Сряда, 21 Ноември 2018, 08:46
Frognews
0| 2554 |14.09.2018

Вижте къде ще спира токът

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 17 – 21 септември 2018  г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене   Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

 

София- град

 

 

Община БАНКЯ  

На 17.09.2018 г. /08:00 - 20:00 ч./   На 18.09.2018 г. /08:00 - 20:00 ч./   На 19.09.2018 г. /08:00 - 20:00 ч./   На 20.09.2018 г. /08:00 - 20:00 ч./   На 21.09.2018 г. /08:00 - 20:00 ч./ -  Банкя, Общ. Столична

Община ВИТОША  

На 17.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  София:   Балеви Ливади, В.З. Симеоново - Драгалевци, Витоша-Вец Симеоново, Витошки Езера, Еминица, Зелена Гора, Каменица, Киселица /Кв.Симеоново/, Местност Стария Мост, Падината, Симеоново, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Студено Кладенче /Кв. Симеоново/, Чемшир /Симеоново/, Чифлишка

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   711-та/Витоша/, Боженци/Никола Паликарски/, Боженци/Никола Паликарски/, Войводина Могила, Капка, Люлински Път/Народно Въстание/, Полк.Стойно Бачийски/Филип, Полк.Стойно Бачийски/Филип, Поточе, Поточе, Розмарин/709-та/, Сърнела/Паскал Иванов/, Сърнела/Паскал Иванов/

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Асен Георгиев/730/, Брезите, Георги Войтех/734-та Витоша, Кикиш, Краище /735-Витоша/, Кумата, Подграмада, Преки Път/Димитър Монов/, Севастократор Калоян/Алекса, Шишманова Конница/620/

На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Бояна, България, Бяло Поле, Василашко Езеро, Майстор Алекси Рилец/664/, Майстор Д.Софиянлията/666/, Майстор Мил.Радомирец/667/, Майстор Павел От Кримин/665, Манастирски Ливади-Запад, Околовръстен Път, Околовръстен Път,УПИ XXIX, Ралевица

На 18.09.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  София:   Малинова Долина, Симеоново

На 18.09.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София:   505/Драгалевци/, 506/Драгалевци/, 507-Ма/В.З. Симеоново-Драгаревци/, 508/Драгалевци/, 509-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/, 510-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Павел Дованлийски, Преспанските Камбани/505/В.З.Симеоново-Драгалевци/, Проф.Йордан Иванов/508//В.З.Симеоново-Драгалевци/, Христо Бръзицов/506//В.З.Симеоново-Драгалевци/

На 19.09.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София:   Братя Бъкстон, Бъкстон, Ген. Суворов, Казбек

На 19.09.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Владая:   22-ра, 22-ра, Асанова Чешма, Еделвайс, Здравец, Приплат

На 19.09.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  София:   В.З. Люлин

На 19.09.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  София:   406-та, Ваклинец, Вера Недкова, Горски Синчец, Св.Наум /Драгалевци, Св.Наум/Трайчо Костов/

На 21.09.2018 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  София:   201-ва, 201-ва/Драгалевци/

На 21.09.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:   Боянска /Драгалевци/, Кумата

Община ВРЪБНИЦА  

На 17.09.2018 г. /08:45 - 17:00 ч.; 09:15 - 16:30 ч./ -  София:   Ломско Шосе

На 17.09.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична:   Васил Левски/Мраморско Шосе

На 18.09.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Доброславци:   ПИ 124024

На 18.09.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Мировяне:   Мировско Шосе

На 18.09.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 18.09.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  София:   Гюешево/Ламби Кандев/, Сердика

На 18.09.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  София:   Ген. Цончев, Сердика

На 19.09.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  София:   Батолова Воденица/Темелко Ненков/, Сердика

На 19.09.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София:   Гюешево/Ламби Кандев/, Охридско Езеро, Сердика

На 20.09.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  София:   Братя Миладинови, Бул.Сливница/Моста Хр.Ботев, Гривица, Св.Св.Кирил И Методий, Сливница

На 20.09.2018 г. /11:30 - 16:15 ч./ -  София:   Георг Вашингтон, Княз Борис I, Лозенград, Св.Св.Кирил И Методий, Сливница, Стефан Стамболов/Георги Ки

Община ИЗГРЕВ  

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Дианабад

На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Борис Стефанов, Дианабад, Дианабад, Дървеница, Йордан Трифонов

Община ИЛИНДЕН  

На 18.09.2018 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  София:   Гевгелийски

Община ИСКЪР  

На 19.09.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Долни Пасарел:   Градина

На 18.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  София:   Гара Искър

На 19.09.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Казичене:   Местн. Дявалско Круше, 1605, 3-Ти Март №20, 35239,6110,1433 П-Л IX -1176 Кв.4, 35239.6106.2245, XXI-1300.1301.Кв.70, Александър Стамболийски, Аличо/Траян Кардашки/, Апостол Ламбов, Балевица, Васил Левски/Черв.Армия/, Видните, Витоша, Вп 52150, Гарата, Георги Бенковски, Димитър Ашов, Дъбрава, Дюла, Изгрев, Изток, Илия Велинов, Кирил И Методи, Кръстю Пастухов/Владо Благо, ЛиПИте, Любен Каравелов/Димитър Мут, Местн.Стопански Двор, Мито Войнишки, Младост, Момин Кладенец, Мургаш, Никола Петков/Кирил Маджаро, Околовръстен Път, Околовръстна, Пейо Яворов, ПИ Идн.35239.6110, Серафим Стоев, Стопански Двор, Ул. Трети Март, УПИ XIX-387, Хаджи Димитър, Хан Аспарух/Кооперативна/, Хан Крум/Дружба/, Христо Ботев, Цар Борис III/Дим.Благоев/, Цар Симеон/Ален Мак/

На 19.09.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  София:   Любен Каравелов, М-Ст Стопански Двор, УПИ II - 1553, Младост 3, Мургаш, Никола Петков/П.Напетов/, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христофор Колумб

На 19.09.2018 г. /08:30 - 13:30 ч./ -  Казичене:   Стопански Двор

На 19.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Казичене:   1605, 35239.6106.2245, Александър Стамболийски, Балевица, Гарата, Георги Бенковски, Димитър Ашов, Изток, Младост, Никола Петков/Кирил Маджаро, Околовръстна, Христо Ботев, Цар Борис III/Дим.Благоев/, Цар Симеон/Ален Мак/

На 19.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:   Младост 3, Никола Петков/П.Напетов/

На 20.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Казичене:   Видните, Околовръстен Път

На 20.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София:   Видните №2

Община КРАСНО СЕЛО  

На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Пирински Проход, Родопски Извор

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 18.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бухово:   Бухово

На 18.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  София:   Кремиковци

На 18.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  София:   Кремиковци, Стара Планина, Цариградско Шосе/Тракия/

На 18.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Яна:   Байкуш, Безименна, Борис Николов, Г.Митрев, Гара Яна УПИ III ,Кв.9, Димитър Стоичков, Извън Селото, Първи Май, Св.Ана/9-Ти Септември/, Свети Никола/Байкуш/, Симеон Стойков/Урсол/, Стара Планина, Стара Чешма/Цветко Стоилов/, Теменуга, УПИ XXIII-1 38 Кв.33м.Яна, Хубава Яна, Ц.Стоилов

На 18.09.2018 г. /08:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Яна:   Байкуш, Безименна, Ботевградско Шосе, Димитър Стоичков, Иглика, Никола Атанасов, Никола Вапцаров, Пеньо Пенев, Св.Ана/9-Ти Септември/, Стара Планина, Христо Смирненски, Янещица, Янко Вельов

На 18.09.2018 г. /09:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Яна:   Безименна

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 18.09.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  София:   Крум Попов, Розова Долина

За периода 17-19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Рилски Езера, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе

На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/

Община МЛАДОСТ  

На 17.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:   Младост 4

На 18.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:   Борис Рангелов, Витоша / Горубляне, Горубляне, Детелина / Горубляне, Люляк / Горубляне/, Младен Карадашев, Самоковско Шосе, Ул.42-ра/Кв.Горубляне

Община НОВИ ИСКЪР  

На 17.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./   На 18.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./   На 19.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./   На 20.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./   На 21.09.2018 г. /08:00 - 19:15 ч./ -  Нови Искър:   Нови Искър

Община ОБОРИЩЕ  

На 17.09.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  София:   Полк.Борис Дрангов/Потемкин

На 17.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 18.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 19.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Султан Тепе

На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Черковна/Паун Грозданов/

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 19.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:   640-та/Овча Купел/, 642-ра/Овча Купел/, 670-та/Овча Купел/, Божидарица, Градище, Ехо, Инж.Борислав Огойски/Кр.Вас, Лотос, Никола Петков/П.Напетов/, Николай Хрелков, Отец Михал/Стефан Досев/, Перуника/Ол.Кошевой/, Планиница, Прибойница, Проф. Дочо Леков /636-та Р-Н Витоша/, Ракита, УПИ VIII-13 Кв.48

На 17.09.2018 г. /11:15 - 16:15 ч./ -  София:   756-та/Овча Купел/, 757-Ма/Овча Купел/, 758-Ма/Овча Купел/, 759-та/Овча Купел/, XVII-1, Кв.96, Горна Баня, Гръстниче, Дон, Лозище, Лотос, Николай Хрелков, Перуника/Ол.Кошевой/

На 19.09.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София:   Валозите, Горна Баня, Жамбилица, Овча Купел 1, Павит, Планиница, Урал, Христо Стефчов/Кирил Михов/

На 20.09.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София:   746-та/Овча Купел/, 747-Ма/Горна Баня/, Голяма Могила, Каменица, Каменица,УПИ IV-102,Кв.59, Обзор

Община ПАНЧАРЕВО  

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична:   Вилна Зона Ярема, Ярема/20та/

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков:   В.З.Ярема Поз Имот 4

На 17.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   Бор/47/, Бръшлян/70/, Бузлуджа/69/, Извор/62/, Кокиче/67/, Кръсто, Лале/63/, Ридо/64/, Самоковски Път/78/, Стоян Йонков/66/, Съединение/Георги Димитров/, Янко Велинов/65/

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   Масларица/13-та/

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Плана:   Махала Велчева

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Самоков:   В.З. Ярема, Ярема

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   1-ва, 2-ра/278/

Община ПОДУЯНЕ  

На 19.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:   Неофит Бозвели, Сухата Река, Христаки Павлович

Община СРЕДЕЦ  

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   6-Ти Септември, Герги Раковски, Евлоги Георгиев, Карнеги, Неофит Рилски, Патриарх Евтимий, Хан Крум

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 18.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:   8-Ми Декември, Димитър Стефанов, ХIV-2027,2028,Кв.172

За периода 22-23.09.2018 г. /08:00 - 18:00 ч./ -  София:   Студентски Град

Община ТРИАДИЦА  

На 17.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:   Витоша, Ж.К.. Иван Вазов , Ярослав Вешин

На 17.09.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  София:   Ж.К. Иван Вазов, Иван Вазов

На 18.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 12:30 - 16:00 ч./ -  София:   Ж.К.. Иван Вазов

На 19.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София:   488-Ма/Триядица/, 493-та, 496-та, Акад.Вера Мутафчиева, Асен Йорданов/486-та/, Асен Найденов/493/, Гатьо Шишков/492-ра/, Емилиян Станев/490/, Иван Андонов/491-ва/, Манфред Вьорнер/495/, Местност Кръстова Вада, Мичман Тодор Саев/496/, Никола Й.Вапцаров, Никола Крушкин-Чолака/494-Т, Сребърна/Първомайска/

На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Златни Врата, Тулча/Петър Богданов/

На 20.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:   Ж.К. Иван Вазов

На 20.09.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  София:   Ж.К. Иван Вазов,  , Балша

На 21.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:   Ж.К. Иван Вазов, Ул. Димитър Манов 66 , Червена Роза, Ярослав Вешин

На 21.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:   Алабин И.Вл., Иван Денкоглу, Лавеле, Цар Асен

Област Благоевград

 

Област Благоевград

Община Банско  

На 20.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Банско:   02676.501.3746, Бъндерица, Бяло Море, Васил Априлов, Глазне, Иконом К.Чучулайн, Места, Найден Геров, Панайот Хитов, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Явор

Община Благоевград  

На 17.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.09.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./   На 21.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград:   04217.920.1.70, Местност Септемврийче

На 17.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.09.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./   На 21.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград:   Местност Мингингова Поляна, Местност Септемврийче

На 17.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 18.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград:   04279.927.30, Картала, Местност Бодрост, Местност Картала

На 17.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 18.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Бодрост, Местност Бодрост, Местност Добро Поле, Местност Карталско Дере, Местност Мингингова Поляна, Местност Септемврийче

На 17.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 18.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Лешко:   Долно Лешко, ПИ №149

На 17.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 18.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Падеш:   Падеш

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дебочица

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Антон Страшимиров, Антон Чехов, Армутлука, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Иван Гарванов, Илинден, Искър, Кв. Струмско Стопански Двор, Коста Босилков, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Местност Авганцов Чифлик Ш.72, Местност Горски Разсадник, Местност Пенков Чифлик, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Местност Реката, Неуточнен Адрес, Николай Петрини, Обел, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, ПИрин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Стопански Двор Струмско, Струма, Струмско Център, Христо Чернопеев, Яне Сандански

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Симитли:   Местност Ръждавец, Поповска

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лешко:   163, М. Реката-Тополата, Горно Лешко, Долно Лешко, Махала Корянска, ПИ №149, С. Горно Лешко, Община Благоевград

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Мощанец:   XVI-122,123, Кв. 14, Извън Регулация, Мах. Поповска, Махала Кантурска, УПИ Xi-75, Кв. 6

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Обнова:   Ив.Вазов

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Падеш:   Бреза, Будишка, Мах. Ушите, Месност Миджевци, Местност Джабирци, Местност Джалеви Бахчи, Местност Златовръх, Местност Стопански Двор, Местност Ушите, Падеш, УПИ II-207,Кв.13, УПИ V-74, Кв.5

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Покровник:   3-Ти Март, Валого, Ленището, Местност Гладно Поле, Местност Ленището, Местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе, Поповка, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров, УПИ I-432, Кв.28, УПИ-9-369,Кв.17, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Четирка

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Лешко:   163, М. Реката-Тополата, Горно Лешко, Долно Лешко, Махала Корянска, С. Горно Лешко, Община Благоевград

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Габрово, Общ. Благоевград:   14204.501.10, Махала Хамбарджийска, Тугулска

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград:   319001, 410002, Брезово, Мах. Калуцка, Мах. Центъра Мотела, Махала Брезово, Махала Брезовска, Махала Милово Тп Милово, Махала Петковци, Месност Демирево, Местност Горно Демирево, Местност Ковачница, Осойната

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ -  Благоевград:   Антон Чехов, Славово

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ -  Горно Хърсово:   Горни Валог, Махала Буровци, Махала Горни Двояци, Махала Долни Двояци, Махала Михтарци, Махала Мъртвако, Махала Новоселци, Махала Панчовци, Махала Пържово, Махала Стойковци, Махала Тачовци, Махала Шоповци, Местност Валого, Местност Гьоловете, Ровината, Шопови Ниви

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград:   000533, Адиница, Бобови Ниви, Долна Дъбрава, Зимниците, Кромидището, Мах. Ваканинци, Мах.Щърбевци, Махала Веляци, Извън Регулация, Местност Атанасова Падина, Местност Бобови Ниви, Местност Градището, Местност Клено, Местност Мучова Чука, Местност Ръженици, Местност Ръжениците, Местност Топузица, Митовци, Ръжениците, Яновски Рид

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ -  Рилци:   Местност Арсовото, Местност Цонева Межда, Телкиево Дере

На 19.09.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Марулево

На 19.09.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Айдаровско Дере, Гладно Бърдо, Димитър Талев, К. И Никола Хайдукови, Местност Айдаровско Дере, Местност Арнаутски Гроб, Местност Колзодуй, Местност Медунски Андък, Местност Мицански Андък, Местност Полигона, Местност Река Струма, Мицански Андък, Неуточнен Адрес, Огражден, Петко Р.Славейков, Подстанция Ален Мак, Свобода, Струма, Струмско Център, Тодор Александров, Яне Сандански

На 19.09.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград

На 19.09.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград:   00701, 33.432, Айдарово, Кури Дере, Кучкудерска Нива, Махала Деянци, Местност Кури Дере, Местност Пейчинска Чука, Местност Чуката, УПИ IV 87, УПИ-Хі218 Кв.21, Чуката

На 19.09.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Церово, Общ. Благоевград:   Местност Кантона, Надежда, Осми Март, П. Яворов, При Полигона, УПИ VIII-111,112, Кв.15, УПИ І-139,Кв.12, УПИ IV-110,Кв.15

На 19.09.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Делвино, Общ. Благоевград:   Баздо, Вировете, Махала Кацарска, Местност Мицански Андък, Местност Преслапо, Пл. 11

На 21.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Местност Медунски Андък, Местност Мицански Андък, Мицански Андък, Неуточнен Адрес

Община Гоце Делчев  

На 17.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 18.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев

На 19.09.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев:   Селището, Хі-99,131, Кв.22

На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Ал.Стамболийски, Алеко Константинов, Гоце Делчев, Илинден, Илия Дуков, Крива Паланка, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Полковник Борис Дрангов

На 17.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Корница:   Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Климент Охридски, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка - УПИ-V, Кв.30, ПИрин, Рила, Рила, Родопи, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Цар Самуил, Шипка, Шипка

Община Гърмен  

На 18.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен:   034075, Благой Матеров, Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Шеста, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Иван Вазов, Кирил И Методий, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Пета, Първа, Ст 2 Кл.В Тп Огняново 1, Трета, Тридесета, Четвърта, Четиридесет И Първа, Шестнадесета

Община Кресна  

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кресна:   Александър Македонски, Местност Кресненско Ханче, Ново Село

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Крупник:   Извън Регулацията, Местност Кресненско Ханче

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сандански

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Влахи:   Драколово

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Кресна:   Главен Път Е-79, Македония, Местност Солунско Дере

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Ощава:   54537.600.31.1, Германци, Местност Русенци

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Сенокос, Общ. Симитли

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Стара Кресна:   Местност Кулата

На 19.09.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Горна Брезница

На 19.09.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Кресна:   Влахинска, Мело, Момина Скала, Разколска, Солунска, Цар Борис III, Шемето

Община Петрич  

На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Баскалци

На 17.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 18.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Кавракирово:   Местност Тополите

На 17.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 18.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Михнево:   Беласица, Варна, Гаврил Генов, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, Извън Регулацията, Лазар Данаилов, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Първи Май, Самуилова Крепост, Стопански Двор, Тома Митов, Червена Скала, Шипка

На 17.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кърналово:   Местност Фабриката

На 17.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Битоля, Д-Р Асен Златаров, Долна Джумая, Дунав, Дунав, Иван Апостолов, Ильо Войвода, Искър, Каймак Чалан, Каймак Чалан, КаПИтан Никола Парапанов, КаПИтан Никола Парапанов, КаПИтан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Княз Александър Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Места, Места, Места, Мусала, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Рокфелер, Свобода, Свобода, Серска, Серска, Серска, Скопие, Хан Аспарух, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Иван Шишман, Шипка

На 17.09.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Даме Груев, Осогово, Полковник Дрангов, Просвета, Солунска, Стопански Двор, Струма, УПИ Хііі-3694, Кв.312, УПИ Хх Кв.314, Хііі, Христо Чернопеев

На 17.09.2018 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Кърналово:   Вит, Витоша, Г.Димитров, Извън Регулацията, Местност Бельовица, Местност Джуново, Местност Юрето, Одрин, Петко Р.Славейков, Станке Лисичков, Стара Планина, Хилендар, Цар Калоян, Чекръко, Шипка, Юрето

На 17.09.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:   Местост Марковица

На 17.09.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Беласица, Бистрица, Княз Борис I, Кукуш, Маркова Скала, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска

На 18.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кърналово:   Ванюша Валчук, Вит, Г.Димитров, Георги Урумов, Ленин, Местност Горни Бари, Септемврийска, Стопански Двор, Съблекалня На Стадион, С. Кърналово, Общ. Петрич, Хан Аспарух, Черноризец Храбър

На 18.09.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Дрангово, Общ. Петрич:   Старо Село

На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч./   На 20.09.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, Беласица, Бистрица, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, КаПИтан Никола Парапанов, Княз Борис I, Кукуш, Любен Каравелов, Маркова Скала, Места, Местност Айран Бунар, Местност Бухото, Местност Бяла Черква, Местност Джевезлъка, Местност Зиче, Местност Златарево, Местност Иваник, Местност Иваник Каринска Чешм, Местност Иловица, Местност Иловица, Местност Конгоро, Местност Ляшница, Местност Омондрос, Местност ПИльови Орехи, Местност Тръстен, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска, Свети Георги, Хижа Беласица

На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч./   На 20.09.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:   Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Гоце Делчев, Златарево, Извън Регулацията, Македония, Маркови Кладенци, Местност Алачевото, Местност Орешката, Местност Стопански Двор, Местност Чалията, Местност Чалтията, Младост, Москва, Огражден, Опълченска, Отец Паисий, Преслав, Рила, Русия, Хоризонт, Яне Сандански

На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Беласица:   Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Дермено, Динк Махле, До Мтп Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, Местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, Стълб От Вмрнн На Тп  Беласица - 3, Стълб При Обекта, УПИ-1, Кв.27, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яне Сандански

На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Габрене:   Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, Местност  Марена, Местност Буко, Местност Златарево, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, С. Габрене, Общ. Петрич, ПИ 000486, М.Осено, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, УПИ 4 Кв 32, УПИ ХII-19,Кв.5

На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Генерал Тодоров

На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Долна Крушица:   Каръчкото, Местност Златарево, Местност Лъката

На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Камена:   Динко

На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Ключ:   Ал.Стамболийски, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген.Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, Извън Регулацията, Ил.Макариоплски, Илинден, Квартал 50, Кирил И Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, Местност Джаловец, Местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море

На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:   Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Владимир Заимов, Възраждане, Гоце Делчев, Двадесет И Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, ЛиПИте, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Местност Бахчите, Местост Марковица, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Одрин, Октомври, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, ПИрин, Победа, Подгорие, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Борис 1-Ви, Цар Самуил, Чавдарка

На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Самуилово, Общ. Петрич:   Васил Левски, Самуилово, УПИ 1 Кв. 31, УПИ IV-57, Кв.18

На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Скрът:   9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Бруч, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Лозен, Младост, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил, Червена Звезда

На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Яворница:   Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, Извън Регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, Местност Прогон, Местност Самълък, Местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Вишлене

На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гега:   Боровичко, Боровичкото

На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долене

На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долна Рибница

На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Драгуш

На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дреновица

На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Зойчене

На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кладенци, Общ. Петрич

На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кукурахцево

На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Мендово:   Слопотец

На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Право Бърдо

На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Струмешница:   Струмешница

На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Чурилово

На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Чуричени:   000248, Местност Куково

На 19.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, Беласица, Бистрица, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Кукуш, Любен Каравелов, Маркова Скала, Места, Местност Айран Бунар, Местност Бухото, Местност Бяла Черква, Местност Джевезлъка, Местност Зиче, Местност Златарево, Местност Иваник, Местност Иваник Каринска Чешм, Местност Иловица, Местност Конгоро, Местност Ляшница, Местност Омондрос, Местност ПИльови Орехи, Местност Тръстен, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска, Свети Георги, Хижа Беласица

На 19.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   КаПИтан Никола Парапанов, Местност Иловица

На 19.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:   Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Златарево, Извън Регулацията, Македония, Маркови Кладенци, Местност Алачевото, Местност Орешката, Местност Стопански Двор, Местност Чалията, Младост, Москва, Огражден, Опълченска, Отец Паисий, Преслав, Рила, Русия, Хоризонт, Яне Сандански

На 19.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:   Гоце Делчев, Местност Чалтията

На 19.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долна Крушица

На 20.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:   Местност Чалията

На 21.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Богородица

На 21.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дреново, Общ. Петрич

На 21.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кавракирово:   Антон Попов, Беласица, Богоево, Бреза, Бузлуджа, Валого, Връх Тумба, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Зад Ридо, Златарево, Иглика, Илинден, Маркови Кладенци, Места, Местност Исмаилица, Местност Ризово Дере, Местност Тополите, Местост Караач, Метлата, Мургаш, Неуточнен Адрес, Огоста, Огражден, Осогово, Пейо Яворов, ПИрин, Порой, Ризов Андък, Синчец, Славянска, Спартак, Стопански Двор, Струма, Струмешница, Трапезица, Шипка, Явор, Яне Сандански

На 21.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кърналово:   098002, М. Чикуто-2, Арда, Бъкстон, Бяло Море, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Вела Благоева, Вит, Витоша, Г.Димитров, Георги Раковски, Георги Урумов, Долни Лозя, Иван Вазов, Извън Регулацията, Илинден, Кожух, Ленин, Любен Каравелов, Марица, Места, Местност Бельовица, Местност Борсата, Местност Германско Летище, Местност Горни Бари, Местност Джуново, Местност Ливарски Рид, Местност Подливарски Път, Местност Слонищата, Местност Сукако, Местност Улуко, Местност Чикуто, Местност Юрето, Мусала, Оборище, Одрин, Петко Р.Славейков, Плиска, Под Ливарски Рид, Полковник Дрангов, Рила, РодоПИ, Свобода, Септемврийска, Симеон Кавракиров, Славянска, Станке Лисичков, Стара Планина, Стопански Двор, Стою Хаджиев, Струма, Съблекалня На Стадион, С. Кърналово, Общ. Петрич, Толбухин, УПИ 101021 Извън Регулация, Хан Аспарух, Хилендар, Хр.Чернопеев, Христо Ботев, Цар Калоян, Цв.Радонов, Цветко Аврамов, Чаирето, Чекръко, Черноризец Храбър, Шипка, Юрето, Юрий Гагарин

На 21.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Михнево:   Айвански Гробища, Андрей Данаилов, Беласица, Бунаро, Бяло Море, Варна, Гаврил Генов, Гоце Делчев, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, Ел-Тепе, Извън Регулация, Извън Регулацията, Искър, Калабак, Лазар Данаилов, Лазар Маджаров, Ленин, Максим Горки, Марица, Местносt Дъбо, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, ПИрин, Първи Май, Самуилова Крепост, Скобелев, Стопански Двор, Струма, Тесния Път, Тома Митов, Хан Крум, Червена Скала, Шипка

На 21.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   КаПИтан Никола Парапанов, Местност Джевезлъка, Местност Иловица, Полковник Дрангов, Рокфелер

На 21.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:   Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Златарево, Извън Регулацията, Македония, Маркови Кладенци, Местност Алачевото, Местност Орешката, Местност Стопански Двор, Местност Чалията, Младост, Младост, Москва, Огражден, Опълченска, Отец Паисий, Преслав, Рила, Русия, Хоризонт, Червен Път, Яне Сандански

На 21.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Рибник:   Горни Лаки, Трапо

На 21.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Старчево:   XVI-8, Кв.3, Асанката, Местност Асанката, Местност Равнако, С. Старчево, Общ. Петрич, УПИ II, Кв.11, Солун, Тафтинка

На 21.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Чучулигово:   Чучулигово

На 21.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Яково

Община Разлог  

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Баня, Общ. Разлог:   Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Извън Регулацията, Осма, Тридесет И Втора, Тридесет И Трета, Тридесета, Тринадесета, Шафле Дере, Шестнадесета

На 19.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Годлево

На 19.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Бачево:   23-Ти Септември, Димитър Благоев, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, Неуточнен Адрес, Шипка

На 20.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Горно Краище

На 20.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог:   Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Иван Вазов, Кокиче, Лале, Минно Селище, ПИрин, Първа, Рила, Трета, Шеста

На 20.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Разлог:   Александър Стамболийски

На 21.09.2018 г. /11:30 - 15:30 ч./ -  Разлог:   Еделвайс, Местност Бел Път, Охрид, Първа, Рила, Св.Св.Кирил И Методий, Черна Река

На 21.09.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Разлог:   Александър Стамболийски, Братя Каназиреви, Братя Кулини, Георги Скрижовски, Гоце Делчев, Екзарх Йосиф, Илийска, Мехомия, Стефан Стамболов, Телемах Илиев, Шейново

Община Сандански  

На 17.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дамяница:   Склавска Река

На 17.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лебница

На 17.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лешница, Общ. Сандански:   Местност Струма

На 17.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  САНДАНСКИ:   65334.201.132, 65334.71.49, ДОЛНИ ОРМАН&Quot;, КОЧО ЧИСТИМЕНСКИ, МЕСТНОСТ БОРУНА, Р-Н ИНДУСТРИАЛНА ЗОНА, Р-Н ИНДУСТРИАЛНА ЗОНА, Р-Н МТС, Р-Н НОВА ГАРА, СВОБОДА, СТОЮ ХАДЖИЕВ, СУХО ПОЛЕ

На 17.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Струма:   Местност Полето, Песоците, Полето, Скалата

На 18.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Илинденци:   Трета

На 18.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Плоски:   ПоПИна Лъка, Тремошница, Тремощница

На 18.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Поленица:   Димитър Благоев, Изгрев, Петър Берон, Стопанска

На 18.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Вихрен

На 18.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Лиляново:   Местност ПоПИна Лъка, Местност Туричка Черква, Полатица, ПоПИна Лъка, ПоПИна Лъка - Лещака, ПоПИна Лъка-Лещака, Стожа, Туричка Черква

На 18.09.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Сандански:   Александър Буйнов, Ангел Ташков, Асен Златаров, Асен Хадживасилев, Баба Тонка, Банска, Бачо Киро, Башлийца, Беласица, Берово, Бистрица, Божин Димов, Борис Сарафов, Братя Миладинови, България, Вардар, Васил Кънчев, Васил Левски, Вихрен, Воден, Връх Елен, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Казепов, Георги С Раковски, Георги Скрижовски, Горно Броди, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Даскал Козарев, Деспод Слав, Димитър Икономов, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Димо Хаджидимов, Еделвайс, Емануил Воскидович, Захари Стоянов, Иларион Макариополски, Илинден, Ильо Войвода, Индже Войвода, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Кожух, Кочо Чистименски, Крайречна, Крушево, Лагадина, Любен Каравелов, Македония, Малашевска, Мара Бунева, Мелник, Места, Местност 10-Ти Километър, Местност Беговица, Местност Мозговица, Местност ПоПИна Лъка, Местност Тремошница, Местност Туричка Черква, Местност Хано, Местност Четвърти Километър, Местност Чинар Куши, Метсност 4-Ти Километър, Надежда, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Карев, Огражден, Одрин, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К.Яворов, Перун, Перущица, Петър Берон, Петър Сарафов, ПИрин, Първи Май, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Пътно Управление, Р-Н Пътя На Хидрострой, Радецки, Райна Княгиня, Родопа, Роженски Манастир, Св.Св. Кирил И Методи, Св.Св.Козма И Дамян, Свети Врач, Свети Георги, Свобода, Сердика, Серес, Синаница, Сирма Войвода, СкоПИе, Славчо Ковачев, Славянка, Соколова Скала, Солидарност, Солунска, Спартак, Станке Димитров, Стефан Карчев, Стефан Стамболов, Стою Хаджиев, Струга, Струма, Таската Серски, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Цар Симеон, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 18.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Лиляново:   Местност ПоПИна Лъка, Местност Туричка Черква, ПоПИна Лъка, Попина Лъка - Лещака, ПоПИна Лъка-Лещака, Туричка Черква

На 18.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Сандански:   Александър Буйнов, Ангел Ташков, Асен Златаров, Асен Хадживасилев, Баба Тонка, Банска, Бачо Киро, Башлийца, Беласица, Берово, Бистрица, Божин Димов, Борис Сарафов, Братя Миладинови, България, Вардар, Васил Кънчев, Васил Левски, Вихрен, Воден, Връх Елен, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Казепов, Георги С Раковски, Георги Скрижовски, Горно Броди, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Даскал Козарев, Деспод Слав, Димитър Икономов, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Димо Хаджидимов, Еделвайс, Емануил Воскидович, Захари Стоянов, Иларион Макариополски, Илинден, Ильо Войвода, Индже Войвода, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Кожух, Кочо Чистименски, Крайречна, Крушево, Лагадина, Любен Каравелов, Македония, Малашевска, Мара Бунева, Мелник, Места, Местност Беговица, Местност Мозговица, Местност ПоПИна Лъка, Местност Тремошница, Местност Туричка Черква, Надежда, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Карев, Огражден, Одрин, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К.Яворов, Перун, Перущица, Петър Берон, Петър Сарафов, ПИрин, Първи Май, Радецки, Райна Княгиня, Родопа, Роженски Манастир, Св.Св. Кирил И Методи, Св.Св.Козма И Дамян, Свети Врач, Свети Георги, Свобода, Сердика, Серес, Синаница, Сирма Войвода, СкоПИе, Славчо Ковачев, Славянка, Соколова Скала, Солидарност, Солунска, Спартак, Станке Димитров, Стефан Карчев, Стефан Стамболов, Стою Хаджиев, Струга, Струма, Таската Серски, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Цар Симеон, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Влахи:   Вилна Зона Върбите, Върбите, Горните Ливади, Грънчарска Скала, Местност Върбите, Синаница, Средни Ливади, УПИ II, Кв.4 - В.З. Въбите

На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Илинденци:   Боровец, Извън Регул./Р.Шашка/, Местност Боровец, Местност Врабча, Местност Врабче, Синаница, Тридесет И Втора, Тридесет И Шеста

На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кресна:   Върбите, Неуточнен Адрес, Синаница

На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Плоски:   Ален Мак, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Долна Махала, Дружба, Еделвайс, Елово, Иван Козарев, Кокиче, Кочо Честименски, Лиляна Димитрова, Местност Валога, Местност Поручик Минков, Методи Христов, Мир, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Шипка, Явора

На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сандански:   Александър Буйнов, Асен Хадживасилев, Любен Каравелов, Местност Калинките, Местност Соколовец, Местност Ушите, Местност Хано, Неуточнен Адрес, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н ОПИтна Станция, Р-Н Пътно Управление, Р-Н Ушите, Р-Н Хано, Свобода

На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Плоски:   Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Дружба, Иван Козарев, Кокиче, Методи Христов, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка

На 19.09.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Сандански:   Банска, Георги Скрижовски, Македония, Местност Нишан Таши, Местност Паркова Зона, Младост, Р-Н Поленишки Път, Свобода

На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Ново Ходжово

На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Яново

На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 09:00 - 13:00 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Враня

На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Бельово

На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Голешово

На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Горно Спанчево

На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Катунци:   Ангел Кънчев, Асен Лагадинов, Атанас Зайков, Бачо Киро, Бельовска Комуна, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Козепов, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Гьорче Петров, Даме Груев, Иван Вазов, Кочо Честименски, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Пейо К.Яворов, Петър Димитров, Стадиона, Стойо Хаджиев, Стоян Гущеров, Таската Врански, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Ковачево, Общ. Сандански

На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Кромидово:   038008, Местност Селището, Под Черквата, Реката

На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Левуново:   019012, VIII+437, Кв. 40, Банята, Беласица, Вихрен, Георги Сава Раковски, Главен Път Е-79, Гоце Делчев, Девети Май, Дружба, Иван Козарев, Изгрев, Илинден, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Кочо Лютата, Лавеле, Лозята, Местност Стопански Двор, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Октомври, Орловец, Осми Март, Отец Паисий, ПИрин, Победа, Стефан Караджа, Струма, Цар Самуил, Чавдарци, Черно Море, Шейново, Шипка, Яне Сандански

На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Ново Делчево:   Георги Кирков, Местност Кантона, Местност Киселица

На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Ново Кономлади

На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Петрово, Общ. Сандански:   Алибеговица, Местност Извора

На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  ПИрин:   Местност Калугера

На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Сандански:   Асен Хадживасилев, Васил Кънчев, Градски Парк, Идентификатор 65334.303.703, Иван Рилски, Местност Друма, Местност Паркова Зона, Никола Вапцаров, Св.Св. Кирил И Методи, Св.Св.Козма И Дамян, Свобода, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев

На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Хърсово, Общ. Сандански:   Бегова Поляна

На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Черешница

На 20.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Катунци:   Георги Сава Раковски

На 20.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Лехово

На 20.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  ПИперица

На 20.09.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Лешница, Общ. Сандански

Община Сатовча  

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Вълкосел:   Бистрица, Божур, Бузлуджа, Заря, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Места, Неуточнен Адрес, Рила, Стопански Двор, Христо Ботев

На 18.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Вълкосел:   Балтите, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Георги С Раковски, Заря, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Прогрес, Хан Аспарух

Община Симитли  

На 17.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 18.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Ракитна:   004077, Махала Лулейска

На 17.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 18.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Симитли:   Симитли

Община Якоруда  

На 21.09.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Черна Места

 

 

 

Област Кюстендил

Община Бобов дол  

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Големо Село:   Vi,Кв.10, ПИ 452,Кв.3

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мала Фуча:   44

На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Големо Село:   ПИ 361,Кв. 37

На 21.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Баланово:   Стопански Двор, Хііі - 329, Кв. 16

На 21.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Блато:   Махала Хановете, Местност Турските Ниви

На 21.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Големо Село:   Vi,Кв.10, ПИ 361,Кв. 37, ПИ 452,Кв.3

На 21.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Голям Върбовник:   011066, 262, УПИ VIII-277,Кв. 23, УПИ Ііі 247, Кв.25

На 21.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Долистово:   I-89,Кв.25, ХII-257,Кв.19

На 21.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Локвата

На 21.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Мали Върбовник:   УПИ - 1-9

На 21.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Мало Село:   IV-17,Кв.3, Станке Димитров, УПИ Vі-3,Кв.1

На 21.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Мламолово:   371, Vi-618,Кв.19, VII-389,Кв.30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, Местност Асара, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, ПИонер, ПИрин, Първи Май, Рила, РодоПИ, Роза, Росица, Руен, Спартак, Станке Димитров, Стопански Двор, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Яворов, Ягода, Янтра

На 21.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Мърводол

На 21.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Палатово:   083002

На 21.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Паничарево:   УПИ-Vі-102,Кв. 16

На 21.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Пастух:   Местност Падина

На 21.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Циклово

На 21.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Шатрово:   067016, Vі-255, Кв.27

Община Бобошево  

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Блажиево:   Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св.Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, УПИ - V-77,Кв.11, ХII,Кв.22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобошево:   14532.040.017, XIII-591 Кв.65, Ал.Константинов, Ал.Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. И К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил И Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М.Турсуно ПИ №135017, Местност Галенковци, Местност Герена, Местност Друма, Местност Затона, Местност Кощанево, Местност Липовица, Местност Манастира, Местност Миладин, Местност Мърдище, Местност Секелица, Местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, ПИрин, Пламък, Път 104, Пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Висока Могила:   Мильов Рид

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Вуково:   087040, 12351.153.0030

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Грамаде, Общ. Дупница:   Іх - 136, Кв. 18

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Доброво:   Vі-293,  Кв. 20

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дупница:   Местност Мело

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Каменик

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рила

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Скрино:   116

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Слатино, Общ. Бобошево:   Лоза, Местност Слатинско Ханче, Цар Борис

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Смочево:   048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, Махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-VIII-361,Кв.15, Христо Ботев

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сопово

Община Дупница  

На 17.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.09.2018 г. /08:00 - 17:15 ч./ -  Дупница:   Академик Петър Динеков, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Булаир, Велико Търново, Венелин, Генерал Владимир Вазов, Гергана, Двадесет И Втори Март, Евтим Трайчев, Кирил И Методий, Княз Борис I, Одрин, Ропотамо, Средец, Фенерка, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Янтра

На 17.09.2018 г. /08:00 - 17:15 ч./   На 19.09.2018 г. /08:00 - 17:15 ч./ -  Дупница:   Булаир, Велико Търново, Венелин, Кирил И Методий, Свети Георги, Стара Планина, Трети Гвардейски Полк

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Генерал Георги Тодоров, Горица, Драгой Болярин, Изгрев, Каваклия, Метоха, Николаевска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Паничище, Развесена Върба, Свобода, Теменуга

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 18.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Цървище:   Махала Ореевица, Цървище

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 18.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бадино:   УПИ - Іі-113, Кв.21

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 18.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Боровец:   II-259,Кв.14, XVIII-263 Кв.14, УПИ-І

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 18.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бураново:   007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483,Кв.50

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 18.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Джерман:   013024, 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил И Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Бела Вода, Местност Голямата Порта, Местност Еминица, Местност Китева Ливада, Местност Кръсто, Местност Мали Бельов Дол, Местност Площа, Местност Пульова Воденица, Местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 18.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дупница:   68789.25.34, 68789.28.351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, Местност Бунищерица, Местност Злево, Местност Пульова Воденица, Местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 18.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Крайни Дол:   Хiх-51

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 18.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Мурсалево:   200002, 244,Кв.12, III- 279, V-688 Кв.66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 18.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево:   IV-123,Кв.15, XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, Местност Герена, Местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, ПИ 053012, ПИрин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 18.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Усойка:   Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, Местност Будаковица, Местност Орловица, ПИрин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 18.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бобошево:   Махала Въртен Камък

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 18.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Драгодан:   №000026, Извън Регулация, Махала Ортакчийска

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 18.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Крумово, Общ. Кочериново

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 18.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Фролош

На 18.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Дупница:   Александър Стамболийски, Асен Златаров, Булаир, Булаир, Велико Търново, Венелин, Венелин, Гергана, Кирил И Методий, Кирил И Методий, Княз Борис I, Одрин, Свети Георги, Стара Планина, Трети Гвардейски Полк, Фенерка, Цар Симеон Велики, Янтра

На 18.09.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Дупница:   Местност Бунищерица, Местност Сух Андък, Свети Иван Рилски, Свобода

На 18.09.2018 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Дупница:   68789.28.351, Ана Малашевска, Местност Бунищерица, Местност Сух Андък, Прогона, Свети Иван Рилски

На 18.09.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Бадино:   УПИ - Іі-113, Кв.21, УПИ - Іі-113, Кв.21

На 18.09.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Бобошево:   Махала Въртен Камък, Махала Въртен Камък

На 18.09.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Боровец:   II-259,Кв.14, II-259,Кв.14, XVIII-263 Кв.14, XVIII-263 Кв.14, УПИ-І, УПИ-І

На 18.09.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Бураново:   007004, 007004, 023014, 023014, 025033, 025033, 267, 267, Селището, Селището, ХIII-483,Кв.50, ХIII-483,Кв.50

На 18.09.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Джерман:   013024, 013024, 017022, 017022, 059050, 059050, Асен Орански, Асен Орански, Бор, Бор, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Левски, Вилна Зона, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Трайков, Георги Трайков, Димитър Симонски, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Еделвайс, Здравец, Здравец, Иглика, Иглика, Калдръмо, Калдръмо, Кирил И Методи, Кирил И Методи, Кокиче, Кокиче, Коста Петров, Коста Петров, Любен Шилегарски, Любен Шилегарски, Люляк, Люляк, Мара Петлякова, Мара Петлякова, Местност Бела Вода, Местност Бела Вода, Местност Голямата Порта, Местност Голямата Порта, Местност Еминица, Местност Еминица, Местност Китева Ливада, Местност Китева Ливада, Местност Кръсто, Местност Кръсто, Местност Мали Бельов Дол, Местност Мали Бельов Дол, Местност Площа, Местност Площа, Местност Пульова Воденица, Местност Пульова Воденица, Местност Силимандере, Местност Силимандере, Никола Чуковски, Никола Чуковски, Партизанска, Партизанска, Рила, Рила, Ропотамо, Ропотамо, Самуил, Самуил, Скакавица, Скакавица, Стопански Двор, Стопански Двор, Теменуга, Теменуга, УПИ II-24, УПИ II-24, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Крум, Цар Крум, Юри Гагарин, Юри Гагарин, Явор, Явор

На 18.09.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Драгодан:   №000026, Извън Регулация, №000026, Извън Регулация, Махала Ортакчийска, Махала Ортакчийска

На 18.09.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Дупница:   68789.25.34, 68789.25.34, 68789.28.351, 68789.28.351, Ана Малашевска, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Ботьо Петков, Люляк, Люляк, Местност Бунищерица, Местност Бунищерица, Местност Злево, Местност Злево, Местност Пульова Воденица, Местност Пульова Воденица, Местност Сух Андък, Местност Сух Андък, Отец Полихроний, Отец Полихроний, Прогона, Прогона, Разметаница, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Свобода

На 18.09.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Крайни Дол:   Хiх-51, Хiх-51

На 18.09.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Мурсалево:   200002, 200002, 244,Кв.12, 244,Кв.12, III- 279, III- 279, V-688 Кв.66, V-688 Кв.66, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Бузлуджа, Варшава, Варшава, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Левски, Васко Манолов, Васко Манолов, Вела Пеева, Вела Пеева, Волга, Волга, Гео Милев, Гео Милев, Георги Раковски, Георги Раковски, Главен Път 79, Главен Път 79, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Дунав, Дунав, Жданов, Жданов, Ивайло, Ивайло, Калин, Калин, Калоян, Калоян, Клокотница, Клокотница, Кокиче, Кокиче, Крум Шушков, Крум Шушков, Люлин, Люлин, Македония, Македония, Мара Малеева, Мара Малеева, Марек, Марек, Москва, Москва, Мусала, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Осогово, Осогово, Плиска, Плиска, Поп Андрей, Поп Андрей, Прага, Прага, Рила, Рила, Септемврийска Слава, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Стопански Двор, Струма, Струма, Тинтява, Тинтява, Толбухин, Толбухин, Хавана, Хавана, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христаки Павлович, Христо Ботев, Христо Ботев, Шейново, Шейново, Шипка, Шипка, Юри Гагарин, Юри Гагарин, Яне Сандански, Яне Сандански

На 18.09.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево:   IV-123,Кв.15, IV-123,Кв.15, XVI - 385, Кв. 6, XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Божур, Божур, Бор, Бор, Бузлуджа, Бузлуджа, Валивос, Валивос, Вихрен, Вихрен, Демокрация, Демокрация, Детелина, Детелина, Дупница, Дупница, Здравец, Здравец, Иван Вазов, Иван Вазов, Иглика, Иглика, Изгрев, Изгрев, Кокиче, Кокиче, Лоза, Лоза, Местност Герена, Местност Герена, Местност Слатинско Ханче, Местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минерални Води, Минзухар, Минзухар, Момина Сълза, Момина Сълза, Морава, Морава, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Отец Паисий, ПИ 053012, ПИ 053012, ПИрин, ПИрин, Рила, Рила, Роза, Роза, Руен, Руен, Стопански Двор, Стопански Двор, Студен Кладенец, Студен Кладенец, Съгласие, Съгласие, Сълза, Сълза, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Цар Борис, Цар Борис

На 18.09.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Усойка:   Бор, Бор, Васил Левски, Васил Левски, Гагарин, Гагарин, Е79, Е79, Иван Вазов, Иван Вазов, Кокиче, Кокиче, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Люляк, Люляк, Малина, Малина, Мерковица, Мерковица, Местност Будаковица, Местност Будаковица, Местност Орловица, Местност Орловица, ПИрин, ПИрин, Подем, Подем, Рила, Рила, Св.Иван Рилски, Св.Иван Рилски, Свобода, Свобода, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стопански Двор, Тополите, Тополите, Трети Март, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Цветковица, Цветковица, Череша, Череша, Яворов, Яворов

На 18.09.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Цървище:   Махала Ореевица, Махала Ореевица, Цървище, Цървище

На 20.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Дупница:   Академик Петър Динеков, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Булаир, Булаир, Велико Търново, Велико Търново, Венелин, Венелин, Генерал Владимир Вазов, Гергана, Двадесет И Втори Март, Евтим Трайчев, Кирил И Методий, Кирил И Методий, Княз Борис I, Одрин, Ропотамо, Свети Георги, Средец, Стара Планина, Трети Гвардейски Полк, Фенерка, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Янтра

На 21.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Дупница:   Академик Петър Динеков, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Златаров, Бузлуджа, Булаир, Булаир, Булаир, Булаир, Велико Търново, Велико Търново, Велико Търново, Венелин, Венелин, Венелин, Венелин, Генерал Владимир Вазов, Гергана, Гергана, Двадесет И Втори Март, Евтим Трайчев, Кирил И Методий, Кирил И Методий, Кирил И Методий, Кирил И Методий, Княз Борис I, Княз Борис I, Одрин, Одрин, Ропотамо, Свети Георги, Свети Георги, Средец, Стара Планина, Стара Планина, Трети Гвардейски Полк, Трети Гвардейски Полк, Фенерка, Фенерка, Цар Симеон Велики, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Янтра, Янтра

На 21.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Джерман:   207635051294

На 21.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дупница:   68789.173.5, №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска Пътека, Васил Левски, Индустриална, Комитска, М. Гурдево, Местност Балановски Рид, Местност Гурдево, Местност Караболюка, Местност Разсадника, Никола Малашевски, Патрики Сандев, Пътен Възел Дупница Юг, Разметаница, Скакавица, Труд, Хан Кубрат

На 21.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  ПИперево:   Мтп Шивашки Цех, С. ПИперево, Общ. Дупница

На 22.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Дупница:   Академик Петър Динеков, Бузлуджа, Булаир, Велико Търново, Велико Търново, Венелин, Генерал Владимир Вазов, Двадесет И Втори Март, Евтим Трайчев, Кирил И Методий, Ропотамо, Свети Георги, Средец, Стара Планина, Трети Гвардейски Полк, Чавдар Войвода

Община Кюстендил  

На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Берсин:   Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън Регулация, Козлодуй, Комунизъм, Махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:   Асен Суичмезов, Батак, Герена, Гранички Път, Ж.К. Герена, УПИ XXI, Кв. 415, Запад, Кадин Мост, Кокиче, Местност Турски Гробища, Морава, Пролет, Рила, Синчец, Станкевско Шосе, Цар Борис 1-Ви, Цар Освободител

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:   Герена

На 17.09.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Богослов:   037149, Махала ТоПИлата

На 17.09.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Кюстендил:   Абоба, Местност Планина Осогово, Местност Хисарлъка

На 17.09.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Слокощица:   Махала Рошковци

На 17.09.2018 г. /09:15 - 11:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ветрен, Общ. Невестино:   Мах.Агушка, Мах.Дамянска, Мах.Капралска, Мах.Ковачевска, Мах.Новаковска, Мах.Ризовци, Мах.Смиленска

На 17.09.2018 г. /09:15 - 11:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Савойски:   Махала Бреза, Махала Пелтечка

На 17.09.2018 г. /09:15 - 11:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Сажденик:   Махала Златанска

На 17.09.2018 г. /09:15 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ново Село, Общ. Кюстендил:   Махала Двете Реки

На 17.09.2018 г. /09:15 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Цървена Ябълка:   Таскова Плевня

На 17.09.2018 г. /09:15 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Търсино

На 17.09.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Цървена Ябълка

На 17.09.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Илия

На 17.09.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Раково, Общ. Невестино:   Махала Бурнаавска, Махала Зидинци, Махала Ковачка, Махала Озранци, Махала Рахталинска, Махала Реката, Махала Решанска, Махала Чеканец

На 17.09.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Богослов:   037149, Махала ТоПИлата, Местност Саманли Баир

На 17.09.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:   Абоба, Белият Камък, Местност Планина Осогово, Местност Ръжеве, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка

На 17.09.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Слокощица:   247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил И Методий, Кубрат, Махала Диновска, Махала Маркова, Махала Рошковци, Местност Галеница, Местност Змиярника, Местност Саманли Баир, Местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка

На 18.09.2018 г. /11:30 - 13:00 ч./   На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горна Брестница:   Влахов Дол, Местност Влахов Дол

На 18.09.2018 г. /11:30 - 13:00 ч./   На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Грамаждано:   II-110.Кв.11, Александър Стамболийски, Васил Левски, Джурналица, Димитър Каляшки, Здравец, Любен Манджуков, Местност Гола Велика, Местност Динката, Местност Исманица, Местност Стрелбище ПИ003007, Осогово, ПИ 17680.25.36, Радослав Нотев, Румена Войвода, Стоимен Ковачев, Христо Ботев

На 18.09.2018 г. /11:30 - 13:00 ч./   На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Жиленци:   Ангел Маноилов, Борис Джелепски, Васил Левски, Глоковска, Гюешевско Шосе, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Иглика, Крайречна, Кьошко, Махала Везенска, Махала Долна, Махала Сиракова, Махала Черковна, Махала Чифлика, Местност Баладърица, Местност При Къщи, Местност Разкръсие, Местност Сбирище, Местност Спротива-Чифличето, Милан Керенски, Над Погребите, Осогово, Петър Ризов, При Къщи, Първи Май, Радослав Нотев, Райна Княгина, Теменужка, УПИ ХVIII -187 Кв.228, Христо Ботев

На 18.09.2018 г. /11:30 - 13:00 ч./   На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:   Бреза, Васил Петлешков, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Елисавета Багряна, Емил Марков, Жельо Демиревски, Иван Банков, Игнат Барбар, Индустриална, Йоаким Осоговски, Крум Зарев, Любчо Кечев, Малчика, Местност Влахов Дол, Местност Гола Велика, Местност Гърлянски Черешарник, Местност Динката, Местност Лозенски Механи, Могилата, Никола Атанасов, Николай Рукавишников, Петър Берон, Петър Ников, Прогона, Румена Войвода, Сердика, Соволска, Спартак, УПИ VII Кв.91 А, Цвятко Радойнов

На 18.09.2018 г. /11:30 - 13:00 ч./   На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Лозно:   Васил Левски, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Каляшки, Дрин, Емил Шекерджийски, Йорданка Николова, Китка, Махала Кепазка, Местност Азна, Местност Кочине, Местност Лозище, Местност Орачето, Местност Пладнище, Местност Стари Лозя, Местност Стрелбището, Осогово, Паисий Хилендарски, Под Селото, Слатина-026005, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стоян Лудев, Стрелбището, УПИ Іх Стопански Двор, Христо Ботев, Цанко Церковски, Четиринадесети Май

На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Илия:   Мах.Груйовска, Мах.Делийска, Мах.Карадачка, Мах.Кацарска, Мах.Левковци, Мах.Миленска, Мах.Мишовска, Мах.Ралинска, Мах.Рекалийска, Мах.Тузлучка, Мах.Чукарска

На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ваксево:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил И Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бантовска, Махала Бела Вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гърличка, Махала Гъскарска, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Заячка, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Михтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала Падинарска, Махала Парлапанска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Русулска, Махала Сапунджийска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколовска, Махала Соколчева, Махала Средна Махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Тасковска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Цанкина, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин

На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Длъхчево-Сабляр:   Мах.Милчовска, Местност Орехчето

На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Друмохар:   Мах.Ангеловци, Мах.Джоганска, Мах.Табачка, Мах.Таушанска, Местност Сврътките

На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Еремия:   Махала Брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала Рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска

На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Згурово

На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кадровица:   Мах.Постолска, Мах.Станкова

На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лелинци:   Васил Левски, Махала Горна

На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Неделкова Гращица

На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Пелатиково:   Мах.Брусарска, Мах.Бумбарска, Мах.Горовска, Мах.Дръчките, Мах.Карпуска, Мах.Кацарска, Мах.Леската, Мах.Лодарска, Мах.Манчовска, Мах.Орешарска, Мах.Очипалска, Мах.Попанска, Мах.Раковска, Мах.Селишка, Мах.Суровичка, Мах.Сърнатичка, Мах.Траянци, Мах.Тръстеник, Мах.Харизанска, Мах.Чифлико, Мах.Шеовци, Мах.Шишовска, Мах.Шопска, Мах.Янкуловци

На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Рашка Гращица:   Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Смоличано:   Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска, Махала Миринска, Махала Райков Рид, Махала Реката, Махала Св.Ана, Махала Сделище, Махала Хаджийска, Махала Чифлико, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юговци

На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Страдалово:   Мах.Борачичка, Мах.Геберо, Мах.Дъбовска, Мах.Заячка, Мах.Иванковци, Мах.Кьосевци, Мах.Лингурска, Мах.Логодашка, Мах.Нечемска, Мах.Орничарска, Мах.Пешовска, Мах.Реката, Мах.Рудишка, Мах.Рудище, Мах.Стамболийска, Мах.Шаинска, Мах.Ширилийска, Мах.Шияне, Мах.Шиячка

На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Ваксево:   Махала Бантовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гъскарска, Махала Заячка, Махала Камберска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Лапевска, Махала Парлапанска, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Сапунджийска, Махала Соколовска, Махала Тасковска, Махала Треновска, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юзунска

На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Тишаново:   Мах.Божковци, Мах.Воденица, Мах.Гълъбовска, Мах.Ивановска, Мах.Качанска, Мах.Колевска, Мах.Митковска, Мах.Найденци, Мах.Новковска, Мах.Реката, Мах.Тутковска, Мах.Хайдушка, Мах.Цървилото, Мах.Янчовска

На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Църварица:   Мах.Гракалска, Мах.Карадачка, Мах.Копривен, Мах.Реката, Мах.Укалска

На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Илия:   Мах.Груйовска, Мах.Карадачка, Мах.Миленска, Мах.Ралинска, Мах.Рекалийска, Мах.Тузлучка, Мах.Чукарска

На 19.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Граница:   Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, Местност Манастира, Местност Ридо, Местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, ПИонерска, ПИрин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, ХараламПИ Аничкин, Христо Ботев

На 19.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Кюстендил:   Белият Камък, Дупнишко Шосе, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител

На 19.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  ПИперков Чифлик:   Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, Махала Дядо Манова, Махала Суха Река, Местност Друмарката, Местност КаПИнката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, ХараламПИ Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 19.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Слокощица:   Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, Махала Селото, Местност Змиярника, Местност Кръста, Местност Мичевица, Местност Ридо, Местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Вратца:   Махала Вучкова, Махала Гаджалска, Махала Илчова, Махала Ливадска, Махала Мазнево, Махала Мацаранска, Махала Рекалска, Махала Стоилкова, Махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил

На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горна Брестница

На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Грамаждано:   Местност Гола Велика

На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гърляно:   Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, Махала Балиндол, Махала Баовец, Махала Биковска, Махала Джопарска, Махала Долна, Махала Леските, Махала Реката, Махала Ресенска, Махала Ярешка, Местност Смоквата, Местност Средно Поле, Руен

На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Жиленци:   Везенска Махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, Махала Босачка, Махала Везенска, Махала Грънчарска, Махала Долна, Махала Мазнево, Махала Сиракова, Махала Сърбинска, Махала Чифлика, Махала Юручка, Местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански Двор, Христо Ботев

На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:   Белият Камък, Бреза, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, Махала Корубанска, Местност Влахов Дол, Местност Гнила, Местност Гола Велика, Местност Динката, Местност Жабокрътски Рид, Местност Полски Имоти, Местност Ръжеве, Местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско Шосе, Ул. Дупнишко Шосе

На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ръсово:   Мах. Рекалска, Община Кюстендил, Махала Лесичка

На 21.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Кюстендил

 

 

Община Рила  

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бараково:   Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Баба Гена, Беласица, Беласица, В.Везенков, В.Везенков, Васил Коларов, Вела Пеева, Вела Пеева, Дружба, К.Лазаров, К.Лазаров, Клемент Готвалд, Климент Готвалд, Кокиче, Костадин Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Лазар Везенков, Люлин, М.Полето, Местност До Кантона, Местност Кални Валог, Методи Попгеоргиев, Митко Палаузов, Митко Палаузов, Никола Парапунов, Парцел IV, Рила, Септемврийска, Септемврийска, Струма, УПИ - VIII-157, УПИ-Vi-27,Кв.100, Христо Ботев

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кочериново:   408 По Плана На Гр. Кочериново, VII-372, Кв.4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Асен Рашков, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В.Везенков, В.Везенков, В.Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дом За Стари Хора, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв.38, УПИ XXII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Левски, Лот 2, Любен Каравелов, М.Бангоев, М.Преображенски, Малчика, Места, Местност Джанговица, Местност Лаката, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, Пътен Възел, РодоПИ, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Стопански Двор, Странджа, Струма, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ - VII ,Кв.40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, Кв.94, УПИ Хvi-1390,Кв.94, УПИ ХVIII-1396, Кв.88, УПИ-Ііі-1397 Кв.89, УПИ-ХIV-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв.31, Хіі-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пороминово:   000182, 017013, 0311025, 26073, I,Кв.8а, II-376, Кв. 9, IX - 40, Кв. 5, І-379,Кв.36, Адалберт Антонов Малчика, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Благоева, Вела Пеева, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Жельо Демиревски, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Кокиче, Лиляна Димитрова, Местност Бачо, Местност Буката, Местност Лаго, Митко Палаузов, Опълченска, ПИ 027010, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, УПИ I142, УПИ II-26073, УПИ III-26073, УПИ-Іх-32, УПИ-Хіі-18 Кв2, Христо Ботев, Цар Борис, Цар Крум, Цар Симеон, Шипка, Юри Гагарин

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рила:   62671.500.2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бор, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Васил Начев, Васил Христов, Възрожденска, Георги Бенковски, Георги Кирков, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Княз Борис I, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Медник, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Орлица, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Войвода, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Петко Д.Петков, Планинска, Погар, Подгорица, Първи Май, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Рилски Езера, Роза, Света Варвара, Света Варвара, Света Петка, Света Петка, Свети Георги, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спортела, Спротива, Спротива, Стопански Двор, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, Трети Гвардейски Полк, УПИ Іі-1506,Кв.111, Хаджи АгаПИ, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Христо Сокола, Цар Асен И Петър, Цар Асен И Петър, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

На 17.09.2018 г. /10:00 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:15 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Стоб:   69261.501.13, 69261.501.5, VII 640, Ален Мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Божана И Васил Котеви, Бор, Бреза, Витоша, Георги Бачков, Гладно Поле, Гоце Делчев, Доктор Петър Берон, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иван Лапев, Иглика, Иречек, Йордан Клинчарски, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Лале, Лоза, Люляк, Марек, Местност Драките, Местност Турските Бахчи, Мир, Младост, Мусала, Никола Вапцаров, Партизанска, Плиска, Първи Май, РодоПИ, Ропотамо, Свобода, Сибирска, Спасуна Накова, Стобски ПИрамиди, Стоян  Котев, Струма, Тома Райчов, Три Могили, УПИ-Хі-72,Кв.60, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански

На 17.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мламолово

На 17.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Падала:   55083.91.18

На 17.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пастра:   55539.100.132, Местност Туфано, Пастра, ПИ №55539.100.207, Стопански Двор

На 17.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник:   Кристал Блокове

На 17.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рила:   Аверки Попстоянов, Местност Горхим, Местност Елешница, Местност Жабокрек, Подгорица

На 17.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рилски Манастир:   028005, Местност Бачкова Чешма, Местност Биволарника, Местност Владичина Поляна, Местност Горско Стопанство, Местност Горхим, Местност Елешница, Местност Илийна Река, Местност Кирилова Поляна, Местност Пчелина, Местност Турското Парче

На 19.09.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 20.09.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 21.09.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кочериново:   Свети Иван Рилски, Стопански Двор

На 19.09.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 20.09.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 21.09.2018 г. /07:30 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рила:   62671.500.2, Аверки Попстоянов, Аврам Стоянов, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бор, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Начев, Възрожденска, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Доктор Стойчев, Еделвайс, Ела, Здравец, Иван Вазов, Иван Димитров, Иван Ризов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Кокиче, Крайречна, Любен Каравелов, Майстор Алекси, Макаренко, Манастирска, Методи Македонски, Мусала, Начо Величков, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Погар, Подгорица, Първи Май, Райна Княгиня, Раковска, Рилица, Рилска Долина, Рилски Езера, Света Варвара, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Симеон Пандурски, Спортела, Спротива, Стопански Двор, Страхил Войвода, Тинтява, Трети Гвардейски Полк, УПИ Іі-1506,Кв.111, Хаджи АгаПИ, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Жлябинков, Христо Смирненски, Цар Асен И Петър, Цар Иван Асен II, Цар Самуил, Царев Връх, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка, Щерю Войвода, Щиплията, Юри Гагарин, Яворов

На 19.09.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 20.09.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 21.09.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Бараково:   Александър Стамболийски, Беласица, В.Везенков, Вела Пеева, Дружба, К.Лазаров, Крайречна, Лазар Везенков, Люлин, Местност До Кантона, Митко Палаузов, Рила, Септемврийска, УПИ-Vi-27,Кв.100

На 19.09.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 20.09.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 21.09.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Кочериново:   408 По Плана На Гр. Кочериново, VII-372, Кв.4, XVI-1390, Аврора, Антон Иванов, Баба Люба, Бачо Киро, Биньо Иванов, Бончук, Братя Костови, Братя Пандурски, Бреза, Брянски Лес, Бузлуджа, В.Везенков, В.Вретенарски, Витоша, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дунав, Дъбо, Жельо Демиревски, Заводска, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Калин, Камчия, Кв.38, УПИ XXII-1384, Климент Готвалд, Климент Охридски, Кокиче, Комсомолска, Крашево, Левски, Любен Каравелов, М.Бангоев, М.Преображенски, Малчика, Места, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Олга Стоянова, Осогово, Пеньо Пенев, Пушкин, Път 107, РодоПИ, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Септемврийска, Сотир Карпудски, Спартак, Спортист, Средна Гора, Странджа, Сураж, Тинтява, Толбухин, Тракия, Трети Март, УПИ - VII ,Кв.40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ Х-1386, Кв.94, УПИ Хvi-1390,Кв.94, УПИ ХVIII-1396, Кв.88, УПИ-Ііі-1397 Кв.89, УПИ-ХIV-1395,Кв.88, Фридрих Енгелс, Х-301,Кв.31, Хіі-1390, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Сокола, Църквището, Чайка, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов, Ятак

На 19.09.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 20.09.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./   На 21.09.2018 г. /07:30 - 08:30 ч.; 16:30 - 17:30 ч./ -  Рила:   Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Георги Кирков, Димитър Благоев, Княз Борис I, Медник, Орлица, Петко Войвода, Петко Д.Петков, Планинска, Първи Май, Рилски Езера, Роза, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Спортела, Трети Гвардейски Полк, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Сокола, Цар Асен И Петър, Цар Калоян, Цар Симеон

Община Сапарева баня  

На 17.09.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Сапарева Баня:   Бор, Бреза, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Германея, Здравец, Липа, Местност Света Вода, Паничище, Пчела, Радецки, УПИ Vi-147,Кв 12,ПИ65365.601.92

На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня:   65365,601,10, Германея, Йордан Попмихайлов, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Славяни, Славяни, УПИ - Х-2641, ПИ 65365.601.84, УПИ VIII-2759,Кв.109, УПИ І - 2742, Кв. 108

На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня:   65365,601,10, Германея, Йордан Попмихайлов, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Славяни, УПИ - Х-2641, ПИ 65365.601.84, УПИ VIII-2759,Кв.109, УПИ І - 2742, Кв. 108

 

Област Ловеч

Община Априлци  

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Аврам Драганов/Ново Село/, Балкан/Видима/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Младост/Видима/, Нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стърна Река/Видима/

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски

Община Ловеч  

На 18.09.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч.; 09:30 - 09:40 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Гостиня:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Вазов, Иван Генов, Илия Симеонов, Кирил И Методий, Княз Борис 1, Любен Каравелов, Михо Нечев, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Яким Груев

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дойренци:   Алеко Константинов, Барата, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Добри Цвятков, Иван Вазов, Местност Ваганска Бара, Овчарска, Опълченска, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Сергей Румянцев, Търговска, Цанко Начков

На 18.09.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 20.09.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Дойренци:   Гарова

На 18.09.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 20.09.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Йоглав:   Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, ПИрин, Рила, Соргоня, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев

На 18.09.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 20.09.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Ловеч:   Здравец

На 18.09.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 20.09.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Пресяка:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Възрожденска, Габрака, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Калето, Климент Охридски, Любен Каравелов, Местност Стравиц, Местност Ялията, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил И Методи, Стара Планина, Стефан Караджа, Съби Даскалов, Тодор Каблешков, Христо Смирненски

На 18.09.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 20.09.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Смочан:   Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Осъмска, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 18.09.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 20.09.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Умаревци:   Александър Македонски, Балатон, Балкан, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С.Раковски, Десислава, Драгоман, Дунав, Искра, Кокиче, Кракра, Липа, Люлин, Люляк, Местност Чоловски Баир, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Проф.Асен Златаров, Рила, Росица, Свети Кирил И Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Черно Море, Чукалска, Шипка

На 18.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Пресяка:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Възрожденска, Габрака, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Калето, Климент Охридски, Любен Каравелов, Местност Ялията, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил И Методи, Стара Планина, Стефан Караджа, Съби Даскалов, Тодор Каблешков, Христо Смирненски

На 20.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч.; 09:30 - 09:40 ч./ -  Смочан:   Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 21.09.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Ловеч:   Ангел Кънчев, Дунав

На 21.09.2018 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  Ловеч:   Акад.Иван Урумов, Ана Предич, Младост, Пастор Стефан Генев, Стара Планина, Уста Колю Фичето

На 21.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Деветаки:   Волов, Ганчева, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Иван Вазов, Инж.Павел Петров, Искър, Липовец, Марица, Осъм, Отец Паисий, Римна, Росица, Свети Кирил И Методий, Черковна, Черна Река

Община Луковит  

На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Луковит:   Александър Стамболийски, Ардино, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Бяло Поле, Варниците, Велчо Комитата, Велчо Комитата, Веригата, Веслец, Възраждане, Георги Бенковски, Деветнадесети Февруари, Завоя На Черна, Златна Панега, Ивайло, Иван Вазов, Княз Борис 1, Костен Дол, Костен Дол, Куклите, Любен Каравелов, Местност Бяло Поле, Никола Бонев, Панайот Волов, Петър Берон, Поника, Сан Стефано, Симов Дол, Синдикатска, Скала, Съединение, Съединение, Филичка, Хан Аспарух, Шейново

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 21.09.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Луковит:   Байрон, Възраждане, Ген.Гурко, Гето Йошев, Иван Вазов, Йордан Йовков, Княз Борис 1, Местност Бяло Поле, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Панака, Пенчо Славейков, Страцин, Хаджи Димитър, Цар Калоян, Цар Симеон 1

На 17.09.2018 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Ъглен:   Местност Дачовското

На 19.09.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Луковит:   Воденичарска, Глигора, Йосиф Йосифов, Кирил И Методий, Левира, Македонска, Остреница, Отец Паисий, Сливница, Софроний Врачански, Странджа, Цанко Церковски

На 21.09.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Луковит:   Александър Стамболийски, Възраждане, Деветнадесети Февруари, Кръгояр, Милин Камък, Момчилец, Никола Йорданов, Оряховска, Симов Дол, Съединение, Тополовска

Община Тетевен  

На 17.09.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Тетевен:   Пеновото

На 17.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:   Местност Видрите, Местност Левица

На 17.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Бабинци:   001104 С Екатте07884, IV-52, Главна, Махала Арамлия, Махала Бадънското, Махала Близнаците, Махала Полъта, Махала Трескавец, Местност Чашката, Първа

На 17.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Тетевен:   002105 Екатте 07884, Бабинци

На 18.09.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:   Георги Бенковски, ТоПИлата, Христо Пеев

На 19.09.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Дивчовото:   20996.12.27, 20996.7.50, Местн.Боатин

Община Троян  

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник:   Клиновци, Мах.Реката, УПИ I Кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 17.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Голяма Желязна:   Ганчо Моев, Георги Бенковски, Желязвенска Комуна, Марин Гачев, Марин Ив Кинкин, Мах.Сойчанско, Октомврийска, Петко Доневски, Симеон Маринов, Тринайсет Века България, Цано Драголов

На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Патрешко:   Местн.Далешка, Местн.Златешка, Местн.Минева Къща, Местн.Предела, Местн.Спасовска

На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Димитър Икономов-Димитрика

На 19.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Чифлик, Общ. Троян:   Вилна Зона, Никола Войновски

На 19.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Бели Осъм:   Дочо Чакъров, Кокиче, Стоян Българенчето

На 20.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян:   Девети Септември, Захари Стоянов, Кирил И Методий, Найден Минков Стоевски, Никола Даскалов, Цвятко Цвятковски

На 20.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Кв.Балкан, Мах.Средно Трапе

На 20.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Балабанско:   Зона Вилите, Мах.Магунска, Мах.Мутевска, Мах.Факирска, Мах.Шошковска, Местн.Габърска, Район Центъра

На 20.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Горно Трапе:   Дочо Гадев, Мах.Длъжковска, Мичо Димитров-Ганди, Мичо Райковски, Стара Планина

На 20.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян:   Баба Тонка, Балкан, Васил Левски, Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Дочев Дочковски, Изгрев, Караулна Четворка, Кирил И Методий, Ковачовец, Коман, Местн.Коман, Местност Пъпровци, Найден Минков Стоевски, Никола Даскалов, Първомайска, Стойко Л.Донковски, Стойко Хр.Дулевски, Терзийска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Цвятковски

На 20.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Мах.Длъжковска, Местност Алдишки Рът

На 20.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Шипково:   Александър Стамболийски, Ангел Дръндаров, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Васильов, Вежен, Венеца, Вилна Зона, Георги Димитров, Димитър Илиев, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов, КаПИтан Никола Войновски, Кирил И Методий, Ковачевец, Комсомолска, Крушево, Мир, Първомайска, Ръждавец, Слънчев Бряг, Стадион, Стара Планина, Христо Ботев, Червено Знаме, Шипковски Бани

На 21.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Белиш:   VIII-45 Кв 16, Доктор Райко Радевски, Иван Ковачев, Къню И Додю Докови, Марин Лазаров, Стара Планина, Стойчо Илевски

На 21.09.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Белиш:   Гадевска, Гадю Иванов, Мах.Минковска, Нено Даракчиев, Стара Планина, Христо Герганов, Цанко Иванов

Община Угърчин  

На 21.09.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Голяма Желязна:   Дачо Михайлов

На 21.09.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Лесидрен:   43325.10.23, 43325.10.61, 43325.10.832.1, Кол.Барашки, Кол.Ябълчака, Местност Берча, Местност Гаджов Дол, Местност Енча, Местност Камъка Правец, Местност Коника, Местност Ябълчака, Местност Язовир Сопот

Община Ябланица  

На 17.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   87017, Александър Стамболийски, Борьов Дол, Местност Братевец, Местност Девет Дола, Местност Ламбовци, Местност Шумака, Местност Шумнене, Пеловска Ливада, Ширевец

На 18.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Български Извор:   112005, 151001, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, Кокиче, Мах.Боаза, Мах.Начови Воденици, Мах.Солун, Местност Белилото, Местност Боаза, Местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, ПИрин, Райна Княгина, Рила, Родопа, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Тракия, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Юрий А.Гагарин

На 18.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Галата:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Козарев, Иван Туйков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, КаПИтан Петко Войвода, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо К.Яворов, Пенка Михайлова, Пеньо Пенев, Пещера, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон

На 18.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Голяма Желязна:   Дачо Михайлов

На 18.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Кирчево:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Комитска, Местност Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв.5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море

На 18.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Лесидрен:   43325.10.23, 43325.10.61, 43325.10.832.1, Кол.Барашки, Кол.Ябълчака, Местност Берча, Местност Гаджов Дол, Местност Енча, Местност Камъка Правец, Местност Коника, Местност Ябълчака, Местност Язовир Сопот

На 18.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Малка Желязна:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет И Трети Септември, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, Мах.Байовене, Махала Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка

На 18.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Славщица:   Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С.Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил И Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, Местност Зелка, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 18.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:   68076.291.106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, Мах.Съевска, Мах.Шумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна Поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, УПИ Іі-346, Чепля, Шойка

На 18.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./   На 20.09.2018 г. /11:45 - 12:15 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица:   Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка

На 18.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./   На 20.09.2018 г. /11:45 - 12:15 ч./ -  Глогово:   020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М.Езерото, Мах.Водна, Мах.Джебин Трап, Мах.Къдря, Мах.Равнището, Мах.Ръбя, Местн.Три Могили, Местн.Широки Трап, Местност Мастяк, Местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А.Гагарин

На 18.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./   На 20.09.2018 г. /11:45 - 12:15 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:   101001

На 18.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./   На 20.09.2018 г. /11:45 - 12:15 ч./ -  Градежница:   Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет И Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, К.Горна Ливада, Кирил И Методий, Косовец, Люляк, Мах.Лъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А.Гагарин

На 18.09.2018 г. /09:15 - 13:30 ч./ -  Славщица:   Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С.Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил И Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 20.09.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Български Извор:   112005, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Иван Вазов, Извора, Кокиче, Мах.Солун, Местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Райна Княгина, Странджа, Хемус, Черно Море, Юрий А.Гагарин

На 20.09.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Априлско Въстание, Васил Априлов, Васил Левски, Владайско Въстание, Здравец, Латинка, Панайот Волов, Панайот Хитов, Първи Май, Трети Март, Филип-Тотю

На 20.09.2018 г. /11:45 - 12:15 ч./ -  Български Извор:   Мах.Боаза, Местност Боаза

 

Област Монтана

Община Берковица  

На 19.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./   На 20.09.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Балювица:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Девети Септември, Дружба, Дунав, Извън Регулацията, Ком, Раковски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка

На 17.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Берковица:   086014 Землището На С.Бързия

На 17.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Бързия:   036022, 9 Ти Септември, №017047, Акация, Артец, Бор, Букет, Бучняк, Васил Левски, Гръскята, Еделвайс, Ела, Землището С.Бързия, Иван Вазов, Изгрев, Кирил И Методи, Клисура, Ком, Липа, Малина, Малка Бързия, Минзухар, Младост, Нов Живот, Петроханска, ПИ 086028 И ПИ 086029, Пръшковица, Равнище, Роза, Синчец, Стефан Караджа, Тодорини Кукли, УПИ Хvі, Кв.29, Христо Ботев, Христо Михайлов, Черковна, Шипка, Юрий Гагарин, Ягода

На 17.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./   На 19.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Монтана:   Христо Ботев

На 17.09.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Бързия:   9 Ти Септември, Акация, Артец, Бучняк, Васил Левски, Гръскята, Ела, Иван Вазов, Клисура, Липа, Малка Бързия, Минзухар, Петроханска, Тодорини Кукли, Христо Ботев, Черковна

На 19.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./   На 20.09.2018 г. /08:30 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Берковица

На 19.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./   На 20.09.2018 г. /08:30 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Песочница:   Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ III , Кв.33, Четвърта, Шеста

На 19.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./   На 20.09.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Бокиловци:   000911, Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, УПИ VIII45,Кв.15, Четвърта, Шеста

На 19.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./   На 20.09.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Боровци:   1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Берковска, Вецина, Георги Димитров, Д-Р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Бонов, Любен Каравелов, Марица, Москва, Паисий, Пушкин, Райко Даскалов, Стара Планина, Страцин, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла На Ул. Р.Даскалов И Д. Благоев

На 19.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./   На 20.09.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Замфирово:   000436, 1 Ви Май, 5 Ти Декември, 9 Ти Септември, Александър Стамболийски, Аметица, Андрей Жданов, Бузлуджа, Бундино, Васил Друмев, Васил Левски, Веслец, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Кирков, Гоце Делчев, Дамян Арсенов, Дарвин, Димитър Благоев, Добро Поле, Драва, Емил Марков, Замфир Попов, Зоин Дол, Иван Вазов, Извън Плана, Илия Генов, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Карл Маркс, Ком, Краище, Лазар Младенов, Ленин, Лом, Любен Каравелов, Манчо Пешов, Марек, Мичурин, Младен Ангелов, Москва, НеПИрче, Никола Й. Вапцаров, Никола Ценков, Павел Петров, Панайот Хитов, Петрохан, ПИрин, Поп Андрей, Попов Дол, Преславска, Рила, Слатина, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Благов, Толбухин, Тополница, Ул. Ал. Стамб.  И Ул. Янтра, Ул. Д. Арсенов И Д. Благоев, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церовска, Шипка, Ъгъла На Ул. З. Попов И Преслав, Яне Сандански, Янтра

На 19.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./   На 20.09.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Комарево, Общ. Берковица:   Втора, Девета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 19.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./   На 20.09.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Мездрея:   Втора, Главна, Извън Регулацията, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 19.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./   На 20.09.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Рашовица:   Васил Коларов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Замфир Попов, Извън Плана, Христо Ботев

На 19.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 14:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./   На 20.09.2018 г. /08:30 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Бързия

На 19.09.2018 г. /09:55 - 14:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Берковица:   03928.68.18, 03928.72.33, 03928.72.4, Извън Регулацията

На 19.09.2018 г. /09:55 - 14:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бистрилица:   9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Банска Бистрица, Васил Левски, Вела Пеева, Волга, Георги Димитров, Димитър Благоев, Еделвайс, Живовска, Иван Вазов, Извор, Извън Регулацията, Ленин, Людено, Люляк, Местност Градините, Мир, Морава, Найден Антонов, Орница, Раковска, Сухаре, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церковска Бара, Чайка

На 19.09.2018 г. /09:55 - 14:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гаганица:   037265, 1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Брегалница, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Георги Димитров, Главна, Гламата, Златица, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Исперих, Казашка, Кирил И Методи, Кумбарка, Люляк, Милин Камък, Мусала, Славейков, Стефан Караджа, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чайка, Шипка, Шумашки Дол, Явор, Язовирна

На 19.09.2018 г. /09:55 - 14:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Костенци:   314014, Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 19.09.2018 г. /09:55 - 14:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Котеновци:   Втора, Пета, ПИ 301018, Първа, Трета, Четвърта

На 19.09.2018 г. /09:55 - 14:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лесковец, Общ. Берковица:   Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 19.09.2018 г. /09:55 - 14:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мездрея:   000002

На 19.09.2018 г. /09:55 - 14:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Черешовица:   Бучинов Рът, Втора, Главна, Извън Плана, Местност Тършата, Осма, Пета, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 19.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Берковица:   Николаевска

На 19.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Берковица:   03928.514.225, 086014 Землището На С.Бързия, 23 Септември, 23 Септември, 23 Септември, Акация, Александровска, Александровска, Антон Страшимиров, Ашиклар, Беговица, Беговица, Бук, Възход, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Д-Р Иван Панов(9 Септември), Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Заряница, Звезда, Зора, Извън Регулацията, Извън Регулацията, Извън Регулацията, Извън Регулацията, Извън Регулацията, Изгрев, Калиманица, Кирил И Методи, Кирил И Методи, Кокиче, Къса Река, Лале, Лечебница, Малинарка, Марин Дринов, Местност Петрохан, Мрамор, Мрамор, Незабравка, ПИ 03928.66.32, Промишлена Зона, Първи Май, Път 81 Преди Разклона За Кв. Раковица, Радецки, Рако-Ца Ул.Братя Миладинови, Раковица, Раковица, Раковица, Раковица Ул. 1-Ви Май, Раковица Ул. Иглика, Раковица Ул. Крайречна, Раковица Ул. Криви Рог, Раковица Ул. Лале, Раковица Ул. Малина, Раковица Ул. Мир, Раковица Ул. Пролет, Раковица Ул. Свобода, Раковица Ул.Добри Чинтулов, Раковица Ул.Панайот Хитов, Раковица Ул.Усин Керим, Ружа, Свобода, Солунска, Стефан Стамболов, Страцимировска, Страцимировска, Хаджи Петър Илиев, Хайдушки Водопади, Чайка

На 19.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Бързия:   036022, 9 Ти Септември, №017047, Акация, Акация, Артец, Артец, Бор, Букет, Бучняк, Васил Левски, Гръскята, Еделвайс, Ела, Здравец, Землището С.Бързия, Иван Вазов, Изгрев, Кирил И Методи, Клисура, Клисура, Ком, Липа, Малина, Малка Бързия, Минзухар, Младост, Нов Живот, Петроханска, Петроханска, ПИ 086028 И ПИ 086029, Пръшковица, Пръшковица, Равнище, Равнище, Роза, Синчец, Стефан Караджа, Стругарница, Тодорини Кукли, УПИ Хvі, Кв.29, Христо Ботев, Христо Михайлов, Черковна, Шипка, Юрий Гагарин, Ягода

На 19.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Драганица:   Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Едно, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 19.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Пърличево:   9-Ти Септември, Ал Стамболийски, Бор, Васил Левски, Витоша, Г Димитров, Гробарска, Димитър Благоев, Дружба, Замфир Попов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Македония, Морава, ПИрин, Раковски, Рила, Средец, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Явор

На 19.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Слатина, Общ. Берковица:   Васил Левски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Местност Стопански Двор, Н. Й. Вапцаров, Христо Ботев

На 19.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Цветкова Бара:   Главна, Гороница, Извън Регулация, Черемошница

На 19.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Черкаски:   Акация (21), Божур (25 А), Бозаджийска (Дванадесет), Бор (Единадесет), Бреза (Двадесет), Вароша (Първа А), Върбица (Дванадесета), Върха (24), Гавгалия (Шестнадесет), Гурнов (Трета), Дребако (Четиринадесет), Еделвайс (23), Ела (Четвърта), Иглика (Тринадесет Б), Игрище (25), Извора, Изгрев (Деветнадесет), Казанджийска (Девета А), Калина (Двадесет И Втора), Кестените (Осма), Ком (Втора), Корийски Дол (22 Б), Корията (Двадесет И Втора А, Крайна (Седемнадесет), Липа (29), Метохска (Девета), Перуника (Петнадесет), Речна (27 ), Роза (Пета), Ружа (27 А), Синчец (Десет), Стубла (Десета), Теменуга (28 ), Хризантема (26), Христо Ботев (Първа), Църковна (Седма), Червен Брег (Тринадесет), Ямачо (Тринадесета)

На 19.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Ягодово, Общ. Берковица:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Вречна, Георги Димитров, Георги Трайков, Дълбоки Дол, Еделвайс, Карян, Малка Река, Марков Кладенец, Разсланица, Синчец, Среченска Бара, Христо Ботев, Ягода

На 20.09.2018 г. /08:30 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч./ -  Мездрея:   Главна, Извън Регулацията, Трета

 

 

Община Бойчиновци  

На 17.09.2018 г. /11:30 - 12:30 ч./ -  Владимирово, Общ. Бойчиновци:   Александър Стамболийски, Ангел Петков, Васил Иванов Йосифов, Владимир Петков Минчев, Гаврил Генов, Лютенска Дружина, Никола Й. Вапцаров, Огоста, Парка На Свободата, Петко Коцов Лечев, УПИ Vi, Кв.6, Христо Ботев, Христо Коцов, Христо Михайлов

На 21.09.2018 г. /08:30 - 14:00 ч./ -  Бойчиновци:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковска, Ботуня, Валентина Терешкова, Васил Друмев, Васил Коларов, Вела Пеева, Витоша, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Милев, Георги Трайков, Димитър Благоев, Дунав, Железничарска, Замфир Попов, Здравец, Зора, Иван Андреев, Иван Вазов, Извън Регулацията, Квартал Огоста, Кирил И Методи, Комсомолска, Малчика, Местност Стадиона, Местност Харитов Чифлик, Митко Палаузов, Никола Й. Вапцаров, ПИлицтница, ПИонерска, Поличката, Поп Андрей, Райко Даскалов, Рила, Спас Илиев, Странджа, Тунджа, Христо Ботев, Шипка, Юри Гагарин, Яворов

На 21.09.2018 г. /08:30 - 14:00 ч./ -  Мърчево:   Втора, Двадесет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пет, Двадесет И Седем, Двадесет И Шест, Дванадесет, Девета, Осма, Първа, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет И Две, Четиринадесет, Шеста

На 21.09.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Кобиляк:   Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Гео Милев, Георги Димитров, Опълченска, ПИрин, Стопански Двор, Христо Ботев, Христо Смирненски

Община Вълчедръм  

За периода 17-18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бъзовец, Общ. Вълчедръм:   Александър Стамболийски, Васил Воденичарски, Васил Левски, Гео Милев, Георги Димитров, Ломска, Покрайна, Септемврийска

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Септемврийци, Общ. Вълчедръм:   Александър Стамболийски, Бенковски, Гео Милев, Гробарска, Добруджа(Г-Л Заимов), Дунав, Любен Каравелов, Мизия(Зоя), Морава(Д.Благоев), Мърчево, Мътница, Общинска, Пловдив, Свобода(Г.Димитров), Сергей Румянцев, Славянска(А.Балкански), Училищна

Община Вършец  

На 17.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:15 ч./   На 19.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ -  Вършец:   12961,24, 12961.15.858, 12961.24.4, 12961.24.6, 12961.24.934, 12961.51.7, 12961.54.52, 12961.57.9, Алеко Константинов, Банкя, Ботуня(9-Ти Септември), България(В.Коларов), Гламео, Д-Р Дамян Иванов, Д-Р Елена Теодосиева(Л.С), Д-Р Константин Пенев(З.К), Иван Вазов, Кв.1 12961.422.111, Климент Охридски(И.Манк.), Местност Пречиствателна Станция, Република(Г.Димитров), Сан Стефано, Тодорини Кукли, Янко Сакъзов(Строителна)

На 17.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:15 ч./   На 19.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ -  Горна Бела Речка:   Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 17.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:15 ч./   На 19.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ -  Горно Озирово:   Бенковски(7), Бор(23), Братя Миладинови(14), Вардар(36), Васил Левски(1), Васил Петлешков(17), Веслец(38), Вихрен(37), Елин Пелин(43), Зорница(42), Иванчо Комитата(28), Камен Дол(9), Кирил И Методий(20), Кокиче(4), Ком(35), Котля(11), Кубрат(25), Леденика(10), Любен Каравелов(16), Малина(6), Минзухар(2), Младост(40), Момина Сълза(21), Мусала(31), Н.Й.Вапцаров(29), Петър Берон(15), Плиска(13), Райна Кнагиня(26), Ружа(33), Синчец(3), Стара Планина(34), Стефан Караджа(41), Стрешер(8), Теменужка(5), Тинтява(39), Хаджи Димитър(32), Хан Аспарух(12), Хан Крум(22), Христо Ботев(27), Цар Борис I(19), Цар Калоян(18), Явор(24)

На 17.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:15 ч./   На 19.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ -  Долна Бела Речка:   325051, Втора, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста

На 17.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:15 ч./   На 19.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ -  Долно Озирово:   I-161,Кв. 47, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 19.09.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Драганица:   Втора, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 17.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:15 ч./   На 19.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ -  Лютаджик:   23-Ти Септември, Ален Мак, Безименна, Васил Левски, Ген.Иван Кинов, Георги Димитров, Драва, Дружба, Дунав, Кокиче, Крайбрежна, Кресна, Люляк, Мир, Христо Ботев, Черна Река

На 17.09.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:15 ч./   На 19.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ -  Спанчевци:   Арто, Билото, Втора, Георги Димитров, Дванадесет, Десета, Дошин Вир, Единадесет, Извън Регулация, Илинден, Местност Минкови Бани - ТоПИлата, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Седма, Селището, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесета, Яне Сандански

На 17.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:15 ч./   На 19.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ -  Стояново, Общ. Вършец:   Втора, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

Община Георги Дамяново  

На 18.09.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Главановци, Общ. Георги Дамяново:   Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

Община Лом  

За периода 17-21.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Бахчите, Бозвели, Борил(Аспарух Яков), Братя Миладинови, Георги Спасов(Ан.Иванов), Искър, Кирил Петров(Ал.Беремл.), Крум Пастърмаджиев, Никола Войводов, Панайот Волов, ПИрин, ПИрот, Полк.Борис Дрангов(К.Бак), Пристанищна(Лом.Комуна), Пристанищна(Лом.Комуна), Рибарска, Свобода, Славянска(Г.Димитров), Славянска(Г.Димитров), Софроний, Тимок, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Асен, Цар Петър(М.Стефанов), Цар Симеон(В.Коларов), Черковна(Г.Карастоянова)

За периода 17-21.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом:   Дунавска(Д Благоев), Дядо Цеко Войвода, Калетата, Камчия, Ломски Казарми, Люляк(Петър Калчев), Огоста, Пелистър, Призрен(Неофит Ломски), Пристанищна(Лом.Комуна), Тунджа, Цибрица, Янтра

За периода 19-20.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Трайково:   Асен Балкански, Боно Николов, Борис Златанов, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Димитър Гаврилов, Замфир Хаджийски, Извън Регулацията, Камен Златанов, Криводол, ПИрин, Първан Чолев, Раковска, Рила, Славчо Борисов, Трайко Попов, Трифон Иванов, Шейново

На 18.09.2018 г. /08:30 - 12:15 ч./ -  Лом:   Бозвели, Георги Спасов(Ан.Иванов), Крум Пастърмаджиев, Пристанищна(Лом.Комуна), Славянска(Г.Димитров), Трети Март, Хан Аспарух

На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лом:   Борил(Аспарух Яков), Георги Манавски(Н.Чуков), Дунавска(Д Благоев), Петър Берковски, Славянска(Г.Димитров), Хан Крум, Цар Асен, Цар Симеон(В.Коларов), Черковна(Г.Карастоянова)

На 21.09.2018 г. /08:30 - 12:00 ч./ -  Трайково:   Боно Николов, Васил Коларов, Георги Димитров, Горан Илиев, Димитър Благоев, Извън Регулацията, Средна Гора, Христо Ботев, Янтра

На 21.09.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Трайково:   Арда, Ветрен, Горан Никифоров, Димитър Гаврилов, Дунав, Иван Тодорин, Извън Регулацията, Искър, Местност Сондите, Петко Р. Славейков, Трайко Попов, Хаджи Димитър, Цар Шишман, Черно Море

Община Монтана  

На 17.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Липен:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Местн. Край Село, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла На Ул. Първа И Втора, Ъгъла С Ул. Единадесета И Ул. Дванадесета

На 17.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Стубел:   Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пет, Двадесет И Седем, Двадесет И Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Втора, Тридесет И Девет, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тринадесет, Ул. Четвърта, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Трета, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 17.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Крапчене:   Александър Стамболийски, Асен И Петър, Б Киро, Васил Левски, Веслец, Вит, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Главна(Георги Димитров), Дунав, Ивайло, Извън Регулацията, Клокотница(В.Пеева), Лозарска(И.Дамянов), Лъка(Г.Кирков), Любен Каравелов, Манастира, Петко Димитров Петков, Петко Рачев Славейков, Попова, Пчела, Пъстрина, Райко Даскалов, Три Уши, УПИ 6, Кв.19, Хан Аспарух(Р.Първанов), Хан Крум(Жданов), Хан Кубрат(Г.Генов), Христо Ботев, Цар Калоян(Д.Благоев), Цар Симеон(Д.Тодоров), Шипка(В.Коларов), Ъгъла На Ул. Главна И Асен И Петър

На 17.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  МОНТАНА:   ИЗВЪН РЕГУЛАЦИЯТА, ККРАЙПЪТЕН КОМПЛЕКС;ПЪСТРИНА;

На 17.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Николово, Общ. Монтана:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулация, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Семков Дол, Трета, Тридесет И Първа, Тридесета, Тринадесета, УПИ I ,Кв.10, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла На Ул. Първа И Втора

На 17.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Сумер:   179040, Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Пет, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Седемнадесет, Седма, Станой Стоянов, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Четири, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 17.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Трифоново:   Втора, Двадесет, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, УПИ 2, Кв.41, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Монтана:   Веренишка(М.Веренишки), Иван Аврамов, Иван Вазов, Неофит Бозвели, Филип Тотьо, Цар Самуил(Комсомолска)

На 17.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Трифоново:   Първа

На 17.09.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Монтана:   Велико Търново(Ил.Царев), Мария Димова(Б.Стоилов), Свети Климент Охридски(Г., Средна Гора, Трети Март(Г.Димитров)

На 18.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч./ -  Монтана:   48489.22.482, Агликина Поляна, Агликина Поляна, Васил Априлов, Васил Друмев, Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Генерал Столетов(А.Греков, Димитър Талев(Ц.Тодоров), Димчо Дебелянов(П.Гаврило, Жеравица, Захари Стоянов, Захари Стоянов(К.Трифонов, Извора(Б.Бистрица), Извън Регулация, До Гр.Монтана, Извън Регулация, До Гр.Монтана, Извън Регулацията, Извън Регулацията, Калето, Клокотница(Г.Михайлов), Парта, Парта, Под Баира, Свети Патриарх Евтимий(П., Семчин Дол, Семчин Дол, Хан Тервел(Н.Алексиев), Цар Борис III-Ти(З.Попов), Цар Иван Александър(Т.Тр., Черковна(Иван Бобанов)

На 18.09.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ -  Монтана:   48489.22.482, Агликина Поляна, Васил Априлов, Васил Друмев, Веренишка(М.Веренишки), Генерал Столетов(А.Греков, Димитър Талев(Ц.Тодоров), Димчо Дебелянов(П.Гаврило, Жеравица, Захари Стоянов, Захари Стоянов(К.Трифонов, Извора(Б.Бистрица), Извън Регулация, До Гр.Монтана, Извън Регулацията, Калето, Клокотница(Г.Михайлов), Парта, Под Баира, Свети Патриарх Евтимий(П., Семчин Дол, Хан Тервел(Н.Алексиев), Цар Борис III-Ти(З.Попов), Цар Иван Александър(Т.Тр., Черковна(Иван Бобанов)

На 18.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана:   Бузлуджа, Генерал Столетов(А.Греков, Димитър Талев(Ц.Тодоров), Клокотница(Г.Михайлов), Трети Март(Г.Димитров), Черковна(Иван Бобанов)

На 18.09.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Горно Церовене:   Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесета, Деветнадесета, Осемнадесета, Седемнадесета, Тридесет И Четвърта, Шестнадесета

На 18.09.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Стубел:   Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пет, Двадесет И Четвърта, Деветнадесет, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Тридесет, Тридесет И Пета, Тридесет И Четвърта, Ул. Четвърта, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 19.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Долно Белотинци:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Владимир Минчев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дара Михайлова, Емил Марков, Замфир Попов, Игнат Колов, Илия Андрев, Кокиче, Лика Рачин, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Ненка Илиева, Никола Йонков Вапцаров, Огоста, Петко Дошов, Петко Рачев Славейков, Победа, Пъстрина, Синчец, Стадиона, Цеко Тодоров

На 19.09.2018 г. /09:05 - 09:35 ч.; 14:05 - 14:35 ч./   На 20.09.2018 г. /11:15 - 12:00 ч./ -  Благово, Общ. Монтана:   Александър Стамболийски, Аспарух, Бенковска, Берковска, Бързия, Васил Левски, Вълчова, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Томов, Говедарника, Гората, Замфир Попов, Извън Регулацията, Йосиф Иванов, Кирил И Методий, Клисура, Лозенец, Любен Каравелов, Мато Матев, Мито Матев, Михайловград, Морава, Никола Йонков Вапцаров, Нова Победа, Охрид, ПИрот, Победа, Първи Май, Софийска, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Ъгъла На Ул. Г. Томов И Ю. Гагарин, Ътъла На Ул. Охрид И З. Попов, Юрий Гагарин, Явор

На 19.09.2018 г. /09:05 - 09:35 ч.; 14:05 - 14:35 ч./   На 20.09.2018 г. /11:15 - 12:00 ч./ -  Боровци:   1 Ви Май, Ангел Кънчев, Баловска, Бенковски, Васил Коларов, Васил Левски, Гаганишка, Генерал Стойчев, Георги Димитров, Замфир Попов, Иван Бонов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Любен Каравелов, Матеев Брег, Паисий, Раковски, Сергей Румянцев, Тодор Младенов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла На Ул. Хр. Ботев И В. Левски

На 19.09.2018 г. /09:05 - 09:35 ч.; 14:05 - 14:35 ч./   На 20.09.2018 г. /11:15 - 12:00 ч./ -  Монтана:   48489.26.821, 48489.27.691, Андрей Попов(Й.Николова), Болярска(Г.Батора), Бързия, Васил Петлешков, Вихрен, Детелина, Диана, Дунав, Еделвайс М Кутловица, Елтепе, Жельо Войвода, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, Извън Регулацията, Индже Войвода(Л.Димитрова, КаПИтан Дядо Никола(Л.Ст., Кочо Честименски, Крайна(П.Харитон), Лацията, Лъката, Люлякова, Мала Кутловица, Местност Пръчов Дол, Митко Палаузов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, ПИ 48489.26.671, ПИрин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Синчец, Стара Планина, Теменуга, Тодорини Кукли, Христо Ясенов, Чайка, Червен Бряг, Чернила, Яница(Ямите-М.Кутловица)

На 20.09.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Долно Белотинци:   460008, 800692, Александър Стамболийски, Арм. Ген.Иван Михайлов, Асен Греков, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дамян Колов Оловански, Дара Михайлова, Емил Марков, Замфир Попов, Игнат Колов, Извън Регулацията, Илия Андрев, Кокиче, Коло Василев, Лика Рачин, Малчика, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Ненка Илиева, Никола Йонков Вапцаров, Огоста, Петко Дошов, Петко Рачев Славейков, Победа, Пъстрина, Синчец, Стадиона, Христо Михайлов, Цеко Тодоров

На 20.09.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Ерден:   Извън Регулацията

На 20.09.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Монтана:   1290029, 48489.2.534, 48489.2.643 Местност Гламата, 48489.4.502, Жеравица, Захари Зограф, Извън Регулацията, ПИ 48489.2.537

На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Монтана:   Велико Търново(Ил.Царев), Д-Р Стамен Илиев, Парта, Трети Март(Г.Димитров), Тунджа

На 21.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Габровница, Общ. Монтана:   Асен Беломелски, Гарата, Георги Димитров, Георги Цаков, Димитър Янкин, Иван Беломелски, Индустриална, Китката, Никола Гмурски, Петър Лазаров, Сава Стоянов, Стоян Ненков, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цеко Видлишки

На 23.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Монтана:   Диана, Иван Давидков, Извора(Б.Бистрица), Извън Регулацията, Йордан Радичков, Кошарhик, Младост, Трети Март(Г.Димитров)

На 23.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Монтана:   Трети Март(Г.Димитров)

 

 

Област Перник

Община Брезник  

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Банище

На 19.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Брезник:   Александър Тинков, Варош, Нестор Петров

На 20.09.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Брезник:   06286.72.21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров

На 20.09.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник:   083011, Местн. Страище, Мах.Пали Лула, С.Велковци, УПИ IV-105, Кв.40

На 20.09.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Селищен Дол

На 20.09.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Слаковци

На 20.09.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  СоПИца

На 20.09.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Ярджиловци:   Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора

На 20.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Ноевци

Община Земен  

На 19.09.2018 г. /11:00 - 13:30 ч./ -  Одраница

Община Ковачевци  

На 21.09.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Жабляно:   Цигански Брод

На 21.09.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Земен:   Пещерско Шосе

На 21.09.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Земен

На 21.09.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Калище

Община Перник  

На 20.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:15 - 16:00 ч./ -  Боснек:   070008, 3-Ти Март, 558, Ален Мак, Божур, Бор, Борич, В.Левски, Витоша, Грамаге, Добри Дол, Духлата, Евлоги Агайн, Еделвайс, Жива Вода, Иван Вазов, Игличе, Извора, Йордан Йовков, Клен, Кокиче, Ладивец, Ливаге, Ловен Дом, Махала Влахова, Махала Джамбазка, Минзухар, Могиля, Момина Сълза, Н.Й.Вапцаров, Незабравка, Петрус, Ракита, Ранковица, С.Боснек, Славей, Стефан Караджа, Струма, УПИ І-536, Кв.43, Х.Димитър, Христо Ботев, Чакова, Явор, Яворов, Ясен

На 17.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 21.09.2018 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник:   Благой Гебрев, Бучински Път, Изток, Калинин, Карл Маркс, Клемент Готвалд, Ленински Проспект, Лом, Мах.Портарева, Минск, Несебър, Одеса, Оряхово, Стомана, Търговска, Хасково, Юрий Гагарин

На 17.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 18.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 19.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 20.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 21.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 22.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 23.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Перник:   Александър Стоянов, Александър Стоянов, Ваклин Церковски, Вела Пеева, Вела Пеева, Еднофамилни Къщи, Кирил Тупанков, Ковачевци, Кюстендил, Мануш Войвода, Никифор Панкев, Пещера, Тинтява, Църква, Църква, Черно Море

На 17.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Перник:   21-ва, Арх. Йордан Миланов, Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Асен Търновски, Атанас Накев, Бели Брег, Белоградчик, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Валентина Терешкова, Варшава, Вела Пеева, Витоша, Витоша, Владайско Въстание, Владайско Въстание, Владимир Комаров, Вулкан, Гр. Перник, Кв. Изток, Ул. Луганск, УПИ IV, Кв.21, Двадесет И Втора, Двадесет И Трета, Димитровград, Димитър Благоев, Димитър Рибарски, Елбрус, Златоград, Иван Шишман, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Кадиевка, Кадиевка, Калофер, Кирил Тупанков, Кирил Тупанков, Клемент Готвалд, Колош, Ком, Краище, Крум Накев, Кюстендил, Лисец, Луганск, Луганск, Луганск, Люлин, Максим Горки, Максим Горки, Малашевска, Мануш Войвода, Марина Бара, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Морозов, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мърквичка, Никифор Панкев, Никифор Панкев, Никола Парапунов, Оборище, Огнян Станков, Огнян Станков, Огоста, Олег Кошевой, Превалец, Протожерица, Протожерица, Пушкин, Пхенян, Първи Май, Първи Май, Ралица, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рига, Рига, Рила, РодоПИ, Св.Св.Кирил И Методий, Стара Планина, Стара Планина, Столетов, Странджа, Стримон, Танчовица, Твърди Ливади, Твърди Ливади, Твърди Ливади, Тева, Улан Батор, Хавана, Хан Крум, Ханой, Хемус, Църква, Църква, Шибой, Шипка, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Явор

На 17.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Даскалово:   Втора

На 17.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Драгичево:   Байкал, Възраждане, Магистрала, Мария Луиза, ПИрин, Рила, Рударска, Стефан Караджа, Струма, Христо Ботев, Янтра

На 17.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Лесковец, Общ. Перник:   Бившо Ткзс

На 17.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Планиница, Общ. Перник:   П-Л Ххіі, Кв.14, УПИ I-108, Кв.1

На 17.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  Перник:   Тева

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, КаПИтан Петко Войвода, Крайречна, Лъката, Люлин, Незабравка, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шийница

На 17.09.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Перник:   Изток, Лом, Юрий Гагарин

На 17.09.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Перник:   603, 616-та, Балканджи Йово, Блокове На Р-К Тева, Велчова Завера, Кв. Тева, Кв. Тева, УПИ Xi, Кв.193, Крушовска Република, Освобождение, Парижка Комуна, Петко Ефтимов, Радомирска Република, Разпределителна, Република, Сини Вир, Тева, Урса, Чипровско Въстание

На 18.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Перник:   21-ва, Арх. Йордан Миланов, Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Асен Търновски, Атанас Накев, Бели Брег, Белоградчик, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Валентина Терешкова, Варшава, Вела Пеева, Витоша, Витоша, Владайско Въстание, Владайско Въстание, Владимир Комаров, Вулкан, Гр. Перник, Кв. Изток, Ул. Луганск, УПИ IV, Кв.21, Двадесет И Втора, Двадесет И Трета, Димитровград, Димитър Благоев, Димитър Рибарски, Елбрус, Златоград, Иван Шишман, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Кадиевка, Кадиевка, Калофер, Кирил Тупанков, Кирил Тупанков, Клемент Готвалд, Колош, Ком, Краище, Крум Накев, Кюстендил, Лисец, Луганск, Луганск, Луганск, Люлин, Максим Горки, Максим Горки, Малашевска, Мануш Войвода, Марина Бара, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Морозов, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мърквичка, Никифор Панкев, Никифор Панкев, Никола Парапунов, Оборище, Огнян Станков, Огнян Станков, Огоста, Олег Кошевой, Превалец, Протожерица, Протожерица, Пушкин, Пхенян, Първи Май, Първи Май, Ралица, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рига, Рига, Рила, РодоПИ, Св.Св.Кирил И Методий, Стара Планина, Стара Планина, Столетов, Странджа, Стримон, Танчовица, Твърди Ливади, Твърди Ливади, Твърди Ливади, Тева, Улан Батор, Хавана, Хан Крум, Ханой, Хемус, Църква, Църква, Шибой, Шипка, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Явор

На 18.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Перник:   Алеко Константинов, Бродо, Бунтовник, Васил Априлов, Гео Милев, Георги Мамарчев, Димова Махала, Димчо Дебелянов, Добруджа, Дойран, Захари Стоянов, Зюмбюл, Ивайло, Иван Вазов, КаПИтан Векилски, Клисура, Кокиче, Любен Каравелов, Люлин, Миньор, Мургаш, Мусала, Найден Геров, Никола Козлев, Оборище, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Перелик, Протожерица, РодоПИ, Сан Стефано, Св.Св.Кирил И Методий, Селимица, Силистра, Синчец, Софийско Шосе, Станционна, Стара Планина, Стефан Караджа, Тева, Теменуга, Тодор Каблешков, Тутракан, Христо Ботев, Хумни Дол, Шибой

На 18.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Перник:   Бунтовник, Миньор, Селимица, Софийско Шосе

На 18.09.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Перник:   Александър Стоянов, Вела Пеева, Еднофамилни Къщи, Кирил Тупанков, Кюстендил, Тинтява, Църква, Черно Море

На 18.09.2018 г. /10:00 - 10:20 ч./ -  Друган:   УПИ Хv-407 Кв.49

На 18.09.2018 г. /10:00 - 10:20 ч./ -  Перник:   Арчар, Васил Левски, Горно Могиличе, Ела, Железни Заводи, Захари Зограф, Калина, Калкас, Караманица, Куциян, Липа, Могиличе, Незабравка, Резервоара, Чинар

На 18.09.2018 г. /10:00 - 10:20 ч./ -  Радомир:   Върба, Райко Даскалов

На 18.09.2018 г. /10:00 - 10:20 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир:   Мах.Егреците

На 18.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Перник:   Георги Мамарчев, Добруджа

На 19.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Чуковец, Общ. Радомир

На 19.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Гълъбник:   Кв.25 УПИ Xііі-353, УПИ Vіі-112,Кв.16, УПИ Хv-45, Кв.6

На 19.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Горна Диканя:   X-1583 , Кв 195, Горна Диканя, Махала Джорговица, Парцел Хіх-1127, Кв.116а, ПИ203, УПИ І-1517 Кв.211, УПИ Х-1306, Кв.165

На 19.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Долна Диканя:   884 Кв.67а И 67б, 926, XIII-755,Кв.47, Гаджова Махала, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ IV-838,Кв.62, УПИ IX=883 Кв 67а, УПИ VII- 852, 854 Кв.65, УПИ Xi-261, Кв.40, УПИ XIII-990, УПИ ХIV-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40

На 19.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Дрен:   V-420 Кв.4, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет И Девета, Деветдесет И Осма, Деветдесет И Седма, Деветдесет И Трета, Деветдесет И Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М.Попова Махала, Махала Мали Дрен, Махала Тареина, Осемдесет И Девета, Осемдесет И Осма, Осемдесет И Пета, Осемдесет И Първа, Осемдесет И Трета, Осемдесет И Четвърта, Осемдесет И Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет И Втора, Петдесет И Девета, Петдесет И Осма, Петдесет И Пета, Петдесет И Първа, Петдесет И Седма, Петдесет И Трета, Петдесет И Четвърта, Петдесет И Шеста, Петнадесета, Първа, С.Дрен, Седемдесет И Втора, Седемдесет И Девета, Седемдесет И Осма, Седемдесет И Пета, Седемдесет И Седма, Седемдесет И Трета, Седемдесет И Четвърта, Седемдесет И Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто И Втора, Сто И Девета, Сто И Единадесета, Сто И Осма, Сто И Пета, Сто И Петнадесета, Сто И Първа, Сто И Седма, Сто И Трета, Сто И Тринадесета, Сто И Четвърта, Сто И Шеста, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Девета, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет И Втора, Шестдесет И Девета, Шестдесет И Пета, Шестдесет И Първа, Шестдесет И Седма, Шестдесет И Трета, Шестдесет И Четвърта, Шестдесет И Шеста, Шестдесета, Шестнадесета

На 19.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Радомир:   VII-157 Кв.17, Xxvіі-XxVIII Кв.12, Мах.Дукова

На 19.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   ПИ 000307, Находище Студена, Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, Извън Регулация С.Студена Кариера, Каражинец, Мах.Кашова, Мах.Рулева, Местн.Каражинец/И.Р./, Простор, Разсадника, Рила, РодоПИ, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев

На 19.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Перник:   21-ва, Арх. Йордан Миланов, Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Асен Търновски, Атанас Накев, Бели Брег, Белоградчик, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Блокове На Р-К Тева, Валентина Терешкова, Варшава, Вела Пеева, Витоша, Витоша, Владайско Въстание, Владайско Въстание, Владимир Комаров, Вулкан, Гр. Перник, Кв. Изток, Ул. Луганск, УПИ IV, Кв.21, Двадесет И Втора, Двадесет И Трета, Димитровград, Димитър Благоев, Димитър Рибарски, Елбрус, Жк. Тева, ПИ 725.25, Златоград, Иван Шишман, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Кадиевка, Кадиевка, Калофер, Кв. Тева, Кирил Тупанков, Кирил Тупанков, Клемент Готвалд, Колош, Ком, Краище, Крум Накев, Кюстендил, Лисец, Луганск, Луганск, Луганск, Люлин, Максим Горки, Максим Горки, Малашевска, Мануш Войвода, Марина Бара, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Морозов, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мърквичка, Никифор Панкев, Никифор Панкев, Никола Парапунов, Оборище, Огнян Станков, Огнян Станков, Огоста, Олег Кошевой, Превалец, Протожерица, Протожерица, Пушкин, Пхенян, Първи Май, Първи Май, Ралица, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рига, Рига, Рила, РодоПИ, Св.Св.Кирил И Методий, Стара Планина, Стара Планина, Столетов, Странджа, Стримон, Танчовица, Твърди Ливади, Твърди Ливади, Твърди Ливади, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Улан Батор, Хавана, Хан Крум, Ханой, Хемус, Църква, Църква, Шибой, Шипка, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Явор

На 19.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Перник:   Велчова Завера, Кв. Тева, УПИ Xi, Кв.193, Крушовска Република, Освобождение, Радомирска Република, Сини Вир, Тева, Урса

На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кралев Дол:   3-Ти Март, Божилец, В.Левски, Васил Левски, Волга, Голо Бърдо, Дъбрава, Еделвайс, Искър, Лале, Люлин, Люляк, Махала Айдарица, Металург, Минзухар, Орниче, Отец Паисий, РодоПИ, Светлина, Славей, Струма

На 20.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:15 - 16:00 ч./ -  Кладница:   IX-409, VIII-29,Кв.18, Xi-29 Кв.18 Делта Хил, Акация, Бакиница, Берлин, Бор, Борис Тодоров, Брезите, Брезовица, Брюксел, Валого, Варшава, Васил Левски, Виена, Вилна Зона, Витоша, Воденичище, Волга, Горско Стоп.Витошко, Градинарска, Гранит, Дабо, Делта Хил, Доброволец, Дончо Ватах, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Изгрев, Йордан Божов, Калиница, Каменарска, Кокиче, Кракра, Лале, Латинка, Ливадите, Лондон, Мак, Матница, Минзухар, Мирковица, Младост, Морена, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Рим, Рудничар, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище &Quot;Делта Хил&Quot;, София, Спас Бурнов, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Тинтява, УПИ II-35,Кв.17 Делта Хил, УПИ V||-Кв.20, УПИ XXIX-29,Кв.20 Делта Хил, УПИ Ііі-21  Кв.20, УПИ-IX 29, Хvіі-11010,11038, Хан Крум, Хемус, Хижа Селимица, Ххх-1257 Кв.68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец

На 20.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:15 - 16:00 ч./ -  Рударци

На 20.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:15 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Еверест, Илинден, Ком, Магистрала, Мах.Язовира, Младост, Мусала, Пояс №1на Язовир Студена, Пролет, Рила, Сините Вълни, Черни Връх

На 20.09.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Перник:   Ален Мак, Балван, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Бунтовник, Васил Априлов, Васил Петлешков, Витоша, Вихрен, Дъга, Ела, Захари Стоянов, Зюмбюл, Ивайло, Калина, КаПИтан Векилски, Кръстец, Лилия, Люлин, Малашевска, Мальовица, Могиличе, Момина Сълза, Мургаш, Никола Козлев, Оборище, Острица, Отец Паисий, Палма, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пантелеи, Петрохан, ПИрин, Протожерица, Рила, РодоПИ, Роза, Света Петка, Селимица, Сергей Румянцев, Синчец, Софийско Шосе, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ясенов, Чавдар, Чинар, Шибой, Шипка

На 20.09.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Перник:   Ален Мак, Бачо Киро, Божур, Ела, Калина, Могиличе, Момина Сълза, Никола Козлев, Палма, Роза, Света Петка, Сергей Румянцев, Чинар

На 21.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Перник:   Атанас Накев, Благой Гебрев, Бучински Път, Владайско Въстание, Воронеж, Вулкан, Девин, Димитровград, Димитър Благоев, Димитър Рибарски, Иван Шишман, Изток, Калофер, Кирил Тупанков, Крум Накев, Лом, Мах.Портарева, Никифор Панкев, Огоста, Петър Пенчев, Превалец, Стомана, Стримон, Хасково, Църква, Юрий Гагарин, Ямбол

На 21.09.2018 г. /08:45 - 15:00 ч./ -  Перник:   Благой Гебрев, Воронеж, Изток, Стомана

На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Драгичево:   Васил Левски, Калиница, Каменица, Люлин, Местност Горно Драгичево, Оборище, Република, Средорек, Умище, УПИ VIII-1426

На 22.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Перник:   21-ва, Арх. Йордан Миланов, Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Бели Брег, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Блокове На Р-К Тева, Варшава, Витоша, Витоша, Владайско Въстание, Владайско Въстание, Владимир Комаров, Гр. Перник, Кв. Изток, Ул. Луганск, УПИ IV, Кв.21, Двадесет И Втора, Двадесет И Трета, Елбрус, Жк. Тева, ПИ 725.25, Златоград, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Кадиевка, Кадиевка, Кв. Тева, Клемент Готвалд, Колош, Ком, Краище, Лисец, Луганск, Луганск, Луганск, Люлин, Максим Горки, Максим Горки, Малашевска, Марина Бара, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Морозов, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мърквичка, Никола Парапунов, Оборище, Огнян Станков, Огнян Станков, Олег Кошевой, Протожерица, Протожерица, Пушкин, Пхенян, Първи Май, Първи Май, Ралица, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рига, Рига, Рила, РодоПИ, Св.Св.Кирил И Методий, Стара Планина, Стара Планина, Столетов, Странджа, Танчовица, Твърди Ливади, Твърди Ливади, Твърди Ливади, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Улан Батор, Хавана, Ханой, Хемус, Шибой, Шипка, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин

На 23.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Перник:   Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Благой Гебрев, Варшава, Гр. Перник, Кв. Изток, Ул. Луганск, УПИ IV, Кв.21, Жк. Тева, ПИ 725.25, Златоград, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Кадиевка, Кадиевка, Клемент Готвалд, Луганск, Луганск, Луганск, Максим Горки, Максим Горки, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Младен Стоянов, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Мошино, Огнян Станков, Огнян Станков, Олег Кошевой, Пушкин, Пхенян, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рига, Рига, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Тева, Улан Батор, Хавана, Ханой, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин

Община Радомир  

На 20.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Владимир:   ПИ 149 Кв,14

На 20.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Долна Диканя

На 20.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Долни Раковец:   Кв.22,УПИ Х-206, М-Ст Банята , УПИ Xi-306, П-Л Іх-428, Кв.27, УПИ 1-167  Кв.11, УПИ Іі-26, УПИ Хі-34, Кв.1

На 20.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Друган:   Vі-485,Кв. 45, Чачулова Махала

На 20.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Кондофрей:   Общ.Радомир

На 20.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Радомир:   Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, Мах.Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг

На 20.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир:   Мах.Горни Раковец, Мах.Егреците, УПИ Іx-1083,1084

На 20.09.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Червена Могила

Община Трън  

На 18.09.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Кожинци

На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Милославци:   УПИ V-71, Кв.18

На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Туроковци

На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Трън:   Вельо Стоянов, Владо Тричков, Петко Д. Петков, Хараламби Стоянов

На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Трън:   8ми Март, Георги Бабичев, Граничар, Денчо Знеполски, Мах.Горно Баринци, Мурговица, Нов Живот, Руй, Света Троица

 

 

Област Плевен

Община Белене  

На 18.09.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Белене

На 18.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Остров Персин

Община Гулянци  

На 18.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гулянци:   Разсадник

На 18.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Долни Вит:   Ал Стамболийски, Ангел Каралийчев, Бенковска, В Левски, Люляк, Раковска, Христо Ботев, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 18.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Милковица:   Априлов, Арда, Беласица, В Левски, Веслец, Витоша, Гаров Район, Гурко, Ив Вазов, Изгрев, Люлин, Местност Край Село, Мир, Морава, Мусала, Одеса, Орлица, Осогово, Охрид, П.К.Яворов, ПИрин, Победа, Преслав, Раковски, Ралица, Ресен, РодоПИ, Свобода, Силистра, Сливница, Стопански Двор, Тулча, Хан Кубрат, Христо Ботев, Шипка

Община Долна Митрополия  

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ставерци:   Александър Стамболийски, Батак, Будапеща, Г.С.Раковски, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Д.Грънчаров, Козлодуй, Н.Й.Вапцаров, Освобождение, Петко Д.Петков, Победа, Правда, Прага, Райна Княгиня, Ракета, Св.Параскева, Средна Гора, Стара Планина, Трети Март, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Шейново

На 18.09.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия:   Александър Стамболийски, Асен Халачев, България, Вит, Владимир Заимов, Вола, Ганецки, Гоце Делчев, Дон, Калиакра, Кирил И Методий, Митко Палаузов, Никола Доровски, Сергей Румянцев, Тодор Каблешков, Фердинанд Александров, Цветан Спасов

На 18.09.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Петлешков, Виктор Юго, Владимир Заимов, Зайчар, Здравец, Изгрев, Кирил И Методий, Мургаш, Пенчо Славейков, РодоПИ, Сливница

На 19.09.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Горна Митрополия:   Георги Бенковски, Димитър Благоев, Люлин, Неофит Рилски, Паисий, Раковски, Стара Планина, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Янтра

На 19.09.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Долна Митрополия:   Васил Левски, Илю Войвода, Трети Март, Христо Ботев

На 20.09.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Рибен:   Бузлуджа, В Левски, Г Димитров, Дружба, Дунав, Кирил И Методий, Младост, ПИрин, Радецки, Цветан Спасов

На 21.09.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Комарево, Общ. Долна Митрополия:   В Априлов, Вардар, Гнилата, Гранит, Иван Вазов, Отец Паисий, П.Евтимий, П.К.Яворов, Свобода, Славейков, Страцин, Тунджа, Уилиам Гладстон, Филип-Тотю, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Омуртаг

На 21.09.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Подем:   Арда, Божур, В.Левски, В.Левски, Вит, Витско Шосе, Еделвайс, Железничарска, Иван Винаров, Иван Винаров, Краище, Кюстендилска, Лиляна Бърдарова, Марица, Мъртвица, Октомври, Отец Паисий, Плевен, Победа, РодоПИ, Руен, София, Софроний, Странджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ботев, Червена Звезда, Черно Море

Община Искър  

На 17.09.2018 г. /12:00 - 12:45 ч./ -  Искър, Общ. Искър:   Ал Стамболийски, Ас Халачев, Бр Миладинови, Васил Коларов, Г.Димитров/М.Балева, Георги Димитров, Иван Вазов, Йорданка Николова, Лиляна Димитрова, Мара Балева, Осогово, Райко Даскалов, Трифон Ангелов

На 17.09.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Искър, Общ. Искър:   Балчик, Бр Миладинови, Кирил И Методий, Маркс, Първи Май, Стоян Заимов, Тунджа, Урал, Христо Ботев, Цветан Спасов, Чапаев, Чаталджа, Яне Сандански

Община Кнежа  

На 17.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лазарово:   Александър Стамболийски, Батак, Бачо Киро, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Около Село, Поп Богомил, Река Амур, Цар Симеон I-Ви

На 18.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа:   Александър Стамболийски, Вит, Витоша, Възраждане, Георги Димитров, Димитър Попценов, Ивайло, Кочо Чистеменски, Неофит Бозвели, Стефан Караджа, Стефан Кратунски, Царевец

На 19.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа:   Алеко Константинов, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Искър, Йордан Каменополски, Опълченска, Солун, Стара Планина, Филип Тотю, Хан Крум

На 20.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 21.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Кнежа:   Георги Димитров, Георги С. Раковски, Кап. Георги Мамарчев, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Райко Даскалов, Янко Сакъзов

Община Левски  

На 17.09.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 08:15 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Бацова Махала:   Аврора, Адалберт Антонов-Малчика, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Карл Маркс, Кирил И Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Радецки, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Средец, Станке Димитров, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 17.09.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 08:15 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Левски:   Акация, Балкан, Вардар, Витоша, Възраждане, Георги Павлов, Дунав, Евлоги Христов, Еделвайс, Заря, Игнат Величков, Камчия, Коми, Лъки, Люлин, Марица, Осъм, ПИрин, Поляна, Рила, РодоПИ, Свобода, Стадион, Стара Планина, Странджа, Тинтява, Тополница, Явор

На 17.09.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 08:15 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Трънчовица:   Бачо Киро, Бистрица, Витоша, Волга, Григор Вачков, Дунав, ЕПИскоп Евгений Босилков, Искър, Камчия, Малчика, Марица, Места, Митко Палаузов, Мусала, П Р Славейков, Рила, РодоПИ, Росица, Странджа, Тунджа, Христо Ботев, Цанко Церковски, Шипка, Янтра

На 17.09.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Българене, Общ. Левски:   Ангел Бонгалов, Беласица, В Априлов, В Левски, Веселин Кръстев, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Клисура, Крум Драголов, Любен Каравелов, Панайот Хитов, Петко Петков, ПИрин, Полтава, Преслав, Рила, РодоПИ, Сливница, Спас Венков, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Съботин Генов, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 17.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч.; 08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Санадиново:   № 280011, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Марица, Москва, Осъмски, Панайот Волов, Рила, Свобода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янтра

На 19.09.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Летница, Общ. Летница:   Александър Димитров

Община Никопол  

На 17.09.2018 г. /08:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 18.09.2018 г. /08:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дебово:   1-Ви Май, Ал Стамболийски, Ангел Мушатов, Асен Халачев, Бистрица, В Коларов, Вела Пеева, Г Биков, Г Димитров, Гоце Делчев, Д Благоев, Добри Ницов, Дунав, Ив Вазов, Искър, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Лиляна Димитрова, Марица, Митре Тихов, Н Й Вапцаров, Недю Личев, Осъм, П.Берон, ПИрин, Рила, Росица, Сл Алексиев, Стара Планина, Странджа, Тунджа, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Цветан Спасов, Чайка

На 17.09.2018 г. /08:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 18.09.2018 г. /08:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Жернов:   Арда, Георги Димитров, Дунав, Иван Вазов, Искър, Огоста, Рила, Христо Ботев, Янтра

На 17.09.2018 г. /08:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 18.09.2018 г. /08:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Муселиево:   Арда, Беласица, Бенковски, В Коларов, В Левски, Вела Пеева, Витоша, Г Димитров, Гео Милев, Д Благоев, Дунав, Ив Вазов, Искър, Кирил И Методий, Л Герганов, Л Димитрова, Люлин, Малчика, Марица, Местн.Кантона, Местност Долни Върби, Н Рилски, Огоста, П Симеонов, Паисий, ПИрин, Радецки, Раковски, Рила, Скобелев, Ст Караджа, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янтра

На 17.09.2018 г. /08:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 18.09.2018 г. /08:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Никопол

На 18.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Долни Вит:   Ал Стамболийски, Ас Златаров, Бенковска, В Заимов, В Левски, Вапцаров, Вит, Искър, К Златарев, Ком, П.К.Яворов, Рила, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю.А.Гагарин

На 18.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Плевен:   Сан Стефано

На 18.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Сомовит:   Александър Стамболийски, Ангел Мушатов, Батак, Бенковски, В Левски, Велека, Вит, Витоша, Г Милев, Г Мушатов, Г Някшев, Драва, Дунав, Ив Вазов, Искър, К И Методий, Люлин, Местност Могилата, Мусала, Н Вапцаров, Осъм, ПИрин, Ропотамо, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Страцин, Трети Март, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цв.Гойчев, Черни Връх, Янтра

На 18.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Черковица:   Бачо Киро, Васил Левски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Димитър Стойков, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, Люлин, Маршал Толбухин, Н.Й.Вапцаров, Панайот Волов, Пеньо Пенев, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Плевен  

На 17.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Горталово:   071020- Местност Сушица, Vi-87 Кв.3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, Местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 17.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Къртожабене:   Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Местност Барата, Орлица, Студенец, УПИ II Кв. 5, Цар Калоян, Цар Симеон

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Буковлък:   11-Ти Декември, Балкан, Бенковски, Вежен, Димитровград, Люлин, Майор Горталов, Никопол, Рила, РодоПИ, Сан Стефано, Тодор Каблешков

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Георги Бенковски

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гривица:   Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кочев, Димитър Благоев, Дунавия, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Москва, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Христо Ботев

На 17.09.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Плевен:   Плевенска Епопея  /Пърличев/, Пордим, Пробуда, Сирма Войвода/Ст.Димит/, Стоян Михайловски

На 17.09.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Княз Борис I/В.Ангелов/, Майска, Цар Самуил/В.Топалски/

На 18.09.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Плевен:   Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/, Местн.Табакова Чешма 1, Местн.Табакова Чешма IV, Цигански Лозя

На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен:   IV , Кв. 1, Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Васил Коларов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Искър, Кирил И Методий, Ком, Лиляна Бърдарова, Неофит Рилски, Оборище, П.К.Яворов, Свобода, Софроний Врачански, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка

На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Георги Бенковски, Панайот Волов

На 18.09.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Плевен:   Гренадирска, Юрий Венелин

На 18.09.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Цар Самуил/В.Топалски/

На 19.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Къшин:   Аврора, Васил Друмев, Г.С.Раковски, Етрополе, Кирил И Методий, Къшински Дол, М-та Над Село, Майор Горталов, Местност Над Село, Преслав, Рибарица, Рудозем, Стоански Двор, УПИ 16 Стр.Кв.1, УПИ-XII  Кв. 19, Ю.А.Гагарин

На 19.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Извън Регулация, До Гр.Плевен

На 19.09.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен:   212143

На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Панайот Волов

На 19.09.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Княз Борис I/В.Ангелов/, Цар Самуил/В.Топалски/

На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бохот

На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ласкар:   Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Кратово, Н.Й.Вапцаров, Под Село, Рила, Стоп Двор, Стоян Едрев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чернялка, Шипка

На 20.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Николаево, Общ. Плевен:   Алабин, Варна, Васил Левски, Вит, Волга, Гоце Делчев, Дон, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Исперих, Кирил И Методий, Краварник, Латинка, Любен Каравелов, Марица, Месност Коджакър, Места, Местност Трите Дърве, Никола Вапцаров, Огоста, Одеса, Осъм, Отец Паисий, П.Хитов, Панайот Волов, ПИрин, Полтава, Раковски, Рила, РодоПИ, Росица, Сергей Румянцев, Сливница, София, Странджа, Струма, Тимок, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Хан.Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чернялка, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янтра

На 20.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Ласкар:   Ангел Кънчев, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Н.Й.Вапцаров, Под Село, Рила, Стоп Двор, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 20.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Николаево, Общ. Плевен

На 20.09.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Плевен:   Акд.Й.Трифонов, Десети Декември, Ем.Васкидович/Аврора/, Йордан Йовков, Русе/Д-Р Бешев/

На 20.09.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Кала Тепе, Цар Самуил/В.Топалски/

На 21.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бръшляница

На 21.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Коиловци:   000412, 9-Ти Септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Балкан, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Витоша, Владимир Заимов, Г Димитров, Гео Милев, Георги С Раковски, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил И Методий, Ламби Кръстев, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, Местност Байнова Могила, Местност Биширица, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, ПИрин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, РодоПИ, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, София, Средна Гора, Стара Планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Шипка, Янко Сакъзов

На 21.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Коиловци:   Местност Биширица

На 21.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен:   Арда, Бачо Киро, Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Вит, Витоша, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дамян Груев, Димитър Благоев, Димка Пенчева, Ивайло, Иван Вазов, Иван Тотев, Искър, Катя Попова, Коста Златарев, Кракра Пернишки, Люлин, Марица, Н.Й.Вапцаров, Освободител, Осогово, ПИрин, Прилеп, Райко Даскалов, Рила, РодоПИ, София, Тодор Луканов, Христо Кърпачев, Шипка

На 21.09.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Плевен:   Букурещ, Десети Декември, Ем.Васкидович/Аврора/, К.Охридски/Карл Маркс/

На 21.09.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Буря, Димчо Дебелянов, Кала Тепе, Мария Кюри, Стадионка/Б.Мъжкаров/, Цар Самуил/В.Топалски/

Община Пордим  

На 17.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Пордим:   Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, РодоПИ, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна

 

 

Община Червен бряг  

На 17.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 18.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 19.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 20.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 21.09.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Червен Бряг:   510001, Барбарати, Братя Миладинови, Гурко, Ивайло, Лазар Ръжанов, Сава Младенов

На 17.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Червен Бряг:   Маркова Могила

На 17.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Чомаковци:   Г С Раковски

На 18.09.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  ЛеПИца:   080011, 43311, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 18.09.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Чомаковци:   10-та, 11-та, 12-та, 14-та, 15-та, 17-та, 18-та, 19-та, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-Ма, 29-та, 30-та, 35-та, 39-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 44-та, 46-та, 47-Ма, 50-та, 51-ва, 54-та, 55-та, 56-та, 58-Ма, 59-та, 6-та, 62-ра, 63-та, 64-та, 65-та, 66-та, 67-Ма, 68-Ма, 69-та, 70-та, 71-ва, 72-ра, 74-та, 75-та, 77-Ма, 78-Ма, 8-Ма, 80-та, 81-ва, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Васил Априлов, Васил Левски, Г С Раковски, Гео Милев, Георги Бенковски, Двадесет И Втора, Двадесет И Осма, Двадесет И Първа, Двадесета, Дружба, Иван Вазов, Калето, Кирил И Методий, Любен Каравелов, П Волов, П К Яворов, Петдесет И Втора, Плиска, Тридесет И Седма, Тринадесета, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ц.Кръстев, Четиридесет И Трета, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 18.09.2018 г. /08:30 - 15:45 ч.; 08:30 - 08:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Сухаче:   В Левски, В Петлешков, Вешка Данова, Г Бенковски, Г Тошев, Девети Септември, Ив Вазов, Маршал Толбухин, Н Вапцаров, Райко Даскалов, Ст Едрев, Стефан Караджа, Христо Ботев

На 18.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Девенци:   Местност Девенски Камък

На 18.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Койнаре:   Ал.Матросов, Александър Димитров, Антон Иванов, Антон Страшимиров, Бето Петров, Бузлуджа, В.Коларов, В.Левски, Владимир Поптомов, Възраждане, Ген.Шиновски, Димо Хаджидимов, Единадесета, Ивайло, Иван Вазов, Иван Точев, Искър, К.Пешунков, М-Ст Мечина Бара, Милчо Симеонов, Отец Паисий, П Напетов, Петко Петков, Петър Динков Симеонов, Родопа, Сергей Румянцев, Софр Врачански, Спартак, Ст Караджа, Станке Димитров, Хисар, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Черно Море

На 19.09.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 19:00 ч.; 19:00 - 19:15 ч./ -  Бресте:   Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Васил Коларов, Васил Левски, Върбан Йотов, Ген.Вл.Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Двадесет И Шести Юни, Девети Септември, Димитър Кьосовски, Иван Вазов, Иван Диловски, Иван Чифлигарски, Илия Стоянов, Любен Каравелов, Мито Гачев, Н.Й.Вапцаров, Никола Горанов, Отец Паисий Хилендарски, П.Р.Славейков, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чудна

На 19.09.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 19:00 - 19:15 ч./ -  Горник:   Бузлуджа, Вихрен, Втора, Г Бенковски, Дванадесета, Девета, Десета, Дунав, Дядо Вълко, Елена, Иван Вазов, Искър, Осемнадесета, Осма, Партизанска, Пета, Петко Горанов, Петко Хр Петков, ПИрин, Първа, Рила, РодоПИ, Седма, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Ненов, Цвятко Иванов, Четвърта, Шеста, Янка Митова, Янтра

На 19.09.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 19:00 - 19:15 ч./ -  Сухаче:   Ал Стамболийски, Асен Златаров, Баба Мария, Баба Тонка, Безименна, Вешка Данова, Г Тошев, Ген Заимов, Девети Септември, Дядо Вълко, Л Димитрова, Л Каравелов, Маршал Толбухин, Паисий, Партизанска, Петко Д Петков, Петко Напетов, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цвятко Радойнов

 

София област

Община Божурище  

На 17.09.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Божурище:   Александър Стамболийски, Бреза, Генерал Гурко, Георги С.Раковски, Европа, Летец, Люлин, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Първи Май, Христо Ботев

На 17.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Пролеша:   IX-108, Кв.16, Иван Вазов, Ул.Кокиче, УПИ V-29 Кв.11, УПИ Vі-040021 Кв.65 Общ. Божурище, УПИ Vіі-108, Кв.16, УПИхі-102 Кв.15, Цар Калоян  УПИ IV-040022  Кв.71

На 18.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Пожарево, Общ. Божурище:   Космонавт Георги Иванов, УПИ Іі 379/Кв27, УПИ Хіі-369, Кв.29

На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Хераково:   УПИ V-166, Кв.1, УПИ VIII-126, Кв.4, Хан Кубрат

На 18.09.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Храбърско:   IV-278 Кв.42, Нарцис

На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Хераково:   III-028096, Кв.1, IV-028096, Кв.1, V-028096, Кв.1, Vi-028096, Кв.1, VII-028073, Кв.1, Ііі-694,Кв.48,Мбобен, Александър Стамболийски (Мах.Бобен), М. Балин Дол, УПИ I-694, Кв.48, УПИ XII-029062, УПИ XXI-342,Кв.37

На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Хераково:   Махала Белица

Община Ботевград  

На 17.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Боженица:   Махала Барбушовци, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Томовци

На 17.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Ботевград:   Зелин-Д-Р Асен Златаров, Курорт Зелин

На 17.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Врачеш:   Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Оборище, Освобождение (9-Ти Септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Преслав, Синчец, Софрони Врачански, Страншки Рът, Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Цар Освободител( 17 Ятаци)

На 17.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград:   Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци

На 17.09.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Краево

На 17.09.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Ботевград:   Академик Стоян Романски, Боженишки Урвич, България, Витиня, Гурко, До Сграда Ткзс, Кооперативен Пазар, Незнайният Войн, Нов Кооперативен Пазар, Освобождение, Свобода, Севаст Огнян, Седемнайсти Ноември, Тп Бетонов Център, Трети Март, Янтра

На 17.09.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Ботевград:   Академик Стоян Романски, Боженишки Урвич, България, Витиня, До Сграда Ткзс, Кооперативен Пазар, Незнайният Войн, Нов Кооперативен Пазар, Свобода, Севаст Огнян, Седемнайсти Ноември, Трети Март

На 18.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 21.09.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Осеновлаг:   Зимнишки Дол, Махала Зимнишки Дол

На 18.09.2018 г. /12:45 - 13:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Правец:   IV, Кв.9, IV-6393, Vi,Кв.2, Vi-179, Кв.104, VII,Кв. 2,От 514-От.424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В.Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Елаша, Здравец, Иван Пеев Маруша, Кв.9,УПИ VIII, Лесковец, Липа, Маняков Камък, Махала Живковска, Махала Поповска, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Махала Симидарско, Месност Елаша, Местност Дългата Орница, Местност ТоПИлата, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О.Т.211-О.Т.202,№1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ III-862  В. 50, УПИ Х  Кв.57, УПИ Хi-Кв.2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен

На 18.09.2018 г. /12:45 - 13:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Разлив:   Махала Маргинска

На 18.09.2018 г. /12:45 - 14:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Правец

На 20.09.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 08:15 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Ботевград:   003036, 05815.13.34, Ам Хемус Кв.Зелин, В.З. Чеканица, В.З.Зелин, В.З.Зелин,Ул.4-та 1, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Йошовски Трап, Казармен, Кошарата, Курорт Зелин, Местност Пръдлювец, Местност Чеканица, Местност Широко Ливаде, Плюскач, Стефан Стамболов, Стубеля, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Чеканица

На 20.09.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Ботевград:   Цар Освободител

На 21.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Ботевград:   Ам Хемус

На 21.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Етрополе:   Георги Антонов

На 21.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Правец:   Бор, Васил Левски, Владин Рът, Езерото, Езерото УПИ Іі Кв.117, Извън Регулация, До Гр.Правец, Кв.Езерото, Лесковец, Махала Поповска, Махала Пушкарско, Махала Скърнава, Местност Христовото, Серпухов

На 21.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Разлив:   13022 Махала Щапалска, №061016 М.Каменяка, Махала Багелейска, Махала Боновска, Махала Влъчковска, Махала Груевска, Махала Куевска, Махала Маргинска, Махала Милинско, Махала Сираковско, Махала Стопански Двор, Махала Чорбанско, Фелиов Рът

На 21.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Трудовец:   563032 М-Ст Пазарника, Беласица, Бистрица, Васил Левски, Вилна Зона, Георги ПоПИванов, Зелин, Марица, Местност Пейовица, Мургаш, Никола Иванов (Н.Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Райчин Комитина (В.Башев), Ракитин, Стефан Караджа, Стубелска, Тунджа, Тутракан (Бузлуджа), Хаджи Димитър, Цар Борис, Цар Освободител, Черниш, Шипка, Янтра

На 21.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Правец:   Бор, Извън Регулация, До Гр.Правец

На 21.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Разлив:   13022 Махала Щапалска, Махала Багелейска, Махала Влъчковска, Махала Куевска, Махала Маргинска, Махала Сираковско

На 21.09.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Боженица:   319004, ДолаПИщето, Махала Барбушовци, Махала Брусен, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Плоча, Махала Томовци, Махала Урвич, Махала Усойната, Стопански Двор, Х-38, Кв.41

На 21.09.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Ботевград:   До Сграда Ткзс, Стефан Караджа

На 21.09.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград:   ПИ №027070

На 21.09.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Краево:   Махала Маринков Рът, Махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4

На 21.09.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград:   За Провеждане На 72-Часови ИзПИтания, Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци, Махала Ръждавец

На 21.09.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Литаково:   3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г.Димитро, Георги Раковски (Д.Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М.Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап.Тодор Тодоров, Кирил И Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, ПИсана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н.Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-Ти Iх), Шипка, Юри Гагарин

На 21.09.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград:   III-709,Кв.38, Ангел Кънчев, Аспарух, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Гурко, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Кирил И Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Московска, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петко Войвода (Иван Гешков), Петър Берон, Първа, Рударка, С. Новачене, Общ. Ботевград Път№1, Сан Стефано, Свобода, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Трети Март (Георги Димитров, Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта, Шипка

На 21.09.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Радотина:   Местност Дръстила, ПИ №055008

На 21.09.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Рашково:   Махала Белчово, Махала Габровница

На 21.09.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Скравена:   000230, 11-та, 13-та, 15-та, 3-та, 8-Ма, Александър Стамболийски, АлиПИ Първанов, Ангел Кънчев, Атанас Събков, Бебреш, Бенковски, Васил Априлов, Васил Вунчев, Васил Левски, Вилна Зона Лозята, Врачанска, Гео Милев, Георги Апостолов, Георги Канзов, Георги Раковски, Георги Стаменов, Герго Ценов, Грамаде, Здравец, Иван Вазов, Иван Йотов, Изгрев, Кап.Димитров, Койдановец, Кокиче, Комитска, Крушарска (К.Муканска), Лазар Георгиев, Лазар Стоянов, Латинка, Любен Каравелов, Мах.Диловска И Драганчовска, Махала Гледжовица, Махала Паланката, Медвен, Мико Комитски, Муканска, Мургаш, Никола Й. Вапцаров, Ноновска, Околовръсна, Осми Март, Паисий, Петко Студенков, Петър Берон, ПИ №000141, Поп Банчо, Поручик Георгиев, С. Скравена, Общ. Ботевград Път №1, Свещ. Георги Поп Димитров, Свобода, Сграда На Читалището, Синчец, Стара Планина (Ил.Миков), Стефан Караджа, Танчо Гайдарски, Тодор Попов, Ушите, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Крум, Цар Симеон, Цено Кьонтов, Чифлика

Община Горна Малина  

На 18.09.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 13:45 - 15:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 20.09.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Горна Малина:   101, Блокове

На 18.09.2018 г. /14:00 - 15:15 ч./ -  Горна Малина:   11-та*, I-215 Кв.12, IV-164, Кв.6, XIII-462, Кв.40, XVII-886 Кв. 54, Блокове, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесета, Дванадесета, Единадесета, Кв52 УПИ XIII-607.608, Осемнадесета, П-Л Хііі-18, Кв.29, Парцел 9 Кв.25, ПИ 83057, Първа, Родолюбие, Тринадесета, УПИ I-821 Кв.92, УПИ III-Общ Кв.14, УПИ Iх Кв 14, УПИ Vi-827, Кв. 90, УПИ XIII-52 Кв. 3, УПИ Іі-405,Кв.55, УПИ Х -519 Кв.8, УПИ Хvіі-315, Кв.29, УПИ Хі -Общ, Кв.14, УПИі-262 Кв.20, Четринадесета, Шеста, Юг

На 18.09.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 13:45 - 15:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 20.09.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Макоцево:   В.З. Овче Бърдо Имот №219, Местност Крушака, Местност Овчо Бърдо, Овче Бърдо, Овчо Бърдо, ПИ 093013, ПИ 385 Кад.Район 232, ПИ 463 Кад.Р.232 М.Овче Бърдо, УПИ II-49, Кв.3, УПИ ХII -176 Кв. 31

На 18.09.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 13:45 - 15:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 20.09.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Негушево:   068010, VIII-3 Кв.2 СПИрка Негушево, Имот 000718 Км 36+961, Общ.Горна Малина, П-Л XVI-27, Кв.3, УПИ Vі-76, Кв.11, УПИ Xi-185, Кв. 18, УПИ Іі-16, Кв.2, УПИ ХVIII-195, Кв.18, УПИ ХIV-157, Кв.18, УПИ-87

На 18.09.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 13:45 - 15:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 20.09.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Осоица:   М.Мандрите-Катлъка

На 18.09.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 13:45 - 15:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 20.09.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Саранци:   Iх-42,Кв.7, Іх-95,Кв15, Божанчеви Ливади, УПИ І Кв.37

На 18.09.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 13:45 - 15:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./   На 20.09.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Чеканчево:   II-289, Кв.32, Vi-296 Кв.25, П-Л Х-373, Кв.35, П-Л Хvіі, Им.Пл.№317, Кв.24, УПИ Хх-246,Кв.11

Община Долна баня  

На 20.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня:   Александър Стамболийски, Бистришка, Васил Левски, Ведрина, Георги С.Раковски, Деница, Димитър Благоев, Кирил И Методий, Клен, Павел Вежинов, Петко Славейков, Спортна Слава, Тодор Каблешков, Търговска, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ясен

На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Долна Баня:   Деница, Търговска

На 21.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня:   Александър Стамболийски, Ведрина, Маришка, Отец Паисий, Рилско Шосе, Търговска

Община Драгоман  

На 20.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Габер, Общ. Драгоман:   Vіі-99

На 20.09.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Драгоман:   Еделвайс, Железничар, Иглика, Игрище За Минифутбол УПИ І, Космина, Нишава, Петнадесети Кантон, Спортист, Странджа, Шести Септември

Община Елин Пелин  

На 17.09.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   II Кв.143, Андрешко, България, Васил Левски, Дунав, Екзарх Йосиф, Независимост, Неофит Рилски, Плиска, София

На 17.09.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Григорево:   017009, УПИ Xi-319, Кв.32, УПИ Хi-264 Кв. 18

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Крушовица, Общ. Елин Пелин:   УПИ Vi-104, Кв.13, УПИ Vi-4, Кв.1, УПИ Іх-5, Кв.1, УПИ Ххv-91, Кв.9

На 18.09.2018 г. /08:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:00 - 09:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Потоп:   УПИ VIII-146, Кв.20

На 18.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Саранци:   000020 По Квс

На 18.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Осоица:   10, 33-та, III-271 Кв.37, Xi-400 Вилна Зона, Xxv-256, Общ.Горна Малина, П-Л III-276, Кв.37, П-Л Vi-137, Кв.1, Парцел VIII От Кв.53 В.З. Осоица, Парцел Vі-54, Кв.28, УПИ IV-249, Кв.22, УПИ Xi-317, Кв.39, УПИ Х-404 Кв 1, УПИ Хііі-373,Кв.34

На 18.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Ботевград:   Витиня, ПИк, Саранск, Цар Освободител

На 18.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Врачеш:   Бела, Севаст Огнян (Партизанска)

На 18.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Горна Малина

На 18.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Горно Камарци:   .УПИ Vi-61 Кв 11, УПИ Vi-38, Кв.7

На 18.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Долно Камарци:   VIII-9 Кв.7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160,Кв.8, Седма, Тп Център, Трета, Хііі-108 Кв.14, Четвърта

На 18.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Негушево:   УПИ 9 - 020019

На 18.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Столник

На 18.09.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Стъргел:   Имот 024027, Парцел Іі-269, Кв.39, УПИ, УПИ I-390, Кв.47, УПИ V-467, Кв.30, УПИ VII-309, Кв.52, УПИ Vі-275, Кв.39

На 18.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч./ -  Елешница, Общ. Елин Пелин:   046008, 615, 662, Iх-191, Кв.34, Землището На С.Елешница, Местност Равно Расте, Мтп Зора, П-Л IV-263, Кв.19, Парцел Хіі-385, Кв.39, ПИ 101 В I-ва Част, ПИ №913, УПИ I-861 Кв.34а, УПИ XVII - 205, Кв.35, УПИ Х-43, Кв.6, УПИ Хіі-121, Кв.15

На 18.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч./ -  Желява:   24-Ти Май/Георги Димитров/, XVI-2103,Кв.7, Xx-300,Кв.32, Александър Стамболийски, Бене Цендин/Мургаш/, Благой Тодоров/9 Септември/, Васил Левски, Ген.Николай Желявски/1 Май/, Герена/Иван Шонев/, Кирил И Методий, Местност Добри Дол, Местност Лозята, Никола Петков/Карло Шабанск, ПИ -098018, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Мечката, Стоян Мисирски, Тодораки Пешев/Христо Ботев, Тоне Крайчев

На 18.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч./ -  Потоп:   048064,  М.&Quot;Прекръсте&Quot;

На 18.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч./ -  Чурек:   Местност Жерково, П-Л XVI-256, Кв.30, П-Л Хi-275, Кв.4

На 18.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Ботевград:   Витиня

На 18.09.2018 г. /08:45 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Григорево:   УПИ III -283 Кв.20

На 21.09.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Герман:   Хан Аспарух/29-та/

На 21.09.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   Витоша

На 21.09.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Нови Хан:   037044, Александър Стамболийски, Борова Гора, Бреза, В.З Побит Камън М. Търнавска Река ПИ 037018, В.З. Побит Камък,УПИххIV-27 Кв.20, В.З.Побит Камък, Васил Левски, Ватия, Вилна Зона Побит Камък, Върба, Гранит, Детелина, Еледжик, Елин Пелин, Здравец, Иван Вазов, Калоян, Кирил И Методий, Марица, Милин Камък, Никола Зашев, Николина Здравкова, Отец Паисий, ПИ 319005, Пловдивско Шосе, Побит Камък, Райна Княгиня, Рибарица, Самуил, Симеон, Синчец, Стефан Караджа, Търнава, Ул.Борова Гора №8, УПИ Vі-66, Кв 86, УПИ І-135 Кв.20, УПИ Іі-378, УПИ Іх-363 Кв 45, Фетовица, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин

Община Етрополе  

На 18.09.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Етрополе:   ПИон.Лагер Септемврийче

На 18.09.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 14:15 - 14:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Боженица:   Махала Ласковци

На 18.09.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 14:15 - 14:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Видраре:   Махала Градище, Махала Кленака, Махала Ликовци, Махала Мусатете, Махала Пешната Лъка, Махала Раздолата, Махала Свин Дол, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни Връх

На 18.09.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 14:15 - 14:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Калугерово, Общ. Правец:   Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци, Махала Кардашица, Махала Костадиновец, Махала Репавище, Махала Рударец, Махала Свин Дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин, УПИ-Хі-8, Кв.4

На 18.09.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 14:15 - 14:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Лъга

На 18.09.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 14:15 - 14:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Правец:   Градешница, Григор Гошев, ЕПИскоп Генадий, Махала Боянско, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Дръвница, Махала Манастирица, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Местност Елисов Рът, Местност Стилковски Рът, Местност Тошински Рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 Кв. 110

На 18.09.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 14:15 - 14:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Правешка Лакавица:   001626, Голямата Ливада, Махала Церица

На 18.09.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 14:15 - 14:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Своде:   Махала Бакова Могила, Махала Борова Шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман, Махала Лъга, Махала Преход, Махала Требеш, Махала Усоето, Махала Чуклата, Махала Чукльовци

На 18.09.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 14:15 - 14:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Средни Рът:   Мах.Бечовското, Мах.Голяма Глава, Мах.Дунавското, Мах.Койчовци, Мах.Кондурите, Мах.Куваница, Мах.Мончово Търне, Мах.Средни Рът, Махала Краева Бачия, Махала Кръста, Махала Марково Равнище, Махала Скр. Колиби

На 18.09.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Етрополе:   Малки Искър

На 19.09.2018 г. /08:00 - 12:15 ч./ -  Етрополе:   128, 27-Ми Ноември, Руски

На 19.09.2018 г. /08:00 - 12:15 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:   Георги Бенковски

На 19.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Правец:   Градешница, Григор Гошев, ЕПИскоп Генадий, Махала Боянско, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Манастирица, Махала Пушкарско, Местност Стилковски Рът, Местност Тошински Рът, Осма, УПИ 225 Кв. 110

На 19.09.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Етрополе:   До Бившия Дап.

Община Златица  

На 18.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Златица:   Богдан, Васил Друмев, Извън Регулация, Сава Чукалов, Софийско Шосе, Шипка

На 19.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Златица:   Баба Тонка, Батак, Георги Златанов, Гълъбец, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Рад Радев, Райна Княгиня, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, ХараламПИ Самарджиев, Чайка

Община Ихтиман  

На 20.09.2018 г. /10:00 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /10:00 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бальовци:   114 УПИ XIV Кв 10

На 20.09.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:45 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Белица, Общ. Ихтиман:   Махала Барата, Махала Бойчиновци, Махала Горобий, Махала Градеж, Махала Гроздьовци, Махала Средищна, Махала Суевци, Махала Широки Рът, Махала Шуглеовци, УПИ Vіі Кв.8

На 20.09.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:45 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Ботевград:   Хан Крум

На 20.09.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:45 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Бузяковци:   Заевица, Махала Поповци, УПИ III-186 Кв. 17а

На 20.09.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:45 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Бърдо:   УПИ №113 Кв.№25а

На 20.09.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:45 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Вакарел:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Асен Златарев, Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Паунов, Еделвайс, Еледжик, Елин Пелин, Железничарска, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, Извън Регулацията, Искър, Кръста, Латинка, Люлин, Люляк, М.Зубевица Им.№913037, Махала Драгиовци, Освобождение, П-Л Х, Кв.11 М.Бърдо, ПИрин, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Патриарх Евтимий, Средна Гора, Стефан Стамболов, Теменуга, Тинтява, УПИ V-391,Кв.38, Хан Кубрат, Хановете, Харамлиец, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Чешма Ангелина, Шипка

На 20.09.2018 г. /10:00 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /10:00 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Вакарел:   Александър Стамболийски, Асен Златарев, Бальовци, Веслец, Витоша, Дренов Ръд, Дренов Рът, Еделвайс, Еледжик, Елин Пелин, Железничарска, Кирил И Методи, Костадинка Трайкова, М.Дренов Ръд ПИ 298, Махала Дренов Рът, Младост, Никола Вапцаров, Никола Петков, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, ПИрин, Свети Патриарх Евтимий, Хv-260, Кв 58, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цар Симеон, Чинар, Шипка, Янтра

На 20.09.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 21.09.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Вакарел

На 20.09.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:45 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Джамузовци

На 20.09.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:45 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Мечковци:   УПИ VIII-89, Кв.3

На 20.09.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:45 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Пановци:   22

На 20.09.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:45 - 11:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Ръжана:   УПИ Vіі-27, Кв.5

Община Костенец  

На 18.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гуцал:   IV  Вк.3а

За периода 17-18.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 18.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 20.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 21.09.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Акация, Боровец, Заря, Изгрев, Момина Сълза, Оборище, Самуил, Средна Гора, Цариградско Шосе

На 17.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Бор, Васил Левски, Езерище, Иглика, Кръстите, РодоПИ, Роза, Свети Иван Рилски, Топола, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хризантема

На 18.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Втора, Малина, Освобождение, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Първа, Сакарджа, Тунджа, Черни Връх

На 18.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долна Баня:   Александър Стамболийски, Белмекенска, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Васил Левски, Ведрина, Витан Витанов, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Деница, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Дъб, Елин Пелин, Захари Стоянов, Здравец, Ибър, Иван Вазов, Иглика, Илинденско Въстание, Йордан Йовков, Кирил И Методий, Клен, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна Баня, Малина, Малиново Поле, Маришка, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Новодомска, Обиколен Път, Оборище, Опълченска, Отец Паисий, Павел Вежинов, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Петко Славейков, Райко Даскалов, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско Шосе, Роза, Септемврийци, Сергей Румянцев, Синчец, Спортна Слава, Тодор Каблешков, Трепетлика, Търговска, УПИ II Кв.83, Хан Аспарух, Хвойна, Христо Ботев, Христо Смирненски, Явор, Ягода, Ясен

На 18.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долна Василица

На 18.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Боровец

На 18.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Марица:   1-ва, 10-та, 11-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-Ма, 8-Ма, 9-та, Ал.Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев

На 18.09.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Самоков:   3-та

На 18.09.2018 г. /10:00 - 16:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 19.09.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Радуил:   1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 2-ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-Ма, 8-Ма, 9-та, Б.Хаджисотиров, Бреза, В.Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г.Зуйбаров, Г.Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив.Вазов, Изгрев, Каменити Път, М.Дашин, Малина, Марица, Мария КаПИтанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н.Ангелков, Никола Боринаров, Никола КаПИтански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко КаПИтански, Петър КаПИтански, ПИонерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода

На 19.09.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Бор, Вароша, Георги С.Раковски, Здравец, Иван Вазов, Искър, Китка, Константин Костенечки, Любен Каравелов, Марица, ПИпериче, Радост, Република, Рила, Свети Иван Рилски, Свети Св.Кирил И Методий, Христо Ботев

На 19.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Радуил:   1-ва, 10-та, 5-та, Б.Хаджисотиров, Бреза, В.Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г.Зуйбаров, Г.Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Ибър, Ив.Вазов, Изгрев, М.Дашин, Марица, Мир, Н.Ангелков, Никола Боринаров, Никола Стамболийски, Ореше, Отец Паисий, Пейо Яворов, Петър КаПИтански, ПИонерска, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Христо Ботев, Ягода

Община Костинброд  

На 17.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Костинброд

На 17.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Понор

На 17.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Бучин Проход:   Местн.Раниславци

На 17.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Градец, Общ. Костинброд:   11,Кв 152, В.З. Градец, М.Пояке, Местност Пояке, Парцел VIII, Поляке, С. Градец, УПИ Іі-323, Кв. 20, УПИ IX-275  Кв.35, УПИ Vі-225 Кв.30

На 17.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Дреново, Общ. Костинброд:   15, IV-73 Кв.11, Кърна Орница, ПИ № 169

На 17.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  ДРЪМША:   106.910, ГАГО ПИ 87,181, М САМОВИЛСКИ ВРЪХ, П-Л 81.44, М.САМОВИЛСКИ ВРЪХ, МАХАЛА&Quot;ПАРАЛЪЖОВЦИ&Quot;, МЕСТНОСТ САМОВИЛСКИ ВРЪХ, ПАРАЛЪЖОВЦИ, ПАРАЛЪЖОВЦИ  ПИ 015033, САМОВИЛСКИ ВРЪХ ПИ 82,9

На 17.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Костинброд:   Ломско Шосе, УПИ 33,Кв.510,М.П/Ст София Запад

На 17.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Понор:   .УПИ Vi-26 Кв.1, Понор, Стопански Двор

На 17.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Цръклевци

На 19.09.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Голяновци:   Георги С. Раковски, Местн.Ул.Централна, Ул Нарцис УПИ III-92.Кв 21, УПИ Хvі-219, Кв.13

На 19.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Костинброд:   Детелина, Димчо Дебелянов, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Розова Долина, Христо Смирненски

На 19.09.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Голяновци:   401001, XVI-131, М. „Червиляк, М. Червиляк, УПИ 403045, М. Червиляк, УПИ 403047, ПИ 403046,М.Червилак, УПИ Ііі-298, Кв.4

На 19.09.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Дръмша

На 19.09.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Костинброд:   4200,4267,До Кв.20, Антим I, Братя Миладинови, Величко Величков, Генерал Столетов, Ивайло, Константин Величков, Македония, Марица, Маслово, Места, Обединена, Петко Енев, Радецки, Ручей, Тополница, Черноризец Храбър, Шияковци, Юрий Гагарин

На 19.09.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Костинброд:   Златен Век, Кв.57 УПИ 3872, Константин Преславски, Любен Каравелов, Местн. Св.Тройца, Местност Бачийте, Могила, Момина Сълза, Мърфи, Обединена, Струма, УПИ V-4395,Кв.243, УПИ Хiх - Общ, Кв. 50, УПИ Хххі-3890, Кв.50, УПИ- I 736 Кв. 57, Шияковци, Шняковски Стопански Двор

На 20.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Костинброд:   Асен Златаров, Георги С. Раковски, Детелина, Кооперативен Пазар, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, ПИ 3675,Кв.99а, Райна Княгиня, Славянска, УПИ III Кв.100, УПИ XII Кв.103, Филип Тотю, Христо Ботев, Цанко Церковски

На 20.09.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Безден:   М. Могилата УПИ77,24, ПИ №243,Кв.25, УПИ 77.9

На 20.09.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София:   Райска Градина/Аврора/

На 20.09.2018 г. /11:30 - 14:00 ч./ -  Петърч:   Атанас Гълъбов, Блато, Васил Левски, Вит, Витан, Витоша, Дунав, Камчия, Ком, Мир, Мусала, ПИрин, Струма, Тополница, Шипка, Шопска Комуна

Община Пирдоп  

На 17.09.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  ПИрдоп:   Бачо Киро, Васил Левски, Върбите, Генерал Паприков, Георги Бенковски, Георги Гергов, Георги Геров, Димитър Димов, Димитър Ненов, Димитър Савов, Иван Вазов, Иван Джуров, Извън Регулация, Илчо Димов, КаПИтан Петко Войвода, Кв.80, Княз Александър Батенберг, Княз Борис І, Косица, Коста Ганчев, Лука Х.Павлов, Манол Златанов, Митрополит Серафим, Никола Петков, Никола Пушкаров, Опълченска, Паисий Хилендарски, Панагюрско Шосе, Панайот Волов, Паскал, Пека И Карло Чоконяни, Петко Рачов Славейков, Райна Княгиня, Ръжана, Св.Св.Кирил И Методий, Сергей Румянцев, Симеон Сърданов, Славци, Спас Соколов, Средна Гора, Тодор Влайков, Тодор Каблешков, Тодор ПИрдопски, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Чавдар Войвода

На 17.09.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  ПИрдоп:   Извън Регулация, Сергей Румянцев

На 17.09.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Копривщица:   Хаджи Ненчо Палавеев

На 17.09.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  ПИрдоп:   Александър Груев, Александър Стамболийски, Андрей Георгиев, Артьовица, Бобьовица, Бузола, Бяла Чешма, Вежен, Втора, Георги Бенковски, Георги Гергов, Димитър Ночев, Димитър Савов, Димчо Дебелянов, Доктор Марков, Евстати Иванов, Еленска, Емилиян Станев, Захари Стоянов, Златьовица, Иван Вазов, Извън Регулация, Калето, КаПИтан Баторски, Княз Александър Батенберг, Княз Момчил ПИрдопски, Косица, Коста Ганчев, Манджерин, Местност Дадола, Методи Стоянов, Невена Генчева, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Павел Загоров, Панагюрско Шосе, Панайот Волов, Петко Рачов Славейков, Първа, Саво Савов, Св.Св.Кирил И Методий, Сергей Румянцев, Скока, Славци, Спас Соколов, Стефан Стамболов, Стоян Х. Петров, Тиньовец, Тодор Влайков, Тополница, Христо Ботев, Христо Генчев, Христо Смирненски, Христо Тотов, Христо Ясенов, Цар Освободител, Царьов Кладенец, Четвърта

На 17.09.2018 г. /10:45 - 11:45 ч./ -  Златица:   Извън Регулация

На 20.09.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  ПИрдоп:   Борис Темков, Гео Милев, Георги Бенковски, Доктор Марков, Дражил, Иван Вазов, Иван Клявков, Извън Регулация, КаПИтан Димитър Събев, Конска, Мухча, Никола Вапцаров, Панагюрско Шосе, Панайот Волов, Панайот Хитов, Петър Венков, Селска Река, Стефан Стамболов, Тополите, ХараламПИ Златанов, Христо Ботев, Христо Генчев

На 20.09.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  ПИрдоп:   Гео Милев, Георги Бенковски, Доктор Марков, Иван Вазов, Иван Клявков, Извън Регулация, Никола Вапцаров, Панагюрско Шосе, Панайот Хитов, Стефан Стамболов, Тополите, Христо Ботев

Община Правец  

На 17.09.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Осиковица

На 17.09.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Правец:   Махала Дивчов Рът, Махала Драганско

На 19.09.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Правец:   IV, Кв.9, Васил Драгнев, Опълченска, Трети Март, Христо Ботев

Община Самоков  

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Горни Окол:   128,Кв.16, IX-302, Kw.41, XXIII, Кв.2, М. Щъркелово Гнездо, Парцел Vi--43 Кв.5

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Долни Окол:   П-Л 150 Кв. 19, УПИ Vі-162, Кв.20

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Драгушиново

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Злокучене, Общ. Самоков:   М-Ст Лавандула , Общ.Самоков

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Панчарево:   ПИ000733,Яз.Искър,М.Коеджик

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Местност Дългата Поляна, Местност Калковско Манастирче, Местност Лавандула, Местност Мало Равнище, Местност Мечката, Местност Пашо, Местност Ренов Дол, Местност Татарски Брод, Местност Циментово Кладенче, Местност Червената Земя, Местност Щъркелово Гнездо, Местност Язовир Искър

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Широки Дол:   1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-Ма, 28-Ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 5-та, 6-та, 7-Ма, 9-та, Местност Татарски Брод

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Иван Йончев, Искър, Константин Фотинов, Манастирска, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Неофит Рилски, Никола Карастоянов, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина, Софроний Врачански, Цар Борис III

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Васил Левски, Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Здравец, Иван Вазов, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Люляк, Марица, Местност Дългата Поляна, Местност Калковско Манастирче, Местност Лавандула, Местност Мало Равнище, Местност Мечката, Местност Ренов Дол, Местност Татарски Брод, Местност Татарски Брод, Местност Циментово Кладенче, Местност Червената Земя, Местност Щъркелово Гнездо, Местност Язовир Искър, Николай Николаевич, Отец Паисий, Проф. Васил Захариев, Софроний Врачански, Тракия, Ул. Здравец, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Цар Борис III

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Широки Дол:   1-ва, 10-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-Ма, 28-Ма, 29-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, Местност Татарски Брод, Местност Татарски Брод

На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белчински Бани:   П-Л V Кв,21

На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Васил Левски, Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Здравец, Иван Вазов, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Люляк, Марица, Местност Дългата Поляна, Местност Калковско Манастирче, Местност Лавандула, Местност Мало Равнище, Местност Мечката, Местност Ренов Дол, Местност Татарски Брод, Местност Татарски Брод, Местност Циментово Кладенче, Местност Щъркелово Гнездо, Местност Язовир Искър, Николай Николаевич, Отец Паисий, Проф. Васил Захариев, Софроний Врачански, Тракия, Ул. Здравец, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Цар Борис III

На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Широки Дол:   1-ва, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-Ма, 28-Ма, 29-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, Местност Татарски Брод, Местност Татарски Брод

На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ярлово:   17-та, 18-та, 25-та, 27-Ма, 28-Ма, 29-та, 30-та, 32-ра, 42-ра, ПИ 013001 Местност Св.Петка, Стоп.Двор

На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина

На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Говедарци:   Александър Стамболийски, Доспей Махала, Почивни Домове

На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Маджаре:   УПИ Xi Кв.16

На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Васил Левски, Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Здравец, Иван Вазов, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Люляк, Марица, Местност Мало Равнище, Местност Ренов Дол, Местност Татарски Брод, Местност Щъркелово Гнездо, Местност Язовир Искър, Николай Николаевич, Отец Паисий, Проф. Васил Захариев, Софроний Врачански, Тракия, Ул. Здравец, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Цар Борис III

На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Злокучене, Общ. Самоков

На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Широки Дол:   Местност Татарски Брод

На 20.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Местност Мало Равнище, Местност Ренов Дол, Местност Щъркелово Гнездо, Местност Язовир Искър

На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бели Искър:   1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 7-Ма, 8-Ма, 9-та, УПИ IV Кв. 20

На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Курорт Боровец, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина

На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Васил Левски, Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Здравец, Иван Вазов, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Люляк, Марица, Местност Татарски Брод, Николай Николаевич, Отец Паисий, Проф. Васил Захариев, Софроний Врачански, Тракия, Ул. Здравец, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Цар Борис III

На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Шипочане

Община Сливница  

На 17.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Алдомировци:   Алдомировска (Г.Димитров), Главната, Парцел Три,Кв.19, Седма, Четвърта

На 17.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница

На 18.09.2018 г. /12:00 - 14:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:   1300 Години България, Иван Вазов, Иван Германов, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Неделище, Паисий Хилендарски, Тодор Влайков, Цар Симеон Велики

На 18.09.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:   Васил Левски, Доктор Памукчиев, Захари Стоянов, Патриарх Евтимий, УПИ Х-1749,Кв.102, УПИ-Vі-721 Кв.12, Христо Ботев, Цар Калоян

На 18.09.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Алдомировци:   21-ва, 36-та, 41-ва, III-288 Кв.48, IV, 460, Кв.42, VII-275кв 50, Алдомировска (Г.Димитров), Детелина (Д.Благоев), Здравец (Бр.Станиславови), Иван Вазов, УПИ XIV-203, УПИ ХхVIII-188, Кв49

 

Област Видин

Община Белоградчик  

На 21.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Белоградчик:   Алеко Константинов

На 21.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Граничак:   Девета, Десета, Махала Ангини, Махала Джокини, Махала Жикини, Махала Николини, Махала Първуловци, Махала Спасови, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 21.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дъбравка:   Двадесет И Пета, Двадесет И Четвърта, Девета, Деветнадесета, Десета, Осма, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Салаш:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Трета, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Махала Куцаровци, Махала Пешини, Махала Стране, Осма, Парцел №1, Пета, Петнадесета, ПИ 000343, ПИ №037091, Първа, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Шеста, Шестнадесета

Община Брегово  

На 18.09.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Балей:   Александър Стамболийски, Асен Балкански, Боян Чонос, Васил Коларов, Вела Пеева, Георги Бондоков, Георги Димитров, Девети Септември, Дунав, Иван Вазов, Ленин, Московска, Тимок, Трую Христов

На 18.09.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Връв:   Адалберт Антонов, Александър Димитров, Антон Иванов, Асен Балкански, Асен Халачев, Боян Чонос, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Виктор Юго, Витко Иванов, Гаврил Генов, Генерал Владимир Заимов, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Динов, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Дунав, Иван Вазов, Иван Гюнкин, Индже Войвода, Йордан Данов, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Климент Охридски, Комсомолска, Коста Йорданов, Кочо Честименски, Ленин, Лиляна Димитрова, Мико Нинов, Митко Палаузов, Найден Геров, Неофит Рилски, Никола Й Вапцаров, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пеньо Пенев, Станке Димитров, Тодор Каблешков, Тодор Младенов, Толбухин, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 18.09.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Куделин:   Албена, Боян Чонос, Васил Левски, Виктор Юго, Гаврил Генов, Генерал Владимир Заимов, Георги Димитров, Дом Социални Грижи, Карл Маркс, Лиляна Димитрова, Митко Палаузов, Мичурин, Олег Кошевой, Спортист, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

На 18.09.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Ново Село, Общ. Ново Село:   Vi-62,Кв.75, Xi, Александър Стамболийски, Архитект Илия Попов, Асен Златарев, Балкан, Бачо Киро, Борис Бенчев, Васил Левски, Велико Търново, Вихрен, Войвода Тодор Велков, Възраждане, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Бенковски, Георги Марков, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Градинска, Демокрация, Димитър Полянов, Добруджа, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Рилски, Искър, Камчия, Кирил И Методий, Козлодуй, Ком, Кочо Честименски, Лермонтов, Ломоносов, Любен Каравелов, Люлин, Македония, Максим Горки, Марица, Мизия, Никола Петков, Огоста, Околовръстна, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, ПИрин, Плевенска Епопея, Плиска, Преслав, Пристанищна, Пушкин, Радецки, Рибарска, Рила, РодоПИ, Росица, Сава Огнянов, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стражица, Странджа, Страцин, Тимок, Тракия, УПИ  Xi Кв.1, Фантастика, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кабакчиев, Христо Смирненски, Цар Борис I, Цар Иван Асен II, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Крум, Цар Симеон I, Чавдар, Шипка, Яне Сандански, Янтра

Община Видин  

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:15 ч./ -  Видин:   10971.511.68 Зсз, Александър Стамболийски, Безименна, Западна Складова Зона, Зсз, Тодор Велков, Узунова, УПИ V 5105 Кв 583, Широка

На 17.09.2018 г. /10:45 - 11:45 ч./ -  Видин:   Яворов 33(Бл.Смк),Ет Тотал,Ет Пърсиано,Видапътстрой

На 17.09.2018 г. /12:45 - 13:45 ч./ -  Видин:   Безименна, Гео Милев, Никола Петров

На 17.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Видин:   Безименна, Екзарх Йосиф I, Марица, Панония, Строител, Теодосий Търновски, Тунджа

На 17.09.2018 г. /14:15 - 15:15 ч./ -  Видин:   Акад.Стефан Младенов, Безименна, Петко Каравелов

На 17.09.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Видин:   Безименна, Гео Милев, Панония

На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Видин:   Кв.Нов Път Ул.Байкал,Ул.Детелина,Ул.Пролет

На 19.09.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Долни Бошняк:   Втора, Девета, Осма, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Шеста

На 19.09.2018 г. /12:30 - 14:00 ч./ -  Дунавци, Общ. Видин:   Георги Димитров, Девети Септември, Тома Костов, Търнянска, Хан Аспарух

На 20.09.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ -  Войница:   |||-79 Кв.15, Втора, Девети Септември, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста, Яташка

Община Димово  

На 18.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Добри Дол, Общ. Лом

На 18.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Септемврийци, Общ. Димово:   Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 18.09.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Воднянци, Общ. Димово:   Втора, Десета, Осма, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста

На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Септемврийци, Общ. Вълчедръм:   Александър Стамболийски

На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ярловица:   Втора, Девета, Десета, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Арчар:   Арчарица, Добрич, Дузлука, Кирил И Методий, Кокиче, Отец Паисий, Панайот Волов, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, Христо Смирненски, Цар Шишман, Черковна

На 19.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дълго Поле, Общ. Димово:   №I-164 Кв.19, Осма, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 19.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Костичовци:   Васил Коларов, Георги Костадинов, Двете Партизанки, Живко Пуев, Илия Филипов, Кузман Георгиев, Никола Еленков, Партизани, Ремсисти, Ск Спартак, Сталинградска Битка, Стоян Георгиев, Христо Смирненски

На 19.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Скомля:   Втора, Девета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

Община Ново село  

На 18.09.2018 г. /13:30 - 14:30 ч./ -  Ново Село, Общ. Ново Село:   Александър Стамболийски, Архитект Илия Попов, Асен Златарев, Балкан, Възраждане, Демокрация, Захари Стоянов, Камчия, Кочо Честименски, Лермонтов, Ломоносов, Никола Петков, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, ПИрин, Пристанищна, Пушкин, Средец, Странджа, Фантастика, Хаджи Димитър, Христо Кабакчиев, Цар Борис I, Цар Калоян, Цар Симеон I, Чавдар, Шипка

На 18.09.2018 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Ново Село, Общ. Ново Село:   Архитект Илия Попов, Велико Търново, Добруджа, Иван Вазов, Искър, Кирил И Методий, Люлин, Марица, Плиска, Преслав, РодоПИ, Сава Огнянов, Средна Гора, Стара Планина, Стражица, Тракия, Христо Ботев, Чавдар, Шипка, Янтра

Община Чупрене  

На 17.09.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Боровица, Общ. Белоградчик:   Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Първа, Седемнадесета, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, УПИ 17 Кв 47, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 17.09.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Търговище, Общ. Чупрене:   129005, Безименна, Втора, Девета, Десета, До УПИ 24, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 17.09.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Яньовец:   Махала Фалковец

 

 

Област Враца

Община Бяла Слатина  

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бяла Слатина:   Агиното Бранище

Община Враца  

На 20.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Бели Извор:   9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Ален Мак, Безименна, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Витиня, Вратица, Гаврил Генов, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Димитров, Драва, Дунав, Еверест, Здравец, Иван Вазов, Извор, Извън Регулация, Кокиче, Лазар Белорешки, Леденика, Мир, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Оборище, Път Е 79, Речка, Роза, Христо Ботев, Цар Калоян, Юрий Гагарин

На 20.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Власатица:   Ален Мак, Байкал, Батак, Васил Левски, Волга, Гаврил Генов, Ген. Столетов, Георги Димитров, Драва, Дунав, Здравец, Искър, Кирил И Методий, Ленин, Люлин, Река Амур, Река Лева, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка

На 20.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Враца:   28-Ми Октомври, Ален Мак, Безименна, Бистрец, Бистрица-Б, Ботева Поляна, Ботуня, Вишня, Гаврил Бистричанин, Герена, Джуджан, Дъб, Извор, Илинден, Индустриална, Камарата /Кв. Кулата/, Касината, Кокиче, Кокиче-К, Кулата, Купена, Лиляшка Могила, Лозарска, Лопушанска Дружина, Манастирска, Мир, Мътница, Орешака, Полков /Кв.Кулата/, Пълковица, Първа Улица, Ритлите, Роза, Сениче, Славов Дол, Стоян Орловски, Стоян Ц. Даскалов, Суходолска, Хранително-Вкусова Зона

На 20.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Нефела:   Акад. Иван Ценов, Безименна, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Кольо Фичето, Люлин, Милко Ангелов, Мир, Околовръстен Път, Пролет, Речка, Студен Извор, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян

Община Криводол  

На 19.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ -  Ботуня:   9-Ти Септември, Арда, Божур, Бузлуджа, Витоша, Волга, Георги Димитров, Драва, Дружба, Кокиче, Крайбрежна, Мургаш, Опълченска, Плиска, Спортна, Хан Аспарух, Шипка, Янтра

На 19.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ -  Главаци:   23-Ти Септември, Ален Мак, Байкал, Батак, Бачо Киро, Безименна, Божур, Ботуня, Вит, Волга, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иглика, Йордан Стоянов, Кокиче, Лена, Ленин, Люлин, Малчика, Марица, Мирон Георгиев, Мургаш, Роза, Сердика, Славчо Конов, Стопански Двор, Стоян Якимов, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон I-Ви

На 19.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ -  Големо Бабино:   Александър Стамболийски, Борис Станчев, Ботуня, Волга, Георги Димитров, Д-Р Антон К.Тодоров, Здравец, Плиска, Поп Петър Тунчов, Речка, Рила, Роза, Руен, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Христо Ботев, Чапаев, Шипка

На 19.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ -  Краводер:   23-Ти Септември, 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Ален Мак, Байкал, Безименна, Божур, Ботуня, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Витоша, Вихрен, Волга, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Дружба, Еделвайс, Елин Пелин, Замфир Попов, Здравец, Ивайло, Иглика, Кирил И Методий, Кокиче, Комсомолска, Малчика, Мир, Никола Марков-Колката, Николай Хайтов, Октомври, Път Е 79, Роза, Росица, Русалка, Тинтява, Цар Калоян, Шипка

На 19.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ -  Криводол:   Местност Мътница, Христо Смирненски

На 19.09.2018 г. /09:20 - 09:50 ч.; 14:20 - 14:50 ч./ -  Пудрия:   23-Ти Септември, Ален Мак, Арда, Байкал, Батак, Бистрица, Божур, Ботуня, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Витоша, Вихрен, Георги Димитров, Дружба, Еделвайс, Здравец, Калиакра, Кокиче, Ком, Куманица, Лале, Леденика, Люляците, Марица, Мир, Митко Палаузов, ПИрин, Радецки, РодоПИ, Роза, Росица, Сердика, Спортна, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стопански Двор, Цар Калоян, Шипка

Община Мездра  

На 18.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Боденец:   Антим I-Ви, Арда, Бачо Киро, Безименна, Божур, Вит, Георги Димитров, Дружба, Огоста, Роза, Христо Ботев

На 18.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Върбешница:   1-Ви Май, Александър Стамболийски, Ботуня, Васил Левски, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Динко Петров, Дунав, Еделвайс, Иван Вазов, Искър, Люлин, Марица, Местност Белчов Дол, Местност Езерото, Минзухар, Огоста, Осъм, ПИрин, Райко Даскалов, Речка, Рила, РодоПИ, Скът, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Юрий Гагарин, Янтра

На 18.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Крапец, Общ. Мездра:   Ален Мак, Веслец, Волга, Враца, Вълчо Проданов, Драва, Здравец, Извор, Искър, Камен Павлов, Ком, Леденика, Лом, Местност Крапешко Езеро, Минзухар, Мир, Околчица, Преслав, Рила, Роза, Стара Планина, Струма, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин

На 18.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Мездра:   Жп Район

На 18.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Руска Бела:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Балкански Вихър, Благой Иванов, Ботуня, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Динко Петров, Иван Винаров, Кирил И Методий, Кръстьо Ташев, Маршал Толбухин, Местност Садината, Митко Палаузов, Мътница, Оборище, Околчица, Олег Кошевой, Опълченска, Райко Даскалов, Суходолска, Тодор Каблешков, Тотка Илиева, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цена Ташева, Ятак

Община Мизия  

На 19.09.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бутан:   1-Ви Май, 23-Ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бачо Киро, Безименна, Благой Иванов, Васил Априлов, Вела Пеева, Вела ПИскова, Вихрен, Ген. Гурко, Ген. Копчев, Ген. Николаев, Ген. Петър Панчевски, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Гроздан Пешов, Даниел Баи, Димитър Благоев, Димитър Борисов, Драгоман, Здравец, Иван Вазов, Иван Кордов, Извор, Извън Регулацията, Йорданка Чанкова, Камчия, Кирил И Методий, Ленин, Лозенград, Ломска Комуна, Места, Местност Крива Бара, Местност Лъката, Милин Камък, Мир, Младен Първанов, Надежда, Никола Петранин, Огоста, Околоселска, Панагюрище, Петър Костов, ПИрин, Плиска, Преслав, Проф.Методи Балевски, Радецки, Радойково, Речка, Рила, София, Софроний Врачански, Стефан Ликов, Стоянка Копчева, Цар Калоян, Цар Самуил, Черна, Шипка

На 19.09.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Крива Бара, Общ. Козлодуй:   23-Ти Септември, 9-Ти Септември, Васил Левски, Владимир Цветков, Гаврил Генов, Ген. Владимир Заимов, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дафинка Чергарска, Дерето, Дунав, Кубадин, Лиляна Димитрова, Мир, Огоста, Петър Костов, Радецки, Рила, Христо Ботев

На 19.09.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Манастирище, Общ. Хайредин:   9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Василев Костов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Цв. Пълов, Горан Червеняшки, Дафинка Чергарска, Дунав, Захари Т. Ценов, Ивайло, Иван Михайлов, Индира Ганди, Калето, Лазар Драйчев, Лиляна Димитрова, Маршал Толбухин, Местност Макавееца, Огоста, Опълченска, Петър Ненков, Пчелина, Станке Димитров, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хан Крум, Христо Хинов, Цар Самуил, Чавдар, Червена Армия

На 19.09.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Мизия

На 19.09.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Михайлово, Общ. Хайредин:   Александър Стамболийски, Босилеградска, Георги Димитров, Драва, Йордан Лютибродски, Комсомолска, Лазар Драйчев, Ленин, Местност Влашко - Селска Падина, Михаил Кънчев, Никола Вапцаров, Октомври, Панайот Хитов, Рила, Страхил Войвода

На 19.09.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Оряхово:   Христо Смирненски

На 19.09.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Софрониево

На 19.09.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Хайредин:   Ален Мак, Ангел Боков, Баба Тонка, Бачо Киро, Борис Гавазки, Васил Воденичарски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гръмнатото, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Драгоман, Дунав, Елин Пелин, Здравец, Иван Козарев, Иван Нивянин, Иглика, Клементина, Крум Аврамов, Кръстьо Боков, Лазар Драйчев, Латинка, Лиляна Димитрова, Лъката, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Местност Влашко - Селска Падина, Местност Ливадето, Митко Палаузов, Младен Машов, Мусала, Огоста, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, ПИрин, Плиска, Площад На Героите, Поройна, Рила, Росица, Савчо Дишов, Тетевенска, Тодор Бушев, Търговска, Търнето, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Цветан Томов, Юрий Гагарин, Янкова Падина, Яташка

На 19.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Хайредин:   Ален Мак, Ангел Боков, Борис Гавазки, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Иглика, Кръстьо Боков, Лазар Драйчев, Македония, Митко Палаузов, Младен Машов, Мусала, Огоста, Партизанска, ПИрин, Площад На Героите, Поройна, Рила, Савчо Дишов, Тетевенска, Търнето, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Калоян

Община Оряхово  

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Оряхово:   Васил Априлов, Кап. Георги Мамарчев, Сергей Румянцев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Юрий Венелин, Юрий Гагарин

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Вижте къде ще спира водата в София 0| 2554 |11.09.2018 . Проф. Хр. Брънзов: НИМХ спира да работи в идния вторник 4| 3035 |11.09.2018 . Вижте откъде идват и образованието на номинираните за трите министерски поста 18| 7697 |10.09.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 2651 |09.09.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах