Цветанов: Ще намалим бюрокрацията в община Кресна
Кандидатът на ГЕРБ за кмет на Кресна Атанас Махлелиев е един млад човек, който иска да се върне в родния си град, да помогне на бизнеса, да помогне на хората, да стабилизира икономически и финансово общината. Това заяви председателят на Националния предизборен щаб на ГЕРБ и зам.-председател на партията Цветан Цветанов по време на разговорите си с работниците и ръководството на завод „Енергоремонт“ в Кресна.
Кандидатът за кмет на ГЕРБ Атанас Махлелиев заяви, че иска чрез него да дойде промяната в общината, да дойдат европейските средства. „Ние от ГЕРБ работим за хората. Искаме по-добри условия за живот за нас, за нашите деца. На 25-ти октомври ми гласувайте доверие и ще бъда пример как един млад човек се връща в родното си място и става успешен кмет“, каза Атанас Махлелиев.
На срещата с работниците в „Енергоремонт“ присъстваха евродепутатът от ГЕРБ/ЕНП Андрей Новаков, областният координатор на ГЕРБ Благоевград и народен представител Даниела Савеклиева, народният представител Димитър Танев, кандидатът за кмет на Кресна Атанас Махлелиев, кандидатите за общински съветници и кметове на кметства в община Кресна.