Химнът на Реал е обновен след спечелване за десети път на шампионската лига.


.

Хала /Напред/ Мадрид и нищо повече


Историята, която сте започнали
историята, която ще направиш!
Защото никой не може да устои
желанието ви да спечелите!
Звездите вече излизат!
Моят стар Чамартин... (1)
От далеч и от близо
вие ни събирате всички тук!
Нося фланелката ти
точно до сърцето ми!
Дните, в които играете
са всичко, което съм!
"Стрелата" тече! (2)
Моят Мадрид атакува!

боря се! аз съм красавица!15
Викът, който научих:
Мадрид! Мадрид! Мадрид!
Хала Мадрид! (3)
И нищо повече! И нищо повече!
Хала Мадрид!

Ето го и химнът на на Ливърпул:


.
Никога няма да вървиш сам


Когато вървиш през буря,
Дръж главата си високо вдигната,
И не се страхувай от мрака.
В края на бурята,
Има златно небе,
И сладка сребърна песен на чучулига.

Върви през вятъра, Върви през дъжда,
Дори мечтите ти да бъдат подхвърлени и издухани…

Върви, върви, с надежда в твоето сърце,
И никога няма да вървиш сам…
Никога няма да вървиш сам.

Върви, върви, с надежда в твоето сърце,
И никога няма да вървиш сам…
Никога няма да вървиш сам.