Реклама / Ads
0| 5792 |14.12.2016 ЛАЙФ СТАЙЛ

Висшистки се борят за титлата Miss Playmate

.
В Planet Club в столицата в събота, ще се състои първото официално показване на 12-те кандидатки за Miss Playmate 2016, което ще носи тайнственото заглавие „Нощта на пепеляшките в заешката дупка” и под ръководството на Любен Дилов-син и Александра Богданска 12-те момичета ще бъдат представени. на посетителите на заведението.
 
Журито е от 13 члена. То за пръв път в историята на конкурса, ще гласува с анкетни карти.

Сред финалистките на Playmate of the Year 2016 има куриозни присъствия. Например разликата между най-ниската и най-високата е почти 50 сантиметра. Има участничка, която се занимава с нестандартно земеделие – отглежда калифорнийски червеи, има дипломирана логопедка, която твърди, че най-важното преди започване на разговор е гимнастиката на езика. Има участничка,за която не е проблем да изпие литър водка и след това да дефилира уверено като професионална манекенка. Има филоложки, дипломирани криминалитски, танцьорки, студентки и обикновени минувачки, съобщават организаторите.

Освен 12-те дебютантки на славата, които посетителите на Planet Club ще могат да видят първи, също така те първи ще се сдобият и със знаменития годишен брой на списание Плейбой, който представя кандидатките заедно и по отделно. След официалния си дебют,  момичетата ще останат в клуба до зори и ще убеждават лично посетителите да гласуват за тях в интернет-платформата на  https://www.playboy.bg/.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 2164 |31.03.2025 HOLIDAY PARK стартира поредица от фен срещи с Калоян Димитров – Ballan . 0| 4671 |04.03.2025 В най-женския месец от годината: Ведра кафе поднася на любителите на ароматната напитка нови празнични кутии . 0| 4331 |25.02.2025 Харизматичният Брайън Адамс ще зарадва българските си фенове с ексклузивен акустичен концерт . 0| 5533 |05.02.2025 Хевиметъл легендите "Блек Сабат" се събират в оригиналния си състав за концерт за първи път от 20 години

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads