Реклама / Ads
2| 6188 |13.04.2015 АКТУАЛНО

Великденски тапи по магистралите и пред София

.
Затапването е неизбежно
Засилва се трафикът по основните пътни артерии на страната и на входовете на големите градове, съобщи пресцентърът на МВР. Километрични опашки затапиха влизането в София край Владая и откъм магистрала "Хемус".
 
Интензивно е движението по автомагистралите "Тракия" и "Хемус".

В района на тунел "Витиня", посока към София, движението е затруднено и автомобилите се придвижват със забавена скорост.Колоните, които са се образували, са няколко километра. Затруднено е движението на автомобили в района на тунела при Витиня поради ремонт. Служители на КАТ регулират движението.Колони от автомобили има и в трите ленти на автомагистрала „Хемус”, а придвижването е затруднено.

Натоварено е движението и в столичния град, като пикът на автомобилния поток се очаква да е около 18 часа.

Служителите на пътната полиция призовават за стриктно спазване на правилата за движение и толерантност на пътя.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 4| 4594 |21.04.2025 Важна информация за пътуващите по автомагистрала „Хемус“ . 7| 2933 |18.04.2025 Започнаха да ловят първите пияни и дрогирани във великденския трафик . 0| 3275 |26.12.2024 108 снегорина работят на територията на Софийска област . 0| 4524 |02.01.2017 Мерки по организация на движението за голямото завръщане

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads