Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 4169 | СВЯТ

Предотвратиха подготвян атентат във Франция

Предотвратиха подготвян атентат във Франция
Белгийската полиция предотврати терористичен атентат, който е бил подготвян на територията на страната, но е трябвало да бъде извършен във Франция, съобщи федералната прокуратурата на кралството.
 

„Белгийските правоохранителни органи предотвратиха терористично нападение във Франция, което е подготвяно от двойка, идваща от Иран“, се казва в изявлението, цитирано от БГНЕС. Белгийската телевизия VTM съобщи, че нападението е трябвало да стане по време на среща на иранска опозиционна партия в изгнание. Полицейските сапьори са открили самоделна бомба в автомобил.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Службите в Германия предотвратиха биологическа атака 1| 4767 | Службите в Германия предотвратиха биологическа атака 12 души, сред които и деца, са убити при атентат в Кабул 0| 4945 | 12 души, сред които и деца, са убити при атентат в Кабул Осъдиха на доживотен затвор стокхолмския атентатор, убил петима 0| 5189 | Осъдиха на доживотен затвор стокхолмския атентатор, убил петима Троен атентат в Афганистан 0| 4663 | Троен атентат в Афганистан

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads