Ти би ли го направил?
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.
Моля, подкрепете ни.
Включете се в дискусията
Влезте в профила си или се регистрирайте, за да коментирате.
Вход | РегистрацияВключете се в дискусията
Влезли сте като —.
20 долара и аз ще ги върна.
Ако искате и с Вас да постъпят така, бъдете честни и Вие. Не 20 долара, връщали сме и 1500лв след трудничко издирване на притежателя им. Обявете ни за глупаци сега! Но ако всички... то България нямаше да е сега... Изводът от вас!
Браво! Ноу нас не е така....
Възрастен човек ми върна паднал портфейл. Да е жив и здрав! И аз бих го направил!
нищо общо с хората в българия-тъжно но факт
Аз съм връщал 3000 Евро.
...и тъй като у нас нямаме хора ръсещи пари по улицата, си имаме циганки с отрязани палци, за да могат по-лесно да ти ги измъкнат директно от джоба.
Абе тъпаци, никой ли не видя последното изречение на английски, което не е преведено на български. "They deserve credit cards to match" . Не ви ли стигна до кофите, че това е реклама на кредитни карти????
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно!
След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.