Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 4138 | НОВИНИ

Двама от пострадалите в Хитрино все още са с опасност за живота

Двама от пострадалите в Хитрино все още са с опасност за живота
Трима от пострадалите при взрива в Хитрино, които са настанени във варненската Военномедицинска академия, са изведени от шока на термичната травма. Двама от настанените там рподължават да са с опасност за живота.
 
"Те са настанени в болничното заведение с различна степен на изгаряния и баротравми, но са стабилни", каза прфед агенцията началникът на болницата доц. Ивайло Въжаров.

"Много тежко продължава да бъде състоянието на останалите двама пациенти, които са на командно дишане с механична вентилация", обясни доц. Въжаров. Той посочи, че все още има опасност за живота на двамата от петимата пациенти.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Кметът на Хитрино: Ще съдим до дупка виновните 2| 7142 | Кметът на Хитрино: Ще съдим до дупка виновните Синдикален шеф: Експерти от Европа да разследват инцидента в Хитрино 3| 6735 | Синдикален шеф: Експерти от Европа да разследват инцидента в Хитрино Пуснаха жители на Хитрино да съберат покъщнина 0| 4768 | Пуснаха жители на Хитрино да съберат покъщнина Отказали сме помощ от Турция, Унгария и Израел за Хитрино 13| 20240 | Отказали сме помощ от Турция, Унгария и Израел за Хитрино

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads