Моята държава не е тиня и аз нямя да газя в нея! Който иска да продължава да му мирише на гюбре в политико-обществените отношения, нека не спира да се продава за няколко сребърника и да ходи да се реди с неграмотни на една опашка, щом толкова Ви струват авторитетът и самочувствието. Или в тази държава някой ще натисне бутона рестарт, за да навлезем в хуманни условия на живот или България ще бъде погълната от черната дупка. Видяхте, че 30 години този модел НЕ РАБОТИ, с любезното съдействие на външни и вътрешни паразити. Изберете си Вие! Залагам на прогреса, истината и съзидателността! Презирам лъжата и продажността!

НЯМА ДА ГЛАСУВАМ, ДОКАТО СПРАВЕДЛИВОСТТА НЕ СТАНЕ НОРМА!

Ако не стане доброволно, ще стане доброзорно!

Цвета Кирилова, фейсбук