Напъват ме спомени за правителството на левицата, което при всеки негативен доклад за страната, скачаше със същите слабоумни аргументи. Тогава бе важно да сме изпълнили критериите , за да влезем в ЕС. Проблемите пак бяха корупцията ( Батко и братко), върховенството на закона и борбата с организираната престъпност...


Днес ГЕРБ са се спрели на същите опорни точки ! Тогава "лоши" бяха ЕНП, а сега ПЕС и либералите и зелените, че и малко ЕНП. Мъка. Другарю Борисов, проявете малко фантазия.Не минава този номер, нито тук, нито в Брюксел. Виж, опорката на г-н Биков е новина - не сме толкова зле, колкото Северна Корея! Учете се от него.)

Арман Бабикян