Реклама / Ads
0| 5886 |28.10.2016 НОВИНИ

Четирима с белезници заради кражбата на 2 млн. лв. за пенсии в Хасково

.
Четирима души са задържани за обира от сградата на Централната поща в Хасково. От там бяха задигнати близо 2 милиона лева, предназначени за пенсии.
 
Четиримата задържани са привлечени като обвиняеми. Това са 38-годишният Красен К., 39-годишният Тихомир М., 41-годишният Антон Н. и 42-годишният Кадир М. Сред тях са и двама шампиони по мотокрос. С постановление на наблюдаващия прокурор четиримата обвиняеми са задържани за 72 часа, изтичащи утре следобед. Тогава ще се прецени спрямо кои да се внесе искане в Окръжен съд – Хасково за вземане на най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража”, уточниха от държавното обвинение.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 80 |11.12.2025 Депутатите обсъждат преработените бюджети на ДОО и НЗОК за 2026 г. . 0| 239 |11.12.2025 Защо Тайланд и Камбоджа воюват отново след примирието на Тръмп? . 0| 447 |11.12.2025 Сблъсък в Черно море: Морски дрон унищожи танкер на Русия . 0| 530 |11.12.2025 Балканският Ел Чапо се завърна: Йоца Амстердам е на свобода след 15 години

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads