Реклама / Ads
24| 7422 |16.08.2014 ПОЛИТИКА

БСП избра водачите на листите, Вигенин аут

.
След близо 4-часово заседание БСП определи водачите на листи за предстоящите парламентарни избори. Първото място в списъците обаче остана празно за Благоевградския и Габровския избирателни райони.

 

За първи изборен район – Благоевград – номинацията за Кристиян Вигенин не е била приета. За cедми изборен район – Габрово – предложението не е било обсъдено заради тежкото състояние на Йордан Стойков, който катастрофира на път за пленума.  

Ето и кои са водачите на листите:


Втори изборен район – Бургаски (14 мандата) – Петър Кънев;
Трети изборен район – Варненски (15 мандата) – Ангел Найденов;
Четвърти изборен район – Великотърновски (8 мандата) – Марияна Бояджиева;
Пети изборен район – Видински (4 мандата) – Михаил Миков;
Шести изборен район – Врачански (6 мандата) – Георги Божинов;
Осми изборен район – Добрички (6 мандата) – Светла Бъчварова;
Девети изборен район – Кърджалийски (5 мандата) – Милко Багдасаров;
Десети изборен район – Кюстендилски (4 мандата) – Мая Манолова;
Единадесети изборен район – Ловешки (5 мандата) – Димитър Горов;
Дванадесети изборен район – Монтански (5 мандата) – Емил Райнов;
Тринадесети изборен район – Пазарджишки (9 мандата) – Янаки Стоилов;
Четиринадесети изборен район – Пернишки (4 мандата) – Валери Жаблянов;
Петнадесети изборен район – Плевенски (9 мандата) – Румен Гечев;
Шестнадесети изборен район – Пловдив – град (11 мандата) – Георги Търновалийски;
Седемнадесети изборен район – Пловдив област (11 мандата) – Димитър Дъбов;
Осемнадесети изборен район – Разградски (4 мандата) – Стоян Ненчев;
Деветнадесети изборен район – Русенски (8 мандата) – Христо Белоев;
Двадесети изборен район – Силистренски (4 мандата) – Антон Кутев;
Двадесет и първи изборен район – Сливенски (6 мандата) – Таско Ерменков;
Двадесет и втори изборен район – Смолянски (4 мандата) – Дора Янкова;
Двадесет и трети изборен район – София (16 мандата) – Жельо Бойчев;
Двадесет и четвърти изборен район – София (12 мандата) – Стефан Данаилов;
Двадесет и пети изборен район – София (14 мандата) – Михаил Миков;
Двадесет и шести изборен район – София област (8 мандата) – Корнелия Нинова;
Двадесет и седми изборен район – Старозагорски (11 мандата) – Драгомир Стойнев;
Двадесет и осми изборен район – Търговищки (4 мандата) – Явор Куюмджиев;
Двадесет и девети изборен район – Хасковски (8 мандата) – Чавдар Георгиев;
Тридесети изборен район – Шуменски (6 мандата) – Иван Иванов;
Тридесет и първи изборен район – Ямболски (4 мандата) – Атанас Мерджанов.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 25| 6885 |31.07.2014 М. Манолова: Не се сърдя, че избраха Миков . 42| 7767 |13.01.2014 Р. Кънев: Подкрепям Кунева, Надежда избра миналото . 10| 7386 |31.10.2012 Депутатите избраха Анастас Анастасов и Венета Марковска за съдии в КС . 2| 5629 |26.09.2012 НС избра своите 11 представители във ВСС

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads