Реклама / Ads
0| 7473 |30.04.2024 АКТУАЛНО

Тежка катастрофа край Мездра взе жертва

.
Източник: БГНЕС
Тежка катастрофа блокира пътя край врачанското село Долна Кремена. Инцидентът е станал между Мездра и Роман, като са се ударили лек автомобил и бензиновоз, който по първоначална информация е бил празен.
 

72-годишният шофьор на леката кола е загубил живота си, спътничката му - 75-годишна жена, е транспортирана до лечебно заведение.

 

Шофьорът на бензиновоза е на 41 години. Той е тестван за алкохол и наркотици. Пробата му за наркотици е положителна, отчела е наличие на бензодиазепин. Бензодиазепинът се съдържа в множество лекарства, а водачът на товарния автомобил е обяснил пред разследващите органи, че пие хапчета за болки в кръста.

 




Пътят е затворен и се пренасочва през село Върбешница, обясни говорителят на ОДМВР-Враца Красимир Василев.

 

Причините за трагичната злополука се изясняват, но вероятните причини са превишена скорост и навлизане в насрещното движение.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 15| 4160 |12.12.2025 Арестуваха началника на Пето районно в София и негови колеги. Други 12 бандити задържани вчера . 1| 2403 |11.12.2025 „Личен въпрос“: Едва 16,2% от жертвите на домашно насилиe у нас подават сигнал . 0| 2825 |10.12.2025 Нови правила за възнаграждения: Ще падне ли тайната на заплатата . 33| 4606 |09.12.2025 Готови ли са западните общества за войната, която Путин планира?

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads