Пожарът е избухнал след десет часа снощи и въпреки усилията на огнеборците и на съседи от колата не е останало почти нищо. Тя е била паркирана пред дома на жената.
Запалиха колата на кандидат-кмет в село Ерден

Случаят се разследва. Тепърва ще се установява дали палежът има нещо общо с изборите.

Кандидатът за кмет заяви, че нищо няма да я сплаши и продължава да се бори за кметското място.

Припомняме, че преди два дни изгоряха два автомобила на кандидат за кмет от монтанското село Ерден.

Палежи на автомобили имаше и в два столични квартала в София.