Реклама / Ads
Frognews

НОВИНИ И АНАЛИЗИ

2| 4204 |01.08.2018 НОВИНИ

Борисов и Заев заедно ще почетат Гоце Делчев в Благоевград

.
Министър-председателят Бойко Борисов и премиерът на Република Македония Зоран Заев ще отбележат съвместно 115-годишнината от Илинденско-Преображенското въстание.
 

На 2 август двамата премиери ще участват в церемонията по полагане на венци и цветя на паметника на Гоце Делчев на площад „Македония“ в Благоевград, съобщиха от правителствената пресслужба. Това ще е второто съвместно отбелязване на годишнината, след подписването на Договора за приятелство, сътрудничество и добросъседство между България и Република Македония преди година.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 6| 3407 |04.02.2025 Мицкоски пак хули България за рождения ден на "македонеца" Гоце Делчев . 2| 4797 |26.06.2019 Бойко Борисов и Зоран Заев на форум в Пловдив . 0| 5354 |02.08.2017 Борисов и Заев почетоха Гоце Делчев . 0| 6617 |21.06.2017 Зоран Заев се среща с лидера на БСП

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads