Служителите излъгали шофьора на автомобила, че в направената му проба е установено наличието на алкохол и наркотични вещества. След подаден сигнал от него Дирекция „Вътрешна сигурност” на МВР, съвместно със СДВР и СГП, провеждат съвместна операция и установяват полицейските служители.

На четиримата е повдигнато обвинение и са задържани за 72 часа. Срещу служителите на реда е започнала и дисциплинарна проверка.

Работата по случая продължава.