Защото „Коя е хубавата жена?“ знаят:

Премиерът Борисов. Сам го обясни неведнъж, а най-подробно пред германския „Frankfurter allgemeine zeitung“. Снимките са датирани и той е наясно, кой го е посещавал за „задоволяване на човешките потребности“ в тези дни.

Служителите от НСО в резиденцията в Бояна.

Чистачката на премиера в резиденцията.

Аверите, на които се е похвалил Борисов.

Партньорите му на карти.

Главният прокурор Гешев.

Делян Пеевски.

И поне още

сто души!...

В случая прокуртурата е: смешна, жалка, нагла, глупава, некадърна, подлога и пр. Унизи всички обвинители, дори онези близо 700, които се събраха в Бояна да дават подкрепа за своя вожд Гешев!... Това заслужиха като подарък всички прокурори.

Наистина ли сте толкова жалки?

Няма ли поне един да стане и да заяви: Стига!

Е, няма.

Кой каквото сам си направи, никой не може да му го направи, - гласи народната мъдрост.

В „Мъртви души“ на Гогол героят Чичиков казва: „Всички са мошеници; целият град е такъв... Всички са христопродавци. Само един почтен човек има там - прокурорът, ала и той, право да ви кажа, е цяла свиня“.

Прокурори, прокурори, дотам ли се докарахте?...

Фрог нюз