Реклама / Ads
8| 4995 |28.12.2021 СВЯТ

Франция затяга мерките заради Омикрон

.
Франция затяга противоепидемичните мерки заради разпространението на Омикрон в страната. Здравните власти въвеждат задължителна дистанционна работа навсякъде, където е възможно, от 3-ти януари. Обществени събития на закрито ще могат да се провеждат с не повече от 2000 души.
 

Ограниченията влизат в сила на фона на високия брой новозаразени в страната. Френските здравни власти регистрираха над 100 хил. новозаразени в края на миналата седмица. Това е най-високият брой от началото на пандемията. 

 

Въпреки това вечерен час и строги рестрикции в новогодишната нощ няма да бъдат въвеждани. 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 19| 2360 |09.12.2025 „Разпадащ се“ континент, ръководен от „слаби“ хора: Какво мисли Тръмп за Европа? . 2| 2639 |08.12.2025 Чиприян Чуку от Национално-либералната партия е новият кмет на Букурещ . 0| 2720 |05.12.2025 90% от португалците и 69% от поляците подкрепят членството на страните си в ЕС . 0| 2708 |05.12.2025 Американската армия е убила четирима души при нов удар срещу нарко-корабче

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads