Реклама / Ads
Frognews

НОВИНИ И АНАЛИЗИ

14| 5968 |21.04.2021 АКТУАЛНО

Даниел Митов може да върне мандата на Радев още днес, ИТН и ДБ отсвириха ГЕРБ

.
Даниел Митов
Партията на Слави Трифонов ”Има такъв народ” е отказала поканата за разговори с колегите си от ГЕРБ. Народният представител Станислав Балабанов заяви пред БНР, че няма да влизат в прегори с партията на Бойко Борисов за подкрепа или създаване на кабинет с тяхно участие.
 

Припомняме, че по-рано днес от ГЕРБ заявиха в парламента, че са пратили покани до ИТН и до "Демократична България". Представители на ДБ обаче също категорично отказват да преговарят с ГЕРБ. Бойко Борисов съобщи по-рано днес, че Даниел Митов вероятно ще върне мандата за съставяне на правителство още днес следобед или най-късно утре, ако се провалят разговорите с двете формации.

 

"Отказахме среща с кандидата за министър-председател, излъчен от ГЕРБ. Идеологията на ГЕРБ е корупция, нагласени обществени поръчки, обръчи от фирми. Така, че нямаме никаква допирна точка с тях. Българският народ не иска повече управление на ГЕРБ. Няма за какво да си говорим". Това съобщи Атанас Атанасов от парламентарната група на ДБ малко по-късно, предаде БГНЕС.

 

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 6| 3401 |05.08.2024 ИТН връща на президента празна папка . 13| 3617 |04.08.2024 Отиваме на избори, ИТН връща неизпълнен третия мандат . 16| 3704 |03.08.2024 След близо три часа разговори: ГЕРБ-СДС няма да подкрепят третия мандат на ИТН . 10| 3468 |01.08.2024 Борисов: ГЕРБ ще участва в преговорите с ИТН за съставяне на правителство с 3-я мандат

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads