Смятам, че Пеевски е един от представителите на олигархията. Забогателите по непонятен начин обаче продължават да управляват процесите в България, при това днес го правят повече отколкото по времето на БСП.
Очевидно коалицията с ДПС беше грешка, но аз никога не съм влизал в корпоративни договорки, не съм взимал подкупи и не искам да нося отговорността за това. БСП е много по-чиста в това отношение от днешните управляващи, каза още Кутев.