Реклама / Ads
4| 6263 |04.10.2018 АКТУАЛНО

Властта убеждава майките да търпят и да чакат /видео/

.
Представители на властта се опитаха да убедят майките на деца с увреждания, че трябва да търпят, защото администрацията била много тромява. Това става ясно от запис на днешната среща на депутати и министри с почернените жени.
 

Видеото е скандално с това, че жените се опитват да убедят присъстващите, че имат нужда от реформа на систимата, но никой не иска да ги чуе. В края на записа се вижда пренебрежителен жест и на председателя на Националният съвет за хора с увреждания Адриана Стоименова, която по принцип би трябвало да защитава  нуждаещите се.  Вижте за какво става дума:

">

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 44| 9469 |16.09.2020 Клипове разкриват брутална агресия срещу майките от охраната в НС /видео/ . 8| 5400 |02.03.2020 Майките освиркаха новия зам. социален министър . 0| 4528 |30.07.2018 Майките със становище по закона за личната помощ, не приемат предложенията на управляващите . 12| 6855 |22.04.2018 Майка на дете-инвалид: Г-н Борисов, не плачете, а ни помогнете!

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads