20| 6956 |31.07.2012 НОВИНИ

Българи-юнаци! Спукахме полския балон във волейбола

.
България разгроми Полша с 3:1 гейма на Олимпиадата в Лондон. това е втората им победа след победата на отбора на домакините.

Българският национален отбор по волейбол победи с 3:1 гейма фаворита в групата Полша на Олимпиадата в Лондон. Полският отбор минава за един от най-силните. Момчетата на Найден Найденов спечелиха първите две части на 22 и на 27 точки, загубиха третия гейм на 13 точки, а в четвъртия се играеше буквално точка за точка.

В крайна сметка нашите спечелиха гейма с 25 на 23 и мача. Това е втора победа за момчетата на Найден Найденов в Олимпийския турнир. Те вече спечелиха с 3:0 гейма срещу домакина Великобритания.

В следващия мач на 2 август ще играем срещу тоталния аутсайдер Австралия. На 4 август - с Аржентина, а на 6 август - с Италия.