Тези преговори за кабинет започнаха още в 45-ото Народно събрание, минаха и пред следващото, така че сега няма такива трусове.  Има и един умен играч, какъвто е "Продължаваме промяната", защото партиите се джафкаха 30 години по тоя начин, което е глупаво. Този парламент има нужда от нещо свежо и нещо работещо, така че аз съм окей с това нещо отвън,  каза още адв. Хаджигенов по Нова телевизия.