Неделя, 19 Август 2018, 00:32
Frognews
0| 2625 |05.01.2018

Вижте къде ще спира токът

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.


Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 08-12януари2018 г.  включително, се налагат кратковременни оперативнипревключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върXу които са извършвани планиранидейности.

 

Област

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

ОБЛАСТ СОФИЯ-ГРАД

Община Витоша  

На 08.01.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София: Черни Връх;

На 08.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Герена/Драгалевци/, Захари Зограф, Крушова Градина;

На 08.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Иван Сусанин, София Парк;

На 08.01.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  София: Бояна, Буките, Бъкстон, Василашко Езеро, Копитото, Кумата, Околовръстен Път, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Ралевица;

На 09.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Българска Легия, Сакар Планина;

На 09.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Панорама София;

На 10.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: 72-ра /Кв. Симеоново/, 75-та, Божур, В. З. Симеоново - Драгалевци, Витошко Лале /Симеоново/, Извор, Каменица, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Шумако / Симеоново, Ягода;

На 10.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва /Драгалевци/, 304-та /Драгалевци/, 305-та /Драгалевци/, 308-ма, 308-ма /Драгалевци/, 322-ра /Драгалевци/, 323-та /Драгалевци/, 323-та/Красна Поляна/, 324-та /Драгалевци/, 325-та /Драгалевци/, 326-та /Драгалевци/, Андрей Бачковски, Драгалевци, Крайречна, Лешникова Гора, Мащерка, местност Киноцентъра, Планина Витоша, Поп Тодор Врачански, Проф. Боньо Ангелов, ул. Мати Болгария;

На 10.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Белмекен;

На 11.01.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Мърчаево: Кало, М. Казашка, Печище, Шипето;

На 11.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Вихрен /Петър Тонев/;

На 11.01.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  София: Балеви Ливади, В. З. Симеоново - Драгалевци, Витоша-ВЕЦ Симеоново, Витошки Езера, Еминица, Зелена Гора, Каменица, Киселица /Кв. Симеоново/, местност Стария Мост, Падината, Симеоново, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Студено Кладенче /Кв. Симеоново/, Чемшир /Симеоново/, Чифлишка;

На 11.01.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  София: 12-та /Кв. Симеоново/, 15-та, 22/Кв. Симеоново/, 403/Драгалевци/, 503/Драгалевци/, 504-та/Слатина/, 507-ма/В. З. Симеоново-Драгаревци/, 7-ма /Кв. Симеоново/, Български Апокриф/505а//В. З. Симеоново-Драгалевци/, В. З. Симеоново - Драгалевци, Горска Ела, Железният Светилник/504/В. З. Симеоново-Драгалевци/, Нова Земя, Преспанските Камбани/505/В. З. Симеоново-Драгалевци/, Проф. Александър Бурмов, Проф. Йордан Иванов/508//В. З. Симеоново-Драгалевци/, Симеоновска;

На 12.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Белмекен, Ветрушка, Воденичница /Ал. Пушкин/, Голям Братан, Знаме на Мира, Света Екатерина/Катюша/;

Община Връбница  

На 09.01.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София: Модерно Предградие, Обеля 1, Светла, Старата Църква/Йордан М. Пет;

На 09.01.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  София: Обеля, Обеля 2;

Община Възраждане  

На 08.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Българска Морава/Жеко Димит, Овче Поле;

На 09.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Овче Поле, Одрин;

На 12.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Одрин, Цар Цимеон;

Община Изгрев  

На 08.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Джон Ленън;

На 10.01.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  София: Люлякова Градина, Райко Алексиев/Тодор Петров, Тодор Стоянов;

Община Илинден  

На 11.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Света Троица/Вълчо Иванов/;

На 12.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Света Троица/Вълчо Иванов/, Света Троица/Вълчо Иванов/;

Община Искър  

На 08.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба, Дружба 1;

На 11.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 1;

Община КРАСНА ПОЛЯНА  

На 10.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Красна Поляна 1 Част, Красна Поляна II Част;

Община КРАСНО СЕЛО  

На 08.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Акад. Иван Евстратиев Гешов, Ами Буе, Виктор Григорович, Съвет на Европа/Черна Вода/;

На 09.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Акад. Иван Евстратиев Гешов, Виктор Григорович, Виктор Григорович;

На 10.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Ген. Тотлебен, Даскал Манол, Даскал Манол, Добрила, Феликс Каниц;

На 11.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Красно Село, Красно Село, Крива Река, Предел;

На 12.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Константин Иречек, Софийски Герой, Цар Борис III/Девети Септ., Яков Крайков/Макаренко/, Яков Крайков/Макаренко/;

Община Кремиковци  

На 08.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долни Богров: 1, 1, 10, 10, 12, 12, 13, 13, 14, 14, 15, 15, 16, 16, 20, 20, 21, 21, 25, 25, 3, 3, 5, 5, 8, 8, 9, 9, УПИ IV-376 Кв. 28, УПИ IV-376 Кв. 28;

На 08.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва, 1-ва, 12-та/Враждебна/, 12-та/Враждебна/, Долни Богров, Долни Богров;

На 10.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долни Богров: 1, 11, 12, 13, 2, 35, 4, 7, 8, УПИ IX, Кв. 24;

На 10.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долни Богров: 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 25, 3, 5, 8, 9, УПИ IV-376 Кв. 28;

На 10.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва, 12-та/Враждебна/, Долни Богров;

Община Лозенец  

За периода 08-10.01.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  София: Бул. Черни Връх;

На 08.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Бул. Черни Връх №31 Вх. А, Презвитер Козма;

На 12.01.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  София: Околовръстен Път, Симеоново, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/;

Община Люлин  

На 08.01.2018 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  София: Люлин 7, Попово;

На 08.01.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./   На 09.01.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Люлин, Люлин, Люлин;

На 08.01.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  София: Люлин 7;

На 09.01.2018 г. /09:45 - 14:30 ч./ -  София: Люлин, Люлин / Филиповци, Филиповци, Филиповци ПИ 68134. 4369. 27;

На 10.01.2018 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 12:15 ч./   На 11.01.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./   На 12.01.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Люлин;

На 10.01.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./   На 11.01.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Люлин, Люлин, Люлин, Люлин 2;

На 10.01.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./   На 12.01.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Люлин 2;

На 11.01.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София: Люлин, Люлин 1;

На 12.01.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София: Люлин, Люлин 2;

На 12.01.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София: Люлин 2, Люлин 2;

Община Младост  

На 08.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 1;

На 10.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Ален Мак / Горубляне, Аспарух Лешников/484-та/, Деян Попов, Искър / Горубляне, Крайречна, Лазар Плачков, Петър Дипларов, Самоковско Шосе, Хан Аспарух / Горубляне;

На 10.01.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София: Кв. Горубляне, ул. П. Дикларов;

На 13.01.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Брюксел;

Община Надежда  ;

На 11.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Добри Чинтулов/Р. Диен/, Екзарх Стефан/Георги Костов, Йосиф Хербст/206-та Надежда, Ломско Шосе, Митрополит Авксентий Велешк, Надежда 2, Христо Силянов/Бородински Б, Чудомир/Народен Страж/;

Община Нови Искър  

На 12.01.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Кубратово: 013030, 40436. 5399. 32, 40436. 6713. 22, Александър Стамболийски, Васил Левски/Васил Коларов/, Герена, Железопътна/1-ва/, Здравец/2-ра/, Искър/6-та/, Кирил Христов, Кубратово ПИ 005269, Куманица /Площада/, Местн. През Линията, Никола Петков/Райко Даскало, Петко Д. Петков, ПИ 5066, Пи40436, 5395, 65, София, Стара Планина/5-та/, Стефан Стамболов/Божил Мише, Стопанси Двор-Имот 035902 Кв 34, Стопански Двор, Тракийска Могила/4-та/, УПИ -2 99 Кв 11, Христо Ботев/Георги Димитро, Черковна/Андрей Жданов/;

На 12.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кубратово: Герена, Железопътна/1-ва/, Здравец/2-ра/, Искър/6-та/, Кирил Христов, Кубратово ПИ 005269, Куманица /Площада/, Местн. През Линията, Никола Петков/Райко Даскало, Петко Д. Петков, ПИ 5066, Пи40436, 5395, 65, София, Стара Планина/5-та/, Стефан Стамболов/Божил Мише, Стопанси Двор-Имот 035902 Кв 34, Стопански Двор, Тракийска Могила/4-та/, УПИ -2 99 Кв 11, Христо Ботев/Георги Димитро, Черковна/Андрей Жданов/;

На 12.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 15:30 ч./ -  София;

Община Оборище  

На 08.01.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Георги Бенковски;

На 09.01.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  София: Росица;

На 09.01.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Поп Богомил;

На 10.01.2018 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  София: 1-ва, Г. С. Раковски, Георги С. Раковски /Сеславци/, Георги С. Раковски, Дондуков Корсаков Княз, Княз Александър Дондуков;

На 10.01.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Княз Александър Дондуков;

На 11.01.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 12.01.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Чаталджа;

На 12.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Марин Дринов;

Община Овча Купел  

На 10.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Овча Купел 2;

На 12.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Мало Бучино: Бенковска/В. З. Симоница/;

На 12.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Бегония, Бъдеще, Кв. Суходол, М. Бачище, ПИ 68134. 3939. 22, Люлинска, Местн. Падината, Овче Поле, Овчо Поле/Емил Шекерджийски, Перла, Стоичко Станиславов, Траян Танев, Труд, Явор/Малчика/, Явор/Цв. Божков/;

Община ПАНЧАРЕВО  

На 09.01.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Панчарево: 38-ма В. З. Беликата, XVI-358, Акация/В. З. Беликата/, Беликата, Божур/В. З. Беликата/, Вилна Зона Беликата, Вилна Зона Градище, Липа/В. З. Беликата/, Люляк/30-та/, Мак/В. З. Беликата/, Морава/В. З. Беликата/, Нарцис/В. З. Беликата/, Парцел XIV Кв. 30;

На 09.01.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: І - 817, Кв. 24а, Акация, Беликата, София, Р-Н Панчарево, УПИ XII-541, 663 Кв. 13;

На 11.01.2018 г. /10:00 - 16:30 ч./ -  Панчарево: Беликата, Вилна Зона Беликата, Невен/В. З. Беликата/, Роза/В. З. Беликата/, ХIX-299, Ягода/В. З. Беликата/;

На 12.01.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Кокаляне: Бор, Буката, Валозите, Васил Левски/Лиляна Димитро, Ген. Кирил Ботев/Александър, Грамада, Димитър Благоев, Държов Дол, Ела, Липова Падина, Лъката, Петров Кладенец, Симеон Халачев/Плажа/, Теменуга, Цар Иван Асен II/Петър Янев, Явор;

Община Сердика  

На 12.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Клокотница, Опълченска, Охрид/Станка Първанова/, Странджа;

Община Средец  

На 08.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Аксаков, Ангел Кънчев, Васил Левски, Витоша, Гогол, Граф Игнатиев, Гурко, Евлоги Георгиев, Иван Вазов, Славейков, Славянска, Солунска/Васил Коларов/, Стефан Караджа, Тертер, ул. Георги Сава Раковски, Христо Белчев/Гаврил Генов/, Цар Освободител/Руски/, Цар Шишман, Шейново, Шипка;

На 09.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Аксаков, Ангел Кънчев, Васил Левски, Витоша, Гогол, Гурко, Славейков, Славянска, Солунска/Васил Коларов/, Стефан Караджа, Тертер, Христо Белчев/Гаврил Генов/, Цар Освободител/Руски/, Цар Шишман, Шейново, Шипка;

На 11.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Аксаков, Ангел Кънчев, Васил Левски, Витоша, Гогол, Гурко, Славейков, Славянска, Солунска/Васил Коларов/, Стефан Караджа, Тертер, Цар Освободител/Руски/, Цар Шишман, Шейново, Шипка;

На 12.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Аксаков, Ангел Кънчев, Васил Левски, Витоша, Гогол, Гурко , Славейков, Славянска, Солунска/Васил Коларов/, Стефан Караджа, Тертер, Христо Белчев/Гаврил Генов/, Цар Освободител/Руски/, Шейново, Шипка;

На 12.01.2018 г. /09:01 - 16:00 ч./ -  София: Цар Шишман;

Община Студентски Град  

На 09.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: 2-ра /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/, 4-та Кв. Мал. Долина/Студентс, 5-та Кв. Мал. Долина/Студентс, 6-та Кв. Мал. Долина/Студентс, 7-ма Кв. Мал. Долина/Студентс, 8-ма /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/, Климент Охридски, Константин Муравиев, М. Малинова Долина-Изток, Малинова Долина, Станимир Станимиров;

На 08.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Акад. Стефан Младенов/Арсо П, Малинова Долина, Студентски Град, УПИ II-1432 Кв. 121;

На 09.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дървеница , Дървенишка Река, Зелена Поляна, Малинова Долина, Мусагеница, Стефан Младенов, Студентски Град;

На 10.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дървеница, Дървенишка Река, Зелена Поляна, Климент Охридски, Стефан Младенов, Студентски Град;

На 10.01.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София: Малинова Долина;

Община Триадица  

За периода 10-11.01.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  София: ул. Петко Каравелов Ж. К. Иван Вазов;

За периода 11-12.01.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  София: ул. Петко Каравелов Ж. К. Иван Вазов;

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Антон  

На 10.01.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Антон: Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Георги Бенковски, Дойранска Епопея, Европа, Еделвайс, Лайка, Липа, Лъджене, Любен Каравелов, Победа, Сердика, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Стамболов, Съединение, Топола, Христо Ботев, Цар Борис III, Юрий Гагарин;

Община Божурище  

На 09.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Божурище: Асен Йорданов, Европа, Жилища, Заимов, Захари Стоянов, УПИ II, УПИ VI-Общ, Кв. 32, УПИ III, Кв 32, Явор;

На 12.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Златуша: №III А-56 Кв 5, Вилна Зона Витошица, УПИ X-59 Кв. 25;

Община Ботевград  

На 08.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Боженица: Махала Барбушовци, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Томовци;

На 08.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Зелин-10-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-36-А, Зелин-7-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Леската, Казармен, Курорт Зелин, Стубеля, Чеканица;

На 08.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград: Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци;

На 08.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Цар Освободител;

На 09.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ -  Ботевград: Академик Стоян Романски, Александър Батенберг, Балканска, Бузлуджа, Дондуков, Зелинград, Каблешков, Любен Каравелов, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Плиска, Преслав, Саранск, Свети Св. Кирил и Методий, Славейков, Стубеля, Тп, Тп Бузлуджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Самуил;

На 10.01.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Боженица: 319004, Долапището, Махала Барбушовци, Махала Брусен, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Плоча, Махала Томовци, Махала Урвич, Махала Усойната, Стопански Двор, Х-38, Кв. 41;Ботевград: Стефан Караджа;Гурково, Общ. Ботевград: ПИ №027070;Краево: Махала Маринков Рът, Махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4;Липница, Общ. Ботевград: за провеждане на 72-часови изпитания, Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци, Махала Ръждавец;Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв. 38, Ангел Кънчев, Аспарух, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р. Доков, Гурко, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Московска, Никола Й. Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петко Войвода (Иван Гешков), Петър Берон, Първа, Рударка, С. Новачене, Общ. Ботевград Път№1, Сан Стефано, Свобода, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Трети Март (Георги Димитров, Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта, Шипка;Осеновлаг: Зимнишки Дол, Махала Зимнишки Дол;Радотина: местност Дръстила, ПИ №055008;Рашково: Махала Белчово, Махала Габровница;Скравена: 000230, 11-та, 13-та, 15-та, 3-та, 8-ма, Александър Стамболийски, Алипи Първанов, Ангел Кънчев, Атанас Събков, Бебреш, Бенковски, Васил Априлов, Васил Вунчев, Васил Левски, Вилна Зона Лозята, Врачанска, Гео Милев, Георги Апостолов, Георги Канзов, Георги Раковски, Георги Стаменов, Герго Ценов, Грамаде, Здравец, Иван Вазов, Иван Йотов, Изгрев, Кап. Димитров, КойданоВЕЦ, Кокиче, Комитска, Крушарска (К. Муканска), Лазар Георгиев, Лазар Стоянов, Латинка, Любен Каравелов, Мах. Диловска и Драганчовска, Махала Гледжовица, Махала Паланката, Медвен, Мико Комитски, Муканска, Мургаш, Никола Й. Вапцаров, Ноновска, Околовръсна, Осми Март, Паисий, Петко Студенков, Петър Берон, ПИ №000141, Поп Банчо, Поручик Георгиев, С. Скравена, Общ. Ботевград Път №1, Свещ. Георги Поп Димитров, Свобода, Сграда на Читалището, Синчец, Стара Планина (Ил. Миков), Стефан Караджа, Танчо Гайдарски, Тодор Попов, Ушите, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Крум, Цар Симеон, Цено Кьонтов, Чифлика;

На 10.01.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Скравена;

На 10.01.2018 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ -  Ботевград: Витиня, Саранск, Цар Освободител;

На 11.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ -  Ботевград: Индустриална;

На 11.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Ботевград: 16-ти Ловчански Полк, Бензиностанция, Зад Зрч, Индустриална, Цар Освободител;

На 12.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ -  Ботевград: Академик Стоян Романски, Боженишки Урвич, Бузлуджа, България, Васил Петров, Витиня, Витоша, Гурко, До Сграда Ткзс, Кооперативен Пазар, Незнайният Войн, Нов Кооперативен Пазар, Освобождение, Пл. Форум УПИ І, Кв. 65, Свобода, Севаст Огнян, Седемнайсти Ноември, Тп Бетонов Център, Трети Март, Янтра;

На 12.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ -  Ботевград;

Община Горна Малина  

На 08.01.2018 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Горно Камарци;

На 11.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Долна Малина: М. Край Село, Стопански Двор, УПИ II-180 Кв. 190, УПИ V-18057 Кв. 5;

На 12.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Априлово, Общ. Горна Малина: 000317, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Шеста, Х-274 Кв. 48, Четиридесета;

Община Драгоман  

На 08.01.2018 г. /10:30 - 13:00 ч./ -  Големо Малово: УПИ ХI-92, Кв. 15;

На 08.01.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Драгоман;

На 09.01.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Драгоман: Акация, Международно Шосе;

На 09.01.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Драгоман: Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Люляк, Свети Стефан;

Община Елин Пелин  

На 08.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Горна Малина;

На 08.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Горно Камарци: . УПИ VI-61 Кв 11, УПИ VI-38, Кв. 7;

На 08.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Долно Камарци: VIII-9 Кв. 7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160, Кв. 8, Седма, Тп Център, Трета, XIIІ-108 Кв. 14, Четвърта;

На 08.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Негушево: УПИ 9 - 020019;

На 08.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Осоица: 10, 33-та, III-271 Кв. 37, XI-400 Вилна Зона, XXV-256, Общ. Горна Малина, П-Л III-276, Кв. 37, П-Л VI-137, Кв. 1, Парцел VIII От Кв. 53 В. З. Осоица, Парцел VI-54, Кв. 28, УПИ IV-249, Кв. 22, УПИ XI-317, Кв. 39, УПИ Х-404 Кв 1, УПИ XIIІ-373, Кв. 34;

На 08.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Саранци: 000020 По Квс;

На 08.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Столник;

На 08.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Стъргел: Имот 024027, Парцел II-269, Кв. 39, УПИ, УПИ I-390, Кв. 47, УПИ V-467, Кв. 30, УПИ VII-309, Кв. 52, УПИ VI-275, Кв. 39;

На 08.01.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 09.01.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 10.01.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 11.01.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 12.01.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Григорево: Георги Раковски, Никола Вапцаров, УПИ VIII-25, Кв. 3, Черковна;

На 08.01.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 09.01.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 10.01.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 11.01.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 12.01.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Караполци: V-39, Кв. 3, XI, Кв. 12, XVII-11, УПИ XI-6 Кв. 1;

На 08.01.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: II Кв. 143, XI-1764, Андрешко, България, Васил Левски, Дунав, Екзарх Йосиф, Независимост, Неофит Рилски, Новоселци, Плиска, София, УПИ I-15005, Кв. 164Д;

На 08.01.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин: 333016 - Извън Границите на Населеното Място, V-1, 59 ПСД, VIII Кв. 55, VIII Кв. 57, VIІ-42, Кв. 8, XI-302, А. Благойчев, Александър Стамболийски, Бенковски, Витоша, Водна Помпа Отпадни Води, Градина Кв. 40, 53, 51, 49, Дунав, Елин Пелин, Извора, Искър, Кв. 57 Парцел 5, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Люб. Каравелов, местност Пазарски Път, Мусачево, Неофит Рилски, Пейо Яворов, Пенчо Р. Славейков, Преслав, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Сердика, ул. Извора №1, УПИ І-Общ Кв. 57, УПИ III-І, Кв. 58-Псд, УПИ XX-365, Кв. 33, УПИ ХXIIІ-130 Кв. 12, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Чойна;

На 08.01.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Петърч: Кап. Петко Войвода, Първи Май;

На 10.01.2018 г. /10:30 - 13:30 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Топола;

На 10.01.2018 г. /10:30 - 13:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Ангел Кънчев, Витоша, Георги С. Раковски, Здравец, Новоселци, Петко Р. Славейков, Сан Стефано, Средец, УПИ I, Кв. 108, Христо Ботев, Черноризец Храбър;

На 11.01.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Васил Априлов, Кирил и Методий, Климент Охридски, Лозенец, Мургаш, Новоселци, Хан Крум, Цар Асен I;

На 11.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Лесново: Втора;

На 12.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Богданлия: Местн. Богдалия Кв. 17;

На 12.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Нови Хан: Борова Гора, Геренска, Гранит, Детелина, Елин Пелин, Калоян, Лозенска Планина, Люлин, Оборище, Средна Гора, Юрий Гагарин;

Община Златица

На 09.01.2018 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Златица: I-870, Кв. 69, Васил Левски, Георги Бенковски, Иван Вазов, Площад Македония, Софийско Шосе, Стоян Николов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Хъшове;

Община Ихтиман  

На 09.01.2018 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Ихтиман: Гьончо Белев, Захари Стоянов, Ивайло, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Околовръстна, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Сан Стефано, Стипон, Хелице, Цар Самуил;

Община Костенец  

На 08.01.2018 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ -  Костенец, Общ. Костенец: Хан Исперих;

На 09.01.2018 г. /09:00 - 12:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ -  Пчелин, Общ. Костенец: С. Пчелин;

На 09.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Иван Вазов, Кръстите, Македония, Миликини Ниви, Оборище, Отец Паисий, Родопи, Свети Георги Победоносец, Средна Гора, Стара Планина, Топола;

На 09.01.2018 г. /10:00 - 11:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Боровец, Китка, Търговска;

На 09.01.2018 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ -  Костенец, Общ. Костенец: Боровец;

На 10.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Пчелин, Общ. Костенец: П-Л I-167, Кв. 7, УПИ XII-270, УПИ-425, Кв. 1, ХXII-419;

Община Костинброд  

На 10.01.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Костинброд: Акация, Белица, Бреза, Варна, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иглика, Калиакра, Ломско Шосе, Мусала, Път 81, Ропотамо, Славянска, Спартак, Умни Брег, УПИ XVIII-2309 Кв. 148, Филип Тотю;

На 10.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Костинброд: IV-3944кв 63-А, Витошко Лале, Еделвайс, местност Бачийте, Св. Георги Победоносец, Спортист, ХV-1642, Шияковци;

На 11.01.2018 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Чибаовци: 101. 146, М. Разкръсте, ПИ 101, ПИ 266;

На 11.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Костинброд: 3479, Кв. 239, Александър Стамболийски, Балван, Безименна, Ломско Шосе, Маслово, Рила, София, Стефан Караджа, Стопански Двор, Хаджи Димитър;

Община Пирдоп  

На 09.01.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Душанци: Акация, Ал. Стамболийски, Бор, Борова Гора, Бреза, Васил Левски, Душанска Комуна, Извор, Искро Нейчев, Колибанска, Никола Койчев, Пейчо Станчев, Пета, Свобода, Тодор Душанцалията, Черковна, Юрий Гагарин;

Община Правец  

На 08.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Осиковица: Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Цековци, Махала Чифлика;

Община Самоков  

На 09.01.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Алино: П-Л II, Пл. №160, Кв. 48, УПИ I-345, Кв. 18;

На 08.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рельово: УПИ -I Кв. 65, УПИ VII- 82, Кв. 5;

На 08.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Бреза, Генерал Раздишевски, Здравец, Зорница, Кокиче, Латинка, Люляк, Ружа, Странджа, Тинтява, ул. Здравец, ул. Здравец, Христо Максимов, Явор;

На 08.01.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Самоков: Абаджийска, Генерал Велиаминов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Елица, Житна Чаршия, Искър, Незабравка, Търговска, УПИ 65231. 906. 319, Хр. Захариев, Шейново;

На 08.01.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Грънчар, Софийско Шосе;

На 09.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Бор, Бреза, Велико Търново, Генади Шигорин, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Грънчар, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Зорница, Иван Доспевски, Иречек, Искър, Ихтиманско Шосе, Княз Дондуков, Кокиче, Латинка, Леон Крудов, Люляк, Македония, Марица, Мечит, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Неофит Бозвели, Никола Корчев, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Осогово, Плана Планина, Проф. Васил Захариев, Рилски Скиор, Ружа, Софийско Шосе, Странджа, Тинтява, Тракия, Хан Омуртаг, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Шипка, Явор;

На 09.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Самоков: Грънчар, Македония;

На 09.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Марица: 1-ва, 2-ра, 3-та, 4-та, 9-та, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов;

На 09.01.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Белчин: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 286, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, VI. Кв. 5, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, С. Белчин, Пл. XI, Кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 и УПИ100606 До Крепост Цари Мали Град, УПИ І-470, 471 Кв. 38а, Христо Ботев, Юрий Гагарин;Белчински Бани: П-Л V Кв, 21;Клисура, Общ. Самоков: извън регулация; Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 53-та, 54-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, XVIII, БКТП Градина - Ковачевци, Пп II, Кв. 58;Поповяне: ПИ 000368;Рельово: №000527, Извън регулация, УПИ -I Кв. 65, УПИ VII- 82, Кв. 5;

Ярлово: . УПИ XII-562, Кв. 55, 002159, Екатте 87552, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 42-ра, 43-та, 45-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Борова Гора, М. Грамаге, ПИ 013001 местност Св. Петка, ПИ №578, Стоп. Двор, УПИ XVI Пл. 260 Кв. 16;

На 10.01.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Горни Окол: 128, Кв. 16, Ix-302, Kw. 41, XXIII, Кв. 2, М. Щъркелово Гнездо, Парцел VI--43 Кв. 5;Долни Окол: П-Л 150 Кв. 19, УПИ VI-162, Кв. 20;Драгушиново;Злокучене, Общ. Самоков: М-Ст Лавандула , Общ. Самоков;Панчарево: Пи000733, Яз. Искър, М. Коеджик;Самоков: местност Дългата Поляна, местност Калковско Манастирче, местност Лавандула, местност Мало Равнище, местност Мечката, местност Пашо, местност Ренов Дол, местност Татарски Брод, местност Циментово Кладенче, местност Червената Земя, местност Щъркелово Гнездо, местност Язовир Искър;Широки Дол: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 9-та, местност Татарски Брод;

На 10.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горни Окол: М. Щъркелово Гнездо;

На 10.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Бреза, Генерал Раздишевски, Здравец, Зорница, Кокиче, Латинка, Люляк, местност Дългата Поляна, местност Мало Равнище, местност Татарски Брод, местност Щъркелово Гнездо, Ружа, Странджа, Тинтява, ул. Здравец, ул. Здравец, Христо Максимов, Явор;

На 11.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Самоков: Авксенти Велешки, България, Васил Стоин, Дим. Смрикаров, Захари Хаджигюров, Иван Шишман, Крали Марко, Любен Каравелов, Отец Паисий, Преслав, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, УПИ 65231. 911. 36;

На 11.01.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Самоков: Авксенти Велешки, Баба Неделя, Дим. Смрикаров, Димитър Талев, Иван Йончев, Константин Фотинов, Манастирска, Отец Паисий, Стефан Караджа, Тодор Пеев, Христо Йончев, Цар Борис III;

На 12.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Курорт Боровец;

На 12.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Самоков: Авксенти Велешки, Бачо Киро, България, Димчо Дебелянов, Захари Зограф, Иван Доспевски, Македония, Отец Паисий, Проф. Васил Захариев, Рилски Скиор, Рупите, Търговска, Хан Кубрат, Христо Зографски, Цар Борис III;

На 12.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Марица;

На 12.01.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Самоков: Македония, Отец Паисий, Цар Борис III;

Община Своге  

На 09.01.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 09:45 - 15:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Бракьовци;

На 09.01.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 09:45 - 15:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Гинци: местност Петрохан;

На 09.01.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Брезе, Общ. Своге: Келемеровци, УПИ І-55, Кв. 9, ХI-59, 60, Кв. 9;

На 09.01.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Добравица; Добърчин; Завидовци; Искрец: I-133, Кв. 21, VIII-369, Кв. 16, Акация, Божица, Бор, Бреза, Брест, Васил Левски, Витоша, Възраждане, Габер, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Извирало, Искра, Искър, Калоян, Кв. Коньовци, Ком, Кукла, Латинка, Ливаге, Махала Баломир, Махала Божица, Махала Букет, Махала Джагаловци, Махала Джуринци, Махала Дупни Камък, Махала Коньовци, Махала Кукла, Махала Кулинци, Махала Севкинци, Махала Тонинци, Махала Ценов Мост, Махала Чуй Петел, Меча Поляна, Морава, Петрохан, Прекрутовци, Самоковска, Санаториума, Стара Планина, Тепавицата, УПИ III-544 Кв 53, УПИ IV-Кв 72, УПИ VIII-581, Кв. 69, Христо Ботев, Църква, Чичер, Чуй Петел, Явор, Ясен;

На 09.01.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Своге: Домишлярете, Махала Брестака, Махала Свиново, Общ. Своге Мтп Свиново, Слатина, Слънце;

Община Сливница  ;

На 09.01.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Ангел Кънчев, Васил Левски, Вишая, Доктор Памукчиев, Захари Стоянов, Капитан Олимпи Панов, Освобождение, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Тодор Каблешков, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Калоян, Шипка;

На 12.01.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Батак, Бачо Киро, Княз Александър I-Батенберг, Хан Аспарух, Цар Симеон Велики, Щастие

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН

Община Белене  

На 09.01.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 10.01.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Белене: Горната Могила;

На 11.01.2018 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Божурлук: Албатрос, Албена, Виктория, Даскал Ников, Зорница, Йордан Миланов, Лом, Мургаш, Никола Петков Караников, Огоста, Осъм, Пирин, Прохлада, Рожен, Ропотамо, Сидер Юнак, Средна Гора, Тунджа, Хвойна, Черни Връх, Шипка;

На 11.01.2018 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Петокладенци: 189004, Веселин Чунев, Витоша, Дунав, Евлоги Чунев, Крум Христов, Огоста, Осъм, Петко Блажев, Пирин, Първи Стоп Двор, Рила, Христо Генов, Шипка, Янтра;

На 11.01.2018 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Стежерово: Аксаков, Ал. Константинов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Асен Халачев, Балкан, Беласица, Борко, Вапцаров, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Виктория, Вл. Заимов, Вл. Тричков, Г. Бенковски, Г. Кирков, Гатю Коларов, Гео Милев, Гоце Делчев, Д. Бендерски, Д. Грънчаров, Данко Великов, Димо Хаджидимов, Дунав, Жданов, Ив. Вазов, Йорданка Николова, Клокотница, Л. Каравелов, Л. Станев, Люляк, Малчика, Маршал Толбухин, Младен Блажев, Морава, Николай Корнев, Петко Денев, Петко Напетов, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Ропотамо, Сенко, Стара Планина, Стела Благоева, Христо Ботев, Христо Кабакчиев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Яне Сандански;

На 11.01.2018 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Татари: 177014, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Дойран, Илинден, Кирил и Методий, Коста Шишманов, Крум Тончев, Любен Каравелов, Н. Й. Вапцаров, Отец Паисий Хилендарски, П. Р. Славейков, Панайот Волов, Първи Стоп Двор, Радецки, Рила, Слави Алексиев, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хр. Смирненски, Христо Кърпачев, Цветан Спасов, Шипка;

Община Гулянци  

На 08.01.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Брест, Общ. Гулянци: В Априлов, Г Бенковски, Градинарска, Д-Р П Берон, Демокрация, Индже Войвода, К и Методий, Крали Марко, Н Рилски, Орфей, Отец Паисий, Раковски, Симеон Велики, Стадиона, Цанко Церковски, Шипка;

На 08.01.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Дъбован: Арда, Ботевград, В Левски, Г С Раковски, Добруджа, Дунав, Иван Вазов, Космос, Латинка, Любен Каравелов, Мизия, Пирин, Прага, Рила, Родопи, Солун, София, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ц. Церковски, Цар Освободител, Янтра;

На 08.01.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Милковица: Априлов, Арда, Витоша, Ив Вазов, Изгрев, Люлин, Мусала, Осогово, Охрид, Пирин, Родопи, Сливница;

На 09.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Долни Вит: Ал Стамболийски, Ангел Каралийчев, Бенковска, В Левски, Люляк, Раковска, Христо Ботев, Шипка, Ю. А. Гагарин;

На 09.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Милковица: Априлов, Арда, Беласица, В Левски, Веслец, Витоша, Гаров Район, Гурко, Ив Вазов, Изгрев, Люлин, местност Край Село, Мир, Морава, Мусала, Одеса, Орлица, Осогово, Охрид, П. К. Яворов, Пирин, Победа, Преслав, Раковски, Ралица, Ресен, Родопи, Свобода, Силистра, Сливница, Стопански Двор, Тулча, Хан Кубрат, Христо Ботев, Шипка;

На 11.01.2018 г. /09:15 - 11:45 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Комарево, Общ. Долна Митрополия: Акация, Ангел Кънчев, Бяло Море, В Левски, Вит, Витоша, Възраждане, Железничарска, Иглика, Искър, Китка, Лозенка, Лозица, Люлин, Люляк, Мусала, Нач. У-Ще, Незабравка, Осъм, Пирин, Радецки, Раковски, Рила, Росица, Слави Алексиев, Ср Гора, Стара Планина, Стопанска, Тракия, УПИ І-42 Стр. Кв. 98, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Черни Връх, Шар Планина, Шипка;

На 11.01.2018 г. /09:15 - 11:45 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Крета, Общ. Гулянци: А. Стамболийски, Ален Мак, Бистрица, Боровец, Васил Левски, Вит, Г. С. Раковски, Габър, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Качица, Люляк, местност Зад Ормана, Пирин, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Широка Поляна;

На 11.01.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Брест, Общ. Гулянци: А Кънчев, Бездремна, Люляк, П Р Славейков, Пенчо Славейков, Трапезица, Хан Аспарух;

На 12.01.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Сомовит: Александър Стамболийски, Батак, Бенковски, В Левски, Г Милев, Драва, Дунав, Ив Вазов, Люлин, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Трети Март, Цв. Гойчев, Янтра;

На 12.01.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Сомовит: Бенковски, Г Милев, Дунав, Ив Вазов, Люлин, Сливница, Странджа, Черни Връх;

Община Кнежа  

На 11.01.2018 г. /14:00 - 15:15 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа: 23-ти Септември, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бачо Киро, Бреза, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Вит, Витоша, Възраждане, Въча, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димитър Попценов, Дунав, Етъра, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Ангелов, Искър, Йордан Каменополски, Йорданка Чанкова, Кап. Петко Войвода, Климент Охридски, Кочо Чистеменски, Кънчо Пешунов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Марин Пешев, Марица, Милин Камък, Михаил Йончев, Неофит Бозвели, Огоста, Одрин, Опълченска, Осъм, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Поп Харитон, Рила, Руен, Свилен Русев, Сидер Войвода, Скът, Солун, Спартак, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Кратунски, Стопански Двор, Стоян Михайловски, Странджа, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон I-ви, ЦареВЕЦ, Черно Море, Шипка, Яне Сандански, Янтра;

Еница: 000191, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Батак, Бачо Киро, Безименна, Бистрица, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Вит, Витоша, Вихрен, Гаврил Генов, Ген. Столетов, Ген. Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Йордан Лютибродски, Карл Маркс, Кирил и Методий, Клокотница, Коста Гергов, Лазар Станев, Ленин, Любен Каравелов, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Одрин, Паисий Хилендарски, Партизанска, С. Еница, Станке Димитров, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цар Калоян, Чапаев, Шипка;Кнежа;Лазарово: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Верила, Вит, Витоша, Владая, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Цонов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Ильо Войвода, Искър, Кирил и Методий, Ком, Лазар Митов, Маршал Толбухин, Около Село, Осогово, Панайот Хитов, Пирин, Поп Богомил, Река Амур, Рила, Родопи, Софроний Врачански, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон I-ви, Юрий Гагарин;Търнак: 9-ти Септември, І-529, Кв. 43а, Айра, Ален Мак, Байкал, Батак, Бачо Киро, Божур, Васил Кънчев, Васил Нинов, Васил Тодоров, Вит, Владая, Вълю Симеонов, Гено Петров, Гео Милев, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Дако Даковски, Димитър Благоев, Иван Бонов, Иван Вазов, Иван Ненов, Иван Нивянин, Илия Станев, Ком, Крайбрежна, Крайна, Ленин, Марин Стоянов, Месност Белослатенски Път, местност Печов Вир, Мир, Обнова, Оборище, Опълченска, Плиска, Речка, Ропотамо, Сан Стефано, Септемврийци, Стопански Двор, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин;

Община Левски  

На 10.01.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:15 - 13:45 ч./ -  Малчика: Ал. Стамболийски, Вапцаров, Васил Левски, Дружба, Евгени Босилков, Заря, Ив. Вазов, Мир, Осъм, Стара Планина, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю. А. Гагарин;

Община Никопол  

На 10.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Долни Вит: Ал Стамболийски, Ас Златаров, Бенковска, В Заимов, В Левски, Вапцаров, Вит, Искър, К Златарев, Ком, П. К. Яворов, Рила, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю. А. Гагарин;

На 08.01.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 09.01.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 10.01.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 11.01.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 12.01.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Новачене, Общ. Никопол: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Алеко, Борис Стефанов, Велико Ваков, Възраждане, Г Димитров, Ив Винаров, Крайна, Л Димитрова, Любен Мойсеев, Марийка Петракиева, Петраки Ангелов, Трети Март, Хаджи Димитър;

На 09.01.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:15 - 13:45 ч./ -  Новачене, Общ. Никопол: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Алеко, Борис Стефанов, Братя Миладинови, В Друмев, В Левски, В Петлешков, Велико Ваков, Възраждане, Г Димитров, Евлоги Димитров, Заря, Ив Винаров, Карл Маркс, Крайна, Л Димитрова, Любен Мойсеев, Малчика, Марийка Петракиева, Опълченска, Осъм, Петраки Ангелов, ПИ 1242, Спартак, Средна Гора, Трети Март, Хаджи Димитър;

На 10.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Плевен: Сан Стефано;

На 10.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Сомовит: Александър Стамболийски, Ангел Мушатов, Батак, Бенковски, В Левски, Велека, Вит, Витоша, Г Милев, Г Мушатов, Г Някшев, Драва, Дунав, Ив Вазов, Искър, Кирил и Методий, Люлин, местност Могилата, Мусала, Н Вапцаров, Осъм, Пирин, Ропотамо, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Страцин, Трети Март, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цв. Гойчев, Черни Връх, Янтра;

На 10.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Черковица: Бачо Киро, Васил Левски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Димитър Стойков, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, Люлин, Маршал Толбухин, Н. Й. Вапцаров, Панайот Волов, Пеньо Пенев, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев;

Община Плевен  

На 08.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 09.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 11.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 12.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Плевен: 12-ти Август, Акд. Й. Трифонов, Батак, Вит, Воден/Жк. Л. Мишев/, Георги Кочев, Георги Кочев, Георги Кочев, Дунав, Заря, Изток, Изток, Индустриална Зона, Искър, Магнолия, Молдавия, Момин Кладенец, Момин Кладенец, Осъм /Бала Баир/, Панайот Хитов, Русе/Д-Р Бешев/, Русе/Д-Р Бешев/, Стоян Михайловски, Чорлу, Шести Август;

На 08.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бохот: 1-ви Май, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Ген. Столетов, Мусала, Никола Петков, Пирин, Радецки, Рила, Стамболийски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин;

На 08.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Пелишат: Бузлуджа, Коста Златарев, Лом, Москва, Пирин, Пробуда, Рила, Сингур, Трифон Гърчев;

На 08.01.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Плевен: Генерал Владимир Вазов, Гургулят, Емил Димитров/Марица/, Мур/Болшевик/, Странджа, Цар Иван Шишман;

На 08.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бохот: Ген. Скобелев, Дунав, Марица, Никола Петков, Паисий, Петко Д. Петков, Пирогов;

На 08.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коиловци: Братя Гъркови, Васил Априлов, Маршал Толбухин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Сергей Румянцев, Скобелев, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов, Чаталджа;

На 08.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мечка, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Антим I, Г. С. Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи Май, Рила, Стоян Заимов, Татар Махала, Тодор Александров, Ю. А. Гагарин;

На 09.01.2018 г. /08:45 - 15:15 ч./ -  Плевен: Дружба;

На 09.01.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 10.01.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Буковлък: II и III, Аврора, Богомил, Буря, Орлица, Сан Стефано, Хайнбоаз;

На 09.01.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Плевен: Българска Авиациа /Индустр., Георги Кочев, Гренадирска;

На 09.01.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Плевен: Асен Златаров, Веслец, Генерал Ганецки, Десети Декември, Осогово, Пловдив, Христо Ботев;

На 10.01.2018 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  Плевен: Гривица, Източна Индустриална Зона;

На 10.01.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Плевен: Буря, Димчо Дебелянов, Кала Тепе, Мария Кюри, Стадионка/Б. Мъжкаров/, Цар Самуил/В. Топалски/;

На 11.01.2018 г. /08:45 - 15:15 ч./ -  Плевен: Мара Денчева, Сан Стефано, Стара Планина;

На 11.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Буковлък: 244, 670 Кв. 51, II и III, Аврора, Богомил, Буря, Демокрация, Дунав, Иглика, Латинка, Никопол, Оборище, Орлица, Орлица, Пирин, Плевен, Сан Стефано, Сан Стефано, Срещу Кат, Стара Планина, Страцин, Трети Март, УПИ 1, Хайнбоаз, Хайнбоаз, Цар Самуил;

На 12.01.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Плевен: Ангел Кънчев, Иван Вазов, Полтава, Сопот, Цар Симеон/Т. Луканов/;

Община Пордим  

На 10.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 11.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Вълчитрън: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Априлов, Райна Княгиня, Родопи, Стара Планина, Тунджа;

На 08.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Пордим: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна;

Община Червен бряг  

На 08.01.2018 г. /10:00 - 11:15 ч./ -  Червен Бряг: Княз Борис I, Любен Каравелов;

На 09.01.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:45 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 11.01.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:45 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Лепица: 080011, 43311, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;

На 09.01.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:45 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 11.01.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:45 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Сухаче: В Левски, В Петлешков, Вешка Данова, Г. Бенковски, Г. Тошев, Девети Септември, Ив. Вазов, Маршал Толбухин, Н. Вапцаров, Райко Даскалов, Ст Едрев, Стефан Караджа, Христо Ботев;

На 09.01.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 11.01.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Чомаковци: 10-та, 11-та, 12-та, 14-та, 15-та, 17-та, 18-та, 19-та, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 29-та, 30-та, 35-та, 39-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 44-та, 46-та, 47-ма, 50-та, 51-ва, 54-та, 55-та, 56-та, 58-ма, 59-та, 6-та, 62-ра, 63-та, 64-та, 65-та, 66-та, 67-ма, 68-ма, 69-та, 70-та, 71-ва, 72-ра, 74-та, 75-та, 77-ма, 78-ма, 8-ма, 80-та, 81-ва, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Васил Априлов, Васил Левски, Г С Раковски, Гео Милев, Георги Бенковски, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесета, Дружба, Иван Вазов, Калето, Кирил и Методий, Любен Каравелов, П. Волов, П. К. Яворов, Петдесет и Втора, Плиска, Тридесет и Седма, Тринадесета, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ц. Кръстев, Четиридесет и Трета, Шипка, Ю. А. Гагарин;

На 10.01.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:15 - 12:00 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит: Гарван Дол;

На 10.01.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:15 - 12:00 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ -  СадоВЕЦ: 634, I-ри Стопански Двор, Ал. Батенберг, Ангел Кънчев, Арда, Барата, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бор, Бреза, Брест, Вазов, Васил Левски, Вит, Витоша, Волов, Врабче, Върба, Г Бенковски, Гарвандолска, Генерал Тотлебен, Гергана, Гургулят, Гъмза, Демокрация, Драва, Дунав, Дълбок Дол, Еверест, Еделвайс, Запад, Заря, Захари Стоянов, Иван Асен II, Искър, Камчия, Каравелов, Карпати, Княз Борис I, Кокиче, Крайна, Кремениш, Лале, Леска, Люлин, Македонска, Малина, Марица, Месност БончоВЕЦ, Мусала, Оборище, Огоста, Одрин, Омайниче, Опълченска, Орех, Орляк, Осогово, Осъм, П. К. Яворов, Паисий, Пеевска, Перущица, Пирин, Плевен, Победа, Пробива, Пчелина, Първомайска, Район Циглена Фабрика, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Росица, Ружа, Руски, Св. Св. Кирил и Методий, Светулка, Синчец, Скобелев, Славейче, Сливница, София, Стамболийски, Стари Кладенец, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Заимов, Странджа, Струма, Студенец, Съединение, Теменуга, Усойна, Хаджи Димитър, Хайдушко Изворче, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Церака, Цнст СадоВЕЦ, Черно Море, Чукара, Шипка, Ю. А. Гагарин, Яйчарски Баир, Янтра, Янтра 1;

На 10.01.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ -  Койнаре: Мило Нанов, Н Вапцаров;

На 10.01.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ -  Ракита, Общ. Червен Бряг;

На 10.01.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ -  Староселци;

На 10.01.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ -  Телиш: Ал Стамболийски, Бежанска, Богдан Димитров, В Друмев, В Йотов, В Михайлова, Васил Коларов, Вежен, Витоша, Гео Милев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Дунав, Езерна, Иван Вазов, Индустриална, К и Методий, Л Димитрова, Любен Каравелов, Марица, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пело Пеловски, Перпелицин, Пръвчанска Рампа, Р Даскалов, С Румянцев, Странджа, Страцин, Тодор Луканов, Филип-Тотю, Х. Витков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Цеко Ненов, Шипка, Янко Забунов;

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 08.01.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 - 16:30 ч./   На 10.01.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ -  Горни Романци;Завала;Озърновци;

На 08.01.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 10.01.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ -  Брусник;Банище;Банкя, Общ. Трън;Бегуновци;Бераинци;Беренде, Общ. Земен;Богойна;Бохова: УПИ-ХI-148;Брезник: 06286. 0502. 021 Бив. Под. Мно, 06286. 502. 39, 06286. 72. 21, 9-ти Септември, Александър Тинков, Александър Филипов, Ангел Коцелянов, Андрей Жданов, Андрей Михайлов, Асен Алексов, Богдан Митов, Борис Антов, Борис Калев, Борова Гора, Бреза, Бърдо, Варош, Васил Левски, Велин Ваклинов, Видрица, Владо Захариев, Владо Радославов, Воин, Генерал Владимир Заимов, Георги Бунджулов, Георги Ив Бунджулов, Георги Стефанов, Гледан, Гоздовска, Гоце Делчев, Граово, Гребен, Д-Рйордан Стефанов, Димитър Хранов, Евстати Николов, Елена Георгиева, Енчо Николов, Еретин, Ефтим Стоянов, Жданов, Железна Вода, Забел, Зеленище, Зора, Иван Вазов, Иван Тимофеев, Иглика, извън регулацията, Изгрев, Йордан Стефанов, Клисура, Комсомолец, Кривиколник, Крум Савов, Лазар Лумбаров, Логатор, Любаш, Макаренко, Мала Река, Марин Асенов, Могилица, Мтп&Quot;Ръждавец, Неделко Савов, Некрит Кузманов, Нестор Петров, Нов Живот, Октомври, Пети Конен Полк, Петров Камък, Пролетарска, Първи Май, Радослав Григоров, Разцвет, Росица, Синчец, Славей, Славянска, Сливница, Стадион, Стоян Миленков, Строител, Трън, Христо Ботев, Цвета Лумбарова, Чайка, Чорни, Чуряк, Шейново, Шипка, Яне Сандански, Яровец, Ясна Поляна;Брезнишки Извор;Бусинци;Велиново;Видрар;Вукан;Габровдол;Гигинци: УПИ ХІV-219, Кв. 22;Главановци, Общ. Трън;Гоз: Мах. Логатор, местност Янкулица, П-Л ХІV-110, Кв. 13;Горна Мелна: 87;Горна Секирна: Местн. Валога;Горочевци;Джинчовци;Докьовци;Долна Мелна: НУПИ 12;Долна Секирна: МТП;Д. Секирна;Душинци;Дълга Лука: УПИ IV-71, Кв. 17;Еловица, Общ. Трън;Ерул;Забел;Зелениград: Общ, Трън, Парцел III-253, Кв. 40, УПИ XXXIII - 371кв 20;Конска: IV-310, 311, УПИ III-202, Кв. 6;Костуринци;Кошарево;Къшле;Лева Река;Лешниковци: Имот 32, Кв. 5;Ломница, Общ. Трън: М. Ждрелото;Милкьовци;Милославци: УПИ V-71, Кв. 18;Насалевци;Непразненци;Пенкьовци;Радово;Рани Луг: П-Л XXI-235, Кв. 7, УПИ ІV-280, Кв. 3 Мах. Пещер;Режанци;Реяновци;Садовик;Слишовци;Стайчовци;Станьовци;Стрезимировци: 56;Трън: 8ми Март, 9ти Септември, Александър Стамболийски, Атанас Ботев, Бор, Васил Левски, Вельо Стоянов, Владо Васев, Владо Тричков, Връх, Възраждане, Георги Бабичев, Георги Димитров, Гочо Гопин, Граничар, Денчо Знеполски, Десета, Ева Волицер, Еднофамилни Жилища, Захари Иванов, Здравец, Имот 000697 Стопански Двор, Китка, Мах. Ахчийски Кошари, Мах. Горно Баринци, Мах. Китка, Мах. Кошарите, Мах. Шиловец, Махала Кошаре, Мир, Младост, Мосаловска, Мурговица, Народна Воля, Нов Живот, Петко Д. Петков, Петър Асенов, Руй, Света Троица, Стадион, Стефан Караджа, Стефан Рангелов, Тако Пеев, Тенеси, Хаджи Димитър, Хараламби Стоянов, Христо Ботев, Чарчалат, Юрий Гагарин, Яким Тошков;Туроковци;Цегриловци: ПИ 197;Шипковица;

На 08.01.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ -  Ярловци;

На 08.01.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 09.01.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ -  Велковци, Общ. Брезник: 083011, Местн. Страище, Мах. Пали Лула, С. Велковци, УПИ ІV-105, Кв. 40;Ноевци;Селищен Дол;Слаковци;Сопица;Ярджиловци: Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора;

На 08.01.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 10.01.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Бабица: С. Бабица;

На 08.01.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 11.01.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ -  Билинци;Бутроинци;Видрица: Видрица, Парцел VIІ-94в, Кв. 17;Врабча: УПИ VII-62, 61, Кв. 12;Гърло: Общ. Брезник;Ездимирци: УПИ III-179, Кв. 32;Кривонос;Мракетинци;Муртинци;Неделково: Мах. Недялкови Ханове;Парамун: Мах. Парамунска Чука, Тп Парамунска Чука, УПИ-V, Кв. 15;Проданча;Ребро;Филиповци;

На 08.01.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 12.01.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ -  Глоговица; I-259 Кв. 13;

На 08.01.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 08:00 - 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 - 16:30 ч./   На 10.01.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ -  Арзан: Рангелова Махала;Долни Романци;

На 08.01.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 08:00 - 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 10.01.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ -  Красава;

На 08.01.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 08:00 - 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 10.01.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ -  Ярославци;

На 08.01.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 10.01.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ -  Брезник: Велин Ваклинов, извън регулацията, Трън;Видрица;Гоз: Мах. Логатор, местност Янкулица;

На 08.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 09.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 12.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Брезник: Бърдо;

На 09.01.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ -  Брезник: 06286. 72. 21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров;

На 10.01.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Брезник: 06286. 502. 39, Александър Тинков, Александър Филипов, Андрей Михайлов, Генерал Владимир Заимов, Георги Ив Бунджулов, Гледан, Гоздовска, Гребен, Елена Георгиева, Еретин, Забел, Иван Тимофеев, извън регулацията, Изгрев, Клисура, Комсомолец, Кривиколник, Логатор, Нестор Петров, Октомври, Петров Камък, Трън, Шипка;

На 10.01.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Гоз: П-Л XIV-110, Кв. 13;

На 10.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник: Александър Филипов, Владо Захариев, Георги Стефанов, Гоце Делчев, Иглика, Макаренко, Могилица, Нестор Петров, Яне Сандански;

На 11.01.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ -  Брезник;Конска: УПИ III-202, Кв. 6;Трън: 9ти Септември, Възраждане, Георги Димитров, Денчо Знеполски, Захари Иванов;

На 11.01.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник: С. Велковци, УПИ ІV-105, Кв. 40;

На 12.01.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ -  Конска: IV-310, 311;

Община Перник  

На 08.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 12:00 - 13:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ -  Дивотино: 3-ти Март, 34069, Витоша, Втора, Двадесета, Двадесетивтора, Двадесетидевета, Двадесетиосма, Двадесетипета, Двадесетиседма, Двадесетитрета, Двадесетичетвърта, Двадесетишеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв29 УПИV -642, Комсомолска, Люлин, Махала Герен, Махала Ливаге, Махала Светавода, Махала Тенов Дол, Миньор, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петдесетивтора, Петдесетипета, Петдесетитрета, Петнадесета, Първа, Рила, Седемнадесета, Седма, Слатина, Струма, Тенов Дол, Тридесета, Тридесетивтора, Тридесетиосма, Тридесетипета, Тридесетипърва, Тридесетиседма, Тридесетитрета, Тридесетичетвърта, Тридесетишеста, Тринадесета, УПИ VIII - 296 Kb. 21, УПИ II Кв. 746, Четвърта, Четирдесета, Четирдесетиосма, Четирдесетипета, Четирдесетиседма, Четирдесетитрета, Четринадесета, Шеста, Шестнадесета;

На 08.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 12:00 - 13:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ -  Люлин, Общ. Перник: V-614 Кв 59, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв. 31, УПИ1-577, Мах. Лесков Дол, Мах. СтакьоВЕЦ и Манастира, Местн. Задбудилица, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 874, Първа, С. Люлин, М. ЧокладиноВЕЦ, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Осма, Тридесет и Седма, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесеста, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста;

На 08.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 12:00 - 13:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ -  Перник: Рашо Димитров, Цалева Круша;

На 08.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Батановци: 3ти Март, 6ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Батан Войвода, Бистрица, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Граово, Желю Демиревски, Княз Борис I, Коста Тричков, Любен Каравелов, Мах. Делниче, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Св. Св. Кирил и Методий, Средорек, Старо Село, Стефан Караджа, Стране, Струма, Трендафил Георгиев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка;Богданов Дол: Васил Левски, Витоша, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Иглика, Извор, Китка, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Любен Каравелов, Люлин, Мах. Дълга Бара, Мах. Стаменова, Отец Паисий, Петър Берон, Пирин, Пчела, Рила, Стара Планина, Струма, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чучулига;Вискяр: II-253 Кв. 30;Витановци: Васил Левски, Кракра Пернишки, П-Л ІV-241, Кв. 29, УПИ І-51 Кв. 14;Гоце Делчев: Ючдорушко Дере;Зидарци;Мещица: Адалберт Антонов, Александър Димитров, Александър Невски, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Васил Левски, Велин Сърбов, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Детелина Минчева, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Еделвайс, Елена Георгиева, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Кв. 3 УПИ VIII-165, Кокиче, Комсомолска, Ленко, Леонид Брежнев, Лилия, Лиляна Димитрова, Маршал Жуков, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Октомврийска Революция, Пейо Яворов, Път №63, Райна Княгиня, Рахила Ангелова, С. Мещица, Стадион, Пл. №140, Кв62, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Синчец, Станке Димитров, ХVIII Кв. 55а, Юрий Гагарин, Ястребино;Перник: Ахелой, Баба Тонка, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Градина, Григорий Цамблак, Емине, Иван Асен Втори, Клокотница, Матей Преображенски, Света Гора, Симеон Радев, Симеоновград, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Цар Самуил;Радуй;Расник: Брод, Казанджийска, Околовръстен Път;Ярджиловци: Ален Мак, Арда, Асен Китанов, Велин Асенов, Георги Димитров, Девети Септември, Иван Алексиев, Йордан Станоев, Китка, Кракра, Никола Вапцаров, Оборище, Орниче, Осоица, Перник, Първи Май, Рила, Свилен Русев, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тодор Димитров, Христо Смирненски;

На 08.01.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Кладница: XI-29 Кв. 18 Делта Хил, Берлин, Виена, Лондон, София;

На 08.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник: Блато, Божур, Бурковица, Вит, Градище, Еделвайс, Иглика, Извор, Йордан Корчев, Кокиче, Лебед, Мах. Каназирова, Мах. Кюлова, Местн. Шарков Дол /И. Р. /, Местн. Шумнатица, Могилата, Перуника, Самуил, Съединение, Теменуга, Христо Ботев, Цар Иван Асен I, Чифлик, Янтра;

На 10.01.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./   На 11.01.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./   На 12.01.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник: Баба Тонка, Градище, Калоян, Кирил Богданов, Леденика, Мах. Шестакова, Местн. Буката/И. Р. /, Одеса, Пороя, Разсадника, Струма, Христо Ботев, Христо Проданов, Юрий Гагарин;

На 11.01.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Перник: Арх. Йордан Миланов, Изток, Максим Горки;

Община Радомир  

На 09.01.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Батановци: 3ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Борова, Бушляк, Вергил Ваклинов, Витоша, Голо Бърдо, Граово, Железничарска, Иван Вазов, Илинден, Княз Борис I, Коста Тричков, Лозан Рангелов, Мах. Кабранови, Мах. Яшарска, Махала Андрейна, Махала Андронова, Махала Тричкова, Младост, Панайот Волов, Пчела, Република, Св. Св. Кирил и Методий, Средорек, Стара Планина, Старо Село, Струма, Физкултурна;

На 08.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 09.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 10.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 11.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 12.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Радомир: Генерал Кантарджиев, Иван Асен II, Кубрат, Оборище, Пирин, Подпор. Константин Цанков, Полк. Митрев, Райко Даскалов, Свилен Русев, Шар;

На 08.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 09.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 10.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 11.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 12.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Извор, Общ. Радомир: Махала Канджулица, УПИ V-138 Кв. 24, УПИ VII-69, Кв. 13;

На 09.01.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Борнарево: УПИи I-066007 Кв. 66;Копаница;Лесковец, Общ. Перник: Бившо Ткзс;Перник: Железничарска;Планиница, Общ. Перник: П-Л ХXII, Кв. 14, УПИ I-108, Кв. 1;Радомир: Мах. Арбанас;Черна Гора, Общ. Перник: Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански Път, Китка, Лесковски Път, Магюшница, Мах. Ваклинови, Мах. Димеви, Мах. Кюрчийски, Мах. Сугареви, Мах. Толева, Нова Махала, Раец, Симеон Костов, Стара Планина, Юрий Гагарин;Ярджиловци: Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет и Трети Април, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Рила, Славчо Дяков, Стража;

Община Трън  

На 09.01.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Неделково;

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Бойчиновци  

На 10.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бойчиновци: Бенковска, Васил Друмев, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Трайков, Замфир Попов, Зора, Иван Андреев, Иван Вазов, Квартал Огоста, местност Харитов Чифлик, Пилицтница, Шипка, Юри Гагарин;

Община Вълчедръм  

На 09.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Вълчедръм: 22-ти Септември /23-ти/, Адалберт Антонов, Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Армалуй, Бачо Киро, Васил Левски, Капитан Савойски, Освобождение /Ленин/, Стоян Заимов /С. Русев/, Хъшове;

На 09.01.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Вълчедръм: Алеко Константинов, Балатон, България /Г. Димитров/, Граф Игнатиев /А. Жданов/, Даскал Тодор, Димитър Маринов, Добри Войников, Евлоги Георгиев /Ален Мак, Клокотница, Ком, Любен Каравелов, Отец Пайсий, Петко Славейков, Славянска, Стефан Караджа, Толбухин, Хаджи Димитър, Цар Симеон Велики /М-Л Т/, Юрий Гагарин;

На 09.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Вълчедръм: Черни Връх;

На 09.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Черни Връх, Общ. Вълчедръм: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;

На 10.01.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Вълчедръм: Алеко Константинов, Балатон, Братя Миладинови, Извън Населеното Място, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Странджа, Съединение /В. Коларов/, Трети Март /Г. Генов/, Хан Аспарух, Цар Самуил;

На 11.01.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Вълчедръм: Баба Тонка, Бенковски /Д. Благоев/, България /Г. Димитров/, Ген. Владимир Стойчев /Мб/, Георги Попадийски, Евлоги Георгиев /Ален Мак, Златия, Клокотница, Лайош Кошут, Пъстрина, Стадиона /Комсомолска/, Струма, Съединение /В. Коларов/, Хаимбоаз, Христо Ботев, Цар Самуил, Цибрица;

На 12.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Вълчедръм: Алеко Константинов, Баба Тонка, Балатон, Бенковски /Д. Благоев/, Бузлуджа, България /Г. Димитров/, Вежен, Генерал Скобелев, Златия, Никола Вапцаров, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий, Радовиш, Раковски /Г. Кирков/, Славянска, Софрони Врачански, Трети Март /Г. Генов/, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Давидов, Цар Борис I /Л. Димитрова, Цар Самуил, Цар Симеон Велики /М-Л Т/;

Община Вършец  

На 09.01.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 10.01.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Вършец: 12961, 24, 12961. 15. 858, 12961. 24. 4, 12961. 24. 6, 12961. 24. 934, 12961. 51. 7, 12961. 54. 52, 12961. 57. 9, Алеко Константинов, Банкя, Ботуня(9-ти Септември), България(В. Коларов), Гламео, Д-Р Дамян Иванов, Д-Р Елена Теодосиева(Л. С), Д-Р Константин Пенев(З. К), Иван Вазов, Кв. 1 12961. 422. 111, Кв. Изток Извън регулация, Климент Охридски(И. Манк. ), местност Пречиствателна Станция, Република(Г. Димитров), Сан Стефано, Тодорини Кукли, Янко Сакъзов(Строителна);Горна Бела Речка: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;Горно Озирово: Бенковски(7), Бор(23), Братя Миладинови(14), Вардар(36), Васил Левски(1), Васил Петлешков(17), Веслец(38), Вихрен(37), Елин Пелин(43), Зорница(42), Иванчо Комитата(28), Камен Дол(9), Кирил и Методий(20), Кокиче(4), Ком(35), Котля(11), Кубрат(25), Леденика(10), Любен Каравелов(16), Малина(6), Минзухар(2), Младост(40), Момина Сълза(21), Мусала(31), Н. Й. Вапцаров(29), Петър Берон(15), Плиска(13), Райна Кнагиня(26), Ружа(33), Синчец(3), Стара Планина(34), Стефан Караджа(41), Стрешер(8), Теменужка(5), Тинтява(39), Хаджи Димитър(32), Хан Аспарух(12), Хан Крум(22), Христо Ботев(27), Цар Борис I(19), Цар Калоян(18), Явор(24);Долна Бела Речка: 325051, Втора, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста;Долно Озирово: I-161, Кв. 47, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;Лютаджик: 23-ти Септември, Ален Мак, Безименна, Васил Левски, Ген. Иван Кинов, Георги Димитров, Драва, Дружба, Дунав, Кокиче, Крайбрежна, Кресна, Люляк, Мир, Христо Ботев, Черна Река;Спанчевци: Арто, Билото, Втора, Георги Димитров, Дванадесет, Десета, Дошин Вир, Единадесет, Извън регулация, Илинден, местност Минкови Бани - Топилата, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Седма, Селището, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесета, Яне Сандански;

На 09.01.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 10.01.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Стояново, Общ. Вършец: Втора, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;

Община Лом  

На 08.01.2018 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Лом: Пристанищна(Лом. Комуна), Христо Ботев;

На 08.01.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Лом: Бенковски, Кавала, Ломски Казарми, Любен Каравелов, Пристанищна(Лом. Комуна), Раковска, Христо Ботев;

На 12.01.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Лом: Георги Манавски(Н. Чуков), Захари Стоянов, Любен Каравелов, Пристанищна(Лом. Комуна), Раковска, Цветан Тодоров(Н. Иванов);

Община Монтана  

За периода 08-09.01.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Винище: Гергана;

За периода 08-09.01.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана: Велико Търново(Ил. Царев), Д-Р Стамен Илиев, Искър, Искър, Младост, Младост, Монтана, Морава, Парта, Тимок, Трети Март(Г. Димитров), Тунджа, Христо Ботев, Янтра;

За периода 08-12.01.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана: 22-ри Септември, Ангел Кънчев, Веренишка(М. Веренишки), Генерал Арнолди, Гоце Делчев(Лика Рачин), Жеравица, Младост, Младост, Младост, Никола Сапунджиев(П. Сред), Плиска, Свети Патриарх Евтимий(П. ;

На 09.01.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 12:15 - 13:00 ч./ -  Монтана: 48489. 4. 341, Диана, Иван Давидков, Иван Димитров, Индустриална, Искър, Мала Кутловица, Сирма Войвода(С. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Христо Ботев, XXI Век;

На 09.01.2018 г. /09:15 - 09:20 ч.; 09:55 - 10:00 ч./ -  Долно Белотинци: 460008, 800692, Александър Стамболийски, Арм. Ген. Иван Михайлов, Асен Греков, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дамян Колов Оловански, Дара Михайлова, Емил Марков, Замфир Попов, Игнат Колов, извън регулацията, Илия Андрев, Кокиче, Коло Василев, Лика Рачин, Малчика, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Ненка Илиева, Никола Йонков Вапцаров, Огоста, Петко Дошов, Петко Рачев Славейков, Победа, Пъстрина, Синчец, Стадиона, Христо Михайлов, Цеко Тодоров;Ерден: извън регулацията;Лом: Филип Тотю;Монтана: 1290029, 48489. 2. 534, 48489. 2. 643 местност Гламата, 48489. 4. 502, Жеравица, Захари Зограф, извън регулацията, ПИ 48489. 2. 537;

На 09.01.2018 г. /09:20 - 09:55 ч./ -  Долно Белотинци: извън регулацията;

На 09.01.2018 г. /09:20 - 09:55 ч./ -  Монтана: извън регулацията;

На 09.01.2018 г. /09:45 - 12:15 ч./ -  Монтана: Индустриална;

На 10.01.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   На 11.01.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ -  Войници: Васил Левски, Гено Бонов, Георги Димитров, Дунав, местност Барата, Момчил, Самота, Средец, Христо Ботев, Чавдар;Доктор Йосифово: Ален Мак, Ангел Йончев, Балена, БельоВЕЦ, Божур, Бор, Възход, Голомош, Д-Р Йосиф Иванов, Давид Цонков, Детелина, Дунав, Дъб, Еделвайс, Ела, Здравец, извън регулацията, Изгрев, Илия Цеков, Лековника, Липа, Лозарска, Люляк, Марица, местност Песъка, Мито Мишов, Огоста, Перуника, Пирин, Редака, Роза, Стублата, Тинтява, Топола, Тунджа, Цибрица, Цоновчето, Ъгъла на ул. Балена и ул. Марица, Янтра, Ясен;Долни Богров: 27;Монтана: 48489. 1. 946, Арда, Беласица, Витоша, Димитър Ерийски(Ст. Алов), Добри Войников, Захари Янчев, Ивайло, извън регулацията, Камчия, Константин Фотинов, Кошарhик, Мальовица, местност Главчина Бабка, Мусала, Нов Живот, Оборище, Одрин(Миладин Кунчев), Одрин/Миладин Кунчев/, Охрид, П. А. Славков(Г. Николов), Петко Каравелов, Петър Богдан, Петър Делян, Тинтява, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Хан Пресиян, Черноризец Храбър, Чучулига;Студено Буче: Антон Иванов, Бенковски, Боровец, Боян Чонос, Гаврил Генов, Гагарин, Георги Димитров, Данко Арсов, Димитър Благоев, Замфир Попов, Здравец, Иван Младенов, извън регулацията, Каблешков, Кирил и Методи, Лика Рачин, Михаил Маринов, Никола Цеков, Опълченска, Първан Георгиев, Раковска, Симеон Иванов, Славейков, Стефан Караджа, Тодор Йорданов, Хаджи Димитър, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Чавдар, Шипка, Ъгъла на ул. Данчо Арсов и ул. Г. Димитров, Юри Венелин;

На 10.01.2018 г. /09:05 - 15:55 ч./   На 11.01.2018 г. /09:05 - 15:55 ч./ -  Монтана: Арда, Беласица, Витоша, Камчия, Кошарhик, Мальовица, Мусала, Нов Живот, Оборище, Одрин(Миладин Кунчев), Одрин/Миладин Кунчев/, Охрид, Петко Каравелов, Петър Богдан, Тинтява, Хан Кубрат, Чучулига;

На 11.01.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Крапчене: Асен и Петър, Васил Левски, Георги Бенковски, Главна(Георги Димитров), Дунав, Ивайло, извън регулацията, Клокотница(В. Пеева), Петко Рачев Славейков, Попова, Три Уши, Хан Аспарух(Р. Първанов), Хан Крум(Жданов), Цар Симеон(Д. Тодоров), Ъгъла на ул. Главна и Асен и Петър;

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 08.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Балкан/Видима/, Бор/Видима/, Ботев Връх/Видима/, Видима/Видима/, Габровница/Видима/, Градина/Видима/, Здравец/Видима/, Изгрев/Ново Село/, Кв. Видима, Ковашка/Острец/, М. Събевци, Мазалат/Острец/, Маринска/Видима/, Матевска/Видима/, Местн. Видима, Минзухар/Видима/, Младост/Видима/, Обиколна/Видима/, Орловска/Видима/, Острец/Острец/, Пръскалска/Видима/, Първомайска/Видима/, Радинска/Видима/, Сенковчица/Острец/, Синчец/Видима/, Събевска/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/;

На 09.01.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./   На 12.01.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Юмрукчал/Ново Село/;

На 11.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Русалийски Проход/Острец/;

Община Ловеч  

На 08.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дойренци: Бачо Киро, Васил Данков, Гео Милев, Георги Бенковски, Доктор Г. М. Димитров, Оборище, Отец Паисий, Петър Стефанов, Поляната, Тодор Кирков, Тодор Киров, Хаджи Димитър, Христо Ботев;

На 09.01.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Ловеч: Осъмска;

На 09.01.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Ловеч: Младост;

На 10.01.2018 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: I Кв. 2а, Източна Индустриална Зона;

Община Луковит  

На 08.01.2018 г. /11:00 - 12:15 ч./ -  Луковит: Александър Стамболийски, Ардино, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Велчо Комитата, Веслец, Деветнадесети Февруари, Ивайло, Костен Дол, Никола Бонев, Петър Берон, Сан Стефано, Симов Дол, Шейново;

На 11.01.2018 г. /10:30 - 13:00 ч./ -  Торос: 48058, Полето, Торос, УПИ V;

На 11.01.2018 г. /11:00 - 12:15 ч./ -  Торос: Георги Бенковски, Дило Йотов, Еделвайс, Кичера, Орешака, Христо Ботев, Явор;

На 11.01.2018 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Дъбен: Вутевска, Иван Вазов, Кральовска, Пейо Яворов, Петко Славейков, Петър Берон, Поповска, Сергей Румянцев, Урушка, Цоковска;

Община Тетевен  

На 08.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен: Бряст, Васил Драганов, Двадесет и Трети Септември, Лальо Ненов Динов, Никола Врачев, Прогрес, Явор;

На 08.01.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Градежница: Александър Стамболийски, Бръшлян, Васил Левски, Двадесет и Втори Септември, Иван Вазов, К. Горна Ливада, Люляк, Хаджи Димитър;

На 08.01.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Тетевен: Боровец;

На 10.01.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Галата: Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Еделвайс, Иван Туйков, Никола Парапунов, Хаджи Димитър, Христо Ботев;

На 12.01.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Български Извор: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Раковски, Демокрация, Иван Вазов, Извора, Кокиче, местност Роденец, Странджа, Черно Море, Юрий А. Гагарин;

На 12.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Български Извор: 151001, Демокрация, Филип-Тотю, Христо Ботев, Шипка;

Община Троян  

На 10.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 53707. 504. 148, 9-та, Авксентий Дацин, Амбарица, Архимадрит Хаджи Макарий, Атанас Хасъмски, Васил Левски, Васил Попстефанов, Вилна Зона, Втора, Георги Дренски, Данчо Василешки, Даскал Петър Атанасов, Димитър Никифоров, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Иван Донев, Иван Лалев, Иван Павлов, Иван Полендаков, Кирил и Методий, Кичура, Комсомолска, Комуна, Ливадата, Мах. Баба Стана, Мах. Коевски Ливадки, Мах. Радоевското, местност Рътлината, местност Тихова Лъка, Младост, Неофит Калчев, Осъм, Панайот Волов, Патриарх Максим, Пенко Йотов, Прохлада, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина, Трета, Хемус, Христо Ботев, Цочо Стоянов, Червено Знаме, Четвърта;

На 08.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян: Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, местност Пъпровци, Терзийска;

На 09.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Балкан, Ген. Карцов, Македония, Мизия, Стефан Стамболов;

На 09.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Байкал, Балатон, Бочо Попов, Георги С. Раковски, Димитър Икономов-Димитрика, Христо Гадевски;

На 10.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Кв. Ливадето, Ливадето, Мах. Дрянска, Мах. Калчевска, Мах. Райковска, Мах. Сеновоза;

На 10.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Черни Осъм: Акациева, Амбарица, Атанас Филипов, Бай Паскал, Васил Радев, Врачовска, Възраждане, Девети Септември, Дружба, Жилища на Горското Стопанство, М-Ст Николчов Дол, М. Бъзево, М. Жеравица, М. Кошутина, М. Миленча, М. Стойновска, М. Стругът, Общ. Дз Обнова, Първи Май, Райнешка, Стара Планина, Стойновска, Хаджи Макарий, Цонка Дамянова;

На 10.01.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: БукоВЕЦ;

На 10.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Лъгът;

На 12.01.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Букова, Ген. Карцов, Димитър Гимиджийски, Кокиче, Криволак, Мир, Христо Ботев;

На 12.01.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Дунав;

Община Угърчин  

На 09.01.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Лесидрен: местност Язовир Сопот;

На 09.01.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: Васил Левски, Възраждане, Герганица, Мах. Шумака, Оборище, Пердевойка, Петриш, Софийска, Угърчинска, Шойка;

На 09.01.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Лесидрен: Александър Стамболийски, Бано Воевода, Васил Левски, Кършар, Раковска, Стара Планина, Урница, Христо Ботев;

На 10.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: Димитър Пъшков, Мах. Шумака, Угърчинска;

На 11.01.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Кирчево: Александър Стамболийски, Стара Планина;

Община Ябланица  

На 11.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Добревци, Общ. Ябланица: Александър Стамболийски, Бреза, Буревец, Георги Бенковски, Еделвайс, Лаловска, Трети Март, Явор, Ягода;

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 08.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коркина: Коркина, Х-21, Кв. 2;

На 08.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./   На 11.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Шатрово: 067016, VI-255, Кв. 27;

На 08.01.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Бобов Дол: Васил Коларов, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Никола Й. Вапцаров, Осми Март, Свилен Русев, Стефан Стамболов;

На 10.01.2018 г. /11:00 - 12:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Долистово: I-89, Кв. 25, ХII-257, Кв. 19;

На 10.01.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Баланово: Стопански Двор, XIIІ - 329, Кв. 16;Блато: Махала Хановете, местност Турските Ниви;Големо Село: VI, Кв. 10, ПИ 361, Кв. 37, ПИ 452, Кв. 3;Голям Върбовник: 011066, 262, УПИ VIII-277, Кв. 23, УПИ III 247, Кв. 25;Локвата;Мали Върбовник: УПИ - 1-9;Мало Село: IV-17, Кв. 3, Станке Димитров, УПИ VI-3, Кв. 1;Мламолово: 371, VI-618, Кв. 19, VII-389, Кв. 30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, местност Асара, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пионер, Пирин, Първи Май, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руен, Спартак, Станке Димитров, Стопански Двор, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Яворов, Ягода, Янтра;Мърводол;Палатово: 083002;Паничарево: УПИ-VI-102, Кв. 16;Пастух: местност Падина;Циклово;

Община Бобошево  

На 08.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево: XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Валивос, Демокрация, Дупница, Здравец, Изгрев, Лоза, местност Герена, Минерални Води, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Студен Кладенец;

На 12.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево: Божур, Бор, Бузлуджа, Вихрен, Детелина, Дупница, Иван Вазов, Изгрев, Кокиче, Лоза, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Пирин, Рила, Роза, Руен, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис;

Община Дупница  

На 10.01.2018 г. /14:00 - 14:30 ч./ -  Дупница: 68789. 609. 179 Никола Малашевски, 68789. 609. 55. 1, 68789. 609. 601, Академик Петър Динеков, Александър Стамболийски, Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Асен Златаров, Асен Меджидиев, Атанас Величков, Бачо Киро, Братя Миладинови, Бричи Бор, Бузлуджа, Васил Левски, Велико Търново, Венелин, Владимир Димитров Майстора, Влахина Планина, Втори Януари, Генерал Владимир Вазов, Двадесет и Втори Март, Дупница, Евтим Трайчев, Еделвайс, Жива Вода, Захари Бобошевски, Иван Шишман, Иглика, Индустриална, Искър, Калина, Калоян, Климент Охридски, Княз Ал. Батенберг, Крайречна, Лилия, Люляк, Максим Горки, Малина, Махала Гиздова, местност Караболюка, Миньор, Никола Малашевски, Никола Чомаков, Отец Паисий, Отец Полихроний, Пейо К. Яворов, Пирин, Прогона, Професор Ал. Балабанов, Разметаница, Рилски Манастир, Ропотамо, Росица, Свети Иван Рилски, Средец, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тишина, Тп Помпена Станция на Тец Б. Дол, Труд, Фенерка, Хаджи Димитър, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Чаталджа, Яворов;

На 08.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тополница, Общ. Дупница: местност Дрено, НУПИ-1609;

На 09.01.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Крайници: Андрей Жданов, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Раковски, Димчо Дебелянов, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Кирил Овчарченски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Малчика, Мара Петлякова, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Райко Даскалов, Ст. Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Христо Ботев, Христо Механджийски, Яне Сандански;

На 10.01.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Дупница: Академик Петър Динеков, Бузлуджа, Велико Търново, Генерал Владимир Вазов, Двадесет и Втори Март, Евтим Трайчев, Ропотамо, Средец, Чавдар Войвода;

Община Кюстендил  

На 09.01.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, местност Перивол, местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница;

На 09.01.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Бобешино;Брест, Общ. Трекляно: Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала Селото, Махала Янкова;Бъзовица: Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала Реката;Горановци, Общ. Кюстендил: Махала Оспротива;Горни Коритен: Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева;Горно Кобиле: Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала Селото;Горно Уйно: Махала Амиджина, Махала Брестов Дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка;Горно Уйно;Гурбановци;Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала Рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух;Добри Дол, Общ. Трекляно: Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки Дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Пращенци, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме;Долни Коритен: Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска;Долно Кобиле: Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището;Долно Село: М. Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала Пищилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци;Долно Уйно: Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска;Долно Уйно: Махала Олтоманци;Драгойчинци: Мах. Богданова, Мах. Бозкина, Мах. Гигина, Мах. Гигинци, Мах. Градско Ливаде, Мах. Дайчова, Мах. Деяница, Мах. Джикаре, Мах. Дълги Лом, Мах. Дърнелци, Мах. Зеинци, Мах. Злондон, Мах. Корита, Мах. Куркина, Мах. Малка Падина, Мах. Митарци, Мах. Пейчинова, Мах. Село, Мах. Средно Осое, Мах. Чорбаджийска, Мах. Ширилова;Злогош: Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала Селото, Махала Чиринци;Ивановци, Общ. Кюстендил;Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала Пилищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър;Киселица: Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница;Коприва;Кутугерци;Кършалево;Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Анина, Махала Батина, Махала Богойна, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Милоорниче, Махала Плавнище, Махала Попов Дол, Махала Прекендачка, Махала Равно Буче, Махала Щърбец;Мазарачево: Махала Безбелинци, Махала Модро Поле, Махала Тренките, Махала Черна Река;Метохия: Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци;Побит Камък, Общ. Трекляно: Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала Село;Полетинци;Преколница: Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска;Раненци: Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска;Средорек, Общ. Трекляно: Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, местностдупни Камък;Сушица, Общ. Трекляно: Махала Варни Дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала Реката, Махала Старо Село, Махала Ханове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар;Трекляно: Махала Бръзина, Махала Връшинци, Махала Дъбът, Махала Караджинца, Махала Караджинци, Махала Марикинци, Махала Младост, Махала Табаци, Махала Центъра, Махала Шумановци;Уши: 030001 М. Под Пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска;Церовица: Махала Бело Камене;Чешлянци: Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала Реката, Махала Стопански Двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре;Чудинци;

На 10.01.2018 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ -  Кюстендил: Антим I, Асен Суичмезов, Бабуна, Батак, Беласица, Бурин Дол, Васил Априлов, Велбъжд, Веслец, Виница, Вит, Генерал Заимов, Георги Друмохарски, Герена, Голак, Гороцветна, Граф Игнатиев, Гургулят, Елин Пелин, Иларион Ловчански, Ильо Войвода, Йордан Митрев, Кадин Мост, Камчия, Константин Николов, Костадин Поппандов, Кукуш, Марин Дринов, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, местност Чифутски Дол, Морава, Овощарска, Опълченска, Парижка Комуна, Перущица, Пирин, Пиянец, Първи Май, Радецки, Радослав Нотев, Самуил, Седемнадесети Януари, Софроний, Стара Планина, Струма, Трифон Стефанов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хижата, Хисарлъка, Цар Борис 1-ви, Цар Освободител, Юстиниян, Яне Сандански;

Община Сапарева баня  

На 08.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Сапарева Баня: 65365. 46. 10, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Вихрен, Германея, Джерман, Иван Вазов, Йордан Михайлов, Коста Петров, Лакатница, Любен Каравелов, местност Под Селото;

На 08.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня: Бачо Киро, Болярица, Буйов Рид, Васил Априлов, Васил Левски, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Германея, Дъга, Кокиче, Ловна, Паничище, ПИ - 1351, Синчец, Скакавица, Тракия, Христо Смирненски, Явор;

На 08.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня: 65365. 602. 602, III-3071, Кв. 120, Ангел Кънчев, Бригадирска, Буйов Рид, Веслец, Германея, Княз Борис, Коста Петров, Нов Живот, Осми Март, Паничище, Победа, Преспа, Рилски Езера, Тинтява, Тракия;

На 09.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня: Александър Стамболийски, Валявица, Васил Петлешков, Германея, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Стоил Косовски, Фенерка, Христо Ботев;

На 09.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня: Васил Левски, Георги Терзийски, Германея, Иглика, Лоза, Опълченска, Отец Паисий, Трети Март, Христо Ботев, Чавдар Войвода;

На 10.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Гюргево;

На 10.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня: Бор, Вихрен, Германея, Джерман, Джуганица, Иван Вазов, Кирил и Методи, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Пролет, Раковски, Рила, Синчец, Скобелев, Стефан Караджа, Юри Гагарин;

На 10.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня: III, Кв. 125, Васил Левски, Васил Петлешков, Германея, Димитър Чучуганов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Княз Борис, Коста Петров, местност Бончук, Никола Вапцаров, Паничище, Плиска, Победа, Скакавица, Трети Март, Христо Ботев;

На 11.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Сапарево: Бачо Киро, Божур, Венелин, Верила, Дамка, Иглика, Киндо, Мусала, Найден Дринов, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Седемте Рилски Езера, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хан Аспарух, Христо Ботев;

На 12.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Сапарево: Айдарска, Васил Левски, Венелин, Лале, Могилата, Морава, Паисий, Пейо Яворов, Ръжана, Христо Ботев;

На 12.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Сапарево: Васил Левски, Венелин, Извора, Киндо, Минзухар, Могилата, Морава, Осми Март, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Ридо, Христо Ботев, Шипка;

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД

Община Банско  

На 10.01.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Банско: Баньо Маринов, България, Витоша, Иван Джолев, Охрид, Тевно Езеро, Цар Борис III, Цар Самуил;

Община Белица  

На 10.01.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Гоце Делчев, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Митко Саев, Никола Вапцаров, Осма, Р-Н Стопански Двор, Равен, Чавдар, Шеста;

На 10.01.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Горно Краище;

Община Благоевград  

На 08.01.2018 г. /08:00 - 13:15 ч./ -  Благоевград: Евтим Драганов, Климент Охридски, Кузман Шапкарев, Люляк, Малешево, Места;

На 08.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 09.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 11.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 12.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: местност Чимево Дере;

На 08.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 09.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 11.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 12.01.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Рилци: IX-460, Грънчарски Андък, Илинден, Св. Иван Рилски, Трети Март, УПИ-I-468 Кв. 25, УПИ-IV-451, Кв. 27, УПИ-ІV-468, Кв. 25;

На 08.01.2018 г. /08:30 - 14:15 ч./ -  Благоевград: 04279. 621. 103, Александър Стамболийски, местност Чакалица, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Скаптопара;

На 08.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: 04279. 912. 87, Акациите, Арсений Костенцев, Бистрица, Васил Мечкуевски, Георги Измирлиев, Д-Р Христо Татарчев, Димитър Талев, Петко Д. Петков, Стефан Стамболов;

На 08.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Благоевград: Владо Черноземски, Св. Св. Кирил и Методий;

На 08.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: 04279. 601. 362, Вардар, Ветрен, Възрожденска, Дойран, местност Баларбаши, Независимост, Освобождение, Роден Край;

На 08.01.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Васил Априлов, Митрополит Борис, Петър Ичев, Свети Наум, Теменуга, Трети Март, Христо Смирненски, Цанко Церковски;

На 08.01.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Симитли: Христо Ботев;

На 08.01.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Антон Чехов, Братя Миладинови, Владо Черноземски, Д-Р Христо Татарчев, Крали Марко, Мара Бунева, Менча Кърничева, Св. Св. Кирил и Методий, Стефан Стамболов;

На 13.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Благоевград: 027019, 04279. 16. 29, местност Карамихайлов Бунар, местност Река Бистрица, местност Старата Гара-Ш-14, местност Шейница, Покровнишко Шосе, Промишлена Зона;Обнова: Ив. Вазов;Покровник: Ленището, Покровнишко Шосе;

На 13.01.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Покровник;

Община Гоце Делчев  

На 12.01.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово: Александър Стамболийски, Асен Джикаров, Вела Пеева, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Кавала, Ленища, М. Ленища, Неврокоп, Отец Паисий, Площада, Победа, Свилен Русев, Свобода, Славянка, Славянска, Тодор Паница, Чавдар Войвода, Юрий Гагарин;

На 10.01.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Гоце Делчев: Бабуна, Мидия, Полковник Борис Дрангов, Саук Бунар, Серес, Стражин, Страцин, Струга;

На 10.01.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Теплен;

На 10.01.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Драма, Искър, Славянска, Солун, Средна Гора, Тодор Александров, Юг;

На 12.01.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Гоце Делчев: Горилата, Гоце Делчев, Димитър Ножаров, Л. Каравелов, Петър Берон, Петър Сарафов, Стара Планина, Търговска, Цар Самуил;

На 12.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Вихрен, Гьорче Петров, Иларион Макариополски, Кичево, Ниш, Пирот, Преспа, Стефан Захариев, Хр. Смилянов 38а, Христо Силянов;

На 12.01.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Булаир, Васил Левски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Е и К Дукови, Иван Вазов, Милан Конев, Отец Паисий, Сестри Дукови, Търговска, Христо Ботев;

Община Гърмен  

На 11.01.2018 г. /08:30 - 14:30 ч.; 12:30 - 16:30 ч./ -  Горно Дряново;

На 09.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Осиково, Общ. Гърмен;

На 09.01.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Рибново: 048031, Втора, Двадесет и Седем, М. Селища, М. Тръне, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Първа, Трета, Тридесет и Първа, Четвърта;

На 10.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рибново: III-966, Кв. 56, Двадесет и Девета, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Ливаде, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тридесета, Четвърта, Шестнадесета;

На 10.01.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осма, Петнадесета, Първа, Ст 5 Кл Б Тп Дебрен 1, Трета, Тринадесета, УПИ 5, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката;

На 11.01.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Долно Дряново;

Община Кресна  

На 09.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ -  Горна Брезница;

На 09.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ -  Сандански: Свобода;

На 09.01.2018 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ -  Горна Брезница: II-90 Кв. 11;

На 09.01.2018 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ -  Кресна: Вардар, Васил Левски, Влахински Езера, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Еделвайс, Изида, Илинден, Кв. 6 УПИ І-77 Кресна, Люти Връх, Македония, Малешевска, Моравска, Огражден, Олимпия, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Перун, Пирин, Пирински Бор, Рила, Спартак, Теменуга, Трети Март, Чинарите, Ягода, Яне Сандански;

На 11.01.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Кресна: Македония, Орбел;

На 11.01.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Кресна: Влахинска, Мело, Момина Скала, Разколска, Солунска, Цар Борис III, Шемето;

На 11.01.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Кресна: Перун, Спартак;

Община Петрич  

На 08.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кулата: Антон Попов, Антон Попов, Арда, Брегалница, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Кожух, Люле Бургас, Максим Горки, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра;

На 08.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кърналово: Бъкстон, Г. Димитров, Георги Раковски, Ленин, местност Сукако, местност Юрето, Оборище, Родопи, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Стою Хаджиев, Хан Аспарух, Хр. Чернопеев, Христо Ботев, Цветко Аврамов;

На 08.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Полковник Дрангов;

На 09.01.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Кавракирово: Антон Попов, Беласица, Бузлуджа, Връх Тумба, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Златарево, Иглика, Илинден, Маркови Кладенци, Мургаш, Осогово, Пейо Яворов, Порой, Славянска, Спартак, Струма, Струмешница, Явор, Яне Сандански;

На 10.01.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Старчево: Солун;

На 11.01.2018 г. /09:45 - 17:00 ч./ -  Кърналово: местност Адата;

На 11.01.2018 г. /09:45 - 17:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: местност Веран Чифлик, местност Караач-Дамяница, местност Лъките, Оборище, Ормански Път;

На 11.01.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 15:30 - 17:00 ч./ -  Богородица;Генерал Тодоров: Бащирите, Дебела Дръма, Пътен Възел Ам Струма;Долно Спанчево: местност Реката;Дреново, Общ. Петрич;Кавракирово: Антон Попов, Беласица, Богоево, Бреза, Бузлуджа, Валого, Връх Тумба, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Зад Ридо, Златарево, Иглика, Илинден, Маркови Кладенци, Места, местност Исмаилица, местност Ризово Дере, местност Тополите, Местост Караач, Метлата, Мургаш, Неуточнен Адрес, Огоста, Огражден, Осогово, Пейо Яворов, Пирин, Порой, Ризов Андък, Синчец, Славянска, Спартак, Стопански Двор, Струма, Струмешница, Трапезица, Шипка, Явор, Яне Сандански;Кулата: Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, местност Гкпп-Кулата, местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра;Кърналово: 098002, М. Чикуто-2, Арда, Бъкстон, Бяло Море, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Вела Благоева, Вит, Витоша, Г. Димитров, Георги Раковски, Георги Урумов, Долни Лозя, Иван Вазов, извън регулацията, Илинден, Кожух, Ленин, Любен Каравелов, Марица, Места, местност Бельовица, местност Борсата, местност Германско Летище, местност Горни Бари, местност Джуново, местност Ливарски Рид, местност Подливарски Път, местност Слонищата, местност Сукако, местност улуко, местност Чикуто, местност Юрето, Мусала, Оборище, Одрин, Петко Р. Славейков, Плиска, Под Ливарски Рид, Полковник Дрангов, Рила, Родопи, Свобода, Септемврийска, Симеон Кавракиров, Славянска, Станке Лисичков, Стара Планина, Стопански Двор, Стою Хаджиев, Струма, Съблекалня на Стадион, С. Кърналово, Общ. Петрич, Толбухин, УПИ 101021 Извън регулация, Хан Аспарух, Хилендар, Хр. Чернопеев, Христо Ботев, Цар Калоян, Цв. Радонов, Цветко Аврамов, Чаирето, Чекръко, Черноризец Храбър, Шипка, Юрето, Юрий Гагарин;Кърналово: Дечев Бунар, Змиярнико, Капанлъко, местност Дабето, местност Ливадите, местност Острово, местност Побиен Камък, местност Порой, местност Фабриката, Петко Р. Славейков;Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Вела Пеева, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен Път Е-79, Горничето, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Долен Засек, Драва, Екзарх Йосиф, Заводска, Иван Вазов, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, местност Аджобица-Чалията, местност Банско Бърдо, местност Бонаро, местност Високия Рид, местност Горничето, местност Корията, местност Лозарски Андък, местност Падарка, Местонст Среден Път, Москва, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, Пътен Възел Ам Струма, Свобода, Стадион, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра;Марино Поле, Общ. Петрич: Извън регулация, местност Вадата;Михнево: Айвански Гробища, Андрей Данаилов, Беласица, Бунаро, Бяло Море, Варна, Гаврил Генов, Гоце Делчев, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, Ел-Тепе, Извън регулация, извън регулацията, Искър, Калабак, Лазар Данаилов, Лазар Маджаров, Ленин, Максим Горки, Марица, Местносt Дъбо, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Пирин, Първи Май, Самуилова Крепост, Скобелев, Стопански Двор, Струма, Тесния Път, Тома Митов, Хан Крум, Червена Скала, Шипка;Монтана: Хан Кубрат;Петрич, Общ. Петрич: Братя Миладинови, България, Георги Бенковски, Зиче, местност Бухото, местност Зиче, местност Караач-Дамяница, местност Кумли, местност Мерата, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност Омондрос, местност Под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Под Гарата, Полковник Дрангов, Червена Скала;Петрич, Общ. Петрич: местност Джевезлъка, Полковник Дрангов, Рокфелер;Първомай, Общ. Петрич: Младост, Червен Път;Рибник: Горни Лаки, Трапо;Рупите: Александър Буйнов, Беласица, Бяло Море, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, извън регулацията, Илинден, Кирил и Методий, Кожух, Любен Каравелов, Маркова Скала, Маршал Толбухин, Местнос Рупите, местност Корията, местност Пинговица, местност Свети Атанас, местност Средно Поле, местност Тафтино, местност Тухларка, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Осми Март, Осогово, Петра, Пирин, Промишлена Зона, Свети Атанас, Софрони Врачански, Софроний Врачански, Стопански Двор, Тракия, УПИ III-131, Кв. 7, Хр. Ботев;Старчево: XVI-8, Кв. 3, Асанката, местност Асанката, местност Равнако, С. Старчево, Общ. Петрич, УПИ II, Кв. 11, Солун, Тафтинка;Старчево;Чучулигово: 000242, Стопански Двор, Капсиди, местност Янкулица;Чучулигово: Чучулигово;Яково;

Община Разлог  

На 11.01.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 12.01.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Добърско;

На 12.01.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Бачево: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Костадин Катранджиев, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Рила, Тодор Каблешков;

Община Сандански  

На 09.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Джигурово: 10-79;

На 09.01.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Дамяница: Склавска Река;

Лешница, Общ. Сандански: местност Струма;

Сандански: Р-Н Индустриална Зона;

Струма: местност Полето, Песоците, Полето, Скалата;

На 09.01.2018 г. /12:00 - 13:00 ч.; 12:15 - 14:00 ч./ -  Лебница;

На 09.01.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Лешница, Общ. Сандански: УПИ VI-203, Кв. 23;

На 10.01.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Сандански: Свобода;

На 10.01.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Сандански: Свобода, Цар Иван Шишман, Цар Самуил;

На 10.01.2018 г. /12:00 - 14:15 ч./ -  Сандански: Александър Буйнов, Беласица, местност Ушите, Пирин, Р-Н Ушите, Свобода;

На 10.01.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Сандански: Път І-1, Свобода, Спартак;

На 11.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ладарево: местност Църквата;

На 12.01.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Любовка: Краколеница;

На 12.01.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Поленица: 6-ти Септември, Бяло Море, Изгрев, Младост, Никола Вапцаров, Полски Път, Стопанска, Съединение, Трети Март;

На 12.01.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Дамяница: Кънлийца, местност Чуката;

На 12.01.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Ново Делчево: Антон Попов, Боровец, Братя Миладинови, Вела Пеева, Георги Кирков, Главен Път Е-79, Гоце Делчев, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, местност Иловицата, местност Кантона, местност Шопов Гроб, Първи Май, Христо Смирненски;

Община Сатовча  

На 09.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ -  Годешево: Бистрица, Гранит, Граничарска, Марица, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Огоста, Пирин, Рила, Стара Планина;

На 08.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кочан: 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Бузлуджа, Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Здравец, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, местност Стопански Двор, Мир, Неуточнен Адрес, Осма, Отец Паисий, Пета, Победа, Пролет, Първа, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков;

На 11.01.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Сатовча: Бистрица, Васил Даракчиев, Васил Левски, Девети Септември, Здравец, Петдесета, Свилен Русев, Стопански Двор, Тодор Шопов, Червеноармейска, Четирдесет и Девета;

На 09.01.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Слащен: Вергил Ваклинов, Георги С. Раковски, Демокрация, Здравец, Иван Вазов, Йордан Йовков, Лилия, Места, Неуточнен Адрес, Освобождение, Римски Мостове, Стопански Двор, Цар Симеон, Чичова Бърчина;

Община Струмяни  

На 09.01.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Струмяни: главен път Е79, Цар Калоян;

Община Хаджидимово  

На 11.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Блатска;

На 12.01.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово: Александър Стамболийски, Балтачица, Дунав, Елин Пелин, Йордан Йовков, Орфей, Отец Паисий, Площада, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Слатина, Теменуга, Тридесет и Шеста, Христо Ботев;


ОБЛАСТ ВИДИН

Община Видин  

На 09.01.2018 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ -  Видин: Дунавска, път, Южна пром. зона;

На 09.01.2018 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ -  Дунавци, Общ. Видин: 23 Септември, Асен Балкански, Бдин, Васил Левски, Видбол, Връшка Чука, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С Раковски, Добри Чинтулов, Драва, Дунав, Зоя Космодамянска, Капитан Петко Войвода, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Марин Киров, Маршал Толбухин, Мико Нинов, Никола Й. Вапцаров, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Седемнадесет Партизани, Сирма Войвода, Смирнов, Средец, Средна Гора, Хана, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ценко Александров, Чавдарци, Шипка, Янтра;

На 09.01.2018 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ -  Жеглица: 110011, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Път 1, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;На 11.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 12.01.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Видин: Първа;Въртоп: Втора, Десета, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта;Гайтанци: 213, Втора, Двадесет и Първа, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета;Димово, Общ. Димово;Ивановци, Общ. Видин: Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Шеста, Шестнадесета;Синаговци: 236 , Кв. 21, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвъра, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 001009 - Стоп. Двор, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;Срацимир;Срацимирово: XI-82, Кв. 17, Втора, Девета, Десета, Жп Кантон Гара Срацимир 53, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста;

На 11.01.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./   На 12.01.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Синаговци: Първа;

Община Димово  

На 08.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Димово, Общ. Димово: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Благоев, Еленко Богданов, Комсомолска, Мико Нинов, Стефка Александрова;

 

ОБЛАСТ ВРАЦА

Община Враца  

На 10.01.2018 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Враца: Индустриална, Никола Вапцаров, Христо Смирненски;

Община Криводол  

На 09.01.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Криводол: Вела Пеева, Георги Димитров, Елин Пелин, Крайна, Опълченска, Радецки, Тавтиомозис, Тепето, Христо Михайлов;

Община Мездра  

На 10.01.2018 г. /12:30 - 12:45 ч.; 12:45 - 14:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Боденец: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Арда, Боденски Дол, Веслец, Вит, Витоша, Волга, Георги Димитров, Дунав, Дъб, Здравец, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Оборище, Пирин, Плиска, Рила, Родопи, Христо Ботев, Шипка, Янтра;Мездра: Витоша, Георги Кирков, Жп Район, Любен Каравелов, местност Боденец, местност Садината, Св. Патриарх Евтимий, Христо Смирненски, Цанко Церковски;

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаXранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаXранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.

 
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Проф. Аврамов за Фрог: Протестите на учените засега спират 1| 2947 |03.01.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 2585 |03.01.2018 . Спират водата в част от центъра на столицата 0| 2527 |02.01.2018 . Вижте кога настъпва 2018 г. в различните краища на света 1| 3495 |31.12.2017

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах

Вашите лични данни / GDPR

Скъпи потребители,

От 25 май 2018 г. - влиза в сила новото европейско законодателство за защита на личните данни, известно още и като GDPR. Във връзка с това "Фрог Нюз" EООД приема нова "Политика за поверителност" (тук), съобразена с GDPR. Целта на новите правила е да дадат на вас повече права за контрол над собствените ви данни и по-добра защита на неприкосновеността ви.

РАЗБРАХ