Реклама / Ads
0| 4566 |12.12.2016 АКТУАЛНО

ТИР се обърна край Ботевград, шофьорът не дава признаци на живот

.
ТИР се обърна на влизане в с. Новачене край Ботевград. Шофьорът не дава признаци на живот, съобщиха за Фрог нюз читатели.
 

Камионът не е могъл да вземе десен завой, минал е в насрещната лента и е отнесъл два електрически стълба. Скъсана е елмрежата. Товарът е изсипан. Мястото временно е блокирано за движение. Предполага се, че водачът или е заспал, или е карал с висока скорост и не е могъл да овладее машината.

 

Друга катастрофата е станала около 13.30 часа на ул. "Г. С. Раковски" в града, близо до пешеходния мост след Професионалната гимназия по туризъм. Загиналият е само на 17 години, съобщи за БТА говорителят на полицията Катя Табачка. Момчето е било само, загубило е управление над мотора и е катастрофирало встрани от пътя. По случая е образувано досъдебно производство.  

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 3230 |17.02.2025 Снежен трафик: Три тира се удариха край Монтана, затвориха околовръстния път . 2| 3622 |12.02.2025 13-годишно момче зад волана в Ботевград, откраднало ключовете от колата на баща си . 0| 4873 |08.04.2019 Тир и кола се удариха в Кресненското дефиле . 0| 4271 |04.09.2017 Две катастрофи на „Тракия”, мъж загина

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads