Реклама / Ads
Frognews

НОВИНИ И АНАЛИЗИ

1| 4996 |04.01.2019 НОВИНИ

Борят се за живота на мъжете, ранени с нож на пешеходна пътека

.
Д-р Стефан Ковачев
Опасността за живота на двамата мъже, намушкани с нож след спор на пешеходна пътека в столичния квартал ”Дианабад”, не е отминала.
 

Двамата бяха приети снощи в Окръжна болница. Информация за състоянието на двамата пациенти даде тази сутрин д-р Стефан Ковачев, който е оперирал единия от пациентите


Мъжете - на 42 и 45 години, са били намушкани с нож в столичния квартал "Дианабад". По данни на лекарите от Спешно отделение на Университетската болница "Св. Анна", двамата са пристигнали на собствен ход в лечебното заведение. Единият от мъжете е намушкан в корема, а другият в корема и рамото.

По информация на МВР на кръстовището на булевардите "Никола Габровски" и "Г.М. Димитров" възникнал скандал между двамата мъже и трети пресичащ, който ги нападнал и им нанесъл нараняванията. Столични полицаи са предприети действия по издирването на извършителя. Работата по изясняване на фактите и обстоятелствата по случая продължава.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 12| 5007 |04.07.2024 Стрелба в столичния квартал „Модерно предградие”. Един е загинал, двама са ранени /актуализира се/ . 0| 4280 |01.03.2019 Мъж е прободен с нож в гърдите след разправия в Студентски град . 0| 4989 |03.01.2019 Двама са ранени след сбиване на столично кръстовище . 1| 4413 |13.10.2016 Набиха шофьор, блъснал човек на пешеходна пътека

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads