Реклама / Ads
3| 4842 |02.01.2020 НОВИНИ

БОЕЦ съди МВР заради незаконните протести в подкрепа на Гешев

.
Протестите в подкрепа на Гешев бяха видимо подпомогнати от МВР Източник: БГНЕС
Айде ЧНГ и на МВР! БОЕЦ заведе дело срещу МВР заради незаконните протести в подкрепа на Гешев! Това съобщи лидерът на гражданското сдружение Георги Георгиев във Фейсбук. Той отбелязва:
 

БОЕЦ публикувахме документи получени по Закона за достъп до обществена информация, от които снава ясно, че протестите в подкрепа на Гешев са незаконни. От подаденото Уведомление разбрахме, че организартор на тези срамни и незаконни събития е ПИК НЮЗ ЕООД.


Ще осъдим МВР, защото истината за тези събития е важна, но по важното е да покажем и разобличим целият сценарий по избора на Гешев. За реализацията на този сценарий по поръчка на Пеевски са включени всички институции и власти – МВР, Столична община, ВСС, жандармерия и тн. Категорично доказателство, че Борисов е предал и продал държавата и управлението на Пеевски!
ПРОДЪЛЖАВАМЕ!

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 177 |20.12.2025 8 души загинаха и над 20 бяха ранени при руски удари над Одеса . 0| 287 |20.12.2025 Турист загина при падане в Пирин . 1| 1009 |20.12.2025 Гръцките фермери свалят пътните блокади за празниците . 0| 1108 |20.12.2025 Излезе втори трейлър на сериала „Мамник“

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads