Ето какво написа още един възмутен гражданин, публикувал тази снимка във Фейсбук:

Няма нищо опасно! Все пак хората трябва да си гледат в краката и да умеят да скачат! Нямах време да извадя бързо телефона, за да видите как една баба слиза от трамвая. Е, тя поне видя какво я чака! А ватманът звънеше ли звънеше!
#GotovoENoNeEHubavo

Ивайло Попов, Фейсбук