На 15 юни столичната полиция разпространи записи, на които се вижда млад мъж с тъмно яке да бяга от парка. Той е заснет от две камери - едната на товарния изход на метрото до бул. "Драган Цанков", а втората - на близката автокъща. На втория запис се вижда как младежът хуква да бяга към старата телевизионна кула и следите му се губят.
Бягството му съвпада до минути с убйството на Георги, което става на метри от това място. Въпреки публикуваните от всички медии кадри полицията не знае кой е човекът на тях. Предполага се, че е над 18 години и вероятно е ученик. Обажданията на граждани не са помогнали особено за неговата идентификация.