Реклама / Ads
27| 10326 |26.02.2014 АКТУАЛНО

Ал. Петров закри заседание на съда заради Фрог нюз

.
Източник: Булфото
Обвиняемият по делото „Октопод” Алексей Петров не позволи на репортер на Фрог нюз да присъства на заседание, на което се гледа искането му да напусне страната.
 

 

Щом видя журналиста на медията, той попита председателя на съдийския състав Румяна Ченалова не трябва ли заседанието да бъде закрито. „По принцип не, но ако отправите искане, то може да бъде уважено”, отговори тя. Тогава Петров настоя молбата му да се разгледа при закрити врати.

 

„Щом има репортер на Фрог нюз тук, това е заплаха за моята сигурност”, така той обоснова искането си да бъде изгонен репортера на медията.

 

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 3485 |03.02.2025 Нойзи сам се отказва от колата си . 24| 37237 |05.03.2019 Само във Фрог: Министър и медиен олигарх поискали да „падне“ главата на журналистката Валя Ахчиева . 5| 18920 |07.04.2017 Скандал във ВАС! Съдии увещават зам.-главен прокурор да не се явява по делото за референдума . 6| 22907 |24.11.2014 Ексслужител на ДАНС крие истина за Алексей Петров с любов със секретарка

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads