Реклама / Ads
8| 15447 |13.03.2017 ПОЛИТИКА

Октай пред Фрог: Върви пълзящ военен преврат срещу партиите ни

.
Осман Октай
Определено мога да кажа, че върви един пълзящ военен преврат срещу политическите формации за преодоляване на напрежението и хаоса. Прави ми впечатление, че в чистката е включен и човек на библиотекарите и Цветлин Йовчев. Това каза пред Фрог нюз зам.-председателят на ДПС Осман Октай.
 

Президентът Румен Радев е натоварен с толкова голяма отговорност. Гласовете за него не са нито леви, десни или центристи. Хората просто изразиха тревожност от политическата нестабилност и напрежение, търсейки главнокомандващ.

 

Вицепремиерът Стефан Янев също като Радев е натовски генерал.

 

Политическата обстановка ще се нажежава. В нея участват купени социолози, политолози и т. н. Опасявам се да няма сблъсъци на политическа основа до 26 март. Виждам, че определени сили около служебния кабинет се готвят да продължат управлението си, очаквайки, че някой ще оспори изборните резултати, каквито и да са те. Това, че не се спази закона и не се обезпечиха устройства за машинно гласуване, е достатъчно сериозно основание да бъдат касирани изборите. Това ще продължи политическата агония в страната.

 

Какво още каза Осман Октай за напрежението между България и Турция вижте в рубриката „Интервю”

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 11| 6545 |18.12.2025 За Путин европейските лидери са „малки прасета“. Колко още масови гробове, за да бъде спрян? . 1| 2821 |16.12.2025 Държавите на първа линия искат средства от ЕС заради заплахата от Русия, България е сред тях . 10| 2629 |16.12.2025 Ново начало при Радев: Машинно гласуване – да, но не с компрометираните устройства . 9| 3087 |15.12.2025 ГЕРБ внасят удължителен бюджет, настояват за нови избори скоро

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads