И да скършат духа на светите ценности с които е откърмен. Очаквах като завършек на този пърформанс цялата група на ГЕРБ да стане права и да запее някой псалом, да закади тамян, а после колективно да обяви, че влизат в манастир, за да изкупят вината на потайните либерали, които са окупирали България :))))


Хареса ми един язвителен коментар на колегата Крум Зарков: "Ето това е - блюстители на християнски ценности до един с червени конци на ръцете". Яко, нали?

 

Александър Симов