Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
8| 6481 | ПОЛИТИКА

Христо Иванов: Българската държава се опитва да задуши свободата и демокрацията

Христо Иванов
Христо Иванов
Прогноза за Великобритания няма да правя. Все пак трябва да е ясно, че тази страна, за да напусне ЕС, показва, че алтернатива на евроинтеграцията няма. Този Съюз няма алтернатива на тази историческа и съдбовна посока. Това каза Христо Иванов по БТВ.
 

Там има една от най-големите български диаспори. Трябва да се погрижим за тях. Ако Великобритания излезе, ние рискуваме  тази гупа да се окаже без гарантирани права да гласуват. За тях може да важат правилата за трети страни. Ние трябва да покажем, че трябва да имаме връзка с тези хора.


Сега в 12 без 5 ще отворяме ИК. От това зависи и броят на изборните секции. Има текстове, които сме ги предложили на парламента. Тези хора са огромен капитал за нас. Най-важно за тези хора ще бъде въвеждането на електронно гласуване. Ние сме изработили софтуер. Това е бъдещето. Най-лесно е да се страхуваме. Ясно е бъдещето и технологичният преход върви с рискове, но ние влизаме в дигиталната епоха. Светът ще се раздели на страни с технологии, които ще се развиват. И други, които ще изостават и ще бъдат бедни.


Преференцията е важна. Да се страхуват от 15/15 партии, които не искат да обяснават на хората, че имат избор. Българските граждани харесват преференцията. Те искат свобода и демокрация. Българската държава се опитва да задуши свободата и демокрацията.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Проф. Христов: Политическият ни елит е кокошкарски, а ситуацията - гееополитическа 21| 12930 | Проф. Христов: Политическият ни елит е кокошкарски, а ситуацията - гееополитическа Хр. Иванов: Г-н премиер, не се страхувайте, подкрепете Лаура Кьовеши 27| 10817 | Хр. Иванов: Г-н премиер, не се страхувайте, подкрепете Лаура Кьовеши Христо Проданов: Недопустимо е да бяхме замълчали за аферата ”Ало, Банов съм” 4| 5920 | Христо Проданов: Недопустимо е да бяхме замълчали за аферата ”Ало, Банов съм” Проф. Иво Христов: Министър Захариева ще си оттегли ли подписа от Истанбулската конвенция? 15| 12693 | Проф. Иво Христов: Министър Захариева ще си оттегли ли подписа от Истанбулската конвенция?

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads