Реклама / Ads
16| 4858 |27.10.2015 НОВИНИ

Волен няма да се раздели с имунитета си доброволно

.
Волен Сидеров
Имунитета няма да си го дам сам! Това каза " Волен Сидеров пред Нова телевизия. лидерът на "Атака" допълни, че все още има съмнения, че не Камен Попов го е ударил. Според него е бил полицай или човек от полицейските среди.
 
Сидеров отрече да познава лично Камен Попов. Лидерът на "Атака" предупреди да не бъде прекрачвано личното му пространство в публикациите.

Припомняме, че в изборната нощ Волен Сидеров за пореден път направи сцени в центъра на София. Той влезе със близки хора в НАТФИЗ, за да търси човек, за когото твърдеше, че го е ударил. Набеди и друг човек, че му е посегнал, но той категорично отрече.

След като ректорът на академията проф. Любомир Халачев не можа да изгони натрапниците във ВУЗ-а, бе извикана полиция и Сидеров бе изведен принудително.

Стигна се до сблъсък, при който цивилен човек замахна към Сидеров, а полицията все още изяснява обстоятелствата около случилото се. След това Сидеров бе откаран в Първо районно да даде показания и изведен оттам с линейка през нощта. Главният прокурор Сотир Цацаров поиска от парламента разрешение за задържането му.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 188 |10.12.2025 Здравни специалисти протестираха заради ниски заплати и липса на кадри . 0| 371 |10.12.2025 Какво може да направи България за блокираните тирове на „Кулата“? . 0| 363 |10.12.2025 Франция дари 40 пожарни робота на Украйна, които спасиха Нотр Дам . 0| 636 |10.12.2025 Shell скъсва с „Роснефт“: Нов етап за Каспийския нефтен коридор

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads