Това оябиви пред  бТВ Дончо Барбалов - зам.-кмет на София.

По думите му проблемът е, че в нощните заведения е много трудно да се осигури добра защита на хората.


"Нямам информация за глобени хора за неносене на маски на открито", коментира той.

Зам.-кметът обяви, че се  следи се развитието на заболелите при учениците.

"Много нисък е броят на доброволците, коието са се отзовали да помагат на медиците", каза той.

"5 милиона лева допълнително за градския транспорт предвижда актуализацията на бюджета на столичн аобщина", каза още Барбалов и допълни, че не се обмисля вдигане на данъците в София на този етап.