Реклама / Ads
12| 16139 |17.03.2017 ГЛАСЪТ

Е. Френкел: Битието определя съзнанието, нали проф. Константинов?

.
Едуард Френкел - ”дребен заядлив математик”...
Макар и рядко, някои математици доказват, че битието, а не науката, определят тяхното съзнание. Доказателство за тази теория е изявлението на големия български професор Михаил Константинов, че корупцията е безобидно нещо, а по-страшни са заплахите от Турция и бежанската вълна.
 
Това написа във Фейсбук математикът Едуард Френкел. Френкел е скромен учен и професор в Калифорнийския университет, САЩ. Тази теория, продължава преподавателят, обявена в публичното пространство на 18.03.2017 г. доказва, че защитата на партийни интереси е доходен бизнес, а не просто хоби. Ако твърденията на Константинов бъдат коментирани през теорията за линейните преобразования на векторните пространства, ще стане ясно, че финансите са ценност, а истината досадна подробност. Доказателство за това е изразеното преклонение пред писанията на Ахмед Доган, председател на някаква си партия, известна в България като ДС... или ДПС... нещо такова.

Както е известно, проф. Константинов е уважаван шеф на борда на държавната компания „Информационно обслужване”, а съпругата му е конструктивен служител в партийно-политическото предприятие-бижу Ръководство на въздушното движение (РВД). Дай Боже всекиму, както се казва.

Да защитаваш партията-кърмилница е логично в страна, в която можеш да спиш спокойно, без да ти е чиста съвестта. Този извод може да се приеме за български принос в математическото многообразие... Затова зареян във формули и теореми, проф. Константинов е изпуснал нещо важно: корумпираният за пари, власт и облаги би продал не само родината, но и майка си. Знаем го от историята за 1393 - 1397 година, същото е и днес.

 

Да обобщим по Константиновски: Доган (верен последовател на Левски) е супер, ДПС е супер, бате Супермен е супер, аз, проф. Константинов съм супер. Корупция няма. В България – не!

Битието определя съзнанието” е мисъл на Маркс. Знаят го дори в Пернишкия университет, известен по-преди като ПУТКА...

 

Едуард Френкел,

математик, на път да преосмисли

досегашния си живот

 

Задължителен коментар: Кой е тоя Френкел, бе! Руско еврейче, пристанало на американците, платено от враговете на бате Супермен. Бил новият Стив Джобс - ай сиктир...

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 6| 14063 |27.06.2025 Министри ни баламосват с обещания – аха̀ да им повярваме. Идиоти и идиоти . 12| 12844 |22.06.2025 22 юни 1941-а и 22 юни 2025-а: Живот или смърт. Извъртане по килифарски – "висшият пилотаж" на президента . 22| 17177 |20.06.2025 Кажете фирмите, които вдигат цени! Разлепете ги по стълбове, покажете ги по телевизията - иначе сте съучастници . 8| 16114 |17.06.2025 "Доктор" Тони Тодоров няма да излекува МВР. Нужни са подходящи кадри и резултати

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads