Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
30| 7246 | НОВИНИ

Борисов дава Рашков на съд

Бойко Борисов
Бойко Борисов
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов ще даде вътрешния министър Бойко Рашков на съд. За пореден ден от устата на експремиерът се отрони закана срещу настоящия силов министър. Причината – твърденията на Рашков, че лидерът на ГЕРБ притежава банки.
 

Още вчера той гръмогласно обяви намерението си.

 

„Докато прави тези фантасмагории, че аз имам банка, днес вече сме оформили документите и го давам на съд, защото това са сериозни обвинения“, заплаши и днес Борисов.

 

Преди дни Бойко Рашков заяви, че пари за строежа на автомагистрала „Хемус“, отпуснати авансово, са преминали през банка, собственост на Борисов.

 

„Не, не е на Цветелина Бориславова. Банката е на един човек, който е в близки отношения с Бойко Борисов, в много близки отношения. Там са били в много близки отношения Борисов, Румен Николов-Пашата, Маджо, Маргините и други”, уточни тогава силовият министър.




f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Кутев: Нека Борисов не ни връща към „Костинброд“. Тогава ГЕРБ щяха да ползват бюлетините 6| 7078 | Кутев: Нека Борисов не ни връща към „Костинброд“. Тогава ГЕРБ щяха да ползват бюлетините Решават дали да се издава зелен сертификат при наличие на антитела 9| 3550 | Решават дали да се издава зелен сертификат при наличие на антитела Проф. Александрова: Комбинацията между векторна и РНК ваксина дава по-добри резултати 21| 4569 | Проф. Александрова: Комбинацията между векторна и РНК ваксина дава по-добри резултати Заев като Борисов - обеща, а не подава оставка 9| 4564 | Заев като Борисов - обеща, а не подава оставка

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads