В обира са участвали трима или четирима маскирани души, уточняват от полицията.

Служителката на заложната къща не е пострадала. Откраднато е предимно злато във вид на накити, съобщава НТ.

На изходите на основните пътни артерии край Благоевград има полицейски патрули.