Реклама / Ads
Frognews

НОВИНИ И АНАЛИЗИ

1| 5815 |30.12.2013 НОВИНИ

Армията разпродава боеприпасите си

.
Боеприпасите в складовете на Българската армия ще бъдат изтеглени до края на следващата година, а след това вече помещенията ще бъдат обявени за продажба, съобщи пресслужбата на Министерството на отбраната. Това беше решено след споразумение между Министерството на отбраната и фирмите, съконтрагенти на „Снабдяване и търговия – МО” ЕООД.
 

„Снабдяване и търговия – МО” ЕООД се ангажира с изготвянето на допълнителни споразумения по сключените договори със съконтрагентите, а дирекция „Логистика” на Министерството на отбраната ще следи за изпълнението на графика в определените срокове. След приключването на дейностите по извозване на боеприпасите складовете на Българската армия, в които те са били съхранявани, ще бъдат включени в списъка на Министерството на отбраната за продажба на имоти с отпаднала необходимост.
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 2| 10483 |12.03.2025 Kомисия по отбрана подкрепи купуването на противотанкови ракети "Javelin" . 1| 3869 |27.02.2025 Програмата за отбраната до 2029 г.: Попълване на армията, радaри, вертолети, кораби . 6| 3235 |26.02.2025 Всички F-16 идват до края на 2025 г. Бюджетът за отбрана ще е 2,09% от БВП, отливът от армията спрял . 0| 4187 |21.08.2024 Обнародвано: Купуваме боеприпаси за "Страйкър"-ите ни

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads