Реклама / Ads
Frognews

НОВИНИ И АНАЛИЗИ

5| 6259 |30.11.2010 НОВИНИ

Българин смлян до смърт в Италия

.
А. Б. се скарал с група италианци, сбили се, той починал на място.
 

52-годишният български гражданин А.Б. е починал след нападение в крайбрежен квартал на италианския град Росано в италианската провинция Козентино, предава агенция „Фокус", позовавайки се на АНСА.

Полицията вече е идентифицирала предполагаемите нападатели
и в момента те се издирват от органите на реда.

Група от двама или четирима италианци се е скарала с жертвата, след което е последвало сбиване. По първоначални данни, А.Б. е починал на място.
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 3502 |03.09.2024 Българин почина в Кушадасъ след инцидент с хотелската охрана . 1| 3882 |17.08.2024 Убийство на мъж в Борисовата градина в Бургас . 0| 4602 |28.08.2019 37-годишен българин е убит на остров Родос . 1| 5745 |13.06.2017 Почина българинът, катастрофирал с тир в Италия

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads