Реклама / Ads
12| 14931 |26.08.2018 АКТУАЛНО

Само във Фрог: Опитват се да прикрият следите на катастрофата, взимат се проби след завоя-убиец

.
Източник: БГНЕС
Правят се опити да се заличат следите около тежката катастрофа край Своге. Причината-проби от асфалтовото покритие са взети едва след завоя-убиец. За това сигнализираха пред Фрог нюз свидетели на тестовете на пътя, които започнаха да се правят от днес.
 

Ето какво ни разказаха възмутени граждани: „Пробата е взета след завоя и то в края на пътното платно близо до тротоара. Там за последно се виждат следите на обърналия се автобус, преди да полети в пропастта.  Проби не са взети от мястото преди и след завоя, където вероятно  може  да се е подхлъзнало возилото.  Предходни проби са взимани от съвсем друго място. Именно те показаха ,че настилката е некачествена“. Хората в Своге вече са скептични, че истината около фирмата-строител ще излезе.  

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 10| 7350 |04.04.2025 Яде ли корупцията асфалт!? Кой преяжда? . 12| 11379 |06.11.2018 Само във Фрог: По 50 лв. се търгува информацията за катастрофа с жертви, адвокати се избиват за „кръвнината“ . 6| 7591 |31.08.2018 Абсурдите продължават! Следствието дало становище преди месеци, че пътят-убиец край Своге е перфектен . 32| 18158 |24.06.2011 Скандално: Вижте как се асфалтира в България!

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads