Реклама / Ads
0| 2726 |26.09.2022 АРТ ДЖУНГЛА

Завърши седмият кръг от Националната верига по бадминтон

.
През уикенда приключи седмият кръг от Националната верига по бадминтон, който се проведе в спортен комплекс „Ялта“. В него се включиха над 90 състезатели от цялата страна, а също и от Украйна и Индия. Спортната проява се организира от СК „Бадминтон“ и се реализира с финансовата подкрепа на Община Русе.

„Години наред СК „Бадминтон“ посвещава русенските деца в този спорт и съм убеден, че турнирът ще донесе много полезен опит и емоции на всички участници“, каза заместник – кметът Енчо Енчев, който награди победителите в турнира. Русенският клуб завърши с 27 отличия.

 

Ето и крайното класиране:

 

мъже единично първо ниво: 

1.Васил Пасков -  СКБ Русе

2.Светослав Горанов -  СКБ Русе

3. Стилиан Стоименов - БК Ракетлон Варна

 

жени единично първо ниво: 

1. Кристина Георгиева - СКБ Русе

2. Рея Кирчева  - БК Ракетлон Варна

3. Мира Георгиева - БК Гълъбово 

 

мъже двойки първо ниво: 

1. Пламен Михалев / Тихомир Киров - СКБ Стара Загора 

2. Васил Пасков / Светослав Горанов -  СКБ Русе

3. Стилиан Стоименов / Владимир Щерев - БК Ракетлон Варна

 

жени двойки първо ниво:

1. Мира Георгиева / Михаела Христова - БК Гълъбово / БК Левски Люлин

2. Ирена Атанасова / Рея Кирчева - БК Ракетлон Варна

3. Кристина Георгиева / Сибел Таракчиева - СКБ Русе

 

смесени двойки първо ниво: 

1. Пламен Михалев / Мая Добрева - СКБ Стара Загора

2. Светослав Горанов / Живка Костадинова - СКБ Русе / БК Гълъбово

3. Емилиян Андреев / Сибел Таракчиева - СКБ Русе

 

мъже единично второ ниво: 

1. Калоян Великов - СКБ Русе

2. Мариян Вълев - БК Севлиево

3. Николай Керчев - СКБ Русе

 

жени единично второ ниво:

1. Алина Милкоша - СКБ Русе

2. Живка Костадинова - БК Гълъбово

3. Милица Казанджиева - СКБ Русе

 

мъже двойки второ ниво: 

1. Пламен Стаматов / Тодор Табаков - СКБ Русе

2. Мариян Вълев / Мартин Стратиев -  БК Севлиево / БК Ракетлон Варна

3. Владимир Николов / Дилян Радев  - БК Ракетлон Варна

 

жени двойки второ ниво:

1. Александра Стратиева / Десислава Атанасова - БК Ракетлон Варна

2. Габриела Джолева / Диляна Любомирова - БК Ракетлон Варна

3. Natalia Igronova  / Божидара Йорданова - Украйна / СКБ Русе

 

смесени двойки второ ниво: 

1. Неделин Маринов / Мирослава Георгиева - БК Гълъбово / СКБ Стара Загора

2. Пламен Стаматов / Мира Георгиева - СКБ Русе / БК Гълъбово

3. Добромир Добрев / Галина Митева - БК Гълъбово / СКБ Стара Загора 

 

мъже единично трето ниво: 

1. Александър Дафинов - СК Димитровград

2. Живко Иванов - БК Гълъбово

3. Теодор Нгуен - СКБ Русе

 

жени единично трето ниво:

1. Росица Тумбева - Пловдив

2. Магдалена Сенчишин - БК Ракет Спийд София

3. Слава Косева - БК Хасково

 

мъже двойки трето ниво: 

1. Живко Иванов / Митко Чавдаров - БК Гълъбово /  СКБ Стара Загора 

2. Калоян Великов / Теодор Нгуен - СКБ Русе

3. Иван Николов / Мировслав Петров - БК Виктори / БК - Г.Оряховица 

 

жени двойки трето ниво: 

1. Боряна Василева /  Росица Тумбева - Пловдив

2. Силвия Димитрова / Сузана Таракчиева - СКБ Русе 

3. Камелия Делчева / Мирослава Георгиева - Дискавъри / СКБ Стара Загора

 

смесени двойки трето ниво: 

1. Тодор Табаков / Силвия Димитрова - СКБ Русе

2. Митко Чавдаров / Михаела Христова - СКБ Стара Загора / БК Левски Люлин

3. Теодор Нгуен / Алина Милкова - СКБ Русе

 

мъже единично четвърто ниво: 

1. Тихомир Тенчев - Пловдив

2. Павел Шейтанов - СКБ Русе

3. Емил Френгов - СК Димитровград

 

мъже двойки четвърто ниво: 

1. Теодор Ковачев / Теодор Ковачев - СКБ Русе

2. Атанас Атанасов / Николай Георгиев - БК Севлиево

3. Величко Великов / Пламен Кожухаров - СКБ Русе

 

жени двойки четвърто ниво: 

1. Диляна Колева / Магдалена  Сенчишин - БК Нова Загора / БК Ракет Спийд София

2. Александра Илиева / Деница Димитрова - СКБ Русе / БК - Г.Оряховица

3. Ангелина Гатева / Деница Енчева - СКБ Русе

 

смесени двойки четвърто ниво:

1. Тихомир Тенчев / Росица Тумбева - Пловдив

2. Дамян Станчев / Боряна Василева - Пловдив

3. Теодор Ковачев / Сузан Таракчиева - СКБ Русе 

 

смесени двойки 35+ ветерани:

1. Диян Колев / Диляна Колева - БК Нова Загора

2. Пламен Кожухаров / Йорданка Великова - СКБ Русе

3. Величко Великов / Светла Великова - СКБ Русе 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 4672 |20.05.2022 Завършилите военното училище в Лвов се събраха и си казаха думата след години . 0| 3354 |23.09.2021 Владимир Зарев: Опитвам се да оставя в националната памет една епоха . 0| 3391 |09.09.2021 7 творби се борят за Националната литературна награда „Елиас Канети” 2021 . 0| 4314 |10.12.2018 Националната библиотека с 140-годишна история

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads