Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
11| 5643 | ПОЛИТИКА

Крум Зарков: ГЕРБ и ДПС целят да приватизират политическия живот

Крум Зарков
Крум Зарков Източник: БГНЕС
Решението за частно финансиране на партиите от страна на ГЕРБ и ДПС представлява координирана акция, с което целят да приватизират политическия живот в страната. Това е истински атентат към базисните постижения на българската демокрация.
 

Това заяви в кулоарите на парламента народният представител от БСП Крум Зарков във връзка с идеята за отворено финансиране на партиите, предаде Novini.bg. ,,От БСП призоваваме за открит и честен дебат по темата. Ето защо започваме преки действия и разговори с публични авторитети и неправителствени организации, като крайната цел е да обективизираме постигнатите резултати в законови предложения. ГЕРБ и ДПС се опитват да вкарат частни интереси в политиката и по този начин партиите ще бъдат зависими от онези, които ще им плащат'', обясни още Зарков. ,,Частното финансиране е неприемливо. Това е опит да се затрудни работата на всеки, който дръзне да се противопостави на сегашното статукво'', допълни в заключение Крум Зарков.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Според Татяна Дончева Емил Радев е фаворит на ГЕРБ за главен прокурор 10| 14553 | Според Татяна Дончева Емил Радев е фаворит на ГЕРБ за главен прокурор Душана Здравкова: Оставките в ГЕРБ няма да решат нещата 4| 7553 | Душана Здравкова: Оставките в ГЕРБ няма да решат нещата Иво Христов: Цветанов беше изхвърлен на бунището на ГЕРБ 8| 9683 | Иво Христов: Цветанов беше изхвърлен на бунището на ГЕРБ Сидеров: ВМРО бяха сключили сделка с ГЕРБ и ДПС за вота 32| 12527 | Сидеров: ВМРО бяха сключили сделка с ГЕРБ и ДПС за вота

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads