Реклама / Ads
12| 4731 |18.01.2016 НОВИНИ

ВСС отказа да се занимава с есемеса на Борисов

.
Ясен Тодоров
ВСС няма да се занимава с есемеса на премиера Бойко Борисов до съдия №1 Лозан Панов. Това стана ясно от думите на шефа на етичната комисия към ВСС Ясен Тодоров.
 
Според него всички присъствали на сбирката членове са декларирали, че не са изпращали подобен есемес на Борисов. "Няма да се занимавам повече с подобни спекулации и да участвам в интригата, която разиграват определени кръгове. Работите са много по-дълбоки и целта е много по-различна. Определени кръгове клатят държавата и тази календарна година ще стане ясно кои са", заяви Тодоров. Подобно беше и становището на шефа на ВАС Георги Колев.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 151 |16.12.2025 Необичайна молитва и строги поверия на 16 декември . 0| 197 |16.12.2025 Спокойно зимно време: Слънце и слаби ветрове . 1| 347 |16.12.2025 Конституционна процедура с предизвестен край: Нов кръг консултации при Радев . 3| 2204 |15.12.2025 Китай намали изоставането си от САЩ в AI надпреварата до 3 месеца

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads