Автобус е блъснал няколко коли в София. Инцидентът е станал около полунощ в петък срещу събота в жк „Левски – Г“, съобщава БНР.
Веднага към мястото е изпратена линейка. Медицински екип е прегледал шофьора на общественото превозно средство. Той е бил сам в автобуса. Не е имал наранявания и не се е наложило транспортиране към лечебно заведение.
От африканска ще трябва да е, защото най-вероятно Тошко Африкански е уредил някой свой роднина. Той каза, че от Пакистан ще вкарва само лекари за по 500,00 заплата, а в случая работата е друга.
Докладване на коментар
Изберете действие за този коментар
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно! След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.