Ако те са способни на това, значи сме готови.
Ако има възможност да говорим, тогава ще говорим, но не на базата на руския ултиматум.
Това е въпрос на отношение към нас“, добави той.
В същото време Зеленски отбеляза, че „колкото по-скоро започне диалогът, толкова по-малко хора ще загинат“, но той не изключи и друг вариант: