Реклама / Ads
Frognews

НОВИНИ И АНАЛИЗИ

13| 5520 |04.04.2021 ПОЛИТИКА

Мангъров: Гласувах, за да спрем тези безумни ограничителни мерки

.
Гласувах за това да си върнем нормалния живот и да си оправим държавата. Това каза инфекционистът доц. Атанас Мангъров, който е кандидат за депутат от листата на АБВ.
 

„Изборите по време на пандемия са свързани с много страхове, които хората трябва да преодолеят, ако искат да променят живота си и най-важното да се върнат към нормалния начин на живот. В нашата страна има много неща, които трябва да бъдат променени, защото само връщането към нормалното не е достатъчно. Трябва още много неща да променим“, коментира той.

 

„На първо място трябва да спрем тези безумни ограничителни мерки, които нямат никакъв ефект и нанасят много сериозни икономически, психически и всякакви щети“, добави доц. Мангъров.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 9| 4909 |23.05.2021 Мангъров: Не се приемам като рок-звезда, винаги съм бил черна овца . 25| 13917 |12.04.2021 Доц. Мангъров: Има пациенти, които са ваксинирани срещу коронавирус и боледуват като всички . 77| 69176 |18.03.2021 Д-р Атанас Мангъров пред Фрог: Затварянето е предизборно. Ние наистина сме идиоти . 30| 5959 |07.04.2020 Доц. Мангъров: Опитвам се да кажа какво трябва да се направи, за да умират по-малко хора

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads