Реклама / Ads
Frognews
0| 5661 |09.05.2014

ЧЕЗ спира тока заради подобряване на услугите, вижте къде

.
ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на eлектрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването, както следва:

София-град

За периода 12.05.-13.05.2014 г. /09.16-15.15 ч/ - гр. София - в.з. Зимнико

За периода 12.05.-15.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - АБЦ Ломско шосе, БИБИРУДИГАЗ, Астарта 21, Депо за битови отпадъци -Околовръстен път, Ерато холдинг, Никати ООД

За периода 12.05.-15.05.2014 г. /08.00-19.00 ч/ - гр. София - МТП Хемети- чужда собственост -по искане за обезопасяване на ЕСО

 

На 12.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Младост 1 бл. 65, вх. 3

На 12.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - кв. Горубляне, ул. Борис Рангелов

На 12.05.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - кв.Симеоново, ул.Каменица 13

На 12.05.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - кв.Княжево, ул. 600-на, ул. 601-ва, ул. 689-та, ул. 695-та, ул. 717-та, ул. 721-ва, ул. 722-ра, ул. 724-та, ул. 776-та, ул. 777-ма, ул. Акад.Михаил Арнаудов, ул. Витошки извори, ул. Явор, ул. Искра, ул. Смрика

На 12.05.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - жк Бъкстон, ул. Симеон Радев 51 вх.А

На 12.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Нишава 114 бл. 124 вх.А

На 12.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Сердика бл. 4 вх. А

На 12.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 9 бл. 902 вх. А, вх. Б

На 12.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 1 ул. Фортов път 15

На 12.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 7 бл. 705 вх. А, вх. Б, вх. В

На 12.05.2014 г. /09.00-14.00 ч/ - гр. София - 185-та кв. Малинова долина/Младост 22а, 6, 186-та кв. Малинова долина/Младост 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15а, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46а, 48, 48а, 5, 50, 52, 7, 7а, 8, 8а, 9, бл. 186-та кв. Малинова долина/Младост, 187-ма кв. Малинова долина/Младост 17, 3, 188-ма кв. Малинова долина/Младост 1, 2, 4, 6, 189-та кв. Малинова долина/Младост 3, 4, 4а, 6, 196/в.з. Малинова долина/ 11, 7-ма кв. Малинова долина/студентс 8, Упи VІІ-1276 Кв.12 бл. в.з. Американски колеж, Черковна 7, бл. 75а

На 12.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Дружба бл. 50, бл. 63, До, Дружба 1 бл. 49, 50, бл. 65, 67, Кръстю Пастухов бл. 50, упи 1410, кв.45, Пред

На 12.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Илинден бл. 114, Илинден бл.114А

На 12.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Бухово Никола Бонев бл.12А вх.А, Б, Никола Бонев бл. 10 вх.В

На 12.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Цар Иван Асен II 2 вх.2, 2 вх.3, 2 вх.4, 4, 6

На 12.05.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - Овча Купел 2 2, бл. 26, 27, 28

На 12.05.2014 г. /09.15-12.00 ч/ - гр. София - 1-ва бл. в.з. Бояна КВ 13 УПИ ХХХV, в.з. Бояна УПИХХХІІ-885 КВ13, 732-ра 12, 13, 16, 18, 19, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, бл. КВ. 18Б, 775-та 10, 18, 20, 6, 8, 9-та бл. КВ.13 УПИ ХХІІІ, Бояна 1, 731, бл. И 733, ПР Гр. Парк Св. Арх. Михаил, Св. Арх. Михаил, Гробарска 2, Емануил Попдимитров 8, Калоянова крепост 1, 10, 11, 11А, 11В, 11Д, 13, 15, 16, 17, 19, 19А, 1А, 2, 2 Б, 20, 21, 22, 23, 24, 24Б, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 3, 30, 33, 36, 4, 40, 42, 44, 48, 5, 50, 52, 6, 6А, 6Б, 8, 9, Краище  2, 3, 4, Кумата 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 57, 58, 58А, 59, 60, 61, 61А, 62, 63, 63А, 65, 66А, 66Д, 67, 67А, 69, 71, 73, 75, бл. КВ.БОЯНА, УЛ. 730, Лескова гора 24, 6, Подграмада 15А, 20, 24, 26, 28, 30, 30А, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 38А, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 45В, 47, 49, 51, 53, 55, КВ.18Б, с/у32, бл. И УЛ.732, КВ.18А, УПИ XXIV КВ.18А, УПИ ХІІІ-830/831 КВ.18Б, Проф. Илия Йосифов 1, Радецки кв. Бояна 1, 11, 12, 13, 16, 18, 2, 20, 22, 2Б, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 9А, бл. 1, 2, Последна, Розариум 1, 10, 12, 12А, 14, 14А, 1А, 1Б, 2, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9

На 12.05.2014 г. /09.15-16.30 ч/ - гр. София - кв. Иван Вазов, ул. Бурел 66-68, 72-76, бул. Витоша 129, ул. Забърде 1, бул. Витоша 115 - 117 - клон на Пощенска банка и клон на ПФ Доверие, бул. Витоша 119, ул. Янко Забунов 3, 3А, ул. Петко Каравелов 36л, ул. Бурел 43, 45, 49-51, 53

На 12.05.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Фондови жилища бл. 6А, вх. А, Б, В, Г, бл. 217 вх. А, В, Г

На 12.05.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. София - Надежда 1, 1, бл. 173, Вх. А, Б

На 12.05.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. София - Фондови жилища бл. 218А, Вх. А, Б, В, Г, Д, бл.218 вх. А, В

На 12.05.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр. София - Асенова крепост 25, Атанас Узунов 1а, Георги Минчев 10, Иларион Драгостинов 36, 36а, 36б, 38а, Кадемлия Йот 12а, 26а, 28, 30, 29, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 49, 51, Марагидик 53, 68, бл. ъгъл с Велчо Атанасов, Околчица бл. 2, 3, Острец 18, 20, 22, 29, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, бл. 24, Рибарица 16

На 12.05.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. София - Казичене Аличо 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 51, 55, 57, Витоша 6, 8, Гарата бл. Павилион, Георги Бенковски 68, бл. Къща, Кирил и Методи 1, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Кокиче 1, 3, Околовръстна 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 7, 70, 72, 74, 76, 78, Цар Симеон 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9

На 12.05.2014 г. /10.00-16.00 ч/ - гр. София - Антим I 100, 102, 90, 92, 94, 96, 98, Сливница 144

На 12.05.2014 г. /10.20-16.19 ч/ - гр. София - Св. св. Кирил и Методий 102, 108, 114, 122, 124, 124Б, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 98, Христо Ботев 104

На 12.05.2014 г. /12.30-16.30 ч/ - гр. София - Акад. Петър Динеков

На 12.05.2014 г. /13.00-16.30 ч/ - гр. София - Акад. Петър Динеков 5    12.05.2014        1300 - 1630

На 12.05.2014 г. /14.00-18.00 ч/ - гр. София - бул. Цариградско шосе 357 - Хотелски комплекс Монтесито

 

На 13.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - кв. Горубляне, ул. Боте Бърборков

На 13.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Младост 1 бл. 65, вх. 4

На 13.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Димитър Стефанов 11А, вх. А и вх. Б

На 13.05.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - кв. Княжево, ул.Княжевска 41 вх. В

На 13.05.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - кв. Княжево, ул. Средорек 14 бл. 5 вх. Б, ул.Средорек 16 бл. 4 вх. А

На 13.05.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - кв. Княжево, ул. Войводина могила, ул. Люти дол, ул. Горска теменуга, ул. Витошки бор, ул. Коприва, ул. Синята скала, ул. Жеравна

На 13.05.2014 г. /08.00-17.00 ч/ - гр. София - Бяло Море 1, 4, Георги С. Раковски 46, 52, 54, 56, 56б, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, бл. Б, Г. С. Раковски 68, 78, 60, бл. Хр. стоки, Княз Дондуков Корсаков 97, Княз Александър Дондуков 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 117, 121, 125, 51, 91-93, 91-93б, 95а, 95б, 97, Малкара 4, Петра 6-8, Стара планина 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, Чаталджа 42, 44, 48, 52, 53, 58, 60, 62, 64

На 13.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Нишава 114 бл. 124 вх. Б

На 13.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 7 бл. 705 вх. Г, бл. 707 вх. А, вх. Б

На 13.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 9 бл. 901 вх. А, бл. 902 вх. В, вх. Г, вх. Д, бл. 903 вх. А, вх. Б, вх. В

На 13.05.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - с. Лозен - Бор 4а, Дъб 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 4, 41, 5, 6, 7, 8, 9, Зорница 11, Каси дол 1, 11, 15, 3, Кория 13, 15, 1а, 3, 5, 6, Мусала 5, Радилица 4, Ясен 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 5, 6, 7, 8, 9

На 13.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Илинден бл.51, 52, 32, 31

На 13.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Бухово - Никола Бонев бл.8А вх.А, Б, В, Никола Бонев бл. 10 вх.Б

На 13.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Цар Иван Асен II 8, 12 вх.А, 12 вх.Б, 14, 16

На 13.05.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - Василашко Езеро 94, бл. 1, 2, Ралевица 94, 94-96, 96, бл. 1, 2

На 13.05.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Удово 2, 4, 6, 8, 10, 10А, 10Б, 10В, ул. Доспат 37, 56, ул. Тунджа 49, ул. Шандор Петьофи 50, 52, 61, 63, 65, 67, ул. Цар Асен 100, 102, 112, 114, 116, 118, 120, 122, ул. Доспат 35, 50, 52, 54, ул. Шандор Петьофи 48, ул. Цар Асен 89, 93, 95, 99, 101, 103, 80А, 80Б, 96А, 96Б, 98, ул. Свиленица 5

На 13.05.2014 г. /09.01-16.01 ч/ - гр. София - Иларион Макариополски 1, 11, 15, 17, 2, 3, 3А, 4, 5, 7, 8, 9, Цар Симеон 106, 118, 120, 122, 126, 128, 130, 132, 85, 89, 91, 99, 116

На 13.05.2014 г. /09.15-11.00 ч/ - гр. София - 101-ва 1, 11, 12, 13, 14, 1А, 20, 21, 23, 26, 27, 3, 5, 6, 101-ва/Драгалевци/ 20, 7, 9, 102-ра 13, 4, 7А, 103/Драгалевци/ 1, 3, 104-та/в.з. Киноцентър/ 11, 13, 14, 17, 20, 21, 23, 27, 3, 6, 105-та/Драгалевци/ 12, 14, 16, 20, 107-ма/Драгалевци/ 6, 10-та/Драгалевци/ 1, 2, 4, 5, бл. Над дерето, 111-та/Драгалевци/ 5, 13-та/Драгалевци/ 13, 4, 205-та /Драгалевци/ 5, 4-та/Драгалевци/ 12, 2, 25, 26, 4, 44, 5/Киноцентър//Драгалевци/ 12, 14, 4, 5, 6, 7, 9, бл. УЛ.5А, 5-та /кв. Симеоново/ 7, бл. кв. Драгалевци, 6-та/Драгалевци/ 1, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 26, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 7-ма/Драгалевци/ 1, 12, 3, 8-ма /Драгалевци/ 10, 12, 4, 6, бл. /ул.6, 9/Драгалевци/ 7, 9-та 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, Екатерина Божилова 40, Нарцис 30, 32, 34, 38, 42, 44А, 48А, 48Б

На 13.05.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - Разсадника, бл.24

На 13.05.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - кв. Надежда бл. 172, Вх. Б, В.

На 13.05.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - Фондови жилища бл. 206, вх. А, Б, В, Г, Д, Е, бл. 207 Вх. А, Б, В, Г, Д, Е, бл. 205 вх. А, Б, В, Г, Д, Е, бл. 214 вх. А, Б, В, Г, Д, Е, бл. 216 вх. А, Б, В, Г, Д, Е

На 13.05.2014 г. /09.30-16.30 ч/ - гр. София - бул.Пейо К. Яворов 22

На 13.05.2014 г. /09.31-16.04 ч/ - гр. София - Атанас Узунов 30, 32, 34, 33, 44, Братя Жекови 1, 2, 2а, 3, 5, Велчо Атанасов 33, 35, Георги Обретенов 1, 10-12, 14, 16, 17, 18, 1а, 2, 3, 6а, 8, 8а, 15, 1а, 5, Иларион Драгостинов 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37а, 38, 39, 41, 41а, 43, 44, 47, Каймакчалан 12, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 36а, 38, 40, 42а, 44, 44а, 45, 46, 47, 47а, 49, 49а, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 65а, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 63, 46, 49, 85, бл. Ат.1, ат.3, гараж 1, гараж 2, гараж 3, гараж 4, гараж 5, гараж 6, гараж 7, гараж 8, маг. 2, Калиманци 61, 65, Попова шапка/Станка и Любен 37, Стоил Войвода 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 1а, 2, 20, 21, 23, 4, 7, 9, 27, бл. 225

На 13.05.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. София - Инж. Георги Белов 20, бл. Паркинг, Младост 3 бл. 353, 383, 384, пред бл. 350, упи V-2121 Кв 21а/с/у

На 13.05.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. София - Инж. Георги Белов 20, бл. Паркинг, Младост 3 бл. 353, 383, 384, пред бл. 350, упи V-2121 Кв 21а/с/у

На 13.05.2014 г. /10.15-14.15 ч/ - гр. София - ул. Гривица

На 13.05.2014 г. /10.15-16.15 ч/ - гр. София - Братя Миладинови 29, 31, 33, 35, 37, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, Гривица 1, 10, 2, 4, 5, 6, 8, Св. св. Кирил и Методий 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 120, 122, 124, 59, 61, 90, 92, 94, 96, 96Б, бл. Паркинг и магазин

На 13.05.2014 г. /10.15-16.15 ч/ - гр. София - Пиротска 132, 134

На 13.05.2014 г. /11.30-13.30 ч/ - гр. София - Църквище 1, 10, 10А, 11, 2, 2А, 4, 5, 5А, 7, 7А, 8, 9

На 13.05.2014 г. /12.00-14.00 ч/ - гр. София - Българска Легия 10, 6, 6Е, 9

На 13.05.2014 г. /12.00-14.00 ч/ - с. Владая - Китен 1, 12, 14, 16, 18, 2, 3, 4, 8, Майско утро 1, 10, Превалски езера 1, 11, 13, 14, 15, 17, 17/17, 18, 19/30, 2, 21, 21/33, 23, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Пролет 1, 11, 3, 5, 7, 9

 

На 14.05.2014 г. /07.00-17.00 ч/ - гр. София - Заводска 10, 4, 5, Индустриална 5

На 14.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - кв. Горубляне, ул. Васил Петлешков

На 14.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Младост 1 бл. 65, вх. 5

На 14.05.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - кв. Княжево, ул.Войводина могила 49 вх. А , вх. Б

На 14.05.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - кв. Княжево, ул. Княжевска 47 вх.Б

На 14.05.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - кв. Княжево, ул. Мала курия, местност Черният Кос, ул. Поибрене, ул. Полк. Стойно Бачийски, ул. Марта, ул. Ела, ул. Калинка, ул. Полско цвете

На 14.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Нишава 114 бл. 124 вх. В

На 14.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 7 бл. 708 вх. А, вх. Б, бл. 707 вх. В

На 14.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 9 бл. 908Б, бл. 901 вх. Б, вх. В, вх. Г, вх. Д

На 14.05.2014 г. /08.30-16.31 ч/ - гр. София - ул. Тунджа 31, 33, 37.45, 48 и 50, ул. Свиленица 8, 10, 12, 14, 15 и 22, ул. Цар Иван Асен 112, 118 и 120, бул. Пенчо Славейков 39 и 41, бул. Княз Борис I 9,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 и 23, ул. Христо Станчев 9, ул.Доспат 25 и 27

На 14.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Младост 3 бл. 374, До

На 14.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Тинтява 13А, ул. Тинтява блок 14

На 14.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Дружба бл. 51, Дружба 1 бл. 131, 132, 133, 134, 135, 137, 139, 140, 40, 45, 45-трафопост, 51, бл. 48, 48-плодзеленчук, До, Кръстю Пастухов бл. 142, Срещу, Тулово бл. 40

На 14.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Илинден бл. 10 вх. А, Б и В

На 14.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Бухово - Никола Бонев бл.9А вх. А, Б, В, Никола Бонев бл. 10А вх. А

На 14.05.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - Пирин 29, 91, 40а, бл. Общ. Витоша, общи нужди

На 14.05.2014 г. /09.01-16.01 ч/ - гр. София - Братя Миладинови 58, Христо Ботев 98, Цар Симеон 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 112, 114, 130, 63, 63 А, 63Б, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 90А, 90Б, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 99

На 14.05.2014 г. /09.15-11.00 ч/ - гр. София - Златен Век 41, 43

На 14.05.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - гр. София - Община Слатина

На 14.05.2014 г. /09.30-13.30 ч/ - гр. София - Софийска вода - Резервоара Колежа Симеоново

На 14.05.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - кв.Надежда, бл. 172, вх. Г, Д

На 14.05.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. София - Фондови Жилища бл. 30 вх. А, Б, Бл.33 вх. А, Б, Бл.34 вх. А, Б, бл. 36 вх. А, Б, Бл. 39 вх. А, Б, бл. 46 вх. А, Б, бл.47 вх. А, Б, бл. 203 вх. Б, В, Д

На 14.05.2014 г. /09.32-16.03 ч/ - гр. София - Асенова Крепост 25, Атанас Узунов 1а, Георги Минчев 10, Иларион Драгостинов 36, 36а, 36б, 38а, Кадемлия Йот 12а, 26а, 28, 30, 29, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 49, 51, Марагидик 53, 68, бл. ъгъл с Велчо Атанасов, Околчица бл. 2, 3, Острец 18, 20, 22, 29, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, бл. 24, Рибарица 16

На 14.05.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - с. Кривина - Витоша 3, 5, Искър 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 2, 4, 6, 7, 8а, 9, Околовръстен Път 1, бл. До Корабчето, Свети Спас 1, 14, 14а, 16, 2, 7, бл. Павилион, черква, ТПК Атанас Романов

На 14.05.2014 г. /10.00-16.00 ч/ - гр. София - Разсадника Коньовица, Възкресение 1В

На 14.05.2014 г. /10.01-16.00 ч/ - гр. Банкя - 11-та бл. Вила, 20 Април 1, Добри Войников 5 А, Републиканска 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 3, 30, 32, 36, 38, 3Б, 4, 40, 5, 6, 7, 8, 9, Росица 5, Цар Симеон 13

На 14.05.2014 г. /11.30-13.30 ч/ - гр. София - Крушова градина

На 14.05.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - гр. София - Младост бл.364

На 14.05.2014 г. /14.00-16.00 ч/ - гр. София - 47-ма /кв. Симеоново/ 1, 1-2, 10, 12, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 90-1, 48-ма /кв. Симеоново/ 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 26, 28, 3, 30, 32, 34, 4, 5, 6, 7, 8, 9, ъгъла, бл. ул.50-та, 49-та /кв. Симеоново/ 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 50-та /кв. Симеоново/ 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 1А, 2, 20, 22, 24, 26, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 6А, 8, 9, 54-та /кв. Симеоново/ 1, 10, 11, 12, 14, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 55-та/кв. Симеоново/ 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 8, ЪГЪЛА, бл. УЛ.47, 61-ва /кв. Симеоново/ 7, Босилек /кв. Симеоново/ 21, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, Иван Пантелеев 10, Кирил Буюклийски 17, Симеоновска 38, Симеоновско шосе 100, 100-102, 101, 102, 104А, 105, 106, 106А, 107А, 109, 109А, 109Б, 111, 117, 119, 121, 123, 123А, 128, 14, 142, 152, 160, 164, 22, 240, 267, 67, 96А, 97А, 97Г, 98, 99, бл. 1, 1-магазин 1, 1-охрана, А8, Б5, Б6, Б7, ВИЛА 565, Калфин дол, кръстовище окол.път, с-у АПК, Шумако / Симеоново бл. Вила

 

На 15.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Младост 1 бл. 65, вх. 6

На 15.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - кв. Горубляне, ул. Витоша

На 15.05.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - кв. Княжево 51 бл.8 вх. А, вх. Б, вх. В

На 15.05.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - кв. Княжево, ул.Княжевска 41 вх. А

На 15.05.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - кв. Княжево, ул. Полско цвете, ул. Свети Лука, ул. Селище, ул. 719-та, ул. 718-та, ул. 720-та

На 15.05.2014 г. /08.00-17.00 ч/ - гр. София - Ком 39а, Ком 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 29d, 29а, 30, 31, 32, 33, 35, 35а, 37, 39, 39d

На 15.05.2014 г. /08.00-19.01 ч/ - гр. София - Абонатите електрозахранвани от ТП ТКЗС Обеля - по искане на ЕСО за обезопасяване

На 15.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - Триадица ул. Нишава 114 бл. 124 вх. Г

На 15.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 7 бл. 708П

На 15.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 7 бл. 708 вх. В, вх. Г

На 15.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 9 бл. 908 вх. А, вх. Б, вх. В, вх. Г, бл. 908А, бл. 907 вх. А

На 15.05.2014 г. /08.45-16.20 ч/ - гр. София - ул. Пенчо Славейков 25, 25а, 25б, ул. Цар Петър 2, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 и 20, ул. Христо Станчев 11, 13, 15и 17, ул. Тунджа 38 и 40 , ул. Доспат 36, 38, 40 и 42, ул. Цар Петър 1ви 7, 12, 14 и 16, ул. Княз Борис 1ви 11

На 15.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Тинтява 28, Тодор Стоянов 27, 29

На 15.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - 5-002/Искър/ 1, 13, 15, 5, 7, 9, 5-004/Искър/ 5, 5005 /гара Искър/ 2, 5-006 2, Гара Искър 10, 13, 15, 7, 8, до, бл. 2, 4, автогара Искър, административна Сграда, аерогара София, свинарник, силузи, Дружба бл. До бл. 44, 44, До, Дружба 1 бл. 136, 138, 142, бл. 43, 44, 44, ул. Ив. Арабаджията-бит.услуг, До, Искърско шосе 1, 1а, 20, 4, 5, 5003, 7, Канала 191, 25, 30а, 34, 35, 36, 37, 41, 44, 47, 6, 62, 64, 68а, 6а, Кръстю Пастухов 28, Подпоручик Йордан Тодоров 1, 20, бл. Подс/я, Поручик Неделчо Бончев/Искър/ 10, 2, бл. Промишлена зона            15.05.2014

На 15.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Илинден бл. 10 вх.Г и Д, бл.13

На 15.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Бухово - Никола Бонев бл. 11А вх. А, Б

На 15.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Левски Зона В бл. 14 вх. А, Б

На 15.05.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - Лъвски рид 23, бл. Гараж 2, гараж 3 Изток, Пирин 56-58, 58, 62

На 15.05.2014 г. /09.15-12.00 ч/ - гр. София - България 110, Българска Легия 3

На 15.05.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - с. Железница - Люляк 25а, София, Дружба 1 бл. Дом на култ.

На 15.05.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. София - Средна гора 84-86

На 15.05.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Фондови жилища Бл.1 вх. Б, бл.2 вх. Б, бл. 3 вх. А, Б, В, бл.5 вх. А, В, Г, бл.11 вх. А, Б, В, Г, Д, бл.13, бл.20 вх. А, В, Г, бл.21 вх. А, В, Г, бл.23 вх. А, В, Г, бл. 28 вх. А, В, Г, бл.29 вх. А, В, Г

На 15.05.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. София - Надежда бл.172 вх. Е, Ж

На 15.05.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр. София - Блага Димитрова 23, Бричебор 3, 7, 9, бл. 1, офис 2, офис 3, Юндола 18

На 15.05.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр. София - Атанас Узунов 13, 15, 17, 17а, 21, Блага Димитрова 29, 33, 37, бл. Гараж 1, гараж 2, офис 1, офис 2, офис3, продз. гараж, Боян Магесник  18, 20, 22, 24, 24а, 4, 6, 8, Бричебор 1, 14, 15, 16, 16-16а, 17, 19, 23, 24, 29, 3, 31, 34, 5, Велчо Атанасов 13а, 26, 16, 18, 19, 22, 4, 8, 9-11, бл. 19, ат.11, ат.12, гар.3, гараж 2, гараж1, кафе-аперитив, магазин 2, магазин 5, магазин 6, магазин4, офис 1, офис 2, п/м/3, Иларион Драгостинов 1, 10, 11, 15, 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, бл. 202, мазе, Карлъка 26, 27, 37, 37а, 39, 4, 6, Поп Харитон 10, Юндола 13, 20, 34

На 15.05.2014 г. /10.00-16.00 ч/ - гр. София - Балкан 10, 11, 12, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4Б, 5, 6, 6А, 6Б, 7-9, 8, бл. Къща, Зона Б-18 14, Иларион Макариополски 5, 9, Христо Ботев 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 118, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 76А, 77, 77А, 78, 79, 80, 80А, 81, 82, 82-84, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 98А, 99, бл. Магазин

На 15.05.2014 г. /10.00-16.00 ч/ - с. Кривина - Божур 1, 11, 11а, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, Витоша 1, 10, 12, 12а, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 23, 32, 4, 6, 7, 7а, 8, 9, Градина 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, Демокрация 6а, Искър 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 46, 48, 58, 8, Люляк 1, 2, 3, 4, 5, 6, Минзухар 1, 11, 2, 4, 5, 6, Римска ракла 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Розова градина 1, 2, 3, 5, 7, Стара планина 2, Старата река 1, 1а, 2, 23а, 3, 47, 5, 7, бл. Упи 466, Тихата 1, 10, 3, 4, 6, 7, 8, 9

На 15.05.2014 г. /10.15-14.15 ч/ - гр. София - Антим I 81, 89-91, Св. св. Кирил и Методий 138

На 15.05.2014 г. /10.15-16.15 ч/ - гр. София - Одр, 1, 132, 132-134

На 15.05.2014 г. /12.00-15.00 ч/ - гр. София - Младост 3 1, до, бл. 364

На 15.05.2014 г. /12.30-14.00 ч/ - гр. София - Цар Борис III 464А, м. Мала кория

На 15.05.2014 г. /14.15-16.00 ч/ - гр. София - Брусенска 1, 11, 13, 13А, 15, 2, 3, 4, 5, 7, 7А, 9, Бръшлян 3, Букара 12, 15, 5, 7, 9, Войнягово 14А, 5, 7, Копрен 10, 2, 3, 5, Морени 12А, 18, 21, 22, Петко Войвода 10, 13, 14, 16, 17, 2, 8, Радин дол 4 Б, Студен кладенец 12, 12А, 22

 

На 16.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - кв. Горубляне, ул. Искър

На 16.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Младост 1 бл. 65, вх. 7

На 16.05.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - кв. Княжево, ул. Любляна 49А бл. 7 вх. А, вх. Б

На 16.05.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - кв. Княжево, ул. Смесена китка, бул. Цар Борис III, ул.Църквище

На 16.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Нишава 114 бл. 124 вх.Д

На 16.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 10 бл. 123 вх. Г, жк Люлин 9 бл. 907 вх. Б, вх. В, вх. Г, жк Люлин 7 бл. 709 вх. А, вх. Б, вх. В

На 16.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - ул. Самоков блок 3, блок 1

На 16.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Илинден бл. 14, 16

На 16.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Левски Зона В бл. 16 вх. А, Б, В, Г

На 16.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Бричебор 5, 7, 9, 12, 14, 17, 19, 29, 31, 33, Велчо Атанасов 9-11, 12, 15, 16, 24, 39, 44

На 16.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Прага 11, 13, 17, 19, 24, 26, 28 и 30, ул. Тунджа 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 34 и 36, ул. Разслатица 2, 3 и 5, ул. Христо Станчев 10, 12 и 14 , ул. Патлейна 2 и 4, бул. Пенчо Славейков 21, 23, 25, 27 и 29, ул. Цар Петър 1ви 17, ул. Доспат 24, 28, 30, 32 и 34, Баня Мадара

На 16.05.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - Казбек, Лъвски рид, Пирин

На 16.05.2014 г. /09.15-13.00 ч/ - гр. София - Братя Бъкстон 132, 134, Брезите 10, Кумата 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 21, 23, 23А, 27, 5, 8, бл. ОФ.4, Ралевица 24, 26, 28, 28А, 30, 30А, 33, 35, 39, 41, 51, Севастократор Калоян 19

На 16.05.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - кв. Надежда бл. 172 вх. З, И

На 16.05.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр. София - Атанас Узунов 1, 17а, 1а, 3, 3а, 5, 5а, 8, Бойна слава 5, Бричебор 10, 12, 14, 15, 16, 28, 3, 4, 5, 6, 8, 9, Велчо Атанасов 1, 13, 13а, 14, 15, 17, 2, 24, 24 Гараж 1, 24 Гараж 2, 26, 3, 4, 5, 7, 8, бл. Ателие 10, ателие 11, ателие 12, ателие 13, ателие 14, ателие 6, ателие 9, гараж 1, гараж 13, гараж 3, гараж 5, гараж 6, гараж 8, гараж 9, гараж 2, магазин 1, магазин 2, магазин 3, магазин 4, магазин 5, магазин 6, магазин Хс, офис, Кобилино бранище 10, 14, 17, 18, 18 Гараж 2, 19, 3, 4, 8, бл. Ателие, ателие 1, гараж 1, гараж 3, магазин 1, магазин 3, Марагидик 15, 21, 25, 29, 36, Рибарица 1, 12, 14, 17, 18, 2, 20, 21, 22, 3, 4, 5, 6, 8, бл. 4, 4 - Гараж 6, маг.6, Слава 2, 4, 6, 7, бл. Ателие, гар.2, гар.3, гар.4, гараж 1, гараж 2, гараж 3, гараж 4, гараж 5, мезонет 10, мезонет 11, офис 2

На 16.05.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр. София - Асенова крепост 25, Атанас Узунов 1а, Георги Минчев 10, Иларион Драгостинов 36, 36а, 36б, 38а, Кадемлия Йот 12а, 26а, 28, 30, 29, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 49, 51, Марагидик 53, 68, бл. ъгъл с Велчо Атанасов, Околчица бл. 2, 3, Острец 18, 20, 22, 29, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, бл. 24, Рибарица 16

На 16.05.2014 г. /09.45-14.00 ч/ - гр. София - Местност Полигона бл. 7, 8, 9, Цариградско шосе 113а

На 16.05.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - гр. София - Средна гора 88

На 16.05.2014 г. /10.00-16.00 ч/ - гр. София - Манол Тошев 1, Позитано 14, 16, 8, Света София 10, 3

На 16.05.2014 г. /10.00-16.00 ч/ - гр. София - Братя Миладинови 10, 12, 12 Б, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 3, 36, 38, 40, 40-27, 40А, 5, Стефан Стамболов 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38А, 38Б, бл. Магазин, ъ/л с Цар Симеон 83, Цар Симеон 83А

На 16.05.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - с. Казичене - Аличо 11, 3, Витоша 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 9, Кирил и Методи 3, Кокаляне, Димитър Благоев 1

На 16.05.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - с. Кривина - Витоша 11, 11а, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 30а, 35, 37, 39, 9, Демокрация 5а, 8, Дъга 1, 2, 3, 4, Зад Село 6, Искър 11, 14, 16, 16а, 18, 20, 21, Минзухар 10, 12, 14, 16, 3, 5, 7, 8, 9, Просвета 1, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, Рибарника 1б, Рила 10, Странджа 7, Радио Кривина Аерогара

На 16.05.2014 г. /13.30-16.00 ч/ - гр. София - 31-ва /жк Бункера/ 41, 9, 32-ра /жк Бункера/ 11, 12, 13, 15, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 33-та /жк Бункера/ 1, 10, 11, 12, 19, 2, 20, 26, 28, 30, 4, 5, 6, 7, 8, бл. Вила, 34-та /жк Бункера/ 1, 10, 2, 3, 4, 5, 7, 8, ъгъла, бл. Местност Герена УПИ ІІІ - 575, на ул. 38, 35-та /жк Бункера/ 1, 2, 3, 5, 7, 37-ма /жк Бункера/ 1, 10, 2, 3, 4, 6, 8, 38-ма /жк Бункера/ 10, 11, 13, 18, 2, 20, 21, 22, 3, 36, 43, 5, 6, бл. Вила, 39-та /жк Бункера/ 1, 2, 3, 4, 7, 9, 9А, 40-та /жк Бункера/ 1, 10, 11, 12, 3, 4, 5, бл. Местност Герена, УПИ VІ-726, кв.15, 41-ва /жк Бункера/ 11, 13, 14, 15, 15А, 17, 18, 19, 2, 4, 8, 9, бл. Местност Герена, 42-ра /жк Бункера/ 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 2, 20, 4, 5, 7, 8, 16, 43-та /жк Бункера/ 10, 12, 14, 16, 18, 20, 23 А, 24, 28, 30, 4, 8, 44-та /жк Бункера/ 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Малинова Долина бл. УПИ ХІ-599 кв.17 Малинова долина - Герена, Река Палакари 6

 

 

Софийска област

За периода 12-16.05.2014 г. /10:00 - 16:00 ч/ - с. Цацаровци, община Драгоман

За периода 12-16.05.2014 г. /10:00 - 16:00 ч/ - с. Беренде Извор, община Драгоман

За периода 12-17.05.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Ковачевци, Общ. Самоков   10-та;  11-та;  12-та;  13-та;  14-та;  18-та;  19-та;  20-та;  21-ва;  22-ра;  23-та;  25-та;  26-та;  27-ма;  28-ма;  29-та;  30-та;  31-ва;  32-ра;  33-та;  34-та;  35-та;  36-та;  37-ма;  38-ма;  39-та;  3-та;  40-та;  41-ва;  42-ра;  43-та;  44-та;  45-та;  46-та;  47-ма;  48-ма;  49-та;  4-та;  52-ра;  53-та;  55-та;  5-та;  6-та;  7-ма;  8-ма;  9-та

За периода 12-17.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Доспей - 10-та;  11-та;  12-та;  13-та;  14-та;  15-та;  16-та;  17-та;  1-ва;  21-ва;  22-ра;  23-та;  24-та;  25-та;  27-ма;  28-ма;  2-ра;  30-та;  4-та;  5-та;  7-ма;  8-ма;  Площада

За периода 13-14.05.2014 г. /09:30 - 15:00 ч/ - Видраре; Джурово;  Етрополе;  Батак; Калугерово, община Правец;  Правец ;  Своде;  Средни Рът

За периода 13-16.05.2014 г. /10:30 - 15:00 ч/ - с. Осенов лак

За периода 14-15.05.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - Пожарево, община Божурище, Космонавт Георги Иванов;  Пейо Яворов; Червена;  Единадесета

За периода 14-16.05.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - гр. Етрополе - вилна  зона Язовира

 

На 12.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Искрец

На 12.05.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ -  Драговищица, община Костинброд

На 12.05.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - Сливница, община Сливница, Иван Вазов

На 12.05.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - трафопост Негушево; трафопост Горно Негушево

На 12.05.2014 г. /09:00 - 16:00   ч/ - гр. Ботевград - Академик Стоян Романски

На 12.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Елин Пелин, община Елин Пелин, Алеко Константинов

На 12.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Църквище - Втора

На 12.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Правец: махала Боянско

На 12.05.2014 г. /09:30 - 15:00 ч/ - гр. Ботевград  - 1866 Година;  Букорска;  Гаврил Брънчов;  Люлин;  Никола В. Ракитин;  Стара Планина;  Трети Март;  Христо Ботев

На 12.05.2014 г.            09:30 - 15:00     Етрополе - Победа; Правец;  Бърдо;  Васил Левски;  Витомерица;  Генерал Гурко;  Драган Йотов;  Елаша;  Маняков Камък;  махала Симидарско;  Опълченска;  Север;  Тодор Живков;  Трети март;  Филип Тотю

12-На 14.05.2014 г.       09:30 - 15:00     гр. Ботевград - вилна зона Зелин, Бензиностанция Лукойл, ЦПК Зелин, Медец, складове Зелин

На 12.05.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - с. Равнище

На 12.05.2014 г. /09:30 - 16:00   ч/ - Своде - махала Лъга

На 12.05.2014 г. /09:45 - 12:00 ч/ - с. Бойковец

На 12.05.2014 г. /10:00 - 15:00   ч/ - Литаково - 3ти Март;  Антон Младенов;  Баба Тонка (баба Кула);  Боговина;  Брезовица;  Георги Бенковски;  Иван Вазов;  Кочо Честименски;  Любен Каравелов;  Люто Войвода;  Начо Иванов;  Оборище;  Победа;  Станковска Курия;  Стара Планина;  Шести Септември

На 12.05.2014 г. /13:00 - 15:00 ч/ - гр. Етрополе - Александър Атанасов;  Руски;  Христо Ботев

На 12.05.2014 г. /13:15 - 15:00 ч/ - гр. Ботевград - Зелин;  д-р Асен Златаров;  Зелин-средния Път;  Курорт Зелин;  Чеканица

 

На 13.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Искрец  - Васил Левски

На 13.05.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - Драговищица, община Костинброд

На 13.05.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - Сливница, община Сливница - Георги Бенковски

На 13.05.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ - трафопост Столник

На 13.05.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Осоица - 10-та;  33-та

На 13.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Боженица

На 13.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Елин Пелин, община Елин Пелин, България

На 13.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Църквище - Дванадесета;  Девета;  Десета;  Единадесета

На 13.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Правец:  Махала Боянско

На 13.05.2014 г. /09:30 - 16:00   ч/ - Ботевград - 1866 Година;  Балканска;  Букорска;  Гаврил Брънчов;  Люлин;  Никола В. Ракитин;  Стара Планина;  Трети Март;  Христо Ботев

На 13.05.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - гр. Божурище в новия квартал

На 13.05.2014 г. /10:00 - 15:00 ч/ - Скравена - 11-та ;  13-та;  15-та;  3-та;  8-ма;  Вилна Зона Лозята

На 13.05.2014 г. /13:00 - 15:00 ч/ - трафопост Складова база

 

На 14.05.2014 г. /08:00 - 08:00 ч/ - Нови Хан, община Елин Пелин

На 14.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Искрец

На 14.05.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - Драговищица, община Костинброд

На 14.05.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - Сливница, общ. Сливница, Иван Вазов

На 14.05.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ - Равно Поле - Геренска;  Житен Клас;  Николай Сандов Велев;  Топола

На 14.05.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - трафопост ДЗС; трафопост Чеканчево 1

На 14.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Боженица

На 14.05.2014 г. /09:00 - 16:00   ч/ - Елин Пелин, община Елин Пелин, Зорница;  Иван Асен Втори;  Средец

На 14.05.2014 г. /09:00 - 16:00   ч/ - с. Църквище - Първа

На 14.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Правец:  Махала Поповска

На 14.05.2014 г. /09:30 - 15:00 ч/ - с. Гурково

На 14.05.2014 г. /09:30 - 16:00   ч/ - гр. Ботевград  - 16-ти Ловчански Полк;  Адмирал Фьодор Ушаков;  Бенковска;  Георги С. Раковски;  Захари Стоянов;  Седемнайсти ноември;  Стефан Стамболов;  Хан Крум

На 14.05.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - гр. Правец  - Васил Левски; Възраждане;  Вълко Цолов;  Иван Пеев Маруша;  Липа;  Никола Иванов Янин;  Острома;  Полска;  Поп Марко;  Роза;  Свети Теодор Тирон;  Стара Планина;  Стара Река;  Хан Аспарух;  Цветко Вълков

На 14.05.2014 г. /09:45 - 15:00 ч/ - гр. Ботевград - трафопост Старо енерго и трафопост Хлебозавод

На 14.05.2014 г. /13:00 - 15:00 ч/ - трафопост Байлово; трафопост Културен дом

На 14.05.2014 г. /13:00 - 15:00 ч/ - Равно Поле - Акация;  Благой Кръплев;  Васил Левски;  Иван Вазов;  Иван Мишов;  Изгрев; Киро Ст. Киров;  Лазар Добрич;  Лилия;  Младост;  Николай Сандов Велев; Равнополска Пролет;  Топола

 

На 15.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Искрец

На 15.05.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - Драговищица, община Костинброд, Втора;  Първа;  Тридесет и Втора;  Тридесет и шеста

На 15.05.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - Сливница, община Сливница, Георги Бенковски

На 15.05.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин, Кирил и Методий; Елин Пелин, община Елин Пелин;  Баба Тонка Обретенова;  Иван Вазов;  Лесновска;  Никола Й. Вапцаров;  София;  Стоян Михайловски

На 15.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Боженица

На 15.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Елин Пелин, община Елин Пелин, Стефан Караджа;  Трети март

На 15.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Златица  - Васил Левски

На 15.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Правец:  Махала Поповска

На 15.05.2014 г. /09:30 - 11:30 ч/ - Григорево - Георги Раковски

На 15.05.2014 г. /09:30 - 15:00   ч/ - Литаково - Боговина;  Вълчи Град;  Гено Люташки;  Една Българка;  Кочо Честименски;  Начо Иванов;  Незабравка;  Павел Бързашки;  Петко Войвода;  Петко Иковски;  Писана;  Шести Септември

На 15.05.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - гр. Ботевград - Зелин;  Зелин-д-р Асен Златаров;  Зелин-средния Път;  Курорт Зелин;  Чеканица

На 15.05.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - с. Равнище

На 15.05.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - с. Правешка лъкавица

На 15.05.2014 г. /09:45 - 15:00 ч/ - гр. Ботевград - яз. Бебреш, Дивечовъдно стопанство Витиня

На 15.05.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - гр. Божурище - Божур;  Далия;  Даме Груев;  Европа;  Еделвайс;  Здравец; Искър;  Кипарис;  Лотос;  Максим Горки;  Никола Й. Вапцаров;  Отец Паисий;  Пролет;  Рила;  Струма;  Христо Ботев;  Цар Борис Първи;  Цар Самуил;  Явор;  Янтра

На 15.05.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - Григорево - Георги Раковски;  Никола Вапцаров

 

На 16.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - Искрец

На 16.05.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - Драговищица, община Костинброд

На 16.05.2014 г. /08:30 - 15:30   ч/ - Сливница, община Сливница, Иван Вазов

На 16.05.2014 г. /09:00 - 13:00 ч/ - Мусачево, община Елин Пелин, Бенковски;  Водна Помпа, Отпадни Води;  Дунав;  Елин Пелин;  Извора;  Кольо Фичето;  Любен Каравелов;  Пейо Яворов;  Пенчо Р. Славейков;  Радецки;  Райко Даскалов;  Рила;  Самуил;  Сердика;  Хаджи Димитър;  Хан Аспарух;  Чойна

На 16.05.2014 г. /09:00 - 16:00   ч/ - Боженица

На 16.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Елин Пелин, община Елин Пелин, Филип Тотю;  Христо Ботев

На 16.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Златица - Георги Бенковски;  Христо Ботев

На 16.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Правец:  махала Скърнава

На 16.05.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - Етрополе - Батак; Калугерово, община Правец ;  Махала Габрика;  Махала Димитровци

На 16.05.2014 г. /09:30 - 16:00   ч/ - гр. Правец  - Бор;  В. Пенчов;  Възраждане;  Махала Пушкарско;  Местност Топилата;  Седма;  Чавдар Войвода;  Шеста

На 16.05.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - Правец  - махала Дивчов Рът;  Махала Драганско;  Махала Манастирица;  Махала Пушкарско

На 16.05.2014 г. /10:00 - 16:00   ч/ - Ботевград  - Зелин;  Зелин-д-р Асен Златаров;  Зелин-средния Път;  Курорт Зелин;  Чеканица

На 16.05.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - Равно Поле - Верила

 

 

Пернишка област

На 12.05.2014 г. /09:00 - 10:00 ч/ - гр. Перник - ул. Екзарх Йосиф; ул.  Златни Мостове; ул. Китка; ул. Русалка; ул. Сандански; ул. Хайдут Велко; ул. Христо Ботев

На 12.05.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - гр. Радомир - Арката

На 12.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Слаковци, общina Брезник

На 12.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Кралев Дол - Трети март;  Боян Витков;  Велико Търново;  Волга;  Голо Бърдо;  Граничар;  Извора;  Искър;  Калофер;  Калужерец;  Лале;  Махала Айдарица;  Махала Орниче;  Металург;  Орниче;  Отец Паисий;  Родопи;  Синчец;  Славей; Перник;  Волга

На 12.05.2014 г. /10:00 - 11:00 ч/ - гр. Перник - ул.  Велинград; ул.  Видин; ул.  Казанлък; ул.  Котел; ул.  Лясковец; ул.  Омуртаг; ул. Павликени; ул. Пловдив; ул. Самоков; ул. Севлиево; ул. Стара Загора; ул. Трявна; ул. Шумен

На 12.05.2014 г. /13:00 - 14:00 ч/ - гр. Перник ул.  Ален Мак;  ул.  Бачо Киро; ул.  Божур; ул. Ела; ул. Калина; ул. Могиличе; ул. Момина Сълза; ул.  Никола Козлев; ул. Палма; ул. Роза; ул. Света Петка; ул. Чинар

На 12.05.2014 г. /15:00 - 16:00 ч/ - гр. Перник - ул.  Кишинев; ул.  Краснодар; ул.  Луганск; ул.  Рашо Димитров

 

На 13.05.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - гр. Перник - ул.  Вардар; ул. Струма; ул. Тунджа

На 13.05.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - гр. Перник - ул.  Булаир; ул. Гергина; ул. Гоце Делчев; ул. Драгановец; ул. Екзарх Йосиф; ул.  Знеполе; ул.  Илинден; ул.  Калиманци; ул.  Китка; ул. Косово Поле; ул. Погреби; ул.  Руй; ул.  Сандански; ул.  Стримон; ул. Струма; ул.  Хайдут Велко; ул. Христо Ботев; ул. Яне Сандански

На 13.05.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - Кариери Студена

На 13.05.2014 г. /09:00 - 14:00   ч/ - гр. Радомир; Дупнишка

На 13.05.2014 г. /09:00 - 16:00   ч/ - гр. Перник - Буная; Веслец;  Витоша;  Вихрен;  Околчица;  Сини Връх;  Средна Гора;  Стара Планина

На 13.05.2014 г. /09:15 - 12:00 ч/ - с. Станьовци, община Брезник

На 13.05.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - с. Парамун, община Трън

 

На 14.05.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - гр. Радомир;  Дупнишка

На 14.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Брезник - Георги Ив. Бунджулов

На 14.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Перник - Витоша;  Люлин;  Малашевска;  Оборище;  Протожерица;  Рила;  Родопи;  Софийско Шосе;  Стара Планина;  Странджа;  Шибой;  Шипка

На 14.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Перник - ул.  Ален Мак; ул. Бунтовник; ул.  Васил Априлов; ул.  Захари Стоянов; ул. Ивайло; ул. Капитан Векилски; ул.  Лилия; ул. Мургаш; ул.  Оборище; ул.  Палма; ул.  Панайот Волов; ул.  Панайот Хитов; ул.  Света Петка; ул. Синчец; ул.  Софийско Шосе; ул. Стефан Караджа; ул. Стоян Заимов; ул. Тодор Каблешков; ул. Хаджи Димитър

 

На 15.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - с. Богданов Дол - ул.  Васил Левски; ул. Витоша; ул. Георги Сава Раковски; ул.  Иван Вазов; ул. Иглика; ул. Извор; ул.  Китка; ул. Княз Александър Батенберг; ул. Княз Борис I; ул. Любен Каравелов; ул. Люлин; Мах. Дълга Бара; Мах. Стаменова; ул. Отец Паисий; ул. Петър Берон; ул. Пирин; ул. Пчела; ул. Рила; ул. Стара Планина; ул. Струма; ул. Теменуга; ул. Хан Аспарух; ул. Христо Ботев; ул.  Христо Смирненски; ул.  Цар Калоян; ул. Цар Симеон; ул. Чучулига; Ярджиловци; ул. Арда; ул. Девети Септември; ул. Йордан Станоев; ул. Китка; ул. Кракра; ул. Орниче; ул.  Перник; ул. Първи Май; ул. Рила; ул. Свилен Русев; ул. Средна Гора; ул. Тодор Димитров; ул. Христо Смирненски

На 15.05.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - гр. Радомир;  Дупнишка

На 15.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Брезник - Александър Филипов

На 15.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Перник - Витоша;  Люлин;  Малашевска;  Оборище;  Протожерица;  Рила;  Родопи;  Софийско Шосе;  Стара Планина;  Странджа;  Шибой;  Шипка

На 15.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Черна Гора, община Перник - ул.  Лесковски Път; ул. Магюшница; ул. Нова Махала; ул. Раец; ул. Стара Планина; ул. Юрий Гагарин; Ярджиловци; ул. Александър Стамболийски; ул. Братя Чакрини; ул. Васил Левски; ул. Вердин Александров; ул. Витоша; ул. Двадесет и трети април; ул. Девети септември; ул. Иван Алексиев; ул. Иван Димитров; ул. Йордан Станоев; ул. Китка; ул. Марин Зафиров; ул. Методи Станимиров; ул. Орниче; ул. Партизан; ул. Плиска; ул. Радослав Зафиров; ул. Рила; ул. Славчо Дяков; ул. Стража

 

На 16.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Перник - Батуля;  Боянова Поляна;  Буная;  Връх Богдан;  Краище;  Люлин;  Осогово;  Стара Планина;  Столетов;  Чумерна

 

 

Благоевградска област

На 12.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Гоце Делчев , общ. Гоце Делчев - ул. Пейо Яворов

На 12.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев - ул. Звънчарска

На 12.05.2014 г. /08:15 - 12:00   ч/ - гр. Благоевград - Ветрен;  Еленово;  Иван Михайлов;  Славянска

На 12.05.2014 г. /08:15 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград - Ванюша Валчук;  Менча Кърничева;  Тодор Александров

На 12.05.2014 г. /08:30 - 14:00 ч/ - гр. Гоце Делчев - Царица Йоана

На 12.05.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Любен Каравелов; ул. Трети март; ул. Първи май; ул. Теменуга; ул. Георги Бенковски; ул. Станке Димитров; ул. Тодор Каблешков

На 12.05.2014 г. /10:15 - 16:30 ч/ - община Благоевград, гр. Благоевград - Рибарника при кв. Струмско

На 12.05.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград  - Иван Михайлов;  Марица

 

На 13.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев - ул. Пейо Яворов

На 13.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Гоце Делчев , общ. Гоце Делчев - ул. Панаирски ливади

На 13.05.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Любен Каравелов; ул. Трети март; ул. Първи май; ул. Теменуга; ул. Георги Бенковски; ул. Станке Димитров; ул. Тодор Каблешков

На 13.05.2014 г. /08:30 - 16:20 ч/ - гр. Благоевград - Андрей Ляпчев;  Св. Св. Кирил и Методий;  Цар Симеон

На 13.05.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - гр. Благоевград - Иван Михайлов;  Марица

На 13.05.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград - Запад;  Иван Михайлов;  Майор Стефан Иванов;  Марица;  Полк. Кирил Чамишки; Цар Симеон

 

На 14.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Гоце Делчев , общ. Гоце Делчев - ул. Пейо Яворов

На 14.05.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - гр. Гоце Делчев , общ. Гоце Делчев - ул. Пейо Яворов

На 14.05.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - с. Струмяни - ул. Г. С. Раковски; ул. Горемско възстание; ул. Васил Левски, ул. Христо Ботев; ул. Цар Калоян, ул. Нигрита; ул. Струма; ул. Цар Самуил; ул. Христо Ботев

На 14.05.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Св. Св. Кирил и Методий

На 14.05.2014 г. /08:30 - 16:30   ч/ - района на контролно проусквателен пункт с. Илинден, трафопост ГКПП Илинден и община Хаджидимово

На 14.05.2014 г. /08:45 - 12:00   ч/ - гр. Благоевград - Илинден;  Скаптопара;  Стоимен Календерски

На 14.05.2014 г. /09:00 - 12:00   ч/ - гр. Банско - ул. 24-ти Май; ул. Братя Велеганови; ул. Глазне; ул. Гоце Делчев; ул. Еделвайс; ул. Пирин; ул. Терзи Никола; ул.  Христо Матов; ул. Христо Чернопеев

На 14.05.2014 г. /09:15 - 16:30   ч/ - с. Илинден и района на ГКПП Илинден

На 14.05.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - с. Никудин

На 14.05.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград - Андрей Ляпчев;  Генерал Тодоров;  Илинден;  Св. Св. Кирил и Методий;  Скаптопара;  Цар Симеон

На 14.05.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. Банско - ул.  5-ти Октомври; ул.  Баньо Маринов; ул  България; ул.  Виктор Юго; ул.  Глазне; ул. Димитър Талев; ул. Илинден; ул. Искър; ул. Луи Пастьор; ул.  Неофит Рилски; ул. Никола Вапцаров; ул. Цар Симеон; ул. Яне Сандански

 

На 15.05.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - с. Струмяни - ул. Г. С. Раковски; ул. Горемско възстание; ул. В. Левски; ул. Христо Ботев; ул. Цар Калоян; ул. Нигрита; ул. Струма; ул. Цар Самуил; ул. Христо Ботев

На 15.05.2014 г. /08:30 - 16:15 ч/ - гр. Благоевград ;  Св. Св. Кирил и Методий;  Мара Бунева

На 15.05.2014 г. /08:45 - 12:00 ч/ - гр. Благоевград - Владо Черноземски;  Генерал Тодоров;  Иван Михайлов;  Майор Стефан Иванов; Скаптопара

На 15.05.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - гр. Гоце Делчев , общ. Гоце Делчев - ул. Драма

На 15.05.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - гр. Гоце Делчев , общ. Гоце Делчев - ул. Бузлуджа

На 15.05.2014 г. /09:15 - 13:00 ч/ - община Белица, с. Дагоново

На 15.05.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград - Иван Михайлов;  Св. Св. Кирил и Методий;  Скаптопара;  Христо Ценин

На 15.05.2014 г. /13:00 - 16:00   ч/ - с. Краище, община Белица - ул.  Двадесет и първа; ул. Двадесета; ул. Дванадесета; ул.  Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Извън Регулацията; ул.  Осемнадесета; ул. Пета; ул.  Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул.  Тринадесета; ул. Четирнадесета; ул. Шеста; ул. Шестнадесета

 

На 16.05.2014 г. /08:20 - 16:10 ч/ - гр. Благоевград - ул. Мара Бунева

На 16.05.2014 г. /08:30 - 15:30   ч/ - с. Струмяни - ул. Г. С. Раковски; ул. Горемско възстание; ул. Васил Левски; ул. Христо Ботев; ул. Цар Калоян; ул. Нигрита; ул. Струма; ул. Цар Самуил; ул. Христо Ботев

На 16.05.2014 г. /08:45 - 12:00 ч/ - гр. Благоевград - Андрей Ляпчев;  Владо Черноземски;  Димитър Димов;  Драма;  Иван Михайлов;  Кръстьо Асенов;  Сан Стефано;  Св. Св. Кирил и Методий;  Скаптопара;  Стефан Стамболов;  Цар Симеон; София;  Жеко Войвода

На 16.05.2014 г. /08:45 - 15:45   ч/ - гр. Хаджидимово, общ. Хаджидимово - ул. Димо Хаджидимов

На 16.05.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - гр. Хаджидимово, общ. Хаджидимово - ул. Климент Охридски

На 16.05.2014 г. /10:00 - 12:00   ч/ - гр. Добринище - Адам Трънка; Васил Априлов;  Васил Левски;  Георги Димитров;  Георги Темелков;  Димитър Благоев;  Иван Вазов;  Иван Галчев;  Иван Козарев;  Лиляна Димитрова;  Любен Каравелов;  Незнаен Воин;  Освобождение;  Първи Май;  Тодор Каблешков;  Христо Ботев;  Христо Смирненски

На 16.05.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград  - Даме Груев;  Полковник Димов;  Цар Самуил

 

 

Кюстендилска област

На 12.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Дупница - Площад Независимост;  Свети Иван Рилски

На 12.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Бараково - Септемврийска;  Христо Ботев

На 12.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Пелатиково

На 12.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Рашка Гращица

На 12.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Сапарево - Божур; Венелин

 

На 13.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Дупница - Свети Иван Рилски

На 13.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Бараково - Митко Палаузов;  Септемврийска

На 13.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Рашка Гращица

На 13.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Пелатиково

На 13.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Сапарево - Бачо Киро;  Божур; Теменужка

 

На 14.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Дупница - Свети Иван Рилски

На 14.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Бараково - Септемврийска

На 14.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Ябълково

На 14.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Сапарево - Тодор Влайков;  Хан Аспарух

На 14.05.2014 г. /10:30 - 12:00 ч/ - гр. Дупница  - ул. Княз Борис I ;  ул. Лоза;  ул. Свети Иван Рилски;  ул. Хан Аспарух;  ул. Хан Крум

На 14.05.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. Бобошево - ул.Александър Стамболийски;  ул. Алекси Величков;  ул. Александър Шиников;  ул. Васил Левски;  ул. Върба;  ул. Георги Зограф Бобошевски;  ул. Георги С. Раковски;  ул. Герена;  ул. Еделвайс;  ул. Единство;  ул. Ела;  ул. Иван Кепов;  ул. Иван Попмихайлов;  ул. Кирил И Методий;  ул. Крайречна;  ул. Лале;  местност Мърдище;  ул. Морава;  ул. Никифор Бибин;  ул. Опълченска;  ул. Пирин;  ул. Пламък;  ул. Свети Иван Рилски;  ул. Свобода;  ул. Сотир Бранков;  ул. Струма;  ул. Теменуга;  ул. Тиха Струма;  ул. Тодор Каблешков;  ул. Топола;  ул. Явор

На 14.05.2014 г. /14:30 - 15:30 ч/ - община Бобошево, град Бобошево; с. Слатино; с. Блажиево; с. Каменик; с. Скрино; местност Липовица - бунгала на Софарма; с. Доброво; с. Вуково; Слатинското ханче; община Рила; с. Смочево; община Дупница; с. Грамаде

 

На 15.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Дупница - Свети Иван Рилски

На 15.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Търновлаг

На 15.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Овчарци, община Сапарева Баня - Никола Вапцаров;    Плиска

На 15.05.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ - с. Бараково - Никола Парапунов

 

На 16.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Дупница - Опълченска

На 16.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ -  с. Бараково - Баба Гена;  Беласица

На 16.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Рашка Гращица

На 16.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Пелатиково

На 16.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Овчарци, община Сапарева Баня - Дръндарица;   Никола Вапцаров

 

 

 

Плевенска област

За периода 12.05-16.05.2014 г. /07.45-18.00 ч/ - с. Искър - Адил Дервишев - по заявка на ЕСО

За периода 12.05-16.05.2014 г. /07.45-18.00 ч/ - с. Писарово - Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Халачев, Боримечката, Братя Миладинови, Валерий Чкалов, Васил Коларов, Васил Левски, Вера Златарева, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Даме Груев, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Иван Рилски, Кирил и Методий, Лазар Станев, Максим Горки, Мара Балева, Никола Й. Вапцаров, Николай Петрини, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Спас Дупаринов, Стоян Едрев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Наумов, Цанко Церковски, Цано Нанов, Цвятко Аврамов, Цвятко Георгиев, Цоню Матев, Яне Сандански - по заявка на ЕСО

За периода 12.05-16.05.2014 г. /08.00-18.00 ч/ - гр. Червен бряг - Антим, Голеж, Струга - по заявка на ЕСО

За периода 12.05-16.05.2014 г. /08.00-18.00 ч/ - с. Горни Дъбник - Септември, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Тонка, Боженска, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Вела Пеева, Виктор Юго, Владимир Заимов, Владимир И. Ленин, Георги Бенковски, Георги Георгиу Деж, Георги Димитров, Генерал Лавров, Гоце Делчев, Гурко, Димитър Благоев, Д. Даскала, Иван Вазов, Кирил Методий, Коста Златарев, Лазар Станев, Лиляна Бърдарова, Любен Вежков, Малчика, Марин Дринов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Никола Й. Вапцаров, Назъм Хикмет, Одрин, Опълченска, Пеньо Пенев, П. Р. Славейков, П. Я. Яворов, Панайот Хитов, Панайот Волов, Петър Берон, Поп Андрей, Райко Даскалов, Ручина бара, Сергей Румянцев, Садовска, Солун, Ст. Георгиев, Стефан Караджа, Стоян Михайловски, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Шишман, Цариград, Цветан Спасов, Цв. Христова, Черно море, Яне Сандански - по заявка на ЕСО

За периода 12.05-16.05.2014 г. /08.00-18.00 ч/ - с. Крушовица - 9-ти Септември - по заявка на ЕСО

 

На 12.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Долни Дъбник - ул. Възраждане, ул. Георги Бенковски, ул. Захари Стоянов, ул. Никола Петков, ул. Христо Смирненски, ул. Цар Самуил

На 12.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Гривица - ул. Асен Златаров, ул. Подполковник Николае Нанкович, ул. Редник Грегоре, ул. Скобелев, ул. Струма

На 12.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Червен бряг - ул. Яне Сандански, ул. П. Р. Славейков, ул. Пирин

На 12.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Горна Митрополия - ул.Христо Ботев, ул.Балчик, ул. Хан Аспарух, ул. Асен и Петър

На 12.05.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Плевен - ул. Гренадирска, ул. Дунав, ул. Панайот Хитов, ул. Неофит Бозвели, ул. Пейо Яворов

На 12.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Обнова - ул. 9-ти септември, ул. Васил Левски

На 12.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Въбел - ул. Александър Стамболийски, ул. Васил Коларов, ул. Васил Левски

На 12.05.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - с. Беглеж - Гена Димитрова

На 12.05.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - гр. Плевен - Георги Бенковски, Георги Кочев, Тодор Каблешков

На 12.05.2014 г. /09.45-10.15 ч/ - гр. Долна Митрополия - Арда, Батак, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Топалски, Вит, Г. С. Раковски, Дунав, Заводска, Ивайло, Илю Войвода, Индустриална Зона, Искър, Кирил и Методий, Климент Охридски, Куба, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Москва, Оборище, Огоста, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Парижка Комуна, Плевен, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Росица, Св. св. Кирил и Методий, София, Средна гора, Странджа, Тимок, Трети март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цоню Матев, Ю. А. Гагарин

На 12.05.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. Долна Митрополия - Александър Стамболийски, Алеко Константинов, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Оборище, Панайот Волов, Пирин, Св. св. Кирил и Методий, Цанко Церковски, Янтра

На 12.05.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - с. Опанец - Александър Стамболийски, Бузлуджа, Вит, Георги Бенковски, Иван Нанов, Кирил и Методий, Панайот Волов, Рила, Съгласие, Трети март, Хаджи Димитър, Цветан Спасов, Янко Забунов

На 12.05.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Тодорово - Ген. Скобелев, Иван Вазов, Марица, Отец Паисий, Петко Костов, Рила, Стара Планина, Сторгозия, Цоню Матев, Шипка, Юнско въстание

На 12.05.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - с. Бъркач - Рубин, Сибирска, Слави Алексиев, Средна гора, Христо Ботев, Шипка

На 12.05.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. Долни Дъбник - Александъ Стамболийски, Васил Априлов, Васил Петлешков, Велчова завера, Г. М. Димитров, Никола Петков, Райко Даскалов

На 12.05.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - с. Пелишат - Партизани, Бенковски, Васил Левски, Димитър Благоев, Любен Вешков, Малчика, Мусала, Одеса, Отец Паисий, Охрид

На 12.05.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - с. Беглеж - Бинка Парашкевова, Боримечката, Владайско Въстание, Водана, Въло Йончев, Гена Димитрова

 

На 13.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Долни Дъбник - ул. Добри Чинтулов, ул. Христо Ботев, ул. Христо Янчев

На 13.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Гривица - ул. Асен Златаров, ул. Отец Паисий, ул. Редник Грегоре Йон, ул. Скобелев

На 13.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Червен бряг - ул. Кубадин, ул. П. Р. Славейков

На 13.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Гиген - ул. Димитър Благоев, ул. Перущица, ул.Христо Ботев, ул. Искър, ул. Тракийска, ул. Чирпан, ул. Александър Стамболийски

На 13.05.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Плевен - ул. Гренадирска, ул. Трапезица, ул. Юрий Венелин, ул. Неофит Бозвели

На 13.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Обнова - ул. Еделвайс, ул. Раковски

На 13.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Въбел - ул. Александър Стамболийски, ул. Васил Коларов, ул. Вела Пеева, ул. Пирин

На 13.05.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - гр. Плевен - Генерал Скобелев, Знеполска, Стефан Караджа

На 13.05.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - с. Биволаре - Кирил и Методий, Неофит Рилски, Освобождение, Отец Паисий Хилендарски, Републиканска

На 13.05.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - с. Опанец - Александър Стамболийски, Асен Халачев, Кирил и Методий, Лозенка, Трети март

На 13.05.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Биволаре - Витоша, Крайбрежна, Марица, Нова, Републиканска, Христо Ботев

На 13.05.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - с. Писарово - Вера Златарева, Волга, Георги Димитров, Иван Рилски, Лазар Станев, Никола Й. Вапцаров

На 13.05.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - с. Търнене - Васил Левски, Георги Бенковски, Кюнка, Лато Лачев, Освобождение, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 13.05.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - с. Ясен - Братя Миладинови, Дамян Пачев, Железничар, Иван Винаров, Коста Златарев, Радецки, Цветан Спасов

 

На 14.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Долни Дъбник - ул. Васил Априлов, ул. Димчо Дебелянов, ул. Никола Петков

На 14.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Славяново - ул. Ал. Димитров, ул. Бузлуджа, ул. Маршал Толбухин, ул. Райко Даскалов, ул. Росица, ул. Струма

На 14.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Червен бряг - ул. Пирин, ул. Екзарх Йосиф

На 14.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Гиген - ул.Христо Ботев, ул.Димитър Благоев, ул.Георги Димитров, ул. Искър, ул. Георги Бенковски, ул. Хаджи Димитър

На 14.05.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Плевен - ул. Неофит Бозвели, ул. Иван Миндиликов, Административна сграда, офиси

На 14.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Обнова - ул. Заря, ул. Пионерска

На 14.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с.Въбел - ул. Вела Пеева, ул. Георги Димитров, ул. Георги Кирков, ул. Иван Вазов, ул. Христо Ботев

На 14.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Червен бряг - Септември, Вежен, Велико Търново, Витоша, Ген. Тошев, Дойран, Княз Борис I, Мадара, Македония, Панайот Волов, П. К. Яворов, Победа, Силистра, Тома Петков, Тунджа, Търговска, Християнска, Цар Калоян, Цар Самуил

На 14.05.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - Община Плевен - профилактика на ТП446

На 14.05.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - с. Опанец - Александър Стамболийски, Асен Халачев, Кирил и Методий, Лозенка, Трети март

На 14.05.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Милковица - Морава, Победа, Раковски, Христо Ботев

На 14.05.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - с. Ставерци - Христо Смирненски, Черно Море, Шипка, Яне Сандански

На 14.05.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - с. Ясен - Георги Димитров, Георги Маринов, Дамян Пачев, Катя Попова

На 14.05.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - с. Къртожабене, Барата, Батак, Васил Левски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Г. С. Раковски, Орлица, Студенец

На 14.05.2014 г. /12.00-12.30 ч/ -  Предприятие за добиване на нефт и газ гр. Кнежа (Сондажи)

На 14.05.2014 г. /12.30-13.00 ч/ - с. Бреница - Д-р Петър Берон, Пейо Яворов, Струма, Цар Калоян, Цар Самуил

На 14.05.2014 г. /12.30-13.00 ч/ - с. Гостиля - Александър Стамболийски, Възраждане, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Пирин, Рила, Сан Стефано, Сергей Румянцев, Хаджи Димитър, Цветан Радойски

На 14.05.2014 г. /12.30-13.00 ч/ - с. Долни Луковит - Цар Асен Първи

На 14.05.2014 г. /12.30-13.00 ч/ - гр. Кнежа - Алеко Константинов, Благой Иванов, Вела Пеева, Верила, Върбица, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Димчо Дебелянов, Драва, Иван Бонов, Ильо Войвода, Марин Боев, Маршал Толбухин, Местност Криволя, Местност Мерата, Местност Трите Декара, Назъм Хикмет, Огнян Михайлов, Огоста, Панайот Волов, Перущица, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Преслав, Пролет, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Родопи, Ропотамо, Славчо Н. Вълчинков, Софроний Врачански, Сребрен, Струма, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шейново

 

На 15.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Искър - ул. Асен Халачев, ул. Братя Миладинови, ул. Васил Коларов, ул. Велико Търново, ул. Георги Димитров, ул. Йорданка Николова, ул. Мара Балева, ул. Райко Даскалов

На 15.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Бохот - ул. Бачо Киро, ул. Бузлуджа, ул. Дунав, ул. Петко Д.Петков, ул. Стамболийски, ул. Стара планина

На 15.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Червен бряг - ул. Г. С. Раковски, ул. Стоян Едрев, ул. Капитан Андреев

На 15.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с.Гиген - ул. Охрид, ул. Троянска, ул. Хаджи Димитър ул. Стефан Караджа

На 15.05.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Плевен - ул. Иван Миндиликов

На 15.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Обнова - ул. Възраждане, ул. Иван Вазов, ул. Малчика, ул. Пионерска

На 15.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Муселиево - ул. Васил Левски, ул. Георги Димитров, ул. Гео Милев, ул. Иван Вазов

На 15.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Червен бряг - Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Бузлуджа, Добрич, Митко Палаузов, Охрид, Панайот Волов, Сава Младенов, Струма, Християнска, Цар Симеон, Шести Септември

На 15.05.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - Община Плевен - Профилактика на ТП447

На 15.05.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - с. Долни Вит - Александър Стамболийски, Бенковска, Васил Левски, Вапцаров, Вит, К. Златарев, Ком, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю. А. Гагарин

На 15.05.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Дъбован - Бенковски, Будапеща, Бузлуджа, Васил Левски, Варна, Велики Преслав, Гео Милев, Гладстон, Дойран, Драган Цанков, Драва, Дунав, Искър, Москва, Надежда, Огоста, Опълченска, Париж, Пирин, Плевен, Радецки, Скопие, Хаджи Димитър, Цар Освободител

На 15.05.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - с. Ясен - Генерал Скобелев, Иван Вазов, Иван Тод. Христов

На 15.05.2014 г. /12.00-12.30 ч/ - гр. Гулянци - Патриарх Евтимий

На 15.05.2014 г. /12.00-12.30 ч/ - гр. Долна Митрополия - Панайот Волов

На 15.05.2014 г. /12.00-12.30 ч/ - гр. Кнежа - 9-ти септември, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Баба Тонка, Бистрица, Благой Иванов, Бузлуджа, Витоша, Въча, Ген. Владимир Стойчев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Гостиля, Димчо Дебелянов, Д-р Петър Берон, Иван Бонов, Иларион Макариополски, Искър, Йоан Екзарх, Камчия, Кап. Георги Мамарчев, Кирил и Методий, Козница, Константин Фотинов, Криволак, Любен Каравелов, Марин Боев, Марица, Маршал Толбухин, Места, Местност Мерата, Неофит Бозвели, Огнян Михайлов, Опълченска, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Петко Р. Славейков, Пею Тодоров, Пирин, Презвитер Кузма, Преслав, Райко Даскалов, Рила, Росица, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Стефан Цанов, Стоян Михайловски, Странджа

 

На 16.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Искър - ул. Въло Йончев, ул. Георги Димитров, ул. Малчика, ул. Тутракан, ул. Христо Ботев

На 16.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Пелишат - ул. Арда, ул. Бенковски, ул. Иван Вазов, ул. Любен Вешков, ул. Охрид

На 16.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Червен бряг - ул. Стоян Едрев, ул. Екзарх Йосиф, ул. Яне Сандански

На 16.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Гиген - ул.Георги Димитров, ул. Казанлък

На 16.05.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Плевен - ул. Иван Миндиликов

На 16.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Обнова - ул. , Плиска, ул. Победа, ул. Първи май

На 16.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Муселиево - ул., Георги Димитров, ул., Димитър Благоев, ул. Люлин, ул., Неофит Рилски, ул. Петко Симеонов

На 16.05.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - гр. Плевен - Генерал Атанас Стефанов

 

 

Ловешка област

За периода 12 -13.05.2014 г. /09:01 - 15:30 ч/ - Орешене, община Ябланица, Александър Стамболийски;  Богданка;  Богой;  Васил Левски: А;  Васил Петлешков;  Георги Бенковски;  Георги Раковски;  Грозданка;  Иглика;  Кокиче;  Любен Каравелов;  Петър Берон;  Присоето;  Първи Май;  Тодор Каблешков;  Хаджи Димитър;  Христо Ботев;  Цанко Церковски

На 12.05.2014 г. /08:00 - 16:00   ч/ - гр. Ловеч - ул. Сливница; ул. Цар Асен Първи;  ул. Шипка;  ул. Сливница;  ул. Перущица;  ул. Харманска;  ул. Хан Крум         

На 12.05.2014 г. /09:00 - 10:30   ч/ - гр. Ловеч - Трети Март;  Харманска:

На 12.05.2014 г. /09:00 - 15:00   ч/ - Голям Извор, община Тетевен, Дълга Ливада;  Кривина;  махала Тулешевец; местност Тулюшовец

На 12.05.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - Фирма Викослав, Т-МАРКЕТ, Офис ЧТК и Окритие гражданска защита

На 12.05.2014 г. /10:00 - 15:00 ч/ - Малък Извор, община Ябланица, Бор; Бреза; Зора;  Лисец; местност Езерото;  Миразчийска

На 12.05.2014 г. /11:00 - 12:00 ч/ - гр. Ловеч - Харманска

На 12.05.2014 г. /13:00 - 14:30 ч/ - гр. Ловеч -  Подп. тутолмин

На 12.05.2014 г. /15:00 - 16:30 ч/ - гр. Ловеч - Цар Асен Първи; Черковна

 

На 13.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Ловеч - ул.Харманска;  ул.Ген.Паренсов;  ул.Неофит Рилски   А

На 13.05.2014 г. /09:30 - 10:00 ч/ - гр. Ловеч - Отец Климент

На 13.05.2014 г. /09:30 - 14:00 ч/ - Микре   Васил Кировски;  Васил Левски;  Илия Вълков;  Кольо Семов;  Кольо Чолашки:

На 13.05.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - Брестово, община Ловеч, Александър Бойчев;  Братойска;  Братя Ватеви;  Васил Левски;  Вежен;  Влашка;  Волов;  Георги С.раковски;  Дойран;  Доктор Найден Стефанов;  Здравец;  Каймазка;  Канаджийска;  Карапетровска;  Кованджиевска: а;  Коларска;  Крайхристовска;  Крайчанска;  Лальо Винчев;  Мазлевска; местност Горни Каменец; местност Райкова Стубла;  Могилска;  Оборище;  Одрин;  Орешковска;  Осми Март;  Перущица;  Пиронковска;  Пирот;  Пряспа;  Родопи;  Селище;  Станчевска;  Стара Планина;  Стойчо Мазлев;  Топалска;  Хаджи Димитър;  Христо Ботев;  Църковна;  Чурковска;  Шейново;  Шипка;  Ялмовска:

На 13.05.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - гр. Тетевен - Вършец;  Полатен;  Смесите

На 13.05.2014 г. /10:00 - 13:00 ч/ - гр. Ловеч - Райна Княгиня;

На 13.05.2014 г. /10:00 - 13:00 ч/ - гр. Ябланица, община Ябланица, Доктор Ради Цанов;  Местност Ламбовци;  местност Шумака;  местност Шумнене

На 13.05.2014 г. /10:00 - 15:00 ч/ - Черни Вит - Боровец;  Васил Левски;  Дели Пало;  Капитан Войновски;  махала Златевци;  Орлов Камък;  Стоян Генков;  Хан Аспарух;  Христо Ботев:

На 13.05.2014 г. /13:30 - 15:30 ч/ - гр. Ловеч - Стара Планина

 

На 14.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Ловеч - ул.Сливница;  ул.Ген.Паренсов;  ул.Хан Крум          

На 14.05.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - гр. Ловеч - Северна Индустриална Зона

На 14.05.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Батулци   Гео Милев;  Иван Вазов;  Йото Диков;  Местност Мечовец;  Пею Яворов;  Присоето;  Свети Кирил И Методи;  Стефан Караджа;  Христо Смирненски

На 14.05.2014 г. /09:00 - 15:30 ч/ - Орешене, община Ябланица - Александър Стамболийски;  Ангел Кънчев;  Априлско Въстание;  Арменска;  Васил Априлов;  Васил Левски;  Владайско Въстание;  Георги Бенковски;  Грозданка;  Здравец;  Латинка;  Панайот Волов;  Панайот Хитов;  Първи Май;  Тодор Каблешков;  Трети Март;  Филип-тотю;  Цанко Церковски;  Цар Иван Шишман

На 14.05.2014 г. /09:30 - 14:00 ч/ - Казачево - Балканска;  Васил Левски: Отец Паисий;  Поречна;  Стефан Караджа;  Трети Март;  Хан Крум;  Христо Ботев;  Централна

На 14.05.2014 г. /10:00 - 14:30 ч/ - Българене, община Ловеч, Ганчо Павлов;  Иванка Карагечева;  Илко Ст. Ганков;  Марин Гърбов;  Марин Пенков; Митю Комитата;  Мичо Стоянов;  Павел Станчев;  Радой Минковски;  Стоян Господински;  Тодор Цачев;  Цачо Павлов;  Цвятко Цачев

 

На 15.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Ловеч - ул. Харманска;  ул. Дикисанска;  ул. Отец Паисий;  ул. Иларион Ловчаски

На 15.05.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - Сопот, община Угърчин, Балча;  Димитър Пъшков;  Подене;  Попенец;  Станковска;  Троян;  Чепля

На 15.05.2014 г. /09:00 - 15:00   ч/ - Шипково   Александър Стамболийски;  Ангел Дръндаров;  Бор;  Васил Коларов;  Васил Левски;  Васильов;  Вежен;  Венеца;  Вилна Зона;  Георги Димитров;  Димитър Илиев;  Дунав;  Еделвайс;  Захари Стоянов;  Капитан Никола Войновски;  Кирил и Методий;  Ковачевец;  Комсомолска;  Мир;  Първомайска;  Ръждавец;  Слънчев Бряг;  Стадион;  Стара Планина: в;  Христо Ботев;  Червено Знаме

На 15.05.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Брестница, община Ябланица, Вутю Малков;  Възраждане;  Дачевци;  Дружба;  Кокиче;  Оборище;  Печовци;  Теменуга;  Трети март;  Тълкийското:

На 15.05.2014 г. /09:30 - 13:00 ч/ - гр. Ловеч - Юрий Гагарин

На 15.05.2014 г. /09:30 - 14:30 ч/ - гр. Ловеч - Гозница;  Цар Иван Александър

На 15.05.2014 г. /11:00 - 13:00 ч/ - Деветаки - Беласица;  Беляновец;  Буздлужа;  Васил Левски;  Витоша;  Волов;  Ганчева;  Георги Бенковски;  Деветашка Пещера;  Иван Вазов;  инж. Павел Петров;  Искър;  Крайполе;  Липовец;  Люлин;  Марица;  Московска;  Осъм;  Отец Паисий;  Охрид;  Пирин;  Проф. Асен Златаров;  Рила;  Римна;  Росица;  Свети Кирил и Методий;  Стара Планина;  Тодор Каблешков;  Христо Ботев;  Червен Бряг;  Черковна;  Черна Река;  Чурковец;  Янтра; Ловеч;  Александър Стамболийски; Тепава; Атанас Илиев;  Бяло Море;  Васил Левски;  Вихрен;  Георги Бенковски;  Георги Трайков;  Дунав;  Зорница;  Иван Вазов;  Искър;  Княз Борис;  Княз Имеритински;  Кокиче;  местност Извора; местност Каптажа;  Оборище;  Осоговска Планина;  Осъм;  Отец Паисий;  Петко Р. Славейков;  Синчец;  Стара Планина;  Тодор Каблешков;  Христо Ботев;  Черно Море;  Юрий А. Гагарин

На 15.05.2014 г. /12:00 - 16:00 ч/ - Сопот, община Угърчин, Аврамовска;  Димитър Пъшков;   Ендешка;  Ланзовица;  Николовска;  Радковец;  Чепля

 

На 16.05.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - гр. Ловеч - Тома Давидов;  Хан Крум;  Цар Асен Първи

На 16.05.2014 г. /09:00 - 13:00 ч/ - м. Жеравицам, Стойновскос, Черни Осъм трафопост 

 

 

Врачанска област

За периода 12-16.05.2014 /08.30-16.00 ч/ - с. Чирен - 9-ти Септември; Ален Мак; Безименна – бл. Училище; Волга; Георги Бенковски; Димитър Благоев; Дружба; Калето; Комсомолска; Лозарка; Милин Камък; Мир; Мусала; Оборище; Околчица; Рила; Родопи; Странджа; Страцин; Христо Ботев; Янтра

За периода 12-14.05.2014 /09.00-15.00 ч/ - гр. Мездра - Лещака; Принчовец; Св.св. Кирил и Методий; Христо Ботев

За периода 12-13.05.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Селановци - Александър Стамболийски; бл. Вила

 

За периода 13-16.05.2014 /08.30-16.00 ч/ - с. Чирен - 9-ти Септември; Ален Мак; Байкал; Гаврил Генов; Георги Бенковски; Георги Димитров; Драва; Здравец; Ком; Комсомолска; Ленин; Милин Камък; Мургаш; Пирин; Райко Даскалов; Река Амур; Христо Ботев; Церово Бърдо; Шипка

 

На 14.05.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Селановци - Оборище

На 14.05.2014 /10.00-16.00 ч/ - гр. Мездра – Витоша; Генерал Столетов; Георги Кирков; Дунав; Стефан Стамболов; Странджа

На 14.05.2014 /13.00-16.00 ч/ - с. Згориград - Александър Стамболийски; с. Буковец – Васил Левски; Вратица; Гаврил Генов; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Димитър Благоев; Иван Вазов; Йордан Лютибродски; Крайречина; Любен Каравелов; Марин Христов; местност Басейна; Панайот Волов; Радан Войвода; Река Лева; Хан Аспарух; Цар Калоян; Цар Симеон I; Цеко Павлов; гр. Ябланица – Доктор Иван Божинов

На 14.05.2014 /13.15-16.00 ч/ - с. Згориград – местност Гарванец

 

На 15.05.2014 /09.00-12.00 ч/ - с. Крушовица - Бачо Киро; Дафинка Чергарска; Иван Вазов; Петър Цветков; Христо Ботев

На 15.05.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Селановци – Сергей Румянцев

На 15.05.2014 /10.00-16.00 ч/ - с. Боденец  - Александър Стамболийски; Арда; Боденски Дол; Витоша; Волга; Георги Димитров; Дъб; Здравец; Никола Вапцаров; Оборище; Пирин; Плиска; Рила; Христо Ботев; Шипка

На 15.05.2014 /13.00-16.00 ч/ - гр. Враца – Беласица; Вратица; Скакля - бл. До Варницата

 

На 16.05.2014 /08.00-08.00 ч/ - с. Боденец - Антон Иванов; Веслец; Вит; Дунав; Иван Вазов; Родопи; Янтра

На 16.05.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Селановци – Ангел Кънчев

 

 

Видинска област

За периода 12-16.05.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - с. Чупрене – ул. Втора; ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и трета; ул. Двадесета; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Осемнадесета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Тридесет и втора; ул. Тридесет и девета; ул. Тридесет и пета; ул. Тридесет и осма; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и седма; ул. Тридесет и трета; ул. Тридесет и шеста; ул. Тринадесета; ул. Четиридесет и втора; ул. Четиридесет и първа; ул. Четиридесет и трета; ул. Четиридесет и четири; ул. Четиридесете; ул. Четиринадесета; ул. Шестнадесета

За периода 12-16.05.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - с. Неговановци – ул. Втора; ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и осма; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесета; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Единадесета; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиринадесета; ул. Шеста; ул. Шестнадесета

За периода 12-16.05.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - с. Големаново - ул. Втора; ул. Девета; ул. Петдесет и втора; ул. Петдесета; ул. Тридесет и втора; ул. Тридесет и девета; ул. Тридесет и осма; ул. Тридесет и пета; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и седма; ул. Тридесет и трета; ул. Тридесет и четвърта; ул. Тридесет и шеста; ул. Четвърта; ул. Четиридесет и втора; ул. Четиридесет и девета; ул. Четиридесет и осма; ул. Четиридесет и пета; ул. Четиридесет и седма; ул. Четиридесет и четвърта; ул. Четиридесет и шеста; ул. Четиридесета

 

На 12.05.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - с. Ботево - ул. Втора; ул. Пета; ул. Първа – бл. трафопост 1 Ботево; ул. Трета; ул. Четвърта; ул. Шеста

 

На 13.05.2014 г. /10.00-15.30 ч/ - гр. Брегово - ул. Александър Стамболийски; ул. Асен Балкански; ул. Васил Коларов; ул. Васил Левски; ул. Вела Пеева; ул. Владимир Заимов; ул. Георги Бенковски;  ул."Георги Димитров; ул. Иван Вазов; ул. Кирил и Методий;  ул. Климент Охридски; ул. Ленин; ул. Мико Нинов; ул. Митко Палаузов; ул. Никола Ботушев; ул. Никола Й. Вапцаров; ул. Олег Кошевой; ул. Петко Д. Петков;  ул. Христо Смирненски; ул. Юрий Гагарин

 

На 14.05.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - лагер с. Ново село - станция на Глобул

 

На 15.05.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - лагер с. Ново село - станция на Глобул

 

 

Монтанска област

За периода 12-16.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Медковец – ул. Ангел Кънчев; ул. Антим Първи; ул. Антон Димитров; ул. Бузлуджа; ул. Георги Димитров; ул. Неофит Рилски; ул. Оборище; ул. Райко Даскалов; ул. Рангел Симеонов; ул. Стамболийски; ул. Христо Ботев; ул. Чомаков; ул. Янтра

 

На 12.05.2014 г. /08.30-16.00 ч / - гр. Монтана - ул. Юлиус Ирасек 16, вх. А; ул. Бузлуджа 1; ул. Генерал Столетов 29, 39;

На 12.05.2014 г. /08.30-16.00 ч / - с. Дългоделци -  23-ти Септември; Баба Тонка; Васил Коларов; Веслец; Георги Димитров; Дамян Найденов; Замфир Попов; Кирил и Методий; Лика Рачин; Ломска; Любен Каравелов; Мерата; Милко Василев; Оборище; Паисий; Петър Берон; Райко Даскалов; Ценко Попов; Чайка; Червената стена; Шипка; Юрий Гагарин

На 12.05.2014 г. /09.00-15.00 ч / - гр. Вършец - кв. Изток, извън регулация -  стопанска сграда; с. Спанчевци  - ул. Арто; ул. Билото; ул. Втора; ул. Георги Димитров; ул. Дванадесет; ул. Десета; ул. Дошин Вир; ул. Единадесет; извън регулация: бутилиране на минерална вода; ул. Илинден; местност Минкови бани – Топилата; Бунгала; ул. Пета; ул. Петнадесета; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Селището; бл. Овчарник; ул. Трета; ул. Тринадесет; ул. Четвърта; ул. Четиринадесет; ул. Шеста; ул. Шестнадесета; ул. Яне Сандански

На 12.05.2014 г. /09.30-11.00 ч / - с. Благово - ул.  Александър Стамболийски; ул.  Бенковска; ул. Берковска; ул. Бързия; ул. Велчова; ул. Геолги Димитров; ул. Георги Томов; ул. Говедарника; ул. Гората; ул. Замфир Попов; Извън регулацията: бл. Пилетарник; Пилетарник – Асен Аврамов; Пилетарник – Борис Иванов; Пилетарник – Иван Ангелов; Пилетарник – Милчо Замфиров; ул. Кирил и Методий; ул. Клисура; ул. Лозенец; ул. Любен Каравелов; ул. Михайловград; ул. Морава; ул. Никола Й. Вапцаров; ул. Охрид; ул. Пирот; ул. Победа; ул. Първи Май; ул. Софийска; ул. Стара Планина; ул. Хаджи Димитър; ул. Христо Ботев; ул. Цар Самуил; ул. Юрий Гагарин

На 12.05.2014 г. /09.30-15.30 ч / - с. Долно Белотинци - ул.  Александър Стамболийски; ул. Армейски генерал Иван Михайлов; ул. Асен Греков; ул. Васил Коларов; ул. Васил Левски; ул. Владимир Минчев; ул. Гаврил Генов; ул. Гео Милев; ул. Георги Дамянов; ул. Георги Димитров; ул. Дамян Колов Оловански; ул. Дара Михайлова; Извън регулацията: Вила; ул. Илия Андреев; ул. Кокиче; ул. Малчика; ул. Младен Апостолов; ул. Младен Кръстев; ул. Пъсрина; ул. Синчец; ул. Христо Михайлов

 

На 13.05.2014 г. /08.30-16.00 ч / - гр. Монтана - ул. Хан Тервел 8; ул. Васил Левски 40, 42, 51; ул. Бузлуджа 1; ул. Трети Март 5 – бл. Бор 1

 

За периода 14-16.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Медковец – ул. Арда; ул. Бузлуджа; ул. Възраждане; ул. Георги Димитров; ул. Калоян; ул. Методи Подойнишки; ул. Найден Биволарски; ул. Оборище; ул. Поп Андрей; ул. Стамболийски; ул. Стефан Караджа; ул. Хаджи Димитър; ул. Христо Ботев; ул. Цар Асен; ул. Цар Крум; ул. Чаталджа; ул. Янтра

 

На 14.05.2014 г. /08.30-16.00 ч / - гр. Монтана – ул. Трети Март 25; ул. Свети Патриарх Евтимий 15, 51; ул. Веренишка 2

На 14.05.2014 г. /09.00-12.00 ч / - гр. Монтана - жк.  Младост 2  - бл. 10, вх.А , Б, В, Г; кафе аперитив между бл. 9 и 10

На 14.05.2014 г. /09.00-16.00 ч / - гр. Берковица - ул. Лале; ул. Малинарка; ул. Първи Май; ул.  Раковица; ул. 1 -ви Май; ул. Иглика; ул. Крайречна; ул. Криви Рог; ул. Лале; ул. Малина; ул. Мир; ул. Пролет; ул. Свобода; ул. Добри Чинтулов; ул. Панайот Хитов; ул. Усин Керим; ул. Братя Миладинови; ул. Ружа; ул. Страцимировска; ул. Чайка

 

На 14.05.2014 г. /10.00-11.30 ч / - гр. Чипровци - ул.  Александър Стамболийски; ул. Бенковски; ул. Богдан Маринов; ул. Витоша; ул. Гагарин; ул. Георги Димитров; ул. Даскал Стамен; ул. Д-р Тако Андреев; ул. Жельо Войвода; ул. Люляк; ул. Минзухар; ул. Огоста; ул. Смит Войвода; ул. Стефан Дуньов; ул. Шипка; ул. Яко Войвода

На 14.05.2014 г. /12.00-13.30 ч / - гр. Чипровци  - ЦДГ; ул.  23-ти Септември; ул.  Александър Стамболийски; ул. Балканска; ул.  Деяна Войвода; ул.  Дядо Лилчо; ул. Ком; ул. Михаил Шипков; ул. Павлето; ул. Петър Богдан; ул. Точо Войвода; ул. Хаджи Димитър; ул. Чавдар Войвода

 

На 15.05.2014 г. /08.30-16.00 ч / - гр. Монтана – жк. Плиска – бл. 11, вх. А; бл. 17, вх. В; ул. Свети Патриарх Евтимий 63

На 15.05.2014 г. /09.00-10.00 ч / - гр. Монтана - Извън регулацията - стадион Огоста; ул.  Славчо Красински; ул. Хаджи Димитър; ул. Хан Аспарух; ул.  Хан Крум; ул.  Христо Ботев

На 15.05.2014 г. /09.00-16.00 ч / - с. Смоляновци - ул. Александър Стамболийски; ул. Ангел Кънчев; ул. Аспарух; ул. Байкал; ул.  Бор; ул. Братя Миладинови; ул. Бузлуджа; ул. Валентина Терешкова; ул. Вапцаров; ул. Васил Коларов; ул. Васил Левски; ул. Витоша; ул. Георги Бенковски; ул. Георги Димитров; ул. Гоце Делчев; ул. Дара Николова; ул. Двадесет Трети Септември; ул. Девети Септември; ул. Димитър Благоев; ул. Дунав; ул. Замфир Попов; ул. Зоя Космодемянская; ул. Ивайло; ул. Иван Вазов; ул. Изгрев; ул. Кирил и Методий; ул. Китка; ул.   Крали Марко; ул. Крум Ангелов; ул. Лика Рачин; ул. Лило Русинов; ул. Лиляна Димитрова; ул.  Лоза; ул. Любен Каравелов; ул. Людмила Живкова; ул. Люляк; ул. Малина; ул. Малчика; махала Блатото; ул. Паисий; ул. Петър Берон; ул. Петър Иванов; ул. Пионерска; ул. Радецки; ул. Райко Даскалов; ул. Рила; ул. Розова Долина; ул. Самуил; ул. Скобелев; ул. Славейко Горанов; ул.   Спартак; ул. Стара Планина; ул. Стефан Караджа; ул. Страхил Войвода; ул. Хаджи Димитър; ул.  Христо Ботев; ул. Христо Смирненски; ул. Цибрица; ул. Чайка; ул. Шести Септември; ул.   Шипка; ул. Юри Гагарин; ул. Явор; ул. Яворов 

На 15.05.2014 г. /09.30-15.30 ч / - с. Долно Белотинци - ул.  Александър Стамболийски; ул. Армейски генерал Иван Михайлов; ул. Асен Греков; ул. Васил Коларов; ул. Васил Левски; ул. Владимир Минчев; ул. Гаврил Генов; ул. Гео Милев; ул. Георги Дамянов; ул. Георги Димитров; ул. Дамян Колов Оловански; ул. Дара Михайлова; Извън регулацията: Вила; ул. Илия Андреев; ул. Кокиче; ул. Малчика; ул. Младен Апостолов; ул. Младен Кръстев; ул. Пъсрина; ул. Синчец; ул. Христо Михайлов

 

На 16.05.2014 г. /08.30-16.00 ч / - гр. Монтана – жк. Плиска – бл. 16, вх. А, Б; ул. Свети Патриарх Евтимий 63

На 16.05.2014 г. /09.00-16.00 ч / - гр. Берковица - ул. Александровска; ул. Антон Страшимиров;  ул. Генерал Гурко; ул. Генерал Скобелев; ул. Добруджа; ул. Заряница; ул. Марин Дринов; ул. Митрополит Кирил; ул. Сливница; ул. Солунска; ул. Страцимировска; ул. Тракия; ул. Царибродска

На 16.05.2014 г. /09.30-15.30 ч / - гр. Монтана - Гоцо Митов; Сирма Войвода; фирма „АСМ“;  фирма „Мария Росен Стил“; фирма „Грос“; фирма „Комунални Дейности“; фирма „Чистота“;  Бензиностанция „Ай Пи“ ЕООД; офис фирма „Копрен“; автомивка „Роси“; фирма „ВиК Строй“;  двор на бившо Аптечно (по искане на собствениците на трафопост „Механизация“)

На 16.05.2014 г. /10.00-11.30 ч / - гр. Чипровци – СОУ „Петър Парчевич“; ул. Георги Пеячевич; ул. Д-р Тако Андреев; ул. Огоста; ул. Петър Парчевич; ул. Семко Войвода; ул. Стефан Дуньов; ул. Яко Войвода

На 16.05.2014 г. /12.00-13.30 ч / - с. Железна – ул. Втора; ул. Двадесет; ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и осма; ул. Двадесет и пета; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и седма – бл.  Казан за ракия; ул. Двадесет и трета; ул. Двадесет и четвърта; ул. Двадесет и шеста; ул. Дванадесет; ул. Девета; ул. Деветнадесет; ул. Десета; ул. Единадесет; ул. Осемнадесет; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петндесет; ул. Първа; ул. Седемнадесет; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тринадесет; ул. Четвърта; ул. Четиринадесет; ул. Шеста; ул. Шестнадесет

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay Donate now
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Вижте къде ще спират тока 0| 7243 |04.04.2014 . Гасим тока по случай "Часа на Земята" 3| 7001 |29.03.2014 . ЧЕЗ съобщава за прекъсване на тока заради подобряване на услугите 0| 6394 |28.03.2014 . Може да има ново поевтиняване на тока за бита 0| 4915 |12.03.2014

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads

НАЙ-ЧЕТЕНИ

    Реклама / Ads

    БЛОГОВЕ