър Пешев, Кириат Оно, Кирил Цонев, Константинова Баня, Криволак, Любен Каравелов, Марица, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Мориц Леви, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Охрид, Парчевич, Пауталия, Полковник Стефан Манов, Първи Май, Райна Цанева, Родопи, Свети Иван Рилски, Солун, Софроний, Стефан Караджа, Тодор Ангелов - Божаната, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Харковска, Хижата, Хисарлъка, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Михаил, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Яворов

На 27.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил:  Белият Камък

На 27.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Слокощица:  Александър Димитров, Георги Кръстев, Ивайло, махала Диновска, местност Галеница, местност Чадъра, Синчец

На 27.02.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Горна Брестница

На 27.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:  Индустриална, Петър Берон

На 27.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил:  Еделвайс, Йордан Йовков, Колуша, Професор Георги Паспалев, Тинтява

На 27.02.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Соволяно:  местност Долбин, местност Модро Поле

На 27.02.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 01.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ -  Кюстендил:  Банска, Бащовица, Бузлуджа, Витоша, Дрин, Зимница, Казанлък, кв. Изток, УПИ I, Комплекс Изток, Любимец, Медковец, Мездра, местност Дренов Дол, местност Николичевски Път, местност Полски Имоти, Овощарска, Пловдив, Порой, Прогона, Риша, Ропотамо, Самодивска, София, Стрелча, Трън, Ямбол

На 27.02.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./   На 01.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил:  Бузлуджа;

На 28.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД;  15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горна Гращица:  Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Васил Левски, Вела Пеева, Вола, Генерал Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Иван Вазов, Лавеле, Ленин, Петър Берон, Спартак, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Томанова, Хан Аспарух, Шипка, Юри Гагарин, Язовир Валого;   Дворище, Общ. Кюстендил:  Девети Септември, Лиляна Димитрова, махала Томанова, махала Чорбаджийска, местност Друмо, Местонст Брестиките, Раденко Видински, Стоян Лудев, Христо Ботев;   Коняво:  000906 кв. 38432, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Бор, Васил Левски, Виден, Владимир Поп Томов, Възраждане, Георги Димитров, Георги Кирков, Даскал Димитър Стоянов, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Жельо Демиревски, Здравец, Иван Вазов, Извора, Изгрев, Кирил и Методий, Ленин, Лехово, Людмила Живкова, Маркова Стъпка, местност Маровски Път, Мусала, Незабравка, Никола Димитров, Осогово, ОТЕЦ Паисий, Петко Р. Славейков, Раковска, Рила, Руен, Симеон Въжаров, Стадиона, Стоян Лудев, Странджата, Христо Ботев;   Копиловци, Общ. Кюстендил:  Бистрица, Васил Левски, Възраждане, Димитър Благоев, Драговищица, Елин Пелин, Звезда, Иглика, Индустриална, местност Базето, Мир, Нов Живот, Овощарска, Околовръстна, Пейо Яворов, Спасовица, Стоян Тренев, Струма, Търговска, Христо Смирненски, Щастие;   Кюстендил:  местност Дренов Дол, местност Николичевски Път;   Николичевци:  Васил Левски, Васил Петлешков, Николичевски Път, Овощарски Институт, Стоян Лудев, Струма, Черемидарница, Ябълка;   Скриняно:  Александър Стамболийски, Бистрица, Витоша, Емил Шекерджийски, извън регулация, Марица, Оборище, Пейо Яворов, Свилен Русев, Стоян Лудев, Чайка, Шипка, Щастие;   Цървеняно:  002224, махала Грънчарица, махала Мърдевци, махала Новия Квартал, Мест. Пояница;   Ябълково, Общ. Кюстендил:  X-198,Кв. 21, Васил Левски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Кирил и Методий, махала Бански Мост, местност Пешо Поле, местност Соволска Река, Овощарска, Първи Май, Славейков, Христо Ботев;

На 28.02.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.;  15:30 - 16:30 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил:  Асен Златаров, Атанас Достин, Бивш Стопански Двор, Брест, Иван Пашалийски, Индустриална, Липа, Люляк, местност Ямборано, Младост, Овощарска, Преслав, Роза, Хризантема;   Полска Скакавица:  махала Бойчовци, махала Терзийска;   Раждавица:  Азна, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Аспарух Плачков, Бенковски, Валентина Терешкова, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Граф Игнатиев, Димитър Каляшки, Димитър Полянов, Железничар, Йорданка Николова, Л. Димитрова, Ленин, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Партизанска, Рила, Садни Дол, Славянска, Созопол, Станке Димитров, Столетов, Стоян Лудев, Струга, Струма, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Черешарска, Шипка, Юрий Гагарин;   Скриняно:  Георги С. Раковски, Георги Трайков, местност Чуката, П. Волов, Пролет, Пролетарска, Стопански Двор, Стоян Лудев;   Стенско:  240 кв. 13, извън регулацията, Стенско;   Шипочано;   Шишковци:  Александър Стамболийски, Андон и Стойна Виачеви, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Димитров Майстора, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Емил Шекерджийски, Зоя Космодемянская, Иван Вазов, Лилия Карастоянова, Лоза, Любен Кацаров, местност Ридо, местност Стадиона, Митко Палаузов, Млада Гвардия, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пеньо Пенев, Раковски, Роза Димитрова, Станке Димитров, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Лудев, Струма, УПИ XIV - 464 кв. 14, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чучура, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански;

На 28.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Пиперков Чифлик:  Васил Левски, Гео Милев, Георги Димитров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Митко Палаузов, ОТЕЦ Паисий, Руен, Хаджи Димитър, Христо Смирненски;

На 28.02.2018 г. /12:30 - 15:00 ч./ -  Пиперков Чифлик:  Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Ленин, Лиляна Димитрова, местност Друмарката, Митко Палаузов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин;

На 01.03.2018 г. /12:30 - 15:00 ч./ -  Берсин:  Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар;

На 01.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил:  Антим I, Асен Суичмезов, Бабуна, Батак, Беласица, Бузлуджа, Бурин Дол, Васил Априлов, Велбъжд, Веслец, Виница, Вит, Генерал Заимов, Георги Друмохарски, Герена, Голак, Гороцветна, Граф Игнатиев, Гургулят, Елин Пелин, Иларион Ловчански, Ильо Войвода, Йордан Митрев, Кадин Мост, Камчия, Константин Николов, Костадин Поппандов, Кукуш, Марин Дринов, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, местност Чифутски Дол, Морава, Овощарска, Опълченска, Парижка Комуна, Перущица, Пирин, Пиянец, Първи Май, Радецки, Радослав Нотев, Самуил, Седемнадесети Януари, Софроний, Стара Планина, Струма, Трифон Стефанов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хижата, Хисарлъка, Цар Борис 1-ви, Цар Освободител, Юстиниян, Яне Сандански

На 01.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Кюстендил:  Авксенти Велешки, Антим I, Арда, Банска, Бащовица, Бузлуджа, Васил Априлов, Велбъжд, Виница, Витоша, Владимир Димитров Майстора, Генерал Крум Лекарски, Гео Милев, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Демокрация, Димитър Пешев, Дрин, Евлоги Георгиев, Емил Шекерджийски, Жданов, Зимница, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Ильо Войвода, Кадин Мост, Казанлък, Капанска, кв. 257 ул. Димитър Пешев, кв. Изток, УПИ I, Кириат Оно, Кирил Цонев, Комплекс Изток, Константинова Баня, Криволак, Любен Каравелов, Любимец, Марица, Медковец, Мездра, местност Дренов Дол, местност Николичевски Път, местност Полски Имоти, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Мориц Леви, Мусала, Неофит Рилски, Овощарска, Одрин, Охрид, Парчевич, Пауталия, Пловдив, Полковник Стефан Манов, Порой, Прогона, Първи Май, Райна Цанева, Риша, Родопи, Ропотамо, Самодивска, Свети Иван Рилски, Солун, София, Софроний, Стефан Караджа, Стрелча, Тодор Ангелов - Божаната, Трън, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Харковска, Хижата, Хисарлъка, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Михаил, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Яворов, Ямбол

Община Невестино  

На 01.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Неделкова Гращица

На 26.02.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Згурово

На 28.02.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Пастух:  местност Падина

Община Рила  

На 01.03.2018 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Рилски Манастир:  местност Бачкова Чешма

 

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Банско  

На 26.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.;  11:30 - 12:00 ч./ -  Банско:  България, Кирил и Методи, местност Рупчовец, ОТЕЦ Паисий, Стефан Стамболов, Тодор Александров

На 26.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.;  11:30 - 12:00 ч./ -  Баня, Общ. Разлог:  III,Кв. 49, IV,Кв 29, IVI-348,Кв. 29, Xl,Кв. 41, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Имот С Пл. №813, местност Бански Път, местност Камено, местност Конещица Пи, местност Конищица, местност Почивачката, Неизвестна, Неофит Рилски, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, УПИ I-056017, М. Бански Път, УПИ XIX-610 Кв 44, Х-276 кв. 25, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиринадесета, Шафле Дере, Шеста, Шестнадесета

На 27.02.2018 г. /14:00 - 15:30 ч./ -  Банско:  02676. 501. 4674, Борис Голев, България, Георги Голев, Забиница, Княз Борис I, местност Забиница, неуточнен адрес, Опълченска, ОТЕЦ Стефан Камберов, Патриарх Евтимий, Плиска, Родопи, Цар Симеон, Яне Сандански

На 28.02.2018 г. /10:15 - 11:15 ч./ -  Банско:  Атон, Драма, местност Грамадето, Найден Геров, Стражите

На 28.02.2018 г. /13:15 - 14:15 ч./ -  Банско:  местност Грамадето, Пирин, улично Осветление ТП Комфорт

На 28.02.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Банско:  Явор

Община Белица  

На 27.02.2018 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица:  9-ти Септември, Алекса Сачков, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Димо Хаджидимов, Р-Н Стопански Двор, Шеста

Община Благоевград  

На 26.02.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Банско:  Хан Тервел

На 26.02.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Благоевград:  7-ма Рилска Дивизия, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Васил Левски, Георги Бенковски, Григор Пърличев, Даме Груев, Джеймс Баучер, Крушево, Петко Р. Славейков, Радовиш, Славянска, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Трети Март, ул. Даме Груев, кв. 216, УПИ-XII, Пи04279. 617. 14 и 04279. 617, УПИ ХхV 8846,Вр. Захранване

На 26.02.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Марулево

На 26.02.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 27.02.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 28.02.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 01.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 02.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Габрово, Общ. Благоевград:  14204. 501. 10, махала Хамбарджийска, Тугулска

На 26.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 27.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 28.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград:  Имот 27231. 501. 203, местност Валтата, местност Гошевица, местност Чуката, Пи-125 кв. 12, УПИ XV-117, кв. 2, УПИ №Х, кв. 1, УПИ Х-182, кв. 5, УПИ-III-214,212,301

На 27.02.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  Благоевград:  Армутлука, Струмско Център

На 27.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  Илинден, Менча Кърничева, Св. Св. Кирил и Методий

На 27.02.2018 г. /09:30 - 15:45 ч./ -  Благоевград:  Атон, Еленово, Орфей

На 27.02.2018 г. /09:30 - 15:45 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград:  УПИ-2-91,Кв. 2

На 27.02.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  Еленово, Струмско Център

На 27.02.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград:  Въчевица, местност Буковец, местност Ушите

На 28.02.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Зелен Дол:  293, Валого-Краварник, местност Валого-Краварник, УПИ IV-220,Кв. 8

На 28.02.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Българчево:  местност Змиярски Рид, местност Реката-Корията, местност Реката-Присоето, Турски Гробища

На 02.03.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград:  Асен Итов, Асен Йотов, Егея, Липа, Околчица, Предел, Търново

Община Гоце Делчев  

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Корница:  Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Добри Чинтулов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Климент Охридски, Михаил Антонов, неуточнен адрес, Октомврийска, Орляк, Парка - УПИ-V, кв. 30, Пирин, Рила, Родопи, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Шипка

На 27.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Ал. Стамболийски, Беласица, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Сливница, Стара Планина, Шар Планина На 27.02.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.;  14:30 - 15:30 ч./ -  Беслен:  Парцел 227 По Плана На С. Беслен;   Гайтаниново:  021056 М. Жингов Бряст;   Гоце Делчев:  Гоце Делчев, Царица Йоана;   Гоце Делчев:  Дунав;   Илинден, Общ. Хаджидимово;   Копривлен:  000381, Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Гоце Делчев, Граничар, Драва, Драма, Завода, Здравец, Изгрев, Илинден, Кирил и Методи, Кокиче, Малка Еловица, Младост, Паисий Хилендарски, Парка, Петър Берон, Пи-000186, Първи Май, Свети Георги, Свети Димитър, Славянска, Стопански Двор, Тодор Паница, XII-544 кв. 1, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански;   Лъки, Общ. Хаджидимово;   Мусомища:  027116, 32012, Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Антон Попов, Баба Тонка, Батуми, Братя Миладинови, Бяло Море, Владимир Поптомов, Генерал Гурко, Георги Папалезов, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р. Петър Берон, Детелина, Димитър Талев, Димо Хаджидимов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Кавала, Каваците, Кирил и Методий, Клокотница, Краището, Кулата, Лозята, М. Отавата, Марица, Места, местност Ливадите, местност Параклиса, местност Стопански Двор, местност Чукутлука, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Ниш, Орехите, Острец, ОТЕЦ Паисий, Охрид, Пейо К. Яворов, Пирин, Плиска, Рила, Сан Стефано, Сливница, Стопански Двор, Струга, Судинград, Толбухин, Топлика, УПИ І-68, УПИ-Vіі ,Кв. 63, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Янтра;   Ново Лески:  М. Варадите, местност Варади, С. Ляски, Имот 501003;   Парил;   Петрелик;   Садово, Общ. Хаджидимово:  М. Вършилата -Индентификатор №042003;   Теплен;   Тешово:  УПИ-IV+106;   Хаджидимово:  015002, X-551,Кв. 44, Акация, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бор, Бреза, Васил Левски, Вихрен, Възрожденска, Генерал Жостов, Георги Бенковски, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Иван Вазов, Кирил и Методий, Климент Охридски, Македония, Места, местност Долна Вария, неуточнен адрес, Опълченска, Ореляк, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петър Берон, Пирин, Победа, Прогрес, Свети Георги, Стопански Двор, УПИ-Іх-74, кв. 73а, Тодор Каблешков, Трети, Хан Омуртаг, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил;

На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Атанас Дуков, Братя Миладинови, Бяло Море, Дебър, Иларион Макариополски, Кичево, Майор Димитър Думбалаков, Ниш, Прилеп, Стефан Захариев, Христо Силянов, Цариброд;

На 28.02.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.;  16:00 - 16:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев:  Капсии;   Гоце Делчев:  Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Гранична, Димо Хаджидимов, Екзарх Антим, Илия Батаклиев, К. К. Попови Ливади, Кестените, местност Стрелбището, местност Текето, Неофит Бозвели, Панаирски Ливади, Папаз Чаир, Пейо К. Яворов, Попови Ливади, Р-Н Манастирчето, Ръждавица, Тодор Александров, Христо Матов, Цар Калоян;   Гоце Делчев:  Ал. Стамболийски, Алеко Константинов, Арда, Атанас Дуков, Атанас Свещаров, Атанас Тешовски, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Априлов, Враня, Генерал Ковачев, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Гранична, Дебър, Димитър Димов, Драгоман, Драма, Дунав, Екзарх Антим, Екзарх Йосиф, Иларион Макариополски, Илинден, Илия Дуков, кв. 157,207,216,218, кв. 158 УПИ І, Кичево, Комсалко Лако, Крива Паланка, Кръстьо Сарафов, Лакото, Майор Димитър Думбалаков, Марица, Марица 5а, местност Стрелбището, Михаил Антонов, Мише Баир, Неофит Бозвели, неуточнен адрес, Никола Мандушев, Ниш, ОТЕЦ Паисий, Охрид, Патриарх Евтими, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Полковник Борис Дрангов, Потока, Преспа, Прилеп, Солун, Стара Планина, Стефан Захариев, Стойо Льондев, Стоян Петралийски, Струма, Тодор Александров, Тодор Каблешков, Тодор Паласкаря, Тодор Стоянов, Тунджа, Търговска, Христо Матов, Христо Силянов, Цар Иван Асен, Цар Калоян, Цариброд, Царица Йоана, Шипка, Янко Атанасов;   Добротино:  4043, Сарп Дере;

На 28.02.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.;  16:00 - 16:30 ч./   На 01.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Делчево, Общ. Гоце Делчев:  020288 М. Ливадите;

На 01.03.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово:  Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Васил Левски, Вела Пеева, Драма, Елин Пелин, Илезица, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Места, Неврокоп, Октомври, Орфей, П. Р. Славейков, ПИ -778, Родопа, Свилен Русев, Селище, Славянка, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Христо Ботев, Чавдар Войвода;

Община Гърмен  

На 26.02.2018 г. /11:00 - 15:30 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен:  Горно Грамаде, Двадесет и Първа, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Единадесета, Иван Вазов, Кьосе Баир, местност Стопански Двор, неуточнен адрес, Пета, Ст 46 Кл Б ТП Огняново 2, Трета, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Седма, Тринадесета, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста

На 26.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен:  Девета, Единадесета, Иван Вазов, неуточнен адрес, Осма, Седма, Ст 26 Кл Б ТП Огняново 4, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Шеста

На 02.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевица:  кв. 23, УПИ ІV

Община Кресна  

На 27.02.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Влахи:  Драколово

На 27.02.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Кресна:  Главен Път Е-79, Македония, местност Солунско Дере

На 27.02.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Ощава:  54537. 600. 31. 1, Германци, местност Русенци

На 27.02.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Сенокос, Общ. Симитли

На 27.02.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Стара Кресна:  местност Кулата

На 01.03.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Кресна:  Васил Левски, Гоце Делчев, Илинден, кв. 6 УПИ І-77 Кресна, Македония, Пейо К. Яворов, Трети Март, Чинарите

Община Петрич  

На 26.02.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 27.02.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 28.02.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 01.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 02.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Чучулигово:  Капсиди

На 26.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кърналово:  Бъкстон, Г. Димитров, Георги Раковски, Ленин, местност Сукако, местност Юрето, Оборище, Родопи, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Стою Хаджиев, Хан Аспарух, Хр. Чернопеев, Христо Ботев, Цветко Аврамов

На 26.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Полковник Дрангов

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кулата:  Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Арда, Арда, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Връх Китка, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, местност Гкпп-Кулата, местност Гкпп-Кулата, местност Кавако, неуточнен адрес, неуточнен адрес, ОТЕЦ Паисй, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Плевен, Плевен, Плевен, Плевен, Стефан Караджа, Хр. Чернопеев, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Марикостиново:  Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Генерал Гурко, Георги Раковски, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Драва, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Карл Маркс, Марица, неуточнен адрес, ОТЕЦ Пайсий, Струма

На 26.02.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Беласица:  Беласица

На 26.02.2018 г. /12:30 - 14:30 ч./ -  Кърналово:  Арда, Бъкстон, Вела Благоева, Витоша, Марица, местност Слонищата, местност улуко, местност Юрето, Оборище, Одрин, Петко Р. Славейков, Родопи, Септемврийска, Славянска, Хилендар, Цв. Радонов, Шипка

На 27.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:  Антон Попов, Беласица, Еделвайс, Калоян, Крайречна, Липите, Огражден, Октомври, Партизанска, Пирин

На 28.02.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Митино

На 01.03.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 02.03.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Митино:  местност Порой

На 01.03.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 02.03.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  София:  Андрей Сахаров

Община Разлог  

На 26.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.;  09:00 - 12:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица:  Владимир Поптомов, Двадесет и Трета, Девета, извън регулация, местност Андрианов Чарк, неуточнен адрес, Р-Н Стопански Двор  Горно Краище   Елешница, Общ. Разлог:  9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М. Долни Мин. Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, неуточнен адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста  Краище, Общ. Белица:  39270. 25. 208, І-500, кв. 35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, неуточнен адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета  Разлог:  Александър Стамболийски

На 26.02.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.;  09:00 - 09:30 ч./ -  Баня, Общ. Разлог:  Ангел Даракчиев, Деветнадесета, извън регулация С. Баня, извън регулацията

На 26.02.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.;  15:30 - 16:00 ч./   На 28.02.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.;  16:15 - 16:30 ч./ -  Банско:  Цар Симеон   Баня, Общ. Разлог:  местност Кривосер   Белица, Общ. Белица:  9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, местност Семково, Митко Саев, Мусала, Народна Победа, неуточнен адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Осма, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Р-Н Стопански Двор, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шеста, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански  Разлог:  Баба Магдалена, Христо Ботев

На 27.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Разлог:  местност Байова Борика, местност Бетоловото, местност Извора, местност Писана Черква, местност Църнако

На 27.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 02.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.;  15:30 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица:  местност Семково

На 27.02.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица:  Владимир Поптомов, местност Семково

На 27.02.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./ -  Разлог:  15-ти Септември, 5-ти Километър, Бела Река, Гоце Делчев, Кукурево/Бетолово, местност Янколова Река, местност Байова Борика, местност Бельов Баир, местност Бетоловото, местност Бетоловото, местност Извора, местност Извора, местност Катарино, местност Кукурево, местност Пети Километър, местност Писана Черква, местност Пром. Зона-Горен Стопански Двор, местност Реденка, местност Църнако, местност Църнако, Опълченска, Проф. Иван Кипров, Св. Климент Охридски

На 27.02.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Баня, Общ. Разлог:  Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Деветнадесета, извън регулацията, Неофит Рилски, неуточнен адрес, Осемнадесета, Пета, Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шафле Дере, Шеста

На 27.02.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица:  Владимир Поптомов

На 27.02.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Разлог:  15-ти Септември, 5-ти Километър, Бела Река, Гоце Делчев, Кукурево/Бетолово, местност Янколова Река, местност Бельов Баир, местност Бетоловото, местност Извора, местност Катарино, местност Кукурево, местност Пети Километър, местност Пром. Зона-Горен Стопански Двор, местност Реденка, местност Църнако, Опълченска, Проф. Иван Кипров, Св. Климент Охридски

На 28.02.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Разлог:  Христо Ботев

На 28.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.;  12:00 - 12:30 ч.;  15:30 - 16:00 ч./ -  Разлог:  Пром. Зона-Долен Стопански Двор, Братя Каназиреви, Братя Миладинови, Васил Левски, Войнишка, Гарата, Долен Стопански Двор, Екзарх Йосиф, Илинден, местност Пром. Зона-Долен Стопански Двор, Преображение, Пром. Зона-Долен Стопански Двор, Телемах Илиев, Христо Ботев, Черна Река

На 01.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Разлог:  Бела Река, Рила, Тодор Александров, Христо Смирненски, Шипка

На 01.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.;  12:00 - 12:30 ч.;  15:30 - 16:00 ч./ -  Банско:  Пирин;

 Разлог:  Александър Стамболийски, Бела Река, Бела Река, Братя Каназиреви, Варош, Васил Левски, Васил Левски, Вихрен, Вихрен, Възраждане, Възраждане, Генерал Ковачев, Голак, Голак, Грънчарска, Д-Р Иларион Астинов, Дунав, Еделвайс, Занаятчийска, Занаятчийска, Иван Вазов, Иван Даскала, Изгрев, Изток, Изток, Иларион Макариополски, Илийска, Искър, Искър, Калиново, Лазар Топалов, Лазар Топалов, Марица, Марица, местност Бел Път, местност Катарино, местност Пром. Зона-Горен Стопански Двор, Мехомия, Мирчо Кипрев/Бело Море/, неуточнен адрес, Нов Път, Нова, Опълченска, Охрид, Патриарх Евтимий, Пирин, Поп Богомил, Първа, Рила, Родопи, Саровица, Саровица, Св. Климент Охридски, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Симеон Петеларов, Стара Планина, Стара Планина, Странджа, Телемах Илиев, Тодор Александров, Трети Март, Трети Март, УПИ III, Хан Пресиян, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Калоян, Цар Симеон, Черна Река, Шаркьой, Шипка, Шипка, Юндола, Явор, Явор, Яне Сандански;

На 02.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.;  11:30 - 12:00 ч./ -  Разлог:  15-ти Септември, Ііі-750,123 ПИ 61813,750,123, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Баба Магдалена, Бела Река, Братя Каназиреви, Братя Каназиреви, Братя Копанарови, Братя Копанарови, Братя Кулини, Братя Кулини, Братя Миладинови, Братя Юрукови, Войнишка, Възраждане, Георги Бенковски, Георги Скрижовски, Голак, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Джинджерица, Дълга Махала, Екзарх Йосиф, Екзарх Йосиф, Ж. К. КЦХ, Изворите, Иконом Никола Ангелов, Илийска, Илинден, Илинден, К Ц Х, Л. Каравелов, Македония, Мехомия, Мирчо Кипрев, Младост, неуточнен адрес, Опълченска, Подполковник Спиридонов, Подполковник Спиридонов, Предел, Преображение, Рила, Саровица, Св. Св. Кирил и Методий, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов, Телемах Илиев, Телемах Илиев, Тодор Александров, Тодор Кондев/Мирчо Кипрев/, Тодор Кондев/Мирчо Кипрев/, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Асен II, Цар Иван Шишман, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Четнишка, Шаркьой, Шейново, Шейново, Яне Сандански

На 02.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./ -  Бачево:  23-ти Септември, Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методи, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, местност Перивол, местност Раждавец, Неофит Рилски, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Перивол, Петър Берон, Петър Прангов, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака, Шипка, Яне Сандански

На 02.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./ -  Разлог:  Бела Река, Вихрен, Катарино, местност Банище, местност Катарино, местност Перивол, местност Пром. Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев, Черна Река

На 02.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.;  15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горно Драглище:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;   Добърско;   Долно Драглище:  026036, УПИ IX 219 Кв 42;

На 02.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.;  15:30 - 16:00 ч./ -  Годлево

На 02.03.2018 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бачево:  Георги Димитров, Димо Хаджидимов

 Разлог:  местност Пром. Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев

На 02.03.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Бачево:  23-ти Септември, Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методи, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, местност Перивол, местност Раждавец, Неофит Рилски, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Перивол, Петър Берон, Петър Прангов, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака, Шипка, Яне Сандански

На 02.03.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Горно Драглище

На 02.03.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Разлог:  Бела Река, Вихрен, Катарино, местност Банище, местност Катарино, местност Перивол, Черна Река

Община Сандански  

На 27.02.2018 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Сандански:  Р-Н Поленишки Път

На 27.02.2018 г. /12:15 - 15:00 ч./ -  Поленица:  Дабо, Мацкова Градина, местност Валога, местност Друма, местност Мацкова Градина

На 27.02.2018 г. /12:15 - 15:00 ч./ -  Сандански:  местност Друма, местност Мацкова Градина, местност Хано, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Мацкова Градина, Свобода

На 28.02.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Долени

На 28.02.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Лозеница:  Джигерица

Община Сатовча  

На 26.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.;  09:00 - 09:30 ч.;  15:30 - 16:00 ч./   На 27.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.;  09:00 - 16:00 ч.;  15:30 - 16:00 ч./   На 28.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.;  09:00 - 09:30 ч.;  15:30 - 16:00 ч./   На 01.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.;  09:00 - 09:30 ч.;  15:30 - 16:00 ч./   На 02.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.;  09:00 - 09:30 ч.;  15:30 - 16:00 ч./ -  Ваклиново:  124, Алексей Морев, Бор, Вергил Ваклинов, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кирил и Методи, Кл. Охридски, Лале, Места, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, ОТЕЦ Паисий, Парка, Партазанска, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Стопански Двор, Страцин, Струма, Трети Март

На 26.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.;  15:30 - 16:00 ч./   На 27.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.;  15:30 - 16:00 ч./   На 28.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 01.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.;  15:30 - 16:00 ч./   На 02.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.;  15:30 - 16:00 ч./ -  Кочан:  012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Вергил Ваклинов, Витоша, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Единадесета, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, местност Стопански Двор, Мир, Митко Палаузов, Младост, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, ОТЕЦ Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Пета, Пирин, Плиска, Площада, Победа, Пристране, Пролет, Първа, Рила, Родопи, Свилен Русев, Свобода, Седма, Септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Трета, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шеста

На 26.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 27.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 28.02.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 01.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 02.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кочан:  015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Бузлуджа, Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Здравец, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, местност Стопански Двор, Мир, неуточнен адрес, Осма, ОТЕЦ Паисий, Пета, Победа, Пролет, Първа, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков

На 01.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кочан:  Антон Иванов, Вергил Ваклинов, Георги Бенковски, Капитан Петко Войвода, Младост, неуточнен адрес, Осма, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Седма, Септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Тракия, Христо Смирненски, Шеста

Община Симитли  

На 26.02.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.;  09:15 - 16:30 ч.;  16:00 - 16:30 ч./   На 28.02.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.;  10:30 - 16:30 ч.;  16:00 - 16:30 ч./   На 01.03.2018 г. /08:30 - 09:45 ч.;  08:30 - 16:30 ч.;  15:00 - 16:30 ч./ -  Ракитна:  004077, 010040, махала Лулейска

На 26.02.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.;  09:15 - 16:30 ч.;  16:00 - 16:30 ч./   На 28.02.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.;  10:30 - 16:30 ч.;  16:00 - 16:30 ч./   На 01.03.2018 г. /08:30 - 09:45 ч.;  08:30 - 16:30 ч.;  15:00 - 16:30 ч./ -  Симитли:  Симитли

На 26.02.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.;  16:00 - 16:30 ч./   На 28.02.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.;  16:00 - 16:30 ч./   На 01.03.2018 г. /08:30 - 09:45 ч.;  15:00 - 16:30 ч./ -  Полето:  Галабарци

На 26.02.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.;  16:00 - 16:30 ч./   На 28.02.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.;  16:00 - 16:30 ч./   На 01.03.2018 г. /08:30 - 09:45 ч.;  15:00 - 16:30 ч./ -  Черниче:  М. Сухата Река

На 26.02.2018 г. /09:15 - 16:30 ч.;  09:15 - 10:15 ч.;  16:00 - 16:30 ч./   На 28.02.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.;  10:30 - 16:30 ч.;  16:00 - 16:30 ч./   На 01.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.;  08:30 - 09:45 ч.;  15:00 - 16:30 ч./ -  Сенокос, Общ. Симитли:  Калайджийска, Чакърска

На 27.02.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли:  УПИ II-1437,Кв. 19

На 28.02.2018 г. /09:30 - 15:45 ч./ -  Симитли:  ІІ-760 кв. 53, Любен Каравелов, Ораново, Партизанска, Пирин, Предел, Преспа, Симитли

Община Струмяни  

На 28.02.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Илинденци:  Алеко Константинов, Втора, Двадесет и Осма, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Илинден, Пета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Девета, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 28.02.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Сандански:  Илинден

На 27.02.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  С. Микрево

Община Хаджидимово  

На 01.03.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово:  595, Анещи Узунов, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Даме Груев, Дунав, Елин Пелин, Кокиче, местност Лозята, местност Шатора, неуточнен адрес, Октомври, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, УПИ Іі, кв. 44

На 02.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Теплен

Община Якоруда  

На 26.02.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.;  15:30 - 16:00 ч./   На 28.02.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.;  16:15 - 16:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица:  9-ти Септември, Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, местност Андрианов Чарк, местност Семково, Митко Саев, Полковник Иван Тричков, Р-Н Стопански Двор, Четвърта, Шеста;   Дагоново;   Елешница, Общ. Разлог:  Безименна;   Краище, Общ. Белица:  Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, неуточнен адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета;   Юруково:  029014 и 029015, Масив 29 Поквс, местност Каменако;   Якоруда:  Богдан Войвода, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов, Якорущица;

На 02.03.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Якоруда:  Букет/Петнадесета/, Васил Левски, Витоша, Грагьовец/Стефан Чернев/, Грънчар/23-Септември/, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Добро Ниве/Партизанска/, Иван Вазов, Кирил и Методи, неуточнен адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Четвърта /Г. Бицин/;

На 02.03.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Якоруда:  Алпийска, местност Трещеник, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитр;

 

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Бяла Слатина  

На 02.03.2018 г. /08:00 - 12:30 ч./ -  Бъркачево:  9-ти Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Безименна, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дружба, Здравец, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, местност Вутов Геран, местност Криволя, местност Фазанарията, Никола Вапцаров, Опълченска, Райко Даскалов, Роза, Скът, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Шипка, Юрий Гагарин

На 02.03.2018 г. /08:00 - 12:30 ч./ -  Враняк:  Байкал, Божур, Вежен, Вихрен, Волга, Ген. Столетов, Дружба, Ивайло, Иван Стаменов, Карл Маркс, Ком, Лало Цолов, Люляците, Мак, Марко Вутков, Мир, Мургаш, Наса Христова, Никола Вапцаров, Оборище, Одрин, Орешака, Орлин Василев, Павел Стефанов, Петко Дочев, Петър Филев, Пирин, Радецки, Рашов Дол, Рила, Роза, Росица, Русалка, Скът, Солун, Стопански Двор, Странджа, Тракия, Хан Аспарух, Цар Калоян, Шар Планина

На 02.03.2018 г. /08:00 - 12:30 ч./ -  Върбица, Общ. Враца:  Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин

На 02.03.2018 г. /08:00 - 12:30 ч./ -  Габаре:  Акация, Белия Път, Бенчо Бенчев, Борова, Брод, Вацина Пътека, Веслец, Виктор Нетов, Воденицата, Водотечна, Габар, Гаврил Генов, Георги Димитров, Детски Мир, Дреновица, Дунав, Дядо Вълко, Езерна, Иван Батьов, Иглика, Извор, Искър, Калето, Кокиче, Лозарска, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Мадара, Мир, Морава, Одрин, Петко Лалов, Петър Недялков, Петър Стаменов, Росица, Синчец, Скала, Средния Връх, Стефан Караджа, Тлаченски Път, Тодор Дончов, Тодор Павлов, Тома Николов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цено Начев, Череша, Чечера, Шипка

На 02.03.2018 г. /08:00 - 12:30 ч./ -  Комарево, Общ. Бяла Слатина:  Месност Врачанка

На 02.03.2018 г. /08:00 - 12:30 ч./ -  Попица:  Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Воден, Възраждане, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Дебър, Добруджа, Драва, Дунав, Дъбрава, Искър, Кирил и Методий, Кръстовище Х. Димитър и Г. Бенковски, Люляк, Марин Дринов, Месност Под Село, Милин Камък, Октомври, Охрид, Паисий Хилендарски, Пали Лула, Петко Р. Славейков, Пирин, Поп Харитон, Рила, Свобода, Север, Скът, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Странджа, Струма, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ценов, Христо Шабански, Цар Иван Шишман, Шипка, Янтра

На 02.03.2018 г. /08:00 - 12:30 ч./ -  Соколаре:  Баба Тонка, Бачо Киро, Бук, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иван Нивянин, Илия Мусков, Кокиче, Кочо Чистеменски, Крум Беличовски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Коташки, Светослав Обретенов, Стефан Караджа, Стоян Йончев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Борис I-ви, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чавдарци, Шипка, Юрий Гагарин

На 02.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Алтимир:  Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Антим I-ви, Баба Тонка, Божур, Васил Левски, Велчо М. Хумарски, Веслец, Вит, Витоша, Вихрен, Водотечна, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Захариев, Димитър Матрозов, Драва, Дъб, Иван Горанчовски, Извор, Кирил и Методий, Ком, Лозенец, Мак, Марин Ганински, местност Ибришима, местност Изварковец, местност Край Село, местност Селска Мера, Милчо Стефанов, Минко Т. Драгиевски, Мусала, Околчица, Октомври, Октомврийска, Охрид, Паисий Хилендарски, Петко Г. Симеонковски, Петко Канчев, Петър Т. Нинов, ПИ 2 От Масив 96 Имот №096002, Рила, Русалка, Савчо Бренишки, Скът, Солун, Спортна, Стара Планина, Стоян Войвода, Странджа, Тинтява, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Симеон I-ви, Шипка

На 02.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Галиче:  1-ви Май, 23-ти Септември, 8-Ми Март, Арда, Батак, Беласица, Бузлуджа, Вардар, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Витиня, Витоша, Водотечна, Войвода, Върбица, Ген. Владимир Заимов, Ген. Леонов, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гълъбец, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Дунавец, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Железна, Загоре, Звезда, Здравец, Златица, Златна Панега, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, извън регулацията, Изгрев, Илинден, Кирил и Методий, Княз Дондуков, Козлодуй, Кокиче, Коста Златарев, Ленин, Митко Палаузов, Морава, Москва, Мургаш, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Оборище, Огоста, Освобождение, Павел Вежинов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Пирин, Победа, Радецки, Рила, Сергей Румянцев, Скът, Солунска, София, Странджа, Струма, Теменуга, Тодор Каблешков, Тракия, Трънска, Търговска, УПИ VIII 818 кв. 55, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чайка, Янко Забунов, Янко Сакъзов

На 02.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Търнава, Общ. Бяла Слатина:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аспарух Симеонов, Благою Коминкьовски, Боян Ташовски, Васил Левски, Вълка Ташовска, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Даскалов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Грезнишка, Димитър Благоев, Захари Стоянов, Иван Балев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Край Село, Кръст. Ал. Стамбол. и Ив. Вазов, Лазар Станев, Любен Каравелов, Марин Пеков, местност Селска Мера, местност Средорек, местност Стублата, местност Туланеца, Никола Кръстевски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Петър Тъмнишки, Победа, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Скът, Стадиона, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Янко Сакъзов

На 02.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Търнава, Общ. Бяла Слатина:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Грезнишка, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кръст. Ал. Стамбол. и Ив. Вазов, Лазар Станев, Марин Пеков, Панайот Волов, Райко Даскалов, Стадиона

Община Враца  

На 28.02.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Враца:  Птицекомбинат

Община Мездра  

На 02.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дърманци:  Александър Стамболийски, Асен Златаров, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Дружба, Дунав, Дъб, Искър, Кирил и Методий, Марица, Плиска, Христо Смирненски

На 02.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Крета, Общ. Мездра:  Ален Мак, Ангел Грамчев, Байкал, Божур, Ботева Поляна, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген. Иван Кинов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Здравец, Кокиче, Кръстьо Генков, Лальо Ширков, Люляк, Минзухар, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Тотка Илиева, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чешмата

На 02.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мездра:  жп Район

На 02.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мездрея:  извън регулацията

На 02.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ребърково

На 27.02.2018 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Типченица:  Безименна, махала Креща, махала Реката, местност Поповица

На 27.02.2018 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД;  12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Елов Дол

На 27.02.2018 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД;  12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Липница, Общ. Ботевград

На 27.02.2018 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД;  12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лютидол:  Александър Стамболийски, Георги Димитров, Искър, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Малчика, махала Брусника, махала Кацарска, махала Тишовци, махала Търнев Рът, Мургаш, Оборище, Цар Калоян, Шипка

На 27.02.2018 г. /08:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ребърково:  9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антония Костадинов, Апп №2028, Бераново, Бор, Ботулиновска, Братя Бояджиеви, Васил Левски, Иван Григоров, Камен Вачков, Копринка, Милин Камък, Синчец, Слънчев Бряг, Тодор Алексов, Христо Ботев, Янко Николов

На 27.02.2018 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Типченица:  7-Ми Септември, Бачо Киро, Безименна, Богомил Кръстев, Боримечката, Гаврил Генов, Д-Р Иван Георгиев, Данте Павлов, Динко Петров, Здравец, Иван Вазов, Иван Йончев, Иван Кожухаров, Иван Кръстев, Йордан Юнчев, Кирил и Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Марин Георгиев, махала Креща, махала Реката, махала Шумир, местност Поповица, Младост, Муров Дол, Незабравка, Петър Калчев, Пролет, Рила, Синчец, Славчо Д. Йончев, Славчо Евтимов, Смильовец, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чаира, Ягода

 

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Брегово  

На 28.02.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Брегово, Общ. Брегово:  320, Асен Балкански, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Иван Вазов, Кирил и Методий, Климент Охридски, Ленин, Мико Нинов, Митко Палаузов, Никола Ботушев, Никола Й. Вапцаров, Олег Кошевой, Петко Д. Петков, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

За периода 26-02.03.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Косово, Общ. Брегово:  Александър Димитров, Александър Стамболийски, Антон Чехов, Асен Балкански, Борис Бенчев, Боян Чонос, Братя Миладинови, Васил Левски, Първи Май, Сержант Филипов

На 01.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Видин

На 01.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Градец, Общ. Видин:  290, 345, 53, XIX-100, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, ПИ 224, ПИ 492, Пи19, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, УПИ, УПИ VI ПИ 1, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 01.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Динковица:  Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 01.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Калина, Общ. Брегово:  Георги Димитров, Кирил и Методий, Розова Долина, Толбухин, Филип Тотю, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка

На 01.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плакудер:  Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 01.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Тияновци:  Боян Чонос, Васил Левски, Виктор Юго, Ген. Тотлебен, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Грънчаров, Иван Вазов, Индже Войвода, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Митко Палаузов, Мичурин, Райчо Даскалов, Станко Маринцестов, Толбухин

Община Видин  

За периода 26-02.03.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Новоселци:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Паземлен Имот 52283,420,38, Петдесета, Първа, Тридесет и Пета, Четиридесет и Четвърта

За периода 26-02.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Градец, Общ. Видин:  Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Първа, Шеста, Шестнадесета

За периода 26-02.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Новоселци:  Втора, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 338, Първа, Първа, Път 14, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, Тринадесета, ул. Първа До Площада, Четвърта, Четиридесет и Седма, Четиридесета, Четиринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шеста, Шестнадесета

За периода 26-02.03.2018 г. /08:00 - 16:16 ч./ -  Градец, Общ. Видин:  Втора, Двадесет и Осма, Първа, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта

За периода 26-02.03.2018 г. /08:00 - 16:17 ч./ -  Градец, Общ. Видин:  Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Първа, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Четиридесет и Шеста, Четиридесета

На 27.02.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Кутово:  Двадесет и Девета, Осемдесет и Първа, Петдесет и Втора, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петдесета, Първа, Седемдесет и Първа, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта

На 28.02.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Градец, Общ. Видин:  XIX-100, Втора, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Седма, Осма, Пета, Петдесета, ПИ 492, Пи19, Първа, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Шеста

На 01.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Винарово, Общ. Ново Село:  156023, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 01.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Неговановци:  210061, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, УПИ 3 - 451 Кв 35, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 01.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Флорентин:  I-062032, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 01.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ясен, Общ. Ново Село:  008 До Плажната Ивица, IV - 171 кв. 18, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 01.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 02.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Видин

На 02.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Акациево:  Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Пи-27, Първа, С. Акациево, Седма, Селски Път, Трета, Четвърта, Шеста

На 02.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Новоселци:  Видин Път 1, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Деветнадесета, местност Гено Тачевото, Осма, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, ПИ №101, Първа, Тридесет и Втора, Тринадесета

На 02.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Видин:  Имот № 024004 Екатте 14698

На 02.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Генерал Мариново:  Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 02.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Градец, Общ. Видин:  Първа

На 02.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долни Бошняк:  Втора, Девета, Осма, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Шеста

На 02.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дружба:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 02.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Каленик, Общ. Видин:  Втора, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 02.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Новоселци:  I - 37,Кв. 101, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Паземлен Имот 52283,420,38, Пета, Петдесета, Петнадесета, ПИ 338, Първа, Път 14, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, ул. Първа До Площада, Четвърта, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 02.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пешаково:  Втора, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 02.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рупци, Общ. Видин:  020059, II-182, Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, С. Рупци, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 02.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Тополовец, Общ. Кула:  Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ-VI кв. 27, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Димово  

На 26.02.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Арчар:  242 кв. 29, Арчарица, Бързарци, Васил Левски, Вит, Витоша, Дунав, Елада, Иван Вазов, Кирил и Методий, Осъм, Разлог, Спортист, Хемус, Христо Ботев

На 01.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Орешец, Общ. Димово

На 01.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Средогрив:  Безименна, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 02.03.2018 г. /08:30 - 12:03 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Орешец, Общ. Димово:  Фец

На 02.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Воднянци, Общ. Димово:  Втора, Дванадесета, Девета, Единадесета, Пета, Първа, Седма, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 02.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Динково:  059011, Втора, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 02.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дреновец:  23 Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Попов, Асен Балкански, Бдин, Божур, Боян Чонос, В Района На Жп Гарата, Васил Левски, Вела Пеева, Венеца, Витко Иванов, Витоша, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Кирков, Градище, Девети Май, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Добруджа, Евгени Михайлов, Железничар, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Камен Петров, Кирил и Методий, Кокиче, Кольо Фичето, Космос, Коста Йорданов, Лале, Лебед, Лиляна Димитрова, Лом, Лотос, Любен Каравелов, Люлин, Магура, Малина, Марин Дринов, Марица, Металик, Миджур, Милин Камък, Минзухар, Митко Палаузов, Нарцис, Неофит Рилски, Никола Й. Вапцаров, Никола Парапунов, Огоста, Осъм, Палма, Патриарх Евтимий, Перчо Йорданов, Пирин, Пролет, Райна Княгиня, Роза, Росица, Седемнадесет Партизани, Славянска, Спортист, Средна Гора, Стара Планина, Стела Благоева, Стефан Караджа, Строител, Струма, Тодор Петров, Толбухин, Тополница, Тунджа, УПИ-691, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Самуил, Цибър, Чавдар, Чепино, Черно Море, Юрий Гагарин, Явор, Ягода, Янтра, Ясен

На 02.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Карбинци:  Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Осемнадесета, Осма, Първа, Седемнадесета, Седма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, УПИ II - 000046, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 02.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Медовница:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 02.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Тополовец, Общ. Ружинци:  Антон Иванов, Батак, Беласица, Бонония, Бузлуджа, Васил Априлов, Ведерник, Вихрен, Волгоград, Георги Димитров, Гоце Делчев, Граничар, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Иван Козаров, Максим Горки, Мико Нинов, Мусала, Рила, Средец, Странджа, Филип Тотю, Хан Крум, Цанко Церковски

Община Кула  

На 28.02.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кула:  Биоец - Био Пауър Инвест

На 26.02.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кула

На 26.02.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Цар Петрово:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

За периода 26-02.03.2018 г. /08:00 - 13:15 ч./ -  Цар Петрово:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

За периода 26-02.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Цар Петрово:  Втора, Петнадесета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесета

 

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Радев се изцепи: С едно обаждане по телефона спираме мигрантите в Турция 17| 9661 |23.02.2018 . Цените на тока и парното няма да се променят до 30 юни 4| 3676 |21.02.2018 . Къде ЧЕЗ спира тока? 0| 3397 |16.02.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 2731 |13.02.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах