Реклама / Ads
2| 5195 |24.04.2017 НОВИНИ

БСК: Сашо Дончев не е искал среща с Цацаров

.
Изпълняващият длъжността председател на Българската стопанска камара Сашо Дончев не е искал среща с главния прокурор Сотир Цацаров. Това твърдят от организацията в свое становище.
 

Дончев оглавява работодателската организация, в ръководството на която е и бившият вицепрезидент Маргарита Попова. През последната седмица се развихри скандал, след като онлайн се появи запис, в който бизнесменът споделя, че е бил обект на заплахи от страна на обвинител №1.

 

„Ако такава среща е инициирана, тя трябва да се проведе в сградата на БСК или на Главната прокуратура на РБ, и за резултатите от нея да се даде необходимата публичност, съгласно утвърдения ред. Имаме пълното основание да смятаме, че Сашо Дончев не е искал лична среща с главния прокурор, още по-малко в качеството си на председател на УС на БСК”, се посочва още в позицията.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 8| 2820 |02.04.2024 Нито един главен прокурор не се яви в комисията за Мартин Божанов . 3| 7240 |18.07.2017 Цацаров: „ЦУМ гейт“ бе един огромен сценарий . 7| 4944 |27.04.2017 Цацаров проговори: Няма нищо нередно в срещата ми с Дончев . 2| 4653 |25.04.2017 Радев за Цацаров-Дончев: Президентът не може да е арбитър

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads